Foorum
2014-12-19 20:00
täiskasvanute sait või alaarenenute kogunemiskoht?
miks täismehed sihilikult solvavad ja mõnitavad naisi - neidsamu, keda nad siin rajalt maha üritavad saada? (vastupidi ilmselt ka).
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:10
See tuleneb soovist "ära panna" Kui inimeste haritus ja oskus sõnu enda kasuks ära kasutada on puudulik, siis tulebki kasutada seda otsekõnet. Või on põhjus hoopis selles, et me arvame, et äkki teine on nii loll ja ei saa sellest filigraansest sõnaseadest aru ja temaga tuleb rääkida tema enda keeles.

Lugemus on väikene ja tänu sellele ka vähene sõnavara.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:13
Neti, kas sa pole märganud foorumi postituste järgi,et mehed on palju rohkem sappi ja solvanguid pritsivamad kui naised? Põhjus on väga lihtne, 1 naise kohta on siin 10 meest ja iga üks üritab, päevast päeva üks kõik millist auku, mis oleks tasuta, ära rääkida. Kui aga see on kuid tulutu, kuskilt otsast see viha ju välja voolab ja parim viis on see valada nende peale kes pihta saavad. Foorumis siis nende kasutajate peale kes siin arutamas käivad.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:14
minuarust pole see enam isegi mitte nn ärapanemine...mõtlen ikka, et KUI heal arvamusel peab mees endast olema, et midagi sellist ühele naisele öelda...igal juhul on ta endast põhjendamatult heal arvamusel...
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:21
Kas mehed nüüd ainukesed on kes lamppi solvama tulevad. Mul on selgelt meeles üks lahkunud naiskasutaja, kes täiesti lamppi mehi pidevate solvangutega üle valas ja seda kohati täiesti põhjendamatult. Seega võiks arvata, et on veel õppimisvõimelisi inimesi siin saidil, kes on säärase käitumise lugenud enda jaoks aktsepteeritavaks ja õigeks
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:24
Vaata neti tee silmad lahti
Vaata natuke neid tüüpilisi naisi kes siin, pole just iga mehe esimene valik
Lisaks unustame siis välimuse, julgelt enamus siinseid naisi ei oska ise üle kolme sõna suhelda ja põhiline vastus igale asjale on "ei tea"
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:25
mehed ongi solvuma kiiremad. ja kõige enam solvavad mehed, kel endal puudub sportlik figuur
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:29
vaata nature, sina oled üks neist, kes naiste kohta sageli inetult ütleb. sina teed seda vaid üldiselt, mitte isiklikult....küsikski siis sinult, kas sa tunned end pärast seda paremini, kui oled saanud halvustada?
mind huvitavadki tegelikult tagamaad - miks seda tehakse?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:30
Ääki ongi teema mingis erilises internetikultuuris ja nüüd tuleks feministide raskekahurvägi appi kutsuda . Sellistel teemadel tehakse lausa rahvusvahelisi konverentse, et miks arvutimängudes jne on girlgamer,pussy ja teised vahvad taolised sõnad tolereeritud . Ehk siis miks mehi justkui tähtsamateks peetakse ning naisi mingiteks seksnukkudeks .
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:35
pussyriot, ma räägin konkreetsetest solvangutest. teemat tegema ajendas see, mis ühes teises aktuaalses teemas täna toimus...
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:37
Nature! Aga kui palju on mehi, kes otsivad tutvust ja ainus, mis nad äelda oskavad alguseks on "tere, tutvume", "seksi??" no ei tõmba suhtlema.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:40
Internetikeskkonnas puudub isikustamine. Ma millegipärast kahtlen siiralt, et selliseid laused öeldaks üksteisele näost - näkku.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:48
Just kutsuge nuud feministid appi
Nagu NaabriMarcy oma kanakarjaga AL-i kallal

Vaata neti, ma juba olen selline aus ja otsekohene. Kas pean siis ütlema paksu või koleda naise kohta, et jumal kui ilus sa oled, sa oled kõige ilusam printsess, tahaksin olla sinu prints valgel ratsul, toon sulle tähed ja kuu, jne.
Sest just täpselt nii teevad paljud iha mehed, kui vaadata pilte ja nende kommentaare. Miks, sest loodavad saada.
Lisaks on siin väga paljud naised tasulised, litsid, weebikapakkujad, kerjused, jms. kes ei väärigi paremat suhtumist. Või pean hakkama litsi kuninganna kombel kohtlema?

Kas pean olema ka silmakirjalik ilustaja? Pigem olen realist ja ütlen otse välja seda mida mõtlen. Loomulikult paljudele ei meeldi, aga just seepärast ma püüangi jääda üldiseks mitte kedagi otseselt solvavaks.

