Foorum
2014-12-19 22:21
Nature, naistele pole seda võimet vaja, nad teavad seda niigi
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:26
Muuseas mehed, teil on jumala õigus, naised teavadki kõike seda, aga nagu teada, siis naised armastavad kõrvadega. Ja nii lihtne see ongi
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:29
Nature! Ma olen maailmas niipalju elanud, et teen vahet, kas mingi kommentaariga tahetakse keppi või mitte Olge aga MEHED, ka realistid ja ärge hakake naisi sõimama, kui ta ei ole kohe teie kutse peale nõus voodisse hüppama Äkki ma juba lubasin end teisele Nature! Kas on normaalne mees, kes esimese kirjas kirjutab sulle-"keppi põttra, lits" Oskaks siis eesti keeltki
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:30
Muide sheeb ütles minu mõtte välja Naised,justnimelt Naised,mõned aga p.....auguga,kes foorumis oma peale suruvad,jäävad naisestaatusest igatepidi ilma.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:32
Sheeba..ma olen isegi nõus, et naised armastavad kõrvadega--aga see on nooremate jaoks..Üle 50-ne ei armasta enam kõrvadega
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:37
Sirruke, tegelikult ikka armastab kõrvadega, ükskõik millises vanuses sa oled, komplimendid meeldivad sulle ikka. Teine asi on see, kas sa oskad neis tõe silmakirjalikkusest eraldada on teine. Meie vanuses juba osatakse seda teha. Aga komplimendid meeldivad nii kui nii ikkagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:41
"täiskasvanute sait või alaarenenute kogunemiskoht?
miks täismehed sihilikult solvavad ja mõnitavad naisi - neidsamu, keda nad siin rajalt maha üritavad saada? (vastupidi ilmselt ka)."

Tulles teema esialgse küsimuse juurde, siis said esalgu hagu andnud naised vist oma vastused teada
Tavaliselt nii ongi, et naised ei ole need parimad olevused sisuka vaidluse pidamiseks
Ja kui otse vastata, siis ega vist ikka ei solva seda sama keda sebida üritad. Ning need kes peale küsimust "seksi saab vä?" räuskama kukuvad, poleks ka parima tahtmise juures reaalse seksini jõudnud kui naine oleks öelnud "teeme"
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:43
Naised tahavad moosi, aga vastu pakuvad pipart
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:46
Muuseas JF ma ootan siiani sinu vabandust valesüüdistuse eest
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:50
Sheeba, keda ma süüdistasin???
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:53
Viskasid kinda väljendiga "kivid sokkides" naissoost väljaütleja kapsaaeda, mina seda seinalehele ei pannud, selle siseringi nalja postitas mees ja mina ainult kommenteerisin seda, seega oli sinu väide selles osas vale ja ma ootan vabandust valesüüdistuse osas.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 22:58
Mina pidasin silmas seda, kui üks sinu "sõbranna" iseloomustas selle väljendiga prominentse proua kunstrindu. Sorry
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:01
nature, "kas seksi saab we?" ei küsi ükski normaalne mees, kes tõepoolest seksi tahab. niipalju oidu on isegi neil, kellel vaid alumine pea mõtleb...
aga jah, üldiselt ma vastused sain - rohkem tolerantsi ja taktitunnet!
kuna sina juba sõna võtsid, siis sai sind tümitatud kah. natuke ehk liiga, aga natuke vast asja eest ka...ära pikka viha pea
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:06
Ehk sa siis tuletad meelde selle prominentse proua kasutajanime, keda minu sõbranna arvustas?
Mina tean seda lauset ja selle ajalugu ja ka seda kuidas see siseringist välja lipsas, mäletan ka seda kes oli see kes selle seinalehele riputas ja mäletan ka seda tunnet mis mind valdas kui seda lauset foorumist lugesin.

Mina tean täpselt, millal ja milliste tegemiste tulemusel see väljend tuli, kust ja kuidas. PS! mina ei ole selle looja, ka mitte siseringis, see on meessoo poolt väljaöeldud, mina vaid kommenteerisin.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:16
kle sheeba36, sa lehm haised ju! ühe pildi peal oled paks siga ja teisel peenike. mingi õgardis ahv oled we? poo üles ennast kõõmakott<
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:16
mis te põete, eks need, kelle enesehinnang on "olen lihtsalt üks munn" (muud pole pildile panna), käituvadki vastavalt, ja kellel endast midagi muud esitada on, teavad sedagi, kuidas viisakas olla. sisemine ja väline kenasti tasakaalus
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:21
Sheeba, ma ei hakka siin nimesid nimetama.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:24
Sul pole vaja seda tehagi
Ma tean neid nimesid peast. Kahjuks sina kronoloogiat ei mäleta mida mäletan mina ja sellepärast ma ütlesingi et ma ootan vabandust vale süüdistuse eest. Esimene kes selle väljendi seinalehele pani oli mees ja mitte naine.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:32
Mis vahet sel, kes esimene? Kasutavad seda sama edukalt nii mehed, kui naised.

