Foorum
1
2
2022-08-02 01:43
Hilisõhtuti jookseb kanalis Duo 4 saade "Alasti ahvatlus", mida on tehtud erinevates riikides (sh Soomes). Huvitav, kas selline saade oleks mõeldav ka Eestis? Kui paljud siit ihast oleks nõus sellisesse saatesse minema ja tutvumise eesmärgil kogu maailma ees riided seljast heitma?
˅ näita rohkem ˅
2022-08-02 18:38
oleks ikka... aix64 võik seda juhtida
˅ näita rohkem ˅
2022-08-02 20:08
Ma veidi kahtlen selles. Eestis ei ole selliseid tegijaid, kes oleks kasvõi eetilises mõttes nõus ja valmis sellist saadet tegema. Aga kas osalejaid oleks naiste seas on ka selline ääri-veeri võibolla. Aga kas ma osaleksin? Mõelda ju võiks, et jaa. Aga kui kohale minna, siis võtaks ujeks, kui just paar pitsi votkat pole julgustuseks sisse võetud.
Selleks peab ikka kõva julgus olema, et kaamerate ees kogu eestile end alasti näidata.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-02 20:16
Tööl läheks ilmselt raskeks. Aga kuidas tänaval järele vaadatakse on ka selline kahetine. Kui on selline möödukas treeninguline ja trimmis keha jne, siis ei vaadataks kui ilgelt haiget inimest.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-02 23:11
Küll need lollid leitakse kes sinna saatesse lähevad. Isegi rannamaja ja igasugu "Lits otsib täkku" saated on ju osalejad leidnud.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-02 23:25
Eesti rahvast tahaks Tartsi perset ja noxi näha. Mehel midagi füüsilist häbeneda pole.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-03 20:35
Olen Vossiga siinkohal nõus, ent lisaksin, et need kodumaised nikumajad jms. saast näitab vaid osaletaje labasust läbi nende tegude ja jutu, ent alasti ahvatluses eksisteerib vaid alastus, ja seda ei peaks keegi häbenema. See saade on rohkem eksperimentaalne, mis panebki proovile inimesed seninägemata olukorras, kus esmane kohtumine toimub paljalt. Inimesed on viisakad ja jäävad iseendaks, nende mõistus pole mädanenud. Rannamaja jms. paneb aga proovile noorte töllmokkade maomahu, kes jaksab rohkem juua, oksendada ja üksteisega nõmetseda. Noored tibinad täidavad aga nikuliha ja ajudeta olluse rolli. Tegelikult on enamus eestimaistest "reality show'dest" ehitatud üle võlli idiootseteks üles ja ainult kõige pinnapealsemad juhmardid saavad neis "staariks" saada.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-05 12:28
Arvan, et saatejuhi leidmine on kõige väiksem probleem. Saagim või Brigite Susanne Hunt oleks kindlasti nõus.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-06 12:17
Kõik saated ongi show. Kodutunne samamoodi on show ja ekraanile saavad vaid mingi nn erilisusega inimesed. Nagu oli maamees otsib naist jne.
Osalejad tehakse kasvõi nimelt ullikeseks ,et saade müüks. Võsapets saigi sellepärazt kuulsaks ja saade oli menukas kuigi saate sisu oli pigem traagiline
˅ näita rohkem ˅
2022-08-06 18:01
Jah, show on show ja seda sõltumata formaadist või vaatajaskonnast, ent need rannaläbustajad ja lausbimbod on ikka ülevõlli musternäide rämpssaadetest. Innusta ja motiveeri lolli ning ta läheb igas kaadris pöördesse nagu nikunäljas naksitrall.
Võsapets tutvustas elu üsnagi reaalselt, sest igasuguseid hulle on alati jalaga segada, ole vaid mees ja tea, kust otsida ning ära unusta vihjetelefoni kuulamast. Praegune Taavi Libe leiab samasuguseidki ullikesi nagu Pets 15+ aastat tagasi. Need saated peaksid minema kullavaramusse.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-06 18:19
Ma ei arva, et selles saates osalejad on ullikesed, aga julgust peab kõvasti olema ja häbitunnet see-eestväga vähe.
Enamasti ongi need osalejad üleni tattoosid täis ja kuidagi...isemoodi
Ning tutvusi selles saates küll ei otsiti.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-11 06:22
Mulle väga meeldib see saade ja võiksin vabalt olla selle saate juht.🌞🦔
˅ näita rohkem ˅
2022-08-11 08:00
Siis saab onlyfunsi rohkem lolle ve
˅ näita rohkem ˅
2022-08-11 09:48
sellised lehmad seal klaaskappides ongi, kes mujalt midagi ei saa ja kellel puudub enesekriitika
˅ näita rohkem ˅
2022-08-11 10:08
Motomees sulle imeda meeldib
˅ näita rohkem ˅
2022-08-13 10:53
Vabalt võiks minna, mitte et ma läheks, aga teoreetiliselt, Samamoodi ei läheks ma mingitesse teistesse saadetesse.
Iseenesest olen alati seda meelt, et inimese keha ka riietetta on märksa normaalsem ja loomulikum kui tapmised. ehk siis kui kuskil on paljast inimest näha on see keelatud, eriti lastele, samas kui keegi tapab teisii siis ei ole. Isegi enamus laste multikaid koosneb sisust et hea tapab paha ära
Oligi vastus
˅ näita rohkem ˅
2022-08-13 16:59
Oleks jälle üks ettevõtmine sarjast edevuse laat.
Kui sellist saadet tegema hakata, siis osaleja kandidaatidest ilmselt puudust ei tuleks. Kandideeriksid samad näod, kui teistessegi tõsieluseebikatesse. Võibolla üksikud häbelikumad lööksid põnnama. Tegijate suurimaks probleemiks on see, et tuleb sellest massist väljasõeluda need, kellel on piisavalt ajusid pakkumaks vaatajale ka midagi muud, peale enda ihuvõlude.
Pihkuril kaob huvi kohe kui pauk lahti, intriig on see, mis paneb kogu saadet vaatama, aga selleks, et seda väljamängida, peab ka kõrvade vahel midagi olema.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-13 17:26
nu aix kui enda vända saates letti viskaks, oleks küll kõik naised märjad
˅ näita rohkem ˅
2022-08-13 17:40
jfjm

