Foorum
2020-08-24 20:20


https://kroonika.delfi.ee/news/mitmesugust/onlyfans-platvormil-alasti-pilte-muuv-teele-loves-jobu-liitus-ekre-ga?id=90816897
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:22
Keskerakonnas on oudeki loone
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:23
Ta ju vana Helme silmarõõm.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:23
Mis vahet seal on kuhu keegi astus? Ihas ei tohi olla perekonda, ei tohi olla lapsi ega lemmikloomi. Teeks nii et ihasse poliitikat ka siis ei tooks.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:28
Ihas peab teadma ainult seda, missugust pesu keegi kannab, mitu korda pàevas seksi tahab ja mis poosid meeldivad. Muu jutt on alaarenenutele
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:28
hoiab Helmel vihmavarju
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:33
Aga mis sellel vihmavarju hoidjal viga on? Hoidku kestahes vihmavarju. Lihtsalt ihasse ei sobi mingid vihmavarjuhoidjad ja muud poliitikud. Miks te ei kopeeri linke " kodutundest" Àkki hakkaks neid lahkama?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:34
See Jobuke Teele peab ikka igale poole oma nina pistma. Arvab, et saab suurte rahade juurde.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:36
MisterJ..mina ka hoiaks ausalt vihmavarju kui selle eest raha makstakse? Tahad òelda et sina seda ei teeks vòi?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:39
Ei teeks. Minule piisab ka pensirahast, mis maksumaksjad mulle maksavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:42
Minu arust, praegu peale ekre, polegi kuhugi astuda. Ainuke normaalne koht kuhu astuda on ekre, siis saab sita sisse astuda, natuke tühja maad ja siis tulevad teised.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:44
No aga kui noor inimene teenida tahab vihmavarju hoidmise eest? Las ta hoiab ja teenib? Ja siin poleks vahet..hoian ma hàrra savisaare v helme vihmavarju. Poliitika on nagunii ròve. Pealegi..me oleme iha saidil ja siin on keelatud mainida perekonda, lapsi..Miks peaks poliitikale erandi tegema? Ma saaks aru kui poliitikud siin oma voodielu lahkaks?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:45
Aga sina oled ju pidevalt oma lapselapsi siin maininud?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:48
Olen jh ja olen selle eest noomida saanud ka. Ja just selleks ma hoiatan teisi et siin ei tohi perekonda mainida.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:49
No vot.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 20:57
Ja nùùd ma rààgingi ainult seda kui lahedad on vibraatorid Kuidas nad mòistavad naiste hingeelu ja kuidas nad saavad aru millal naisel pea valutab ja kui vàsinud nad on
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:13
huvitav...ma tean paljusid siinseid kasutajaid, kes erinevates erakondades figureerivad. kas peaks igaühe kohta eraldi teema tegema?
no las astus, kuhu tahtis. meessoost valijate huvi erakonna vastu ilmselt kasvab
piltide tegemine ja müük minuteada kriminaalkuritegu ei ole.
nii et preili võib vabalt kasvõi presidendiks kandideerida
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:22
Vahet pole kus erakonnas keegi on. Poliitika ei huvita mind ammu enam. Ainult balti ketti màletan. Enamus siinolijaist olid tol ajal pisikesed pàtakad v imikud. Aga me oleme iha saidil ja pereasju ei tohi siin rààkida. Peame meeles, et meil pole kellelgi perekonda, ei ole lapsi ega lapselapsi, ei ole lemmikloomi..ei kasse ega koeri..ammugi mitte madusid Meie teema on vaid vibraatorid, pesu, mitu korda pàevas seksid, kui kaua seksid, mis poosid meeldivad ja kas anaali ka ikka teed
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:26
Ahhhhh perse, astun siis ka EKREsse
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:31
õige, sirruke. oma perest ei tohi rääkida.....küll aga on lubatud teiste peresid laimata
poliitika tundub enamasti palju räpasema ärina kui nt paljaste piltide müümine. aga igaühel on õigus ja vabadus omi valikuid teha.
samas oma vibraatorite kollektsiooni demonstreeriv poliitik oleks päris värskendav vaheldus

