Foorum
1
2
2015-01-05 23:06
Mina arvan, et lollus.
Kui mitte











Kas on?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-05 23:33
See näitab madalat enesehinnangut. Püütakse ennast paremaks muuta.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-05 23:37
Rinnakas daam pihib oma uuele kallimale, et tal on olnud kaks suurt armastust ja ta on lasknud nende näod enda rindadele tätoveerida.
Mees hakkab kõva häälega naerma.
?????
"Ma kujutan ette, kui pikad on nende näod kümne aastapärast"
˅ näita rohkem ˅
2015-01-05 23:46
Välja veninud nagu lätlase luisu taskud!
˅ näita rohkem ˅
2015-01-05 23:50
Ei ole alati madala enesehinnanguga tegu , mõned on lihtsalt tattoode fännid ja kui on kena inimene, omapärane pilt, siis ju super. Vanana ollakse nagunii kortsus ja mitte kõige kenam, vahet pole kas tätoveeringuga või ilma.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 00:01
otsene vastus:

no EI OLE SEKSIKAS, lisaks veel igasugused augud ninas, mitu auku ühes kõrvas.....

ma arvan , et naine saaks oma seksikust, kui ta tõesti tahab seda rõhutada : olla naiselik, hoolitse enda eest, nii seest kui väljast, väga lihtsate vahenditega on võimalik naisel end seksikaks muuta.


ps: kui kellelgi naistel hakkas aru pähe tulema ja tahab loobuda oma "nooruspõlve" rumaluste kujutustega ihul, siis---
soovitan soojalt:

VipMedicum ( juhtiv esteetilise meditsiini keskus )

Parim aparatuur ( FOTONA ) kaasagne võimasam laser tätoveeringute eemaldamiseks ( Soomest, Lätist, Leedust käiakse siin, kuna endil neil puudub taoline aparatuur ! Fotona QX Max !
"lõbu" kuuridena on küllaltki kallis, tehakse nö järelmaksuga !
edu
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 00:10
Igal inimesel on õigus ise oma otsused ja valikud teha, eks mehelikkuse üle saab ka siin vaielda
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 00:38
kõik oleneb, milline on isik, kes teeb, mida ta teeb, kuidas laseb teha ja kuhu laseb teha. ning kui palju.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 00:47
ei tea, vaidleks vastu. kui on maitsekas ja isikupärane pildike, miks mitte... mind personaalselt ei häiri.
aga kui mingi tobe hieroglüüf kuskil, mida omanik ka ise lugeda ei oska ja usub, mis selle kirjaks öeldakse olevat, siis...on see näide isiku intelligentsist, GOST-märk
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 00:54
Tuttttt
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 02:42
Miks seksikus või enesehinnang siia puutuma peaksid? Originaalne tätoveering on pigem kunst kehal, eriti juhul, kui kandja ka ise teab, mille ta endale on kehale lubanud lisada. Muidugi igasugused tüüpilised sümbolid jms. pole ehk nii ainulaadsed, kuid kvaliteetne ja omapärane tätoveering on pigem plussiks ja näitab inimese isikupära.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 06:08
Ilusti tehtud väike tätoveering, mille kandja välja ka kannab on ilus vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 08:44
Märgistatuid on hiljem hea ära tunda. Aga ega eriti midagi juurde ei anna.
Vanasti oli tätoveerimine litside ja vangide tunnuseks. (vähemalt ensv's)
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 09:06
Vanasti ei päde enam.
http://chicandsequined.com/wp-content/uploads/2014/06/6a00e54fabf0ec88330134832ea893970c-450wi.jpg

Omapärane tätoveering näitab inimese isikupära? Sa oled see, mida sa kannad? Sounds like wannabe.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 09:24
Minu artust väga seksikas

Ja iga inimene teeb enda kehaga seda, mida heaks arvab. Kes kasvatab vuntse, kes õllekõhtu, kes raseerib kubet või laseb silikoonid panna.
Kellegi vanapoisi arvamuse pärast jätta oma unistusi täide viimata, no andke andeks...

Minu arvamus on selline.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 09:58
Sinu arust seksikas seegi, kui naine mehele perse kytab.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 10:05
Nii palju, kui on ilmas erinevaid inimesi - on ka erinevaid arvamusi. Hästi kehtud ja kandja isiksusega haakuv ning igapäevaselt kõigile mitte silmatorkav tätoveering on seksikas. Põhjendus, näeb seda vaid see isik, kellega armastust ja intiimsust jagatakse.

Pole asi, mis peaks olema võõrastele silmadele.