Ega need kelle seast kohtingu kaaslast otsigakse, neil ei olegi muud rolli kui enda ihu näidata parimast küljest ning paista naisele rohkem ahvatlevamalt kui konkurendid. Ajusid läheb sellele vaja kes valikuid teeb.

Inglismaa versioonis antakse aeg-ajalt klaaskuplites olijatele ülesandeid. Näiteks võrgutavam olla erootilise tantsu näol nii meestele kui ka naistele. jne.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-13 20:59
Ei tasu uskuda kõike mida näidatakse. Stsenaarium on ette kirjutatud ja juhuse jaoks on jäetud üsna vähe ruumi.
Näidatakse üksikute episoodidena vaid tunni jagu päevast Ja tehakse seda nii, et jääks mulje, nagu käiks ülejäänud aja ka vilgas elu. Mis tegelikult sel ajal toimub, sellest ei tohi keegi midagi rääkida. Võibolla kulubki kogu aeg ainult nende episoodide filmimisele
˅ näita rohkem ˅
2022-08-15 00:30
Mina lähen mul on ilus noku ja ma ise ka ilus
˅ näita rohkem ˅
2022-08-15 22:26
seda peaks enne hindama ilmsi ja osa siinseid rikuvad ära su potentsiaali - kirjutavad ju, et sa oled vanaeit
˅ näita rohkem ˅
2022-08-15 22:29
Ka vanaeidel võib olla ilus noku, ei maksa kohe lasta eelarvamustel tekkida.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-15 22:48
Mr.Tarts i võiks ju soovitada kohe sinna saatesse , talle uuesti leida see väike poni moodi tots- kes kunagi kuulus oli ja kõikjal teda tervitati, bensukates jm. Ei tule see nimi meelde praegu. Mr.Tarts il on ka pats olemas
˅ näita rohkem ˅
2022-08-15 23:06
Tal võib kaamera ees ära vajuda
˅ näita rohkem ˅
2022-08-15 23:13
pats ? vm? siis juhib tähelepanu patsile
˅ näita rohkem ˅
2022-08-17 17:52
Savir ära topi oma potentsi probleeme mulle külge.
Mul ei ole selliseid jamasid mis sul.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-17 20:32
Siinsetele "sugumürskudele" võib see jääda muidugi arusaamatuks, aga sellistesse saadetesse valimisel ei huvita kedagi, kui hästi sul seisab. Pigem vastupidi. Võtete ajal peab ilusasti rippuma.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-17 22:05
Erektsioon on pigem sellise saate formaadi kohtingute üllatusmomendiks, kui asi sealmaal, et edasi arendada lihtsat kohtingut intiimsemaks suhteks.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-17 22:06
Ellips, kellest sa räägid!?
˅ näita rohkem ˅
2022-08-17 22:33
Ühesõnaga erektsioon on sinu jaoks üllatus
˅ näita rohkem ˅
2022-08-18 00:02
Soome sarja "Adam otsib Eevat" olen ma osaliselt näinud. Tavaline 2+1 kohtingu formaat, ainult ilma riieteta, kus erektsioon pole isegi üllatusena ettenähtud. Seksi polnud isegi teki all nihelemise kujul.
Soome sarjas olid vähemalt kõik tissid ja tussid näha. Polnud pilti uduseks tehtud, nagu paljudes teistes maades
˅ näita rohkem ˅
2022-08-18 01:22
Minu noku seisab ikka alati kokuaeg on kõva ja tahab niksi
˅ näita rohkem ˅
2022-08-18 02:03
Nagu tartsil
˅ näita rohkem ˅
2022-08-19 18:00
Virussa oma ikka ilusam kui Tartsil
˅ näita rohkem ˅
2022-08-19 19:16
Virussa oma on ju valitud parimate seast
˅ näita rohkem ˅
2022-08-19 19:37
Ellips võrdleb võrreldamatut, mida isegi näinud ei ole.
Ega hakka nägemagi, mitte mingit moodigi.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-19 19:43
Ah, Tarts, ära ole kade. Mine löö selle eliipsi rõõla katki oma vändaga.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-19 20:29
Sorry Voss, see ei ole minu teema. Las, juhul kui ta üldse kellegi leiab, võiks too leitu tüüp, kellel puudub igasugune eneseaustus ja ajud, selle minu eest ära teha. Ellips ja teised geid jäävad ilma sellest.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-19 23:57
MrTarts on valus ? Sellistel patsiga kuttidel ju pole isegi mõistust ja sinul muidugi ka ilusad rinnad lisaks
˅ näita rohkem ˅
2022-08-20 13:53
Ellips!
Soovitan sul soojalt psühhiaatrilist ravi otsida endale. Ära kujuta ette, et võid kõike suust välja ajada. Loodan, et keegi sulle mõistuse pähe peksaks. Sest see kamarajura mida sa kirjutad, on juba üle mõistuse.

