Foorum
2016-01-21 23:31
ära nii kõvasti oma elust räägi koristajamutt aga mõtle ettepanekule
˅ näita rohkem ˅
2016-01-21 23:31
stopp. jäägem servapidi teemasse, palun.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-21 23:32
draakon mõtle teenid 5 minutiga rohkem kui sa eales selle aja sees jalgade hargitamisega saad
˅ näita rohkem ˅
2016-01-21 23:44
Autor:
SkyRedDragon
Saaja:
Vitulimpsija
Saadeti: 2016-01-21 23:40:06
Loeti: 2016-01-21 23:40:16

kustuta kiri
Tere.Olen nõus sinu ettepanekuga seisma palja urvis pepuga Politseipargis ja saama tagant poolt sellele laksu.Ainult minu lisatingimus rahale oleks veel see, et hiljem kohtun sinuga privaatselt ja sa seksid mind mõlemasse auku korralikult nii , et istuda oleksisegi valus. Minu mehel on armuke ja ta ei tegele minuga enam.
Märgi kiri

[Oled sellele kirjale vastanud!] [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2016-01-21 23:45
selline kiri tuli proualt siis no mine persse raisk
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 01:29
Profileerides austatud kasutajat kontonimega "Vitulimpsija", siis toob ta mulle ennekõike silme ette minu kunagised iidsed, veel Rate.ee aegadest pärinevad virtuaalsed kontaktid, kes olid küll jõudnud teatud hilisesse teismeikka oma vanuses, kuid kellede vaimne tase jättis kahjuks märgatavalt soovida. Olgugi, et mainitud kasutaja ei ole õppinud kasutama kirjavahemärke kui selliseid, võib tema kirjutistest, nagu juba Vabakuulaja järeldas, lugeda välja teatud intelligentsi. Ma olen sellega nõus, sest Vitulimpsija postitatud kirjutised on reeglina ennekõike suunatud selle saidi kasutajate eneste mõnitamiseks ja nende teatavaks pilkamiseks, ent seda on tehtud läbi huumoriprisma, ja mitte alati läbi tüüpiliste labasuste.

Tegemist oleks justkui kodumaise Charlie Hebdo ajakirjaniku ja karikaturistiga (kui siia saaks vaid pilte joonistada, küllap siis Vitulimpsija neidki osavalt järele teeks), kes siinset keskkonda ja seda väisavat kontingenti osavalt mõnitada oskab ja kelle huumorisoon ja terav keel (või siis sõrmed siinseks kontekstis), mis seal salata, sageli minugi mõtetega kokku lähevad.

Kindlasti ei tasu siinkohal küsida või pidada pikemat arutelu sellest, miks ja mispärast Vitulimpsija talitab parasjagu just nõnda, nagu ta seda teeb, sest seksuaalsest rahuldusest ja ka korralikust kontoritöölisest võime siinkohal vaid und näha. Ahistamine lapsepõlves pole ka kindlasti põhjus, sest on näha, et inimene suudab mõtelda ja käituda vägagi vabalt siinses keskkonnas, talle pole omased ühedki kindlad ja totralt koostatud reeglid, vaid tegemist on pigem vaba hingega, kes on seda nii reaalselt kui ka virtuaalselt ja kes suudab elule vaadata alati läbi huumoriprisma, olgu selleks siis kas reaalne või virtuaalne maailm. See mulle tema juures ennekõike meeldibki. Inimene, kes ei ole endale näkku tõmmanud otseselt ühtki kindlat maski, kuid kes suudab edukalt ennast väljendada läbi varieeruvate keskkondade, tehes seda ennekõike sarkastilisest huumorist kantuna.

Muidugi teatud küsimustes lähevad minu arvamused Vitulimpsijaga ka lahku. Ma usun, et keegi ei võta seda kohta reaalse eluna ja sellesse ei suhtuta ka reeglina surmtõsiselt, ehkki alati võib olla erandeid ja seda sõltuvalt teatud persoonist enesest.

See, miks Vitulimpsija end siin üritab väljaelada, näitab taaskord seda, et tal on kas liialt palju vaba aega (millest iganes see ka ei tuleneks, pole meie asi) või pigem ei suuda ta oma virtuaalset potentsiaali kusagil mujal peale Iha.ee foorumite rakendada. Kahtlemata on see, kuidas keegi oma vaba aega veedab, tema enese asi, ent siiski on selleks ka paremaid mooduseid, kui siinset foorumit ja selle kasutajaid virtuaalsete infarktidega tabada.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 01:37
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 01:48
Ütleks nii, et Vitulimpsija kardab kõdi ja see viib ta vahest rollist välja.
Täna on ta suutnud tõestad, et pole just kõige teravam pliiats pinalis. Tulistab puusalt sihtimata.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 01:50
puusalt,sihtimatta ja 10 sse
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 01:52
Vabaduse annab ainult anonüümsus. Tean seda tunnet, sest pole ise ka sellest patust puhas olnud. On omamoodi meelelahutus tõmmata inimesi kettasse.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 01:54
Ei läinud näe kümnesse, hoopis ämbrisse piima järele.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 02:06
Oo jaa, mäletan ühte sellist anonüümset vigurit aastate tagant, mis kogu herilasepesa kihama lõi. Suitsu tuleb, kus põleb? Kes süütas? Aga oligi vaid draakon, kes haigutas.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-22 02:12
jälle sa penskar targutad siin nüüd kähku hambad veeklaasi käi pissil ära,kuiv mähe alla ja tuttu
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 19:50
TEEMA EDASI ARENDUS: Kas seksi- või ka lihtsalt suhtlussaidile registreerimise põhitingimused võiksid olla karmimad?