Kallis Sheeba, palun anna andeks, et ma sulle kogemata k...haigele varbale astusin
˅ näita rohkem ˅
2014-12-19 23:44
JF, sa ei astunud minu haigele varbale, vaid sa süüdistasid naisi, kes pole selliseid väljendeid avalikult seinalehele riputanud. Mina lähtusin konkreetsetselt ühest kindlast kasutaast ja ühest kindlast juhtumist, millal ma seda väljendit lugesin. Jah, ma olin eelnevalt sellest teadlik ja selle kõigega seotud, aga ei oodanud seda näha siin foorumis.

PS! Vabandused vastu võetud.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 00:49
See, mida Jfjm tegi, nimetatakse tahtmatuks solvanguks, sest esiti ei mõelnud ta sellele, et seda teemat uuesti esile tõstes võis ta kellegi haavasi lahti nokkida.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 01:05
Tutt, küsimus oli suurele ringile, aga väike konks oli seal sees küll
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 16:24
KAsvatus ja niinimetatud taktitunne on õpitavad ja õpetatavad tegevused. Kuna tänapäeval kindel ja ühene õpetus puudub, siis ongi selline kollisiooni oht kerge tekkima. Igaüks paneb oma suva tunde järgi. Sellevastu ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 18:13
Samas lausa uskumatu,milliseid imbetsille leidub meie ümber,võta või kasutaja Musjonks.
Selline pole saanud mingisugustki kasvatust ja ega elu edasiviijana tal ka erilist Å¡anssi pole,lastest vaid kahju.
Kui tegemist siiski naissoo esindajaga,sel juhul need huuled muuks kõlbagi,kui m...i imemiseks.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 18:37
PEDe, Musjonks on kellegi lollitamise konto, teiselt kontolt võib ta vägagi intelligentset juttu ajada. See on tema rollimäng.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 18:50
Parmaleikin, uskudes teadust siis 70% on geneetikat ja 30% kavatus ja ühiskonna mõju. Teaduse vastu ei saa, kui on ikka kivipallud Jürka siis teada ilmselt raske kasvatada arvutama 1+1 ja kui on ikka selline XI sajandi viikingmees siis tema, nagu siin foorumis mõni, ega tema suuda mõista et geideks ei kasvata võid sünnitakse ja see gei pole ise selles süüdi. Kurb on muidugi kui mõnel mehel on kõik must ja valge...ju ta pole kaugemale saanudki kui Kapa Kohila .
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 18:53
Parandus eelmisele kirjale. 30% on kasvatus ja ühiskonna mõju.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 18:56
Ma arvan, et vifti-vift on see tasakaal.
Purjus olekuga on eriti hästi kõik nähtav.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:02
No alkohol võtab vaid piirid maha, kuid intelligentsust ja tolerantsust ta välja ei too. Kõige lihtsam on seda mõõta ikka siis, kui inimene endast välja viia
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:13
Väga õige tähelepanek t4na66sel,ma olen muide sama meelt,tuleb olla tolerantne.
Muide prili t4na66sel,isiklikult olen üsna palju ilmas ringi uidanud,see ei muuda inimese mõttemalli.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:27
Ma siiski arvan et kasvatuse osa on kordi suurema osakaaluga. Geneetiline kaasavara siiski inimese loomusele eriti mõju ei avalda. Käitumise ja maailmatunnetuse annavad meile siiski vanemad, kes meid kasvatavad. Tolerantsus tuleb avara silmaringi ja teadmistega mida oleme omandanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:31
Kasvatus on siis isiklik eeskuju?
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:32
Tolerantsus on hea iseloomujoon küll, aga kas just PEAB olema alati tolerantne? Mina tunnistan küll, et mina ei suuda igaühele noogutada ja naeratada ja kõigiga samal arvamusel olla. See oleks minu jaoks nagu näitemäng, kui ma mõtlen teisiti, aga teistele näitan, et jah, ma arvan nagu sina..
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:39
Ärge ajage sallivust ja pakasuhhat segamini.
Tolerantsus on võrreldav ükskõiksusega. On siis on, õlakehitus jne..
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:41
no ükskõiksust ka minus ei ole
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:51
Ei tea mis see pärilikuse ja kasvatuse suhe on, aga fakt, et paljud elavad must-valges maailmas ja kui reaalis tuleb olude sunnil värvipimedat mängida ning musta valgeks nimetada, siis tullaksegi siia tasakaalustuma.
Tolerantsus tähendabki seda, et musta ja valge vahel eksisteerb hall ning las ta siis eksisteerib.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:53
Kasvatus ja kombed on need, mis jäävad alles siis kui kallid riided, kuld ja kard kaovad, sama kehtib ka harituse kohta
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 19:55
Sirruke, see on sedalaadi ükskõiksus, et seni kuni see sind ei puuduta, lase lõbutsevad, kui see neile hea tuju ja rahulduse toob.