Mine ja otsi ihast alaealisi poisikesi.

Heameelega näeksin sellist asja, et mode või iha saidi omanik sulle siin foorumis käimise keelu peale pandaks.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-20 23:07
ahsoo, sa tead MrTarts ,kes on siin alaealised ja varjad ? Mina tean, et sait on 18+ vanustele ja märkinud olen foorumis- et siia ei tohiks olenemata soost alaealised kontosid luua. Sa unustad ära , mida lugenud oled? Ja tõlgendad vastupidist, seega keeld peaks olema sulle rakendatud kui teadja ja varjajana? -sinu mõstuse järgi on siis N sündimisest küpsed ja M poisikesed ? seegi on sul huvitav vahe tegemine , peaksid oma tekste jälgima.
Miks sa arvad, et sina võid suva siin pruukida koos mõnede teistega ja sildistada lausa? Seda sa oled pidevalt teinud.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-20 23:23
Ellips sa ütlesid õigesti patsiga meeste kohta.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-20 23:32
No ma lohutangi ennast sellega, et mul vähemalt pats on. Siis oleks ju väga hullusti, kui pole ei mõistust, ega patsi. Ainult türa ja tühi hing.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-20 23:35
Mul on ilusad lokid ja suur noku
˅ näita rohkem ˅
2022-08-21 19:04
Ellips.
Isegi kui ma leiaksingi juhuse läbi alaealise, siis sinule ma sellest ikka teada ei anna, sest selleks on moderaatorid ja iha saidi omanik. Sest sina ei ole siin iha saidil mitte keegi, et otsustada jne.

Olen mõne plikaga, kes on mulle alaealisena tundunud, veidi rääkinud ja lahenduse leidnud.
˅ näita rohkem ˅
2022-08-21 19:08
No näed, kes meil alaealistega suhtleb
˅ näita rohkem ˅
2022-08-21 19:21
.. ja milline see lahendus ka oli...?
˅ näita rohkem ˅
2022-08-21 19:24
... kolm korda võid arvata🙃
˅ näita rohkem ˅
2022-08-21 19:37
Ma arvan, et tarts enam neitsi ei ole.
˅ näita rohkem ˅
1
2