1) ID-kaardiga või facebook kontoga sisse logimis võimalus.. Paljud meist oleks valmis, selleks? See vähendaks süüdistusi varikontode kohta, vähendaks alaealiste võimalusi saidil registreerida.. Kuidas sellesse suhtuda?

2) ...
˅ näita rohkem ˅
2016-01-26 20:08
Minule meeldiks. Olen täiega selle poolt.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-27 01:27
minule mitte. idioote ei hoia isegi ID kaart tagasi, mõistlik oskab selletagi mõistlik olla. ehk siis- saidi surm.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-27 01:36
mis järgmiseks? kiip naha alla?
pisike kaamera silma vikerkesta alla, et Suur Vend näeks, mida sinagi näed?
soovituslik kirjandus: George Orwell "1984". edasi ka sama autori "Loomade Farm".
˅ näita rohkem ˅
2016-02-17 23:58
Austatud isand Vabakuulaja...ma kipun uskuma, et see päev, mil kiip meile naha alla satub, pole just mitte väga kaugel.
See, mis tundub ulmelisena ja ehk vastuvõetamatuna täna, võib olla kohustuslik juba homme ning nagu korralik lambakari kunagi, tormab ka mass neid nn. "hüvesid" vastu võtma teadmata, mis neid ees võib oodata.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-18 00:16
Kiip eesnaha alla mis fikseerib, paljusid ja mis kell kõmminud oled!!!
˅ näita rohkem ˅
2016-02-18 00:37
Naine laseb skänneriga kodu ukse peal üle saad tuppa või ei
˅ näita rohkem ˅
2016-02-18 00:42
Justnimelt seda ma silmas pidasin.
Kes siis kuldmunniga meest tuppa ei lase
......aga seda jobu keda ei taha teisedki, see jääb küll ukse taha!!!
˅ näita rohkem ˅
2016-02-18 11:13
Arbaan, et läbustama sunnib sisemine vajadus. see , et keegi on reaalis korralik pereinimene, austatud töötaja või mingi juhtfiguur on ainult väline kest
sisemiselt on inimene just selline nagu ta siin anonüümselt ennast väljendab. Sarimõrvar Tshikatilo oli reaalis lugupeetud ja tunnustatud õpetaja. Kui võtta eest ühiskonnapoolt pandud normid muutuvad paljud loomaks. Mis iganes kompeleksid selleks sunnivad. Reeglid ongi selleks, et hoida selliseid võimlikult kaugel
˅ näita rohkem ˅
2016-02-18 12:54
Viga selles ongi, et pole toimivaid reegleid karistusvõimaluse puudumise tõttu. Seda seltskonda disiplineeriks ainult hirm võimaliku karistuse ees.
˅ näita rohkem ˅
2016-02-18 15:10
Te lihtsalt viidate liiga palju aega siin lehel. Sellest on tekkinud tüdimus ja siis näetegi kõike mustades värvides.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 22:30
Juba on esimesest postitusest möödunud enam kui aasta, aga küsimus on endiselt õhku rippuma jäänud...
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 22:36
Muutunud pole mitte s.....i
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 22:39
ega vist muutugi
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 22:53
Ja mida see muudaks? Uusi hulle ei tuleks juurde, aga piisab vanadestki. Ma ei usu, et omanikud riskiksid teha korda, et kõik peaksid uuesti ennast registreerima. Kui ka kõik inimesed oleks sellega nõus, jääks ikka pooled kontod uuendamata ja see oleks statistiline häving.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-25 22:54
noh, aitaks vanadest hulludest või siis nende..eee.. varjudest, lahti saada. pilt selgem, klaarim. abiks ikka
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 00:56
Vaba aga see:
2. ära ole mingilgi tingimusel osakenegi iseendast

