Foorum
2014-06-10 19:06
et siis vaataks mida siin vastusteks saab
mida peab üks mees tegema, et leida siit sellest täis iha ja kirge lehelt, naist kes tuleks kohvile ja vestlust arendama?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:09
tead, tee mis sa teed, ikka ei tulda
ainuke võimalus ongi vist hästi kõvasti kisada, spämmida ja labane olla. teisi tähele ei panda.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:10
Kas Sul on pakkuda mingid valikvastused ka?
Muidu kõlab nagu appihüüe ...
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:11
ei no mis ma pean hakkama veel ette nämmutama vastuseid we nii palju võiks ikka omal kah mõtteid olla
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:18
naine valib ise, kellel ta laseb endale keelt k6rva ajada ja kui asi on ka vaeva väärt siis on juba kokkuleppel, kumb oma taguotsa mugavustsoonist välja veab kasv6i kohvitassi taga lobisemiseks
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:28
sada euri võib imet tea
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:30
pista urgu see 100 eur
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:33
mina jätan selle raha kohe heaga välja olen ise iseseisev ning naine peab kah olema
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:37
Iseseisev naine peabki ju enda materjaalse poole eest hoolitsema
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:52
Enda müümine on iseseisva naise etalon? Materjaalne ollakse endaga muud moodi toime tulles, ning vabal ajal seksitakse.
Ma võin mehele ka klubis välja teha ja pärast koju lohistada - see on iseseisvus, mitte ihas kõnekaardile aega või "väikest laenu" nuruda.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 19:59
Janne-sa saad aru kül, et mõeldi seda iseseisvust siinse lehe moodi
Mind pigem huvitab, mis sa selle pildituks joodetud mehega teed? Kuna tõenäoliselt temast enam asja pole siis teed hoopis sina temaga imevigureid.... Oh sind nurjatut
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 20:25
mind ei huvita inimese sissetulek, ei huvita töökoht. huvitada v6ib vaid inimene ise, ilma raha ja töö teemata, lihtsalt sellisena, kes inimene ise on.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 20:51
Ma ei tahaks jälle mingi akadeemiline kuivik ja tähenärija olla, aga materiaalne kirjutatakse i-tähega.