Samas maitsekate tätoveeringutega mehed mulle meeldivad, aga tätoveering peab olema väga hästi teostatud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 10:14
Lasen 50 juubeliks silmatorkava tätoveeringu teha.Hetkel selleks vajadust pole.Aga muidu tätoveeringud meeldivad
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 10:15
Tatuutatud naine, kui seksikas kunstiteos....

tattoomachine.co/wp-content/uploads/2014/09/e5e2c1206ca9d6c02c21f3ae35fda08c.jpg
media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a4/f9/46/a4f946b22fbfa53195cd12c9e097f5db.jpg
media-cache-ak0.pinimg.com/236x/35/4d/de/354ddea2fe0f9d5dae099b6f59230660.jpg
https://www.purpleleaves.de/blog/wp-content/uploads/2013/08/japanese-tatoo-woman.jpg

....ja mees
www.damianzimmermann.de/blog/wp-content/uploads/Herbert-Hoffmann-Alfred-Jirschik.jpg
prisonphotography.files.wordpress.com/2010/11/hoffman.jpg?w=490&h=488
media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b6/2e/35/b62e3529e5a564a54ea7770255af71c5.jpg
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 10:42
mõnele sobib tätoveering,mõnele mitte.ja muidugi kui volüümitarid ennast üles lööma hakkavad ja igale poole rasvavollidesse tätokaid peksma on see rõve.enne tegemist mõtle kas ta sulle sobib ja kas tegija on piisavalt pädev.
see on kunst omaette.samuti nagu piercing.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 10:48
Seksikas või mitte, selle üle võib vaidlema jäädagi, arvamused ju erinevad aga kunstiliselt tätoveeritud nahk on väärtus omaette, kuna annab võimaluse tema uuskasutuseks, peale nahaomaniku maise teekonna lõppu, nt. nülitud tatuunahkne ridikül või mokassiinid, vms.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 12:29
Kas tuleks läbilugeda kogu raamat, või piirduda vaid sisu lühikokkuvõttega? Paraku võib tatuu osutuda just selliseks lühikokkuvõtteks ja see võib pajatada sinust ka seda, mida sa ei sooviks. Tatuu tekitab eelarvamusi ja need ei pruugi olla sulle ootuspärased.
Kujutage nüüd ette, et kui naine, kes on kaunistanud enda keha kena tatuuga, kohtab oma unelmate meest, kellele on tatuu täiesti vastuvõtmatu.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 12:45
Kui "unelmate" mehele on tatuu vastuvõetamatu, siis on see tema probleem ja kui ta seda oma unelmate naise juures ei "tolereeri", siis järelikult on asi unelmatest kaugel.
Rohkem empaatiat ja tolerantsi oma kaaskodanike suhtes, olgu ta siis kirjulehmakarva või vöödilisesebranahka.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 13:00
Aikon küsimus ongi selles, et kes keda püüab Tavaliselt on sellised unelmate mehed paljude naiste huviorbiidis.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 13:10
Jotteff, meenutagem...."ega nimi ja amet meest riku, kui mees ise austamisvääriline on" elik siinses kontekstis. "ega mustavalgekirjukarv naist riku, kui naine ise suguatraktiivne on" Pealegi on neid puhasnahkseid tüdruklapsi kordades enam kui hieroglüüfidega ilustet tibinasi, mis teeb viimatimainitud eriti eriliseks kui üldpilti silmas pidada. Aga nohh, Sina Jotteff, kui teda-tuntud putinoid-humanoid sellest arueitaipa
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 13:23
JF ja teised Pedestid

Õnneks varsti, paarikümne aasta pärast teie põlvkond vahetub ja uuel , pealekasvaval generatsioonil pole küll selliseid probleeme nagu teil ; omasooliste kooselud,nahavärv, usk ega ka seksuaalsed eelistused .
See on puhtalt nõukaaegsete seltimeeste haigus sh. tatuveeringud kuna teile seostub sellega kohe vangis istunud pätt
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 13:23
Selles värk ongi, et soovitakse olla eriline. See on puhas edevus, aga teadupoolest kulutab edev naine palju raha ja aega iseenda peale. See, et ta edev on, on kõigile näha, aga on tal ka mõõdutundega kõik korras?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 13:59
Miks ei või olla inimene edev? Kasinus ja minimalism käib kloostri mentaliteediga kaasas ja tänasel päeval pole see enam inn.

Iga inimese isiklik keha ja teeb mida tahab ja kuhu tahab. Võrreldes soome naistega on eesti naised kordi maitsekamad ka tätoveeringute kohapealt. Ma pole iialgi näinud enam tätoveeritud naisi kui soomlaste seas. Seal pole oluline ei vanus ega kehakuju. Ja tätokaid on ka kehal rohkem kui üks.

