Foorum
2010-07-05 13:06
Jagame nüüd siis kogemusi privaat randadest kus oleks hea päikest nautida...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 13:31
Ja mis privaatsusest siis enam juttu oleks, kui siin avalikult kuulutama hakkaksime? Sõna privaat ütleb Sulle midagi?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 13:38
kogu eestimaa randu täis,,,, leida endale sobiv
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 14:04
Otsisime eelmine suvi endale kohta, kus rahulikult alasti päevitamas käia, aga ei leidnudki!
Nii et kui keegi teab mõnda sellist, siis ihalastele võiks ju avaldada!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 14:09
jah keila-joa oli kunagi see koht, kuid eile linnast väljasõites oli terve tee kuni lohusaluni ja edasigi autosid täis.... seega ei tea mina kus seda teha .. ehk Ahjal, jõekaldal, telkimisplatsil kiriku küljeall
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 14:29
Aegna saarel on palju ruumi... kas 50m kaugusel olevad inimesed häirivad?
Keila-Joal on pikk rand kindlasti leiab sealt privaatset kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 14:40
boom just nii aga ma nüüd lähen südalinnas asuvasse randa ja usun, et vee ligidal puudevilus on minu jaoks ka ruumi

ahjaaa, alasti saab ju ka kopliliinidel päevitada.. seal vägagi inim tühi... või siis paljassaares... seal pole ju ka kõik kohad hõivatud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 14:41
Päevitasime laupäeval Nõva rannas (RMK telkimisala lähedal) alasti. Tõsi kõndida tuli põhirannast kilomeetri jagu eemale, kuhu päeva jooksil satus jalutama mõni põhirannast tulnud rallaline. Rand on seal muidugi sajaga ilus. Elva lähedal on kolm väikest järvekest, kus saab rahulikult alasti ujuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 15:15
ja kui muud moodi naabritest lahti ei saa võta mäda muna kaasa.. ja tuule suunas on plats puhas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 15:17
paljassaares on täitsa mõnna paljalt päiketada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 17:17
privaatselt ei oska öelda. aga möödunud aastatel käisin mina paljalt päevitamas klooga-rannas, seal nn nudistid haarasid endale ühe ranna osa, mida nad siis koristasid ja seal ka valvet pidasid, et mingid hulkuvad noormehed paljaid naisi liiga kauaks vahtima ei jääks. kena oli. aga nüüd nad vist on sealt ära aetud, kohalikud elanikud, kes ranna ööres oma koeri pissitada tahtsid, peksid rajatised maha. kurp ...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 18:42
Aastaid tagasi sai Kukerannas paar päeva oldud. Superilus koht, mõnusalt privaatne.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 20:49
Tulin just Peipsi äärest. Ilus ja tore. Aga nagu alati sattusid sinna ka mingid ampelmannidest perekond. Kes kisas ja lärmas poole ööni. Kaanisid ennast kooma ja kell 3 kukkusid ära. Oleks siis veel pubekad nii 25a sed aga ei tugevasti 50 kanti kiskuvad mees ja naine. Hiljem lisandus veel mingi noorpaarike. Ilmselt poeg oma pruudiga. Pruut oli nii jäme ja kileda häälega. Prr päris õudne oli. Ime siis, et kainepeaga olla ei saa.
Igatahes jäin magama ja hommikul ärgates oli kohvipede käinud ja kohvi ära varastanud. Kõik muu oli alles ainult kohvi pakk laualt kadunud.
Kui need kõik väja arvata, siis Peipsi ääres täitsa lahe.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 23:17
kukerand kena,kuid tänavu pole seal midagi nii privaatne,suht palju turiste. aga muidugi Läänemaal- Nõva ja Roosta kahtlemata.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 10:29
aga see dirhami või kuda teda kirjutataksegi... kui sinna olen sattunud pole seal kunagi mite ühtegi hingelist olnud, kuid suured kiivaväljad laulavad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 15:03
Dirhami täitsa olemas Noarootsi vallas ja kindlasti tasub külastada
˅ näita rohkem ˅