Miks ihast naisi kohvile otsida? Mine mõnele avalikule üritusele ja püüa pilku. Kui silmad pikemalt kohtuvad, siis kutsu kohvile. Lihtne ja toimiv.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 20:57
Sorry, ma ju teises teemas kirjutasin, et mul oli grammatika vaid kesine kolm.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:06
ja kes ütles, et naisi tuleb kutsuda?? naine otsustab selle ikka ise, kellele üldse selleks loa annab ja ei pea ju ka kohvile mkinema, v6ib ka teele minna, mahlale, kasv6i kuivikule, kinno, valikuid on palju ja k6ik avalikus kohas, et vaene häbelik isane hakatis ei peaks pelgama m6rvarlikku naise reaktsiooni m6ne oma väljenduse peale. ega massüritus pole ainus avalik koht.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:13
Eks naine annabki teatud märkide abil loa. Pilkude kohtumine pikalt ja korduvalt on levinuim märk.
Üldjuhul mehelt oodatakse siiski esimesena verbaalse sammu astumist.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:14
Nudistide rand on ka avalik koht
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:17
Nudistide rannas pead tegija olema, et kedagi saada. Eestis selliseid randasid sisuliselt ei ole, seega pead minema Saksamaale või Prantsusmaale (Cap d'Agde on kuulsaim), ehkki suviti on ka Cornwalli poolsaarel Inglismaal variante.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:19
vaat vaat, brillal üle hulga aja kirjutis millele ma vastu ei vaidle nii see käibki. aga saidil, nu saidil on märkideks ehk s6navalik ja kasutamine pluss smailid nagu s6ltuvalt tekstist
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:20
ps: see loa andmine
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:24
Jah, Yandex. Ihas ja üldse netis on häda just nimelt selles mugavustsoonis, mida Sa enne mainisid. Avalikus kohas on kohvik sageli ümber nurga ja lihtne minna. Siin peab aja ja koha kokku leppima, eriti kui eri linnades elatakse ja siis on küsimus, kas ikka see vestlus asub end üldse ära jne.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:27
no vat see, brilla on juba viitsimise küsimus. hea tahtmise korral liigutakse ka 4000 - 8000 km ja et netis teada saada, kas see vestlus, kasv6i teisest linnast, end üldse ära tasub siis tuleb suhelda, ehk isegi kuid mitte, et esimese pildi peale opn m6lemil silmad pahupidi ja siis kiirustatakse kuhugi kohtuma, välja aga tuleb, et üks on paadunud ropendaja ja teine paadunud peeretaja
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:33
Kui ikka kohvile ja vestlusele meelitada kedagi ei suuda, siis kehv mees või kehvad valikud (teeb välja sama).
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:33
Mulle näiteks ei saa just liigset agarust kohtumistes ette heita. Viimati sain kellegagi siit ihast kokku umbes aastal 2011. Ma ei viitsi enamjaolt isegi esimesena kirjutada kellelegi, viimase aasta jooksul on vist paar-kolm korda ette tulnud.
Mitte et ma kohtumiste vastu oleksin. Mitte et mulle seks või naised ei meeldiks. Aga mul on aeg suhteliselt limiteeritud ja automaatselt hakkan iga kord kalkuleerima, et mida selline kohtumine mulle annab, mida ma ihas vesteldes ei saa. Enamjaolt jõuan järeldusele just selles, et märksa lihtsam on tuju tekkides välja minna ja seal kellegagi tutvuda. Naisi on nädalavahetuseti linna peal hulgi ja nendega ei pea mindagi kokku leppima, lihtsalt astu ligi ja hakka rääkima.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:37
Rollim1ngud, tulid oma pisikest ego upitama või?
Kurat, kuidas mind häirivad kasutajad, kes ei saa kohe kuidagi muudmoodi, kui peavad kellelegi midagi halvasti ütlema. No kohe närib mõnel lausa! Päev rikutud, kui ei saa kedagi endast kehvemaks kuulutada?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:38
jah brilla, sest see mida sa iha foorumis oled kirjutanud, et käi sinuga tänaval kaasas

aga mis siin kutsumisse puutub siis mind ei kutsuta küll kuhugi huvitav, kas sellepärast, et ma kepikohtingud välistan
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:41
Kas ma olen enda margi foorumi ja tagumikupildiga nii täis teinud, et on lootusetu juba siit midagi saada?

Yandex, ma arvan, et Sind ei kutsuta Su asukoha tõttu. Saksamaale kohvitama minna on päris kallis lõbu. Selle eest vestlus kellegagi, kes veel keppi ka ei luba, ei pruugi piisav motivaator olla.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:46
irw brilla kes tahab ikka kohtuda see ka kohtub, olgu see vahemaa siis kasv6i t6esti 8000 km ja ma ei ole öelnud, et see peab olema isane, kes väljub nö mugavustsoonist, sellised asjad on kokkuleppel aga muidugi, suure vahamaa tegant ei väljuta oma tsoonist kui ei oleda kindlad asja m6ttes. ise siis kohvitassiga vaid küll ei lepiks, terve päev tuleks maha molutada. läheks kasv6i jalkat taguma
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:49
Esiteks brillamento minu ego on päris suur. Teiseks, mind ei huvita, kas ma sind häirin. Kolmandaks on võimalik alati rääkida läbi lillede või öelda otse. Mina eelistan otse, kui mehel on mõistus peas, saab teha sellest järeldusi. Sinu kodukootud filosoofia, wikipeediast tõmmatud andmed ja laest võetud erinevad statistikad on viimased, mis peaksid eeskujuks olema. Proovi mõelda ennast naiseks ja kujuta ette, mis tundeid tekitaks sinus mehed, kelle teemad on: tähtis pole välimus vaid hing, miks kõik taandub rahale, mida pean tegema, et keegi tuleks minuga kohvile. Kui see pole hale, siis mis see on ?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:53
6iged s6nad, rolli
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:55
Sõita Saksamaale jalgpalli mängima mingi naisega on ka intellektuaalselt huvitav, aga eeldab tõesti juba üsna lähedast suhtlemist. Ma küll kujutan ette, et teisel ööl saab mees juba keppi ka, kui vähegi klappi on (ma ei räägi praegu Sinust, vaid üldiselt välismaale sel põhjusel külla sõitjatest). Aga Eestist on lihtsalt nii palju lihtsam ja odavam leida, et see peab hea põhjus olema, mis välismaale veab.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 21:57
brilla, kas ma hakkan jälle kasutama väljendit, kui hea on olla loll?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:00
Rollim1ngud, ma ei saa endiselt aru su selle otse ütlemise mõttest. Käid öösiti linna peal ringi ja räägid igale purjus või maitselagedalt riietatud mehele ka, et kuule, niimoodi küll keppi ei saa?
Või paned kuhugi kunstinäitusele sisse ja lajatad valjuhäälselt üle saali, et "kuulge, haledad jobud, naisi saab ööklubis mitte siin pilte vahtides!"?