Kas realism on halvustamine? Kui pidada "printsesside" unistuste purustamist halvustamiseks, siis vist jah.

Sirru, loomulikult on ka selliseid mehi, eriti arvestades nende osakaalu ihas ja teades et 99% mehi on ihas seksi eesmärkidel.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:50
Võõra inimese solvang ei ole valus. Valus on ilmselt sellel solvajal endal, kui tal on tekkinud vajadus ennast jämedamalt väljendada. Miks seda tehakse? Seda tehaksegi selleks, et valu enda seest välja saada. Kui lööte varba ära, või torgite ennast, väljendate te seda ju samamoodi häälekalt ning tihtilugu valu tekitaja suunas, või ei?!
See oli siis sihilik solvang.
Aga palju sagemini solvame me teisi tahtmatult. Me arvame, et oleme eriti vahvad ja vaimukad ning ei märkagi, et tegelikult riivame me kedagi sellega.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:51
Aga mida tunneb naine, kui teise naise kohta näiteks "kivid sokis" ütleb. Parimaid väljendeid ei korda, sest siis võib isiklikuks muutuda
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:54
nature, mina leian, et sellistes olukordades on targem lihtsalt ütlemata jätta. milleks öelda solvavaid sõnu, kui selleks puudub tarvidus? keegi pole ju sinult nõudnud, et kõik naised sulle meeldiks!
kui ma ütleks alati välja kõik, mis ma mõtlen....mõni oleks kindlasti mind juba maha löönud!
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:55
JF, sul on vist mälulüngad , leia see vana teema üles ja vaata kas see ikka oli naine, kes seda ütles

PS! Sa juba muutusid isiklikus ja täiesti valel aadressil.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:58
Solvata on kergem neid, kes oma õige pildiga siin on..Solvajad aga oma pilti ei näita--kui näitavad, on see ka kuskilt internetiavarustest varastatud või siis mingi paljas m... Nature jah ei solva isiklikult , nimeliselt kedagi--sellest ma olen aru saanud Aga mees, kes ise piltitu--see võtab õiguse nimetada naist "ripprinnaks" Mestel ju enamuse ajast ripub seal püksis, ma ei hakka seda talle ette viskama
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:58
Kullake esiteks tee silmad lahti ja vaata siin natuke ringi, kui me räägime ihast. Siin lihtsalt pole võimalik sellest mööda vaadata
Ning nagu ütlesin, kas see kui ma quasimodot taevani ei kiida tähendab et ma solvan teda? Võibolla ta ootas järjekordset kiidulaulu, aga sai vastuseks "normaalne", ning solvus.
Teiseks, parem olla otsekohene kui silmakirjalik
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 20:59
Otsekohesuse ja taktitunde puudumise vahel on sein üsna õhuke... Sageli õigustataksegi solvanguid otsekohesusega. Olen alati püüdnud vältida neid inimesi, kes ennast otsekohesteks nimetavad, sest enamjaolt puudub neil taktitunne.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:01
Ja Nature küll otsekohene inimene ei ole. Sarkastiline pigem.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:02
Selle piltide ja pilditute kohta. Miks alati torgib see otsekohesuse teema naid naisi kellel pilte pole või kes on endast "fotogeenilise küünekese pildi" teinud Õigustades oma olekut mingite seosetute põhjustega
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:02
Vastupidi Cosmo,mitteotsekohene lööb sulle hiljem noa selga,ikka seljatagant,mitte eest.
Taktitunne on kaasasündinud omadus,mitte õpitav.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:05
Nature! Aga miks on meesel m..-i pildid ja ma peaks neid nagu hindama või?? mina hindan vaid NÄO järgi Kui ma üldse hindan
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:05
Väga paljudes olukordades peetakse taktitunnet reeturlikkuseks
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:10
PED, no millises koolis sa küll käisid? Kahju et ei saa tagasiulatavalt Haridusministeeriumile kaebust esitada, kuid sul on nii anatoomi kui ühiskonna õpetuse tunnid omal ajal vahele jäänud .
Sa oled ikka nii eluvõõras vanakoolimees et lihtsalt piinlik kohe. Kuidas arvuti üldse sinu valdusesse sai? Ufod tõid?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:10
ma olen siin saidil 2aastat ringi vaadanud. täiesti lahtiste silmadega, muide. olen ka sageli olnud hämmingus, kui minuarust rõveda, nilbe, koleda või lausa väärastunud pildi all on kilomeetrite pikkune kiidulaul, aga ma ei lähe sinna lisama oma negatiivset kommentaari...milleks? mis see mulle annaks? minule - mitte midagi, pildi omanikule aga tekitaks võibolla eluaegse trauma. seega, jätan ütlemata....

