Foorum
2020-09-02 16:16
Ok..kui arvad nii. Minu arust oli trixu suukorvi mitte millegi eest.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 16:31
Kes siis lasi panna? Trixu polnud mujal teemades sòna vòtnudki. Keda te kogu aeg lollitate oma pundiga? Tahad òelda et capri v dragu kàisid kaebamas et trixu teeb touchile liiga? Kas nii v?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 16:34
Vàhemalt lehmaonu7 ja vanajnikub on lihtsalt haiged inimesed. Olgu selle konto taga v president ise, aga nad kumbki pole normaalsed.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 16:46
No ma lahendan ise jh need kùsimused, kes keegi on. Peaasi et loll lehmaonu ja vanajnikub minust eemale hoiaks ja minu nime iial suhu ei vòtaks. Mul siiani oksemaitse suus sellest vanajnikub postitusest..Mingi 62.ne vanamehenàss otsigu 100 aastaseid..Minagi ei vaata ùle 60.seid nàsse
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 16:53
Ma parem láhen naabrite juurde. Ei viitsi siin lolli juttu enam ajada.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 17:29
No Caprichosa on üle 50 -ne ja tütar elisupernuva ehk lunette a la 30, daatumeid võib siin lehel keerutada palju tahab nägu ju näidata ei julge , süstivad mõlemad endeid igast otsast
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 17:45
no las kasvavad, touch....see ju loomulik. aga miks sa järjepidevalt endast tunduvalt nooremaid inimesi vanuriteks nimetad?
võid ju hingelt kasvõi 18 olla, aga peegelpilt sellest ei muutu
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 17:49
Silikoon nuku on endast rääkinud , vana mõrd sa oled .
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 17:53
Capril silikoon ajude vahele pursanud
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 17:57
Ja minul selle perverdi vanajnikub nimi teada. Aga ma pole algharidusega, et inimeste nimesid hakkan vàlja tooma. Lihtsalt m on hea meel et vanajnikub vaid 2 inimest muhust teab Teistel on lihtsalt vedanud et loll neid ei tunne
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:00
Mis see siia puutub äkki ka mina tean sind sul siin samad pildid mis facebookis oled kõigile leitav
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:05
lehmatädi tegeleb agaralt võõraste kasutajate järel nuhkimisega nagu näha. aga ilmselt edutult, siis tuleb natuke fantaasiaid ja laimu juurde lisada......ehk mõni lollike jääbki uskuma
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:06
Nuhin küll päris huvitav on eriti kui tädiks mind nimetad ,panen ka roosa kleidi selga kuid laua alla ei tule seal on sinu koht
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:09
See pole laim🙃hetkel, see lihtsalt ongi nii.. Lihtsalt on natuke õõvastav, et üle 50 aastane naine peksab alla noorte naiste hindeid ja sõimab ja laimab neid, kuidas sa selle kohta ütlesidki Vituviha.. Just nii ongi, see on nõme olukord milles viibid
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:10
no võib-olla oled tissidega onu siis. mune igatahes ei paista olevat, tädi lehm
roosa kleit sulle nagunii selga ei mahuks, ära parem ürita....
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:14
Minu jaoks oled sa mõrd vanamoor
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:15
sa lehmaonu7 oleks vòinud oma kiisukese75 konto alt seda òelda. Teed siin teiste kontosid jàrgi. Ma olen jh fb sama pildiga..mis siis? Aga see ei táhenda seda, et mingi mutt mu kontot jàlgima peab? Mul on see siiski ainult sòpradele. Nùùd on selge pilt, kus minu tùtre nimi vòeti ja kus teine muhu inimene. Nii haige on teiste tagant nuhkida ja siis end lòbustada? Capri pole minu jàrgi nuhkinud. Ma austan teda juba selle eest kordi rohkem kui mingeid luurajaid. Ma isegi usun et opaka konto taga oli teie hullude punt.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:15
lihtsalt ongi nii, et samavana sõbranna on minu tütar ja üldse kõik tuttavad on mu tütred ja pereliikmed ja mina müün nad kõik maha ja kõigil on siin hästi palju kontosid, millega noore touchi hindeid alla pekstakse ja mind ei käida kohe üldse päevast päeva maha hindamas, eksole...et peaks ka siin hommikust õhtuni kaeblema selle üle vist? ahjaa, lisaks häkin veel täiega kontodesse sisse ka touchi väitel. lihtsalt ongi nii?
no camoon, kasvage suureks, küpsed naised juba.......mis siis, et nooremaid mehi vanuriteks kutsuvad
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:17
sirruke, lehmatädi ei saa oma tegeliku konto alt midagi öelda......siis oleks selge, miks tal vajadus teisi naisi maha teha...kui endal peeglid ammu puruks pekstud
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:17
Eksite ikka vanamoorid võimsalt
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:27
noh, proua lehmatädi lahkus kahjuks meie meeldivast seltskonnast......ja logis sujuvalt õigesse kontosse sisse nagu näha
kurb, oleks veel ju võinud seda elegantset diskussiooni jätkata....