On olemas teatud avalikus kohas käitumise reeglid. On olemas mingi elementaarne viisakus. On olemas lugupidamine teiste vastu. Kui tahad elukogenuma nõu anda ja mitte läbi lillede, siis kirjuta teemaalgatajale postkasti. Teda tema enda teemas alandama hakata on matslik ja ülbe käitumine.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:03
Mis mõttes, Yandex? Sa arutasid, miks Sind kuhugi ei kutsuta. Ma kirjutasin tõenäolise põhjuse. Mis see "hea on olla loll" siia puutub?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:09
Brillamento, mu hea kaaslane. Kui see öösel linna peal vastutulev inimene küsiks, siis vastaks. Kui mitte, siis miks peaksin seda rääkima? Siin oli konkreetne küsimus ja vastasin. Kui seda poleks olnud, siis ka poleks nii kirjutanud. Ära hakka sellist meelevaldset juttu ajama, vaid püsi teemas. Sinu näide on selline, et võtan suvalise ankeedi ja hakkan nõu andma....olgu see siis kunstinäitus või öine vanalinn. Seda ma ju teinud ei ole, vaid kirjutanud teemas, kus see on algatatud. See, mis ma kirjutasin pole matslik ja ülbe.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:15
lollile on ju k6ik lubatud ja k6ik saavad aru, et tegemist on lolliga - ei midagi t6sist
vaata brilla, sulle ma kohe kindlasti poloegi andnud luba end kuhugi kutsuda ja kui sa oleks kutsunud ka siis oleksid saanud hundipassi. mul on meeles kuidas sa mulle mitu korda kinnitasid, et sa pole pervo ja kuidas kirjutasid, et m6ni perv eestist v6ib tulla mulle siia koll koll tegema. pervole siis ei ole kallis saksamaale s6ita aga normaalsele on?
ma tean, et isegi 1000 eurise kuusissetulekuga isikule on see kallis, et siia tulla ja ise karta, et äkki saadetakse veel hotelli ööbima. nu kui tegu pole häbematu suliga siis just hotelli ei saadaks, elutoas on diivan ka
mulle ei oleks kallis oma tagumik eestisse vedada aga samas on mulle kallis eestis pikemalt peatuda. käisin möödunud aasta juulis, sisenesin rimi poodi ja sain shoki.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:15
Küsimus oli, et kuidas naist kohvile ja vestlema saada.
Su vastus oli, et see on kehv mees, kes ei saa.

Selline vastus on sildistamine ja alandamine. See ei ole kuidagi abistav, pigem tunneb küsimuse püstitaja end alavääristatuna. Eriti juhul, kui tal tõesti on raskusi näiteks õigete sõnade leidmisega, et kedagi välja kutsuda.
Milleks teda sellisel juhul mutta tampida?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:21
Yandex, Sa kipud ka kõik teemad väga isiklikuks viima. Mis iganes Su Sind ennast puudutava küsimusega on tegemist, siis peab siin meeles pidama, et sellisele vastata ei tohi. Sa reageerid nii tugevalt üle, et igasugune edaspidine mõttevahetus muutub võimatuks.

Niipalju vaid täienduseks, et jah, perverdid ja hullud tõesti ei hoia vahendeid kokku, kui mingi kinnisidee vajab kordaajamist. Mõistlik inimene kaalub asja plusse ja miinuseid.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:22
brillamento, mis haigust sa p6ed? kus on teemaalgatajat alavääristav tekst?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:28
2014-06-10 21:33:09
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:28
Mitte mutta trampida, vaid vihjeid anda. Katsu palun aru saada, et inimene, kes püstitab sellise teema, kirjutab juba endale otsaette, ma olen hädapätakas. Naised võiks selle kohta arvamust avaldada. See on üks asi.