Aga tähtis pole see, mida teised arvavad, peamine on, et inimene ise on oma keha ja selle kaunistustega rahul. Tahab teeb, ei taha, ega sundust selleks pole. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 14:01
Harva olen näinud, et tätoveering naise ilule oluliselt juurde annab. Samas tätoveeringud ei üldjuhul ei häiri üldse, kui ekstreemsused välja jätta
Ilus naine on ka ilma tätoveeringuta ilus.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 14:14
Said nüüd, Jotteff, Sa nõukaaegne igand, paarikümne aasta pärast kaabitakse Sulle muld peale ja õnn saabub õuele, nii nagu see kord ju oli, kui aastanumbriks märgiti 1917.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 14:23
Sheeba, Kasinus ja minimalism on mõnel juhul hädavajalikud. Eriti siis, kui kuusissetulek on alla tuhande euri. Aga ma ei mõelnud seda. Pidasin silmas mõttetut kulutamist, kui kogu vaba aeg kulub poodidesse, mis jäävad jõusaali ja ilusalongi vahele, kui naise rahakott ja pangaarve on alati tühjad, sõltumata sellest palju sinna raha kantakse.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 14:49
Ma ei kirjutanud mida tohib ja mida mitte, mis on ilus ja mis mitte, vaid milliseid mõtteid see võib tekitada. Loomulikult ei oma asi mingit tähtsust, kui küsimus kiires kepis võpsikusse pargitud autos või hotellitoas. Aga kui tehakse pikemaid plaane, siis hakkab mehel, kel vara rohkem, kui korraga kaasas jõuab kanda, peas kalkulaator tööle.

Moed ja maitsed muutuvad ning tatuu eemaldamine on kallim, kui selle tegemine.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 15:04
Ma pean tõdema, et minul on tätoveering ja siiani pole see seganud. Ise oma teenitud raha eest lasin teha. Alguses oli küll mees seda meelt, et temale soditud naised ei meeldi, aga kui meeldin mina, siis meeldib ka see tagasihoidlik joonistus minu kehal. Seksi ega kooselu see ei sega.

Mis puudutab aga poodlemist ja mööda ilusalonge kolamist, siis ma eeldan, et selliseid naisi, kes seda igapäevaselt endale lubada saavad on vähemuses. Teiseks, ükski terve mõistusega naine, kellel on ühiskonnas muidki kohustusi, kui ainult mehe käevangus iluasi olla, ei jagu sellist aegagi. Kolmandaks, need naised kes oma sisutut vabaaega sedasi täidavad on saanud just selleks oma meestelt raha, et seda sel viisil raisata. Seega ei pea meie nende inimeste rahapaigutuse pärast muretsema. Ma arvan, et vähemalt mitte seni, kuniks kõiki neid kulutusi meie endi rahakotist ei tehta. Nii lihtne see ongi. Milleks muretseda võõraste pärast.

Eestlaste põhiline muretsemine just ongi võõraste rahakottide ja investeeringute pärast.

Hetkel jäi mulle Jf sinu murest selline mulje, nagu need endid tuunivad naised sinu rahakoti arvelt seda kõike teevad.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 15:09
jfjm i mõtted on alati mõistlikud olnud. Teda kritiseerivatel isenditel on veel väga palju arenguruumi........ Enamus neist ei jõuagi arukaks areneda.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 15:23
Ma ei ole kindel, et tätoveeritakse seksikuse rõhutamiseks. Loodus on asjad sättinud sedasi, et naised tahavad meeldida. On raske mõista naisi, kes teevad kõik endast oleneva, et võimalikult jube välja näha. Oma keha täis sodimine ei saa kena olla. Samas mulle isegi meeldib väike maitsekas pilt. Endale ei tee
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:14
Jah Sheeba, see pole minu rahakott, mille arvelt see käib ning mul on suht savi, mis teiste rahakottis toimub. Aga kui ma oleks noorem ja otsiksin endale elukaaslast, siis mõtleks küll nii ... võibolla ei mõtleks ka, sest puuduks selline elukogemus ja mõtlemine oleks koondunud rohkem alakehasse
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:27
Aga kas keegi, kellel on tätoveering, kirjeldaks mõningaid asju:
1. Mis tunde ajel tätoveering tehti?
2. Mis tunde selle pildi kandmine annab?
3. Kas on sellepärast mingeid komplikatsioone elus olnud?
4. Kas on plaan kujund eemalda ja miks?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:32
Jf, ma ei arva, et see mõtlemine tuleb vanusega või elukogemusega. Ikka tahetakse kõike ja kõige paremat pakkuda sellele keda armastatakse. Meie nooruspõlves polnud selliseid võimalusi ja meid kasvatati ka rohkem ikka tööusku kui rahausku.

Ka sina oled kord olnud noor ja armunud ja sinagi soovisid oma armastatut ju kätel kanda. Iga armunud tahab seda.

