Foorum
1
2
2015-01-06 21:48
jään oma arvamuse juurde - tätoveeringud on nii paljudel inimestel, et see pole küll asi, mis Å¡okeeriks või paneks imestama või imetlema või mis iganes. täiesti tavaline nähtus. nii et mitte mingi valemiga pole tätoveeritud inimene isikupärasem, kui ilma tätoveeringuta. ta on lihtsalt tätoveeritud. täpselt samuti, nagu nabarõngaga naine pole isikupärasem nabarõngata naisest....kes tahab, see teeb, kes ei taha, see ei tee...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 21:53
selles on sul täiesti õigus Kõik mida me teeme ,teeme endale Pole teiste asi ,aga ei ikka on ju vaja vinguda Muidu hakkab igav
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 22:04
Ma nii muuseas küsin, et kui on endale tehtud. Kas pilt on siis peegelpildis, et peeglist vaadates õige paistaks või kuidas?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 22:18
Sa tahaksid minuga vist natukene vaielda aga selleks pole põhjust, naabrineti, sest väline eripära mahub kenasti ära mõiste alla: isikupära, nii nagu rõivastumine, kõnnak jne. Minu jaoks on ka tatoveeringud täiesti tavaline nähe, aga näe, leidub tendensit häiritud kodanikke.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 22:23
võtame asja lühidalt kokku: igaüks teeb, mis tahab endaga. kellegile kindlasti meeldib, kellegile kindlasti ei meeldi - kõigi soovi järgi on võimatu olla.
viisakas inimene ei nõua teiselt (teistelt) selliseid asju, mida ise teha ei suuda. või mida ise olla ei suuda. ntx täistätoveeritul puudub normaalne alus nõuda,et partner oleks lumivalge ja umbjoobes indiviid ei peaks oma partnerilt karskust nõudma.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 22:27
heh, urukass
ma sain aru, kellega tegu ja usu mind, ma tõesti ei viitsi sinuga vaielda. ütlesin oma arvamuse, põhjendasin ka ja rohkem enam teemat lahkama ei hakka...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-06 22:40
Isiklikult mind kellegi tätokad kuidagi ei häiri.
Labane roos või skorpion kellegi tisside vahel või õla peal tundub küll mulle lihtsalt mage, kuid ei häiri.
Mõni stiilne ja isikupärane kujund võib omanikku isegi kaunistada, kuid siiski ei ületähtsustaks ma ka seda.
Oma tütre tatokaid olen toetanud nii moraalselt, kui mõistagi ka materiaalselt. .......eks omamoodi näitab ka see minu suhtumist asjasse........
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 00:16
Üks, kaks esteetilist tätoveeringut naisterahval pole paha. Meeste puhul oleneb täiesti. Ka üleni tätoveeritud mees võib välja näha cool. Samas leidub neid, kellele see ei sobi.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 10:17
Lugedes naabrineti mõtet siis olen sellega nõus. Üks kõik, kas teed tätoveeringu, kleebid külge kunstripsmed või vahetad nime oma sisemist olemust sellega ei muuda. Inimese olemus jääb endiseks, mis siis, et välimus on tundmatuseni muutunud.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 15:44
Minul on probleem kõiksugu "õhuvarskendajatega". Ma hingan meelsamini sisse naturaalset sitahaisu, kui seda sünteetilist lillelõhna, sest viimane tekitab mul peavalu. Nii vänget haisu, mis oksele ajab, ei peida ka kõige kallim "värskendaja"
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 16:57
sortsuke head (kallist) parfüümi jätab nahale meeldiva, kergelt hoomatava lõhna. see ei aja kellelgi pead valutama. reeglina on vänged (haisevad) odavad järgi tehtud lõhnad. neil lõhn hajub kiirelt ja seepärast kiputakse seda ka rohkelt endale peale piserdama.
ja normaalne inimene ei kasuta parfüümi mustuse ja haisu peitmiseks - ikka puhtale nahale.....