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:28
Ma jh olen ammu tunnistanud et tegin kunagi teise konto..lehmatàdi7..Ja varsti tehti plagiaat..lehmaonu7? Kas kuidagi haige ei ole niimoodi teisi matkida? Ja Virussa jobu oli see ked esimesena selle konto avalikustas. Nii et te olete tòeliselt haigete punt. Ma vàhemalt postkastis ei kavatse mitte kellegagi suhelda..v.a. aastaid vanad tuttavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:28
Tarbite vist sirrukesega midagi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:36
Tead..ma olen praegu kaine juht. Hakkan just sòitma. Valtu veini ma ei tarbi. Pigem hispaania ja itaalia kalleid vahuveine mida mulle kallim toob
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:38
Vabandust, te jooksete siin hetkel amokki , mina ei ole küll kedagi solvamas käinud ja teie järel tustinud. Olen üritanud siin teemadest üldse eemale hoida kus kedagi materdatakse, sorry aga hetkel räägite te valest inimesest.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:39
Sirruke joob 777
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 19:35
lehmaonu joob. Mina ootan kaine juhina. Mis asi on 777? pole kuulnudki.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 19:39
Jah joon värskat ,hetkel viin naised koju . Kui tähelepannud oled siis minu arust istus teie kiisuke päev läbi siin ihas sees , nii ,et peate uue mõrra mulle kaela määrima , moded ehk on targemad
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 20:56
Ja et teemas püsida, siis kepriku poolt oli teema üles kistud Lootuses, et kõik kurtma tulevad, et kui jube elukad ma kõik siin olen ja kõiki kiusan, hetkel läbu küll unustas algse mõtte ja lööb tantsu, kuid jah kõik saavad kaasa rääkida ja möödaminnes, ärge pange pahaks🤗, tüdrukud kui teid kiusab caprichosa või talle sarnane tädi andke minna 🙃... Olge kenad ja armsad ja mõnusad
Natuke kõlas nagu üleskutse, aga igal lambal on oma mihklipäev, ärge kartke neid tädisi ja onusi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 21:19
Palun vabandust, aga kas üks roosa kleidike ka ehk mulle saadaval oleks?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 21:22
Andsin viimase, süda tilkus verd aga looduse vastu ei saa, iga kleit leiab omaniku, sulle sobivad püksid, see on muidugi minu arvamus aga teil on seltskonnas neid kleidikandjaid, küsi ja nad annavad kindlasti, kena õhtut sulle kullake 🙃
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 21:28
See on küll kurb uudis, kuid küllap ajab ka kilt asja ära...aga rahumeelset õhtut igatahes ja ärge võtmist unustage, see laseb närvi pisut lõdvemaks!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 21:34
Dragu, ma arvan, et sulle sobiks punane rohkem Just saying
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 21:43
Minu arvates näitab peegel alati ausalt seda, mida me ise näha ei soovi ega taha omaks võtta. Seetõttu polegi siinkohal subjektiivsusest abi, vaid tasub jälgida teiste objektiivset arvamust, mis peab omakorda põhinema kindlatel teadmistel antud isikust.

Miss, sa ju ükskord laenasid mulle oma punast võrku, ja kuna see sobis imehästi, siis seega jätsingi endale.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:05
Selles asi ongi, et peeglisse tuleb vaadata vaid juhul, kui omatakse adekvaatset enesekriitikaoskust. Kui see aga puudub... tulemused on meile kõigile näha.