Teine asi, kui teema algataja soovib tõesti, kellegagi tutvuda ja kohtuda, siis alustama peaks ankeedist. Seda olen korra ka juba vihjanud. Teemad foorumis ja ankeedi sisu on ülimalt vastuolulised. Olen seda kaks korda vaadanud. Ma ei hakka rääkima, mis mulje see jätab, et sinus ei tekiks mõtteid, et soovin kedagi alandada. Kunagi ei saa ette kirjutada tee seda ja kindlasti niimoodi.
Sa oled mitmes teemas rõhutan intelligentsust, tooks nüüd selle välja hea meelega. Kui sul on see olemasoskad teha järeldusi ja vastavat sellele muudatusi. Kui see ei sobi, siis tekib küsimus, milleks hädaldada.
Yandeks vastas sinu ühele postitusele päris hästi näiteks (21:55:50) tundub, et sa ei saa siiamaani aru, mida silmas peeti kui lugeda sinu vastust sellele.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:33
21:55:50 on minu postitus.

Jah, mingis teemas oli teemaalgataja pildi ja profiili kohta kommentaare ja ta vahetas pildi ära. Profiili pole ma rohkem vaadanud ja ei tea, mis seal on. Küsimus ei olegi selles, et tal ei oleks midagi parandada, küsimus on selles, et kellegi kehvaks meheks sildistamine EI OLE ABISTAV! Vastupidi, see tekitab negatiivseid emotsioone ja vähendab enesekindlust. Enesekindlus on aga vastassooga suhtlemisel üks olulisemaid omadusi.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:35
Teemaalgataja mainele siin meie vaidlus kasuks ei tule. Kas ehk lepiksime kokku, Rollim1ngud, et me mõlemad eemaldame siit teemast oma postitused, mis su esimesest sõnavõtust siin tulenevad? Juhul, kui sa ikka tõesti talle head soovid.
Ma arvan, et ta luges seda vestlust ja sai "vihje" kätte. Tulevased lugejad aga on päris mitmed naised, kes ei peaks seda nägema.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:38
brillamento - ära siis kirjuta foorumisse asju, mille pärast hiljem häbi oleks
teemaalgataja maine muuseas on sinu omast, brillamento, tunduvalt parem.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:41
Brillamento, ma kirjutan harva siia, kui seda teen, siis mingi mõttega. Mingid kustutamised ja unustamised, milleks seda vaja on ?
Kui juba kirjutasid, siis pole mõtet seda hiljem üritada olematuks teha. Kui soovid oma postitused ära kustutatada, siis see on sinu otsus.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:43
Minu postituste kustutamisest ei ole teemaalgatajale väga palju kasu. Aga muidugi on tal vajadusel võimalus kogu teema kustutada.

Jäägu siis nii.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:45
Võin käsi südamel öelda, et teemaalgatajale halba pole ma soovinud ja ei soovi. Ma pole lihtsalt nii väiklane inimene.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 22:45
Ihas ei pea midagi tegema. Kohvitassi taga tuleb teha.
Ihas tuleb kirjutada ja kirjutada ja kirjutada ja kirjutada. Kuni satud varikate võrkuringi. siis teed uue konto ja muudkui kirjutad ja kirjutad ja kirjutad.
Kuni lööd käega ja viskad sota letti ja konstateerid fakti, et sota eest oleks ühe lõbusa õhtu väljas saanud

No samas teed konto ka kuhugi mujale sarnasele lehele ja lähed hoopis sealt kellegagi kohtingule, ning pärast selgub et oled siit temakäest juba mitukorda eitava vastuse saanud. Vahel on need asjad imeliku keerdkäiguga.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:12
Muide Brill, kust sa võtad, et teemaalgataja abi palus? Mina leian, et teda huvitavad arvamused ja kogemused.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:14
minuarust pole rollim1ngud midagi valesti öelnud, iva on ta jutus täitsa olemas...
˅ näita rohkem ˅