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 17:30
õige neti

ja parfüümi ärme laseme koridoris enne väljaastumist, vaid mingi 1h...1,5h enne kodust väljumist
siis on
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 17:31
Eriti tundlikutele ninadele on ideaalne Elisabeth Arden ihukreem Green Tea. Peale dushi all käimist ihukreem ihule ja terve päeva on vaevu tuntav meeldiv lõhn. Ei ärrita ka kõige tundlikumat nina. Naisterahvale lausa kaks ühes. Meeldiv parfüüm koos naha niisutusega.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 18:15
a mind häirib see, et mind peaaegu miski ei häiri
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 18:19
a sa ära lase end sellest häirida
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 19:00
to sheeba

Elisabethil on ka shower gel olemas lisaks ( unisex )
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 20:29
Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Intense - A fragrance for a femme fatale with radiant sensuality ... Suurepárane lja lisaks ihupiim isegi peale teistkordset dushi all káimist oli veel lôhn tunda....Soovitan
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 20:51
Pean enda mõtte vist paremini lahtiseletama.
Tihti ehitakse end selleks, et arvatavatelt iluvigadelt tähelepanu kõrvale juhtida, aga oskamatu ehtimisega võidakse neid samu vigasid, mis muidu võibolla isegi märkamatuks jääksid, võimendada. Ehtija ise peab end kaunitariks, aga tegelikult on muutnud ennast klouniks.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 21:02
noh, jotikas, see kategoriseerub vast rohkem sinna - maitsekas/maitselage, esteetiline/ebaesteetiline, eetiline/ebaeetiline, taktitundeline/taktitu jne jne...üks viib teiseni...labasus ja intelligents tavaliselt ei käi käsikäes...
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 21:37
Kusjuures mina ennast argipáevaselt yldse ei várvi,olen looduslaps. Ei riku nahka.Ripsmed vahel tômban yle ja siis ka mees muheleb et kas láhen sôtta? Aga hea parfyym tilk randmele ja siis hajutada on sensuaalne
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:28
Kurjam, ma ei teagi ühtegi tätoveeringu fetishiga tegelast. Et noh kes kohe erutub sellise asjanduse peale.
Pean vist selle perverssuse ise järgi proovima. Et, kuidas on tätoveeringu peale onada ja sellepeale pritsida.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:28
minul jällegi na väikesed silmad... nagu põrsastel. Et ennast naise, mitte emisena tunda, pean mina iga päev endale näo joonistama.... aga mis seos on sellel tatoveeringutega?
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:31
Ei olegi,trollisin teemat ...sry
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:36
ehh ok.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:36
Kui me võtame aluseks püsimeigi, siis on see võrdväärne tätoveerimisega Polegi nii teemast mööda
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:40
Jep, Sheeba, mu mõtted keerlesid ka muide püsika ümmer , a kuna siin enamus mehisem rahvas, ei julenu teemaks seada.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:43
Enamus mehi ei teagi sellise asja olemasolust
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:45
Daamid oskab keegi soovitada kes teeb head pysimeiki? Káin kyll harva Eestis aga vôiks proovida
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 22:58
Kuigi tehnika on ligilähedane, ei ole püsimeik siiski tätoveering. Vot.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 23:03
Krt mida kõike tänapäeva mees peab netist otsima, uskumatu:
http://www.terviseamet.ee/keskkonnatervis/teenuste-ohutus/taetoveerimine-augustamine-ja-puesimeik.html
˅ näita rohkem ˅
2015-01-07 23:24
Kahjuks ei oska kedagi soovitada, pole enda nahal seda proovinud, aga üks sõbranna lasi küll kulmud endale teha püsimeigiga
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 01:26
Olen elus näinud täpselt ühte seksikat tätoveeringut - mingid keldi, tribal vms mustrid, mis väga hästi rõhutasid väga kauneid sääri.
Ülejäänud on paiknenud skaalale ükskõikseks jättev kuni jube.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 11:04
Ükskord laevas nägin eriti rõvedat. Ühel soome tüdrukul olid käsivarred randmest kuni õlgadeni täis. Eemalt jäi mulje, nagu oleks keegi midagi musta laia markeriga soperdanud. Aga äkki oligi. Igatahes sobis see kokku tüdruku matsliku käitumisega.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-08 11:08
Mulle meeldivad rohkem peened õhulised joonistused, mitte suuri pindu tihedalt katvad. Aga ka siin on erandeid. Üks draakon oli päris armas
˅ näita rohkem ˅
2015-01-27 12:31
Meeldib. Nii endal kui teistel. Nii meestel kui naistel. Juhul kui on tegemist tõelise loomingu ning isikupäraga, mitte lihtsalt suvalise laialtlevinud lause või mõne muu plätserdusega internetiavarustest.
˅ näita rohkem ˅
1
2