minuarust on kosmosetutt päris olulise kommentaari kirjutanud (20.59.06).
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:11
Sirru, ei pea hindama, võid ju 2;3;4-ga ka hinnata kui ei meeldi. siin pole mingit kohustust 5 või 10ga hinnata. Isegi tihtilugu naistele 4-sid pannud.
Aga pildi kvaliteet on veel eraldi teema. Pigem pidasin silmas seda, et kui nägu või keha pole fotogeeniline, siis lisatakse mingi "suurevarbapilt", et mul ju on pilt ja julgen küll pildi panna

Pigem on reeturlikuks ikka silmakirjalik käitumine
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:12
Tänan oma vaateid esitlemast. Luba, ma jään siiski eriarvamusele, ehki sa sellest mõnusalt üle sõitsid ja mulle oma tõde absoluutsena esitlesid. Edaspidi, ma väga palun, kirjuta juurde sõnapaar: "minu arvates". Aitäh.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:15
Naabrinetiga täiesti ühel arvamusel, kui ei meeldi ära ütle midagi.

Naturaalne, aga sa ei pea ju seda suurtvarvast hindma, ega kiitma ja veel vähem laitma. Las ta siis olla oma suurevarba maailmas õnnelik

Tolerantsus on see mis on enamusel puudu ja seda kohtab siin igas teemas.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:15
PEDestoniale oli siis.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:15
Nature! Hindamine on ainus asi, mis mind siin iha-s üldse ei huvita..Ma ei vaatagi neid pilte, kui aus olla Kui vaatan, siis vaid neid, kes oma näoga on kuskil mererannal minu arust kõige ausam mees iha-s on jfjm, kes on oma piltidega ja seega ka usaldusväärsem kui enamus mehi
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:19
Neti, aga lõpuks hakkab see kiidulaulu aupaistet nautiv kodanik endast liiga palju arvama, ning kui keegi ta maapeale toob, siis on kiun lahti et solvatakse.
Tead laste muinasjuttu "Kuninga uued rõivad" Vot s.tt lugu aga mina olen see väike laps seal kes ütleb et kuningas on alasti. Mina olen see kes ei allu ühiskonna reeglitele ja jookse iga moeröögatusega kaasa. Ei taha olla see hallmass.

Pidagu keegi ming siis halvustavaks või pahaks või solvavaks, aga miks peaksin ma koos lammastega kaasa määgima
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:19
Ega siin tegelikult väga palju lahata ju pole.
Kombinatsioon ülbusest, pettumusest ja kibestumusest. Anonüümselt on ju hea lihtne ennast välja elada.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:26
Nature! Aga kas sellele ka oled mõelnud, et mõni naine on reaalelus mehe poolt nii maha tümitatud, peksa antud, alanadatud, et ta arvabki, et ta on loll, on kole, et ta pole muud väärt, kui köis ja seep.. Ja kui avastad portaali --iha--siis leiad, et sa ei olegi nii jube kole ja loll Oma kogemused .. Ma olen oma väimeeste ja oma laste sõprade silmis jumala normaalne ja lahe inimene.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:26
Nature, aga kas sa ikka mäletad, miks inimesed ei öelnud, et kuningas on alasti?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:32
Ja kas see on normaalne, kui mees, kes ise iha-s omab mingit 10-t kontot, toob oma küla ees oma sõpradele välja su konto, kus ma oma pildiga.. Ja siis mõnitab, et vot siit ma selle leidsin U
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:32
nature, mis sa arvad, kas see, kes pidevalt teistele kohta kätte näitab, ei hakka endast lõpuks liiga palju arvama? minul tekib küll mingil hetkel küsimus, et KES ta endaarust õige on? kust võtab ta selle ülbuse teistele alatasa halvasti öelda?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:40
Sirru, loomulikult on siin palju ka selliseid naisi, aga samas tekkib siis juba kahtlus et kas inimestel puudub reaalsustaju.
Siin ihas võid sa olla, loll, paks, kole, jne. aga ikka mehed kiidavad, kuid kas see on siiras kiitmine? Ning kui see pole siiras, siis kas see on midagi väärt?
Pealegi võiks inimesed ikka oma plusse ja miinuseid teada, ning mitte solvuda selle peale kui kõik ei ole nõus mingit muinasjuttu kaasa mängima. Pealegi nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi, sa ei saagi igaühele meeldida. Samas ei saa sa ka nõuda et sa kõigile meeldiks ja et kõik sind kiidaks.