Kas poleks siis mõistlikum pühenduda reaalsusele, kui siinsele kasutule tegevusele?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:28
Dragu, mõne proua jaoks on reaalne suhtlus ja naudingud ilmselt ammune minevik. seepärast käiakse tutvumise või kohtumise asemel foorumis hambaid kiristamas ja kohtujaid materdamas. meelelahutus ju seegi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:30
ojaaa......sellel aasta piltidel kajastuvat reaalsust touch kahjuks siin näidata ei julge. mina tema asemel ka seda ei teeks......mõnigi mees hakkaks horror-unenägusid nägema
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:38
jätkuvalt on nii hästi, et päevast päeva vingud võõraste inimeste ja nende kehade kallal, nimetad noori inimesi vanuriteks, sõimad sookaaslasi litsideks? nojah, sel juhul peab ikka tõesti hästi olema
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:39
Mina isiklikult ei tea paljude siinsete kasutajate reaalsest või vähemreaalsest elust suurt midagi ja seetõttu saan oma arvamuse kellestki rajada vaid foorumis loetu põhjale, kuid see on minek libedale jääle. See, mida kirjutatakse, arvatakse ja kellestki eeldatakse, pole sageli enamat kui vaid tühipaljas sõnakõlks, mistõttu tuleb igaühel mõtelda ja arutleda omaenese peaga ja mitte pidama kõike loetut puhtaks kullaks.
Kui silmad ja aru lubavad, siis saab kindlasti palju selgema pildi ette.

Hirmpikad kemplemised võiksid aga kahtlemata jääda vaid personaalsetesse postkastidesse pidama.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:43
Exole🙃kõlab uskumatult aga jah mul on kõik hästi, aga kui sind vaadata hetkeseisus, siis sinul paistab see olukord natuke paigast ära... Aga need noored mäletavad sind🙃 ja nad ka leiavad su üles, ei tea kui hästi või halvasti sa täna magada saad, kuid minu poolt sulle head ööd 🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:48
Avalik foorum pole siiski mitte omavaheline jagamine vaid kõige tavalisem tähelepanuvajadus. Nagu öeldud, on selleks postkast.
Ööd rahulikku!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:52
See on juba ainuüksi sinu, ja ei kellegi teise probleem.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 22:55
Oli see vast elujõudu täis seeme.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-03 05:37
Nõuanded, mis ei kehti siseringi inimestele aga jagatakse lahkelt teistele pole jätkusuutlikud, tahame kisume teemad üles ja kui kõik ei lähe soovitud rada matame teema taas, tahame, materdame karjakesi, teeme mida tahame aga kõik teised olge head hoidke suuke kinni ja jutustage postkastis võiks arvata, et teil postkastid puuduvad.
Tähelepanu tähelepanuks, aga kui mõne haiglaslik tähelepanuvajadus hakkab sõitma üle teiste peade, toetudes kogumile ja kui keegi sellega ei nõustu ja teeb häält v. märkuse on see juba halb, exole..
Seega, enne kui näppu viibutada, vaadake neid
Tarakane mis teil oma siseringi elavad..
˅ näita rohkem ˅
2020-09-03 11:37
Läbuteemas ei arutata kellegi personaalprobleeme kuude kaupa, ja kogu ülejäänud suhtlus kulgeb postkastis, aga kui on vaja end avalikult lolliks teha, siis ei saa keegi teine kätt ette panna.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-07 19:00
touch1
2020-09-03 05:37:35
"Nõuanded, mis ei kehti siseringi inimestele aga jagatakse lahkelt teistele pole jätkusuutlikud, tahame kisume teemad üles ja kui kõik ei lähe soovitud rada matame teema taas, tahame, materdame karjakesi, teeme mida tahame aga kõik teised olge head hoidke suuke kinni ja jutustage postkastis võiks arvata, et teil postkastid puuduvad.
Tähelepanu tähelepanuks, aga kui mõne haiglaslik tähelepanuvajadus hakkab sõitma üle teiste peade, toetudes kogumile ja kui keegi sellega ei nõustu ja teeb häält v. märkuse on see juba halb, exole..
Seega, enne kui näppu viibutada, vaadake neid
Tarakane mis teil oma siseringi elavad.."

˅ näita rohkem ˅
2020-09-08 18:48
Vaata ennast kuradi haige jänes,uputa ennast kuskile kloaaki ära.Mida sa sitaharakas nutad pidevalt.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-08 21:13
Kloaagikunn Lubricate.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-12 17:07
Ma oleks seda privas kirjutanud aga sulle kahjuks ei saa. Huvitav oleks teada seda, et kui sa juukseid ei värviks, mis värvi nad omal sul oleks? Sinu kõrges eas? Ju ilmselt ka hallid! Vana sa olidki... 69 vist...

Ei suhtle fossiiliga rohkem!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-12 17:18
Loen ja imestan kui palju mõtteid ühes kirjutises, otsekui oleks lammas laudanurka pabulaid poetanud🤗
Proua ärge erutuge, see, et kirjutada ei saa on sinu probleem🤗
Ära häbene pane aga julgelt pilt üles
˅ näita rohkem ˅