Aga kust sa tead, milline ma iseendas tegelikult olen? Äkki olengi selline?
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 04:07
Mitte Red Bull pole see, mis annab tiivad, vaid anonüümsus. Lisaks pühib ta häbipuna palgeilt. Miks? Kuna anonüümsusega ei käi kaasas vastutus. Teen, mida tahan ja kuidas tahan. Sanktsioonid on minimaalsed, ajaliselt lühikesed (kuulutamise keeld) või suisa üldse mitte mingit mõju omavad.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 15:08
mulle sobib see bordell sellisel kujul küll
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 17:21
Sulle võib see tunduda uudisena, aga ka bordellis on omad käitumisreeglid ja rikkujad leiavad end peagi uksetagant.
˅ näita rohkem ˅
2017-01-26 17:38
no ei ole bordelli elu oluga kursis
˅ näita rohkem ˅
2017-07-12 23:23
Tooks selle teema veidi kõrgemale...
˅ näita rohkem ˅
2017-07-13 00:28
kui nüüd sedasi päris ausalt siis on see arutamist väärt teema aga hilisel õhtul vist tiba liiast aga eksmillagi võiks asja arendada küll. ( krdi asine jutt tuli )
˅ näita rohkem ˅
2017-07-13 00:41
Siin leidub ju täitsa arukaid ja eriilmelisi inimesi. Nende pärast ma siin olengi.
˅ näita rohkem ˅
2017-07-13 01:50
Kes otsib seksi, kes seltskonda, kes jobusid, keda lüpsta
˅ näita rohkem ˅
2017-07-13 21:26
elu mõtet?
˅ näita rohkem ˅
2018-01-21 01:12
Elu mõte on vist endiselt leidmata...?
˅ näita rohkem ˅
2019-03-01 01:09
Volli, võta ja loe teema läbi...
˅ näita rohkem ˅
2019-03-07 19:43
Siin registreerumise peaksid sa Dragu heaks kiitma enne.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-25 23:21
Alati võib aruteluga jätkata.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-26 01:01
IQ test võiks olla registreerumisel kohustuslik
˅ näita rohkem ˅
2019-10-26 01:02
...aga kust ja kuidas seda otsida?!
˅ näita rohkem ˅
2019-10-26 01:05
atkuuda jas naaju?!?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 00:57
Kuidas on antud teemaga aastal 2020?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 04:19
Ma usun, et väga palju ei ole muutunud, muidugi ma ka liiga uus kasutaja, et kirjutamata reeglitest rääkida. Kui nüüd teema arendusega kaasa minna siis ütleks, et siinne sait on väga heaks kohaks kus lahti mõtestada inimeste olemust ja näha millised suudavad inimesed olla, kaasa arvatud mina ise. Arvestades selle saidi anonüümsust olen avastanud vägagi palju häbelikkust siinsete kasutajate seas hoolimata asjaolust, et ma tavaliselt ise vestlust ei alusta, ehk neil kasutajatel on olnud siiski piisavalt julgust, et astuda ise vestlusesse, aga, et teada saada nende tegelikke soove tuleb mul mängida detektiivi. Muidugi on ka palju neid kes oskavad oma soove kohe ja konkreetse väljendada ning siis on lihtne ka kohe keelduda.
Ma ei tea kui hästi see lõpuks teemasse läks ja kas see oli piisavalt, et siia teemasse mingit elu sisse puhuda aga loodame parimat kuna see teema oli huvitav hommikune lugemine eriti tänu Dragunov-i postitustele.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 11:12
2. ära ole mingilgi tingimusel osakenegi iseendast
Sellele punktile vaidlen vastu.
Päriselus ei saa keegi olla päris mina ise.
Tööl ei saa ju ülemust persse saata, sest võib ise kinga saada
Tänaval vastutulevale uhkele tibile ei saa öelda, et ta lits on, sest see jobu, kes ta kõrval tundub päris tugev olevat.
Kodus vinguvale naisele, ei saa pasunasse anda, sest viimati läheb minema ja kust siis veel korra kuus tasuta nikku saab.
Aga vot ihas saab olla täpselt nii nagu ise tahab ja öelda kõik välja, mida aju toodab.
Mina väidan, et see sõnnik mis siin laialilaotatakse on ka reaalis inimeses olemas, ainult seda varjatakse hoolsalt. Iha on aga koht, kuhu saab kogu reaalis kogunenud sita ja solgi kanaliseerida, sest muidu võib ju ühel hetkel haisema hakata.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 12:47
Ma olen liiga tavaline inimene, et mingitki näitlemist mitte korraldada. Ei tavaelus ega siin saidil, ega kuskil mujal.

Jah ei hakka oma pilti, pärisnime interneti avarustes esile tooma, meil eestis on komme, meedial luua konteksti välist informatsiooni, vastavalt omahuvi järgi.
Siis võetakse teemaväline pilt ja lõigatakse suvaline tekst kuskilt välja. Luuakse hoopis teine illusioon.

Mitte, et ma mingi poliitik oleksin, aga sellist vale, võlts, või ebaõiget tausta kasutamist, esineb igas valdkonnas ja kas moderaatorid suudavad sellist tegevust kontrollida?
Näha ju on, et mitte. Ei ole huvitatud, et näha kuskil suvalisel saidil enda pilti, mis on siit lõigatud ja kopeeritud sinna.

Sellest, ka nime ja pildi varjamine.
Aga muidu on registreerimise ajendiks, mitte idioodistumine.
˅ näita rohkem ˅