Ma pean silmas, et selle käigus ei toimu mõnda ühiskonnareelgite rikkumist.

Kui kellegegile meeldib anaalsex siis minupärast lase toimetavad, mind see ju ei puuduta, mingit ühiskondlikku kahju sellest ka ei teki. Kehitan õlgu ja arvan, et las siis lõbutsevad Kas mulle see meeldib või mitte, see ei puutu asjasse.

Ei hakka ei kiitma ega laitma, igal ühel oma lõbu. Täpselt nii nagu on erinevate harrastustega, kes laulab, kes maalib, kes teeb käsitööd
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:10
Kõige suurem õnnetus, kui see must-valge maailmavaatega inimene tahab olla maailmaparandaja.
Kui tahad parandada maailma, siis alusta iseendast. See ütlemine ei tähenda mitte, et peab kõik lollused järgitegema, vaid tuleb ülevaadata oma arusaamad asjast.
Tuuleveskitega pole ju mõtet võidelda.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:15
Kriitilise massi käitumise järgi, tuleb enda maailma parandada
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:28
Enda parandamisega ma olen jumala hiljaks jäänud..Jäär jääb jääraks
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:30
Üksteise solvamisega ei jõua kaugele Diskussioon ma arvamuste avaldamine peaks olema siiski neutraalne. Peaks arvestama ka eriarvamustel olevaid isikuid. Siis on maailm tunduvalt ilusam paik.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:34
Tähendab, et kui mind solvatakse--siis ma pean vastu naeratama ja noogutama Ma ei oska nii ja miks mind siis ei toleerita, et ma olen selline. Ma lihtsalt ei lase ka endale pähe astuda.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:36
Alati ei PEA vastama. Netis on see lihtne, kui kirjutaja solvab, siis võib kirja kustutada ja vsjoo, TEHTUD.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:41
parma! ma hetkel mõtlesin ikka reaalmaailma Seal on natuke teistmoodi kõik ma ise ka
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:43
Reaalses maailmas on see sama lihtne. Lihtsalt jalutad ära, sa ei pea sellises seltskonnas olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:44
Jfjm pani asja päris hästi paika.

Sheeba36 selgitustele saab ka ainult kaasa hüüda. Tõesti on ikka nii, et ela ise ja lase ka teistel elada.

Ma nime ei nimeta, aga kas on ikka vaja oma negatiivset suhtumist teatud inimeste suhtes teemast teemase pidevalt korrutada.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:52
Vot nüüd jätab sinu arvamus mind küll jumala külmaks..Ma tean, sa mõtled mind..Ja mina ei saa midagi sinna parata, kui ma ei taha mingite bi-dega suhelda. Isegi kui kirjutan must-valgel oma profiili, et ma ei suhtle homodega, bi-dega--ikka kirjutatakse..
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 20:56
Sirruke, igal kaasaegsel naisel on vähemalt üks homost sõber

Mis tähtsust on suhtlemisel inimese seksuaalse orientatsiooniga?

Mina näiteks saan nii mõnegi homoga väga hästi läbi ja nad on parimad sõbrad tegelikult.
˅ näita rohkem ˅
2014-12-20 21:02
Ju ma ei ole siis kaasaegne naine..Ja ei peagi olema, kui ma seda olla ei taha..Ma vaid tänan Jumalat, et minu lapsed sündisid õigel ajal, kus ei pandud homosid paari ja ei antud neile lapsendamise luba..muidu mõned sellised väärakad oleks lasknud mul lapsed käest ka võtta, kuna isa oli surnud ja ma 4 lapsega üksi..Kaugel Eestiski see aeg on, kus lapsed muutuvad äriobjektideks homodele..
˅ näita rohkem ˅