sirruke, anaali tuleks ikka söögi alla ja söögi peale ja magades ka teha. muidu hakatakse imelikuks pidama
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:41
just, just. eile panin lambist tarka vibraatoritest tàna àkki paneks anaalile ròhku? Ainus asi, mis minu ajudeni ei jòua? Kuidas saab end HETEROKS nimetada mees, kes anaalisooviga tuleb naise kontole kirjutama? Anaalisoovijad on ju eranditult peded.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:52
Aga kui härrasmees tahab daamile persse keerata, siis pole ta ju mitte pede vaid tavaline pervert
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 22:53
härra luukere, õige härrasmees kingib daamile piraka straponi ja keerab hoopis oma tagumiku ette. nii käivad asjad tänapäeval
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:03
Sel juhul tahaks ka moodsaks härrasmeheks saada aga mul on hemorroidid
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:05
nüüd rikkusid kogu romantika ära, vanamoodne härra luukere
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:16
caprichosa on ju spetsialist perse keeramises.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:18
no ega härra luukere nii rumal pole, et hädise amatööri poole pöörduks
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:46
misterJ..paluks privas oma aadressi. Ma ausalt tahan sinusugusele kùlamoorile seeliku kinkida. Vòi oledki see roosas kleidis neidis, kes eesti presidendi kòrval oma kòverate jalgadega seistes kogu eestlaste margi maha tegi?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:52
Võid seeliku tuua Muhu Hooldekeskusesse, võta õlut ja suitsu ka siis kaasa. Ütle, et tulid Juhanile külla.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 00:03
vahel kaovad tekstid iseenesest ära
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 20:25
Erakondadesse võivad kõik astuda , käivad koosolekul ära kui oskab arvestavat sõna võtta võib vajalikuks saada
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 23:49
Mis siin siis nii imestada? Omaaegne kasutaja Pahaneiu Kandideeris ju lausa valimistel. Tal olid ka paljad pildid ja mitte telefoni selfid, vaid korralikud stuudiofotod.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-05 00:00
https://jarvateataja.postimees.ee/197575/jarva-jaani-volikokku-purginud-naine-paljastab-taas-oma-kehavolusid
˅ näita rohkem ˅
2022-05-05 15:45
Minu tore sugulane.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-05 15:47
Paras koht las möllab
˅ näita rohkem ˅
2022-05-07 00:11

Jääb selline tunne, et sotsid, refid, keskid ja muu pudru seksiga ei tegele
Minu mälu järgi olid refid need, kes käskisid 14a. seksima hakata.

nüüd, kui täisealine end julgeb eelmiste valitsuste vigade tõttu näidata, on ikka EKRE süüdi
Anektoodi rubriik ausalt. Tulge maale, õppige end seksuaalselt vabalt tundma, millises foorumis ei ole veel sõna "keppima" keelatud?

Ma ei tea, tekkib tunne, nagu ühiskond on mingis vabameelsus lõksus. Tahetakse nikku, aga häbi neile, kes seda väljendavad.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-07 12:15
sa oled valesti arusaanud. nõukaajal oli nii, et alla 16 aastasega seksimisel poiss võidi saata noortekolooniasse nimega puiatu. tüdrukud ei olnud kunagi süüdi, aga kui mõni tegeles prostitutsiooniga, siis saadeti kaagverre. kui eesti taasiseseisvus, siis toodi vanusepiir 14 aasta peale, et need nored 9klassi lõpetajad siis vangi ei läheks, sest ka nõukaajal said 8 klassis tüdrukud emaks. aga mida seadusesse ei pandud, ei pandud seda ülempiiri, kui vanalt võib seksida 14 aastasega. see oleks pidanud olema 18 aastat, sest juba 20 aastane noormees seksib 14 aastasega, siis on seal 6 aastat vanuse vahet. üks on lapse ja teine täiskasvanud. mujal maailmas, st ameerikas on laps kuni 20 aastaseks saamiseni teenager, isegi alkot ei tohi nad osta. kui mõne vanem seksib teenageriga, eriti mentor või õpetaja, treener, ükskõik milline lapsele lähenda juht, siis karistatakse väga karmilt, 20 aastat saab naksti.

