Foorum
2014-06-10 23:17
Ma ei olegi ju väitnud, et ta abi palus, jfjm!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:19
ma loen ja naeran ei nuh ma ühesõnaga mainin lihtsalt, või õigemini esitan kah küsimuse uuesti
mis te jälle minu kallal võtate ma aru ei näe kas siia ei või tõstata teemat, ilma et seda kohe ei seostata algatajaga..
ma ju ei kirjutanud sinna, et palun aidake mind, et mida mina peaksin tegema, et kedagi kohvile saada jne... saage aru, et ega kokkuvõttes ei ole ju iha.ee elu... mu tutvus ringkonnas on neid küll keda kohvele kutsuda..
mul vist ei tasu siin oma meelt lahutada ja inimestelt küsimusi küsida.. kohe olen ma saamatu ja murest murtud
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:22
Mõni mees võiks tabletid ära võtta. Roll ei olegi midagi valesti öelnud ja tõesti on vastuolu teemaalgataja ankeedis ja teemades. See selleks. Rolli ütles väga hästi siin eelneval lehel brilla kohta kuid kõnetatu ei taibanud ikka, milles asi.
Vabandan erineva kirjapildi tõttu - kirjutan telefoniga.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:46
Eh Brilla Brilla. Tahad üksi kakelda?

Tsitaat:Kui ikka kohvile ja vestlusele meelitada kedagi ei suuda, siis kehv mees või kehvad valikud (teeb välja sama).

Ei tee sama välja. Teeb välja, et kõik naised on hoopis kehvad valikud.

Või mis, ah?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:53
Teemast ka vahelduseks
Väga keeruline on öelda, mida peaks tegema, et.. jne. Oleks see nipp olemas, kasutaks seda igaüks, kes vähegi oskaks.
Palju lihtsam on öelda, mis kasuks ei tule. