Foorum
1
2
3
...
69
70
71
2024-03-09 12:43
Kusagil peab ju ennast välja elama.
Foorumis enamasti selline suurte tagajärgedeta koht, et puid alla ikka.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-09 16:14
Impala🤗 no kuidas siis muidu saaksid sina jätta jälje kommentaaridesse..aga kõik hea mis hästi lõppeb 🤗
˅ näita rohkem ˅
2024-03-09 18:20
Nii on.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-09 18:46
Paned kah puid alla.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-09 20:42
Restorani siseneb mees, tema järel jaanalind ja märg kass.

Mees tellib, sööb ja joob, pärast tuleb kelner arvega. Mees võtab taskust raha ja annab kelnerile pilku heitmata täpse summa.

Järgmisel õhtul kordub sama lugu – mees annab jälle raha lugemata täpse summa. Kolmandal õhtul jälle. Nüüd ei pea kelner enam vastu ja küsib mehelt, kuidas ta oskab alati taskust täpse summa võtta ning miks tal jaanalind ja kass sabas käivad.

„Ma leidsin pööningult vana kannu, tegin lahti, sealt aga lendas välja džinn. Nagu kombeks on, täitis džinn mu kolm soovi,“ jutustab mees.

„Ja mida te soovisite?“

„Esimene soov oli, et mul oleks alati taskus nii palju raha, kui hetkel tarvis on. Olgu see siis kõrtsiarve või raha Rolls-Royce’i jaoks.“

„Vapustav! Ning teine ja kolmas soov?“

„Pikajalgne linnuke ja märg kiisuke, kes alati mu kõrval oleksid...“ ohkab mees.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-09 22:38
Räägi seda, 1, mida tähendab "kunst" sinu ankeedis
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 00:17
See tähendab seda et võid joonistada, kuid muust ainult unista.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-29 12:53
Tõuseb mees hommikul üles ja tunneb, et midagi on munanditega korrast ära.

Läheb siis arsti juurde.

Arst palub püksid maha võtta.

Vaatab munandeid ja vangutab pead: “Oi, oi, oi, oi…., oi, oi, oi, oi…!”

Võtab siis pudeli joodiga ja värvib ühe munandi pruuniks. Kirjutab midagi arstide keeles saatekirjale ja saadab mehe teise kabinetti.

No läheb mees siis teise kabinetti. Ulatab arstile saatekirja ja võtab püksid maha. Arst vaatab munandeid ja vangutab samuti pead: “Oi, oi, oi, oi…., oi, oi, oi, oi…!”

Võtab siis pudeli briljantrohelisega ja värvib teise munandi roheliseks. Kirjutab ka midagi arstide keeles saatekirjale ja saadab mehe tagasi esimese arsti juurde.

Mees on segaduses ja närviline ega saa aru, mis toimub. Keegi midagi ei ütle, ainult vangutavad päid. Püüab koridori peal medõe kinni ja näitab saatekirja, paludes tõlkida, mis seal arstide keeles kirjas on.

Õde ütleb: “Siin on kirjas:

- Häid munadepühi!

- Sulle ka!”
˅ näita rohkem ˅
2024-03-29 13:28
Jutuka Aix on vana pede, punapeake lits ja kessukas21 ei oska vômpa imeda
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 20:37
Mees sõidab bussis, püksiauk lahti.

Naisterahvas näeb ja sosistab viisakalt: “Teil on pood lahti!”

Mees punastab ja sulgeb poe.

Mõte aga jääb piinama…

Lõpuks küsib: “Ega direktorit näha polnud?”

“Ei, ainult üks purjus transa magas kottidel…”
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 20:40
arstide käekiri on midagi võimatut tõesti. ja nende käekirja kohta on anekdoote üsna mitu
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 20:51
Anna tulla🙃
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 21:12
Hullumajas raskestikasvatatavate palat. Mehed juba 10 aastat koos elanud ja kõik juba ära räägitud. Anektoodid numbritega - üks ütleb "23", kõik naeravad. Teine "66", kõik naeravad, ...
Nii igal õhtul kuni üks meestest läheb teispoolsusse naerma (hullude Valhallasse). Vabanenud kohale saab järjekorras järgmine ootel parandamatu.
Põnev - õhtul ei saa millestki aru. Mehed mängivad mingit mängu - üks ütleb "23", kõik naeravad. Teine "66", kõik naeravad, ...
Uustulnuk ei saa midagi aru ja proovib ka kätt: ütleb "82". Sellele järgneb pool tundi katkematut naeru, kõik kõveras maas ja väänlevad naeru käes.
Uustulnuk siis küsima - mida naerate? Vastus: "me polnud seda anektooti veel kuulnud."
˅ näita rohkem ˅
2024-05-08 13:30
Mees kurdab arstile, et abikaasa ei taha “voodieluga” enam üldse tegeleda. Arstihärra soovib teemat mehe abikaasaga nelja silma all arutada.
Naine tuleb arsti juurde ja selgitab:
- Noh, hetkel on juba kolm kuud olnud sedasi, et ma pean igal hommikul võtma takso, et tööle jõuda. Minul ei ole piisavalt raha ja taksojuht küsib: “Kas maksad täna sõidu eest, või …?” Ma olen sunnitud valima selle “või ….” Seetõttu jään loomulikult tööle hiljaks ja boss küsib: “Kas kirjutan hoiatuse, või ….?” Kuna ma ei taha töölt kinga saada, siis ma pean valima jällegi selle “või ….” Koju tagasi minnes jään bussist maha ja võtan takso. Kuna mul ei ole piisavalt raha, siis taksojuht küsib jälle: “Kas maksad ka täna sõidu eest, või ….?” Taas pean jälle valima selle “või …” Sellepärast kodus loomulikult üldse see tegevus ei paku enam huvi!
Arstihärra vastab: “Saan sinust aru, aga kas räägime sellest sinu mehele ka nüüd, või …?”
˅ näita rohkem ˅
2024-05-08 14:31
kas tuleb veel lisa, või... ?
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
69
70
71