Jah saades vanemaks näeme me ehk asju ratsionaalsemalt ja püüame kulutada mõistlikult. Sest elukogemus on näidanud, et iga suure peo järgi saabub pohmell.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:34
Parma, kas vastab tõele, et kaitseliitlasel(ka nais kodukaitse) ei tohi väljapaistvat tätoveeringut olla?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:36
Mul endal tätoveeringuid ei ole, aga nende vastu ei ole ka midagi. Tõsi, pea ja kael ja labakäed (sh. sõrmed) peaksid puutumata jääma ja ka mujal ei tohiks üle pingutada.
Piercing seevastu mulle ei meeldi. Eriti jube on intiimpiirkonna augustamine.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:39
Mullle jääb hetkel lihtsalt arusaamatuks, miks peaks üldes mingile suvalisele taadile korda minema, mis keegi oma enda, isikliku kehaga teeb?
Oskab mulle keegi seletada, miks peaks kellegi võhivõõra kehal olev tatuveering kedagi kottima? Miks?
Selline teise ihu, naha,kehakuju ja välimuse kallal ilkuja saab olla ise vaid väga õnnetu, kurb ja kibestunud olend, sest teise kritiseerimine teeb teda ilmselt õnnelikumaks ja leevendab seda üksindustunnet.
Kui leida unelmate partneri siis võtakse teda koos saba ja sarvedega mitte ei hakata nagu juudi turul hambaid,kapju ja muid asju üle käima
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:40
Jott. võib küll olla. Juhul kui see ei ole haakrist või viisnurk näiteks või see kuramuse juudi kolmnurk jne.
Aga mida vähem on isikut ära tuntavat/tõestavat erisust, seda parem on. Mõnel operatsioonil on hädasti tundmatut vaja.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:45
Juutidel on kuusnurk.

Kui teema on tätoveeringutest, siis selle kohta arvamust avaldada võivad ka "suvalised taadid".

Esimesel aastal on armastus tõesti suur. Aga aja möödudes hakatakse vigu märkama. Paratamatu.

Iha.ee põliskasutajaskond muutub üha konservatiivsemaks paraku, ma olen ka märganud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 16:49
Siin saadab mõni eriti austatud vanur postkasti teateid persoonidest kel on idioodipaberid. Seega, kas nõrgamõistuslikud võivad tatoode koha pealt ise otsustama või seltskond aholle koos
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 17:14
Kui valik põhineb välistel asjadel (soeng, küüned, sünnimärgid, kehakaal, karvad, ehted, riided jne), siis ei ennusta sellisele kooslusele kuigi pikka tulevikku.
Kui enamust neist asjadest annab moel või teisel muuta, siis nt suguelundite kuju?? Muidu ju kena kutt küll, aga krt - vorst vaatab paremale ja kotid oleksid justkui viis numbrit suuremad - no ei võta ma muidu nii kena noormeest omale meheks. Või vastupidi - piltilus neiu, prink ja arukas. Aga vot need alumised huuled - no ikka ei sobi kui need piiluvad????
Tatoo on sama masti, sa kas võtad neid koos nende kandjaga või mitte. Nad ei eksisteeri teineteisest eraldi. Jah, on inetuid, suisa rõvedaid. Nad räägivad miskit kandjast. Keegi rääkis raamatust ja sisukokkuvõttest. Raamatu headust ei hinnata kaante järgi ja kokkuvõte on see, mis võib meelitada ostma. Aga kindlasti ei saa sa neist kogu sisu teada.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 21:02
Tatoveeringuga naised pisut Å¡okeerivad meid, sest nad julgevad eristuda onju. Julgevad olla isikupärased.
Seksuaalne pinge mul seoses tatoveeringutega puudub ja lolluseks pean ma hoopis mõningate meeste arvamust, et naisterahva eluküsimus on iga hinna eest meestele meelepärane olla.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 21:07
tätokas ise võib olla isikupärane, aga inimest see küll kuidagi isikupäraseks ei tee.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 21:26
Inimese välimuse teeb. Ja sageli peegeldabki meie väljanägemine meie sisu. On ütlemata selge, et arg ja taagasihoidlik naisterahvas endale tatoveeringut ei teeks.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 21:31
Miks me peame kõik sarnased olema,mis ühe jaoks seksikas,see teisele pole Mul on endal 4 tattood,olen leidnud just need,mis iseloomustavad mind Nende otsimine võttis kaua aega Olen väga rahul Ma tegin nad enda jaoks,mitte teiste Inimesed oleksid palju õnnelikumad,kui nad teeksid seda,mis neile meeldiks Niikuinii ei saa kõikidele meeldida Ilu on vaataja silmades, vana tõde ju
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 21:45
Ükskord närbub ka kauneim roos.
˅ näita rohkem ˅
1
2