Jf, ma tavaliselt ei mõtle sellistele tagajärgedele, pealegi miks peaksin või mille-kelle kartuses, ütlesin et mulle sellised konservatiivsed ühiskonna reeglites kinni olevad inimesed ei meeldi ja ise selline pole.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:41
Nature ajas midagi veidi segamini, Ta ei ole mitte laps, kes räägib, mida näeb, ilma omapoolsete kommentaarideta, vaid see printsess, kes läbi kaheteist sulgmadratsi ka hernetera tundis.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:49
Neti, kas need halvustavad ütlemised on olnud ülbed solvangud või hoopis reaalsus?
Sinisilmsust ja roosasid prille kannavad paljud, aga mui neilt see mask eest rebida ja näidata tegelikku elu, siis muutub halvaks hoopis see kes neilt maski rebis, mitte muu ühiskond Sõnumitoojat ei ole vaja maha lasta

Pealegi kaua me seda komajanti siin teeme? Tõmbame aga teki ülepea ja kujutame ette, et mina olen oma kuningriigi valitseja
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:50
Selles osas kas meeldid või ei meeldi aitab meid vana hea peegel. Vaatad peeglisse ja kui see mida sa seal näed sulle endale meeldib, siis meeldib see teistele ka. Ja kui mõnele ei meeldi, siis kehitad õlgu ja trambid edasi, küll leidub neid ka kellele meeldib sama palju, kui sulle endale.

Naturaalsel on kohati õigus, kui ta ei käitu vanasõna järgi :"Kiida lolli ja loll jookseb, kiidad rohkem jookseb kiiremini"
Paraku need kiitused piltide all just seda eesmärki tahavadki teenida Kas see on tõde või pelgalt silmakirjalikus enda eesmärkida saavutamiseks, seda teavad ainult need, kes on kommentaarid kirjutanud
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:51
Nature! Ei puudu reaalsustaju, kui ei osale mingites vipi ja topi mängudes, vaid lihtsalt saad kirju ja kirjutad mõnega ikka mitu kuud ja iga päev..Ma pole iial arvanud, et kui mingi 27-ne mulle pakub tund aega oma m..i imeda, et ta tahaks ka mind kohe
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:55
see kiidulaul seal piltide all on täiesti teine teema, need kommentaarid seal teenivad eesmärki - vähemalt kommenteeria arvates. aga kommenteerima ju ei pea, seda keegi ei nõua ... no milleks siis halvasti öelda?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 21:56
Sheeba! Ma just vaatsin peeglist end ja vaatasin ka oma ripprindasid Ja ma olen endaga jumala rahul-oma vanuse kohta kindlasti..Ja alles eile veel käisin rattaga sõitmas 20 km-t. Ja tööd teen ka kuid ilma puhkepäevatdeta aga siinsetel pededel on peamine, et anaali ka jõuaks ja tahaks teha ja kui ei taha, oledki vana nõid, kole, mutt jne. Ja kui piisavalt hästi ei teeni, siis oled nii mõttetu, et saadetakse raile
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:02
No ei pea vaataam ega kommenteerima, aga mis sa teed kui 10st pildist 7 on sellised. Siis suht raske sellisest asjast mööda vaadata ja kaua sa ikka naeratades keelt hammaste taga hoiad

Sama mis piltide alla, toimub ju ka postkastides. Minu point oli see, et tihti peetakse ka ausat ja õiglast arvamust solvanguks või mõnituseks.
Pealegi naljaks on juba seda põhjuseta kiidulaulu näha ja siis tulebki pimedad nägijateks muuta
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:03
Sirruke, mina tean, kui hea sa oma vanuse kohta välja näed. Ja esmatähtis ongi iseenda enesekindlus, las need koerad hauguvad - karvan läheb ikka edasi

Ja asi see teistel, palju sa teenid või teenimata jätad, see on sinu rahakoti sisu ja sinu enda asi.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:11
Nature! Ma olen juhuslikult elus just sattunud SINUSUGUSTE ohvriks, kes mind on alandanud, mind koledaks ja lolliks pidanud..Aga jumal tänatud--sinusuguseid on väike protsent Ma suhtlen reaalelus rohkem ja seal olen ma jumala lahe naine, olen lahe vanaema.. mu tütre pulmas mulle isegi öeldi, et sa oled pruudi järel iluduselt järgmine naine Ja see ei olnud teps mitte iha-st leitud hull, vaid mu oma laste sõber
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:15
Tegelikult nende kommentaaride kohta kehtib see sama Nature näide. Kuninga riideid ei pidavat nägema vaid lollid ja oma ametikohale kõlbmatud - ilu piltidel ei näe seega kosilaseks kõlbmatud. Tahad keppi, siis kiida
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:18
Vaata sirru, mitte paha pärast, aga kui naistel oleks sarnane võime nagu Mel Gibsonil filmis "Mida naised tahavad", siis oleks neil igasugu meelitustel hoopis teine taust ja mõte Samas siis kaoks komplimentidel mõte, sest paljud neist pole siirad vaid lihtsalt meelituseks.

Ma tean ma olen paha ja kuri, aga vahel ma lihtsalt olen liigselt realist
˅ näita rohkem ˅