aga eestis on koguaeg olnud teatud pedofiilia normiks. treenerid seksivad oma sportlastega, abielluvad, õpetajad seksivad oma õpilastega, see on meie ühiskonnas normaalne asi olnud, kuigi see hakkab nüüd vaikselt muutuma.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-07 20:41
Eestis on iive väike siin peab tittesid vorpima, niiet vallasemad oodatud. Seepärast ka vanusepiir toodi alla, õppeedukus pole ju nüüd enam tähtis. Õhtukoolid on olemas õpid hiljem kui tahtmist. Paljudel ärimeestel pole keskharidust noored on juba nossovid.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-07 21:22
Sa panid juba põhikoolis tite hakkama. Õhtukool jäi ka pooleli. Nüüd oled puhas ärinaine.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 08:42
Meie kooliõde jäi nõukaajal 8 klassis rasedaks ,mees oli ehk 22a ja pandi kinni istus ikka aastaid
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 09:08
Misterj küll sa oled ikka tark , alles väitsid mul polegi lapsi. Kahjuks oli mu papake nii võimekas ja käis veel mind veel 22 eluaastal nüpeldamas et ülikool läbi saaks
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 09:13
Sandri poisid ju.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 11:53
Vanuse piir seksimiseks määrati seadusega 14a.
Ainuke karistuse määr tekkib siis, kui see alaealine ütleb, et täisealine kasutas teda ära. Puhtal kujul valiku vabadus, kas õpetaja on sunnitud hinnet parandama või ta ahistas last. Kõik teised ettekirjutised on määratlemata.
Täisealise enda süü, kui alaealisega kogemata kahekesi jääb ja puudub tunnistaja, et mitte midagi ei juhtunud.

Samuti ei kaasnenud selle seaduse muudatusega ka ettevalmistus õppetöös, perekonna kasvatamine, alimendid, seaduslikud kohustused lapse kasvatamises ... jne.
Lihtsalt öeldi, et nüüd võite seksida 14a. vanuselt, ilma, et peaks vanematega konsulteerima.

sellele auklikule seadusele võeti eelmine aasta ka järgmine viganeseadus otsa, et alaealine võib psüholoogilt antidepressante küsida jne...
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 13:18
Misterj oma pepuvendasid ära mulle paku. Ei tea ühtegi Sandrit.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 15:52
ei ole päris nii nagu eespool kirjas, eelnõu on teisel lugemisel -
Karistusseadustiku, perekonnaseaduse ja tsiviilkohtumenetluse seadustiku muutmise seadus (seksuaalse enesemääramise ja abiellumise eapiiri muutmine) 601 SE
Küll jäetakse seal lahtiseks, milline vanus on täisealisus- tekstides käsitletakse täisealisust või 21 aastast (ühes sättes paralleelselt) ja ühel juhul 3 aastase vahega , teisel juhul rohkema vahega , samas pole veel päris selge, kas saab 16 min.vanuseks.
Samuti ei laiendata kohustust vanematele vastutusega kui alla 18 tegeleb teadlikult kallutamisega (võõrad pildid, valed andmed, raha ja kingituste küsimine jms. erinevate hüvede saavutamiseks ja nendepoolt ka oma alasti kehade, piltide laadimine). Eks ole näha mis seadus lõpuks kirjendab, milline on karistus kallutajale(alla 14,16,18 a.). teadupärast on ju 16 aastastel lubatud osaleda KOV valimistel- siis on ta täisealine? .
Iha lehel tuleb uue seaduse vastuvõtmisel teha kindlasti autentimise variant konto loomisel, kus autentimise aluseks jääb isikutuvastus ja EV vastava seaduse alusel isikutuvastamisel arvutis- täna on selleks ainult ID variant või selle baasil lisaks "vöömuster - äpp).
Selle korrastamise tulemusel puhastub sait topeltkontodest, vanuse valetamisest- kõigil konto omanikele tuleb anda ülemineku aeg- et konto nö.ülekirjutada autentimisega.
Mis juhtub siis - foorumis ja kuulutustes kaovad õilmitsemised, kes paremini ..... ning igasugused raha ja kinkide soovid. Taastub klassikaline intiimelu postkasti kirjutades või seal kontakti vahetuses enamaks, ühendus, muul moel)
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 18:03
miisu, ära valeta. Sander sinu pepuvend.
˅ näita rohkem ˅
2022-05-08 19:29
7 pöialpoissi lähevad paavsti juurde.
Häbelik küsib paavstilt, et kas Roomas on kääbusnunnasid, ja paavst vastab selle peale, et ta ei tea.
Teised pöialpoisid naeravad vaikselt.
Siis küsib Häbelik, et kas Itaalias on kääbusnunnasid, paavst ütleb jälle, et ta ei usu, et on.
Teised pöialpoisid jälle kihistavad jälle naerda.
Siis küsib Häbelik, et kas maailmas üldse on kääbusnunnasid, paavst vastab et ta ei usu, et on.
Siis üks pöialpoistest ütleb, et Häbelik pani ikkagi pingviini.
˅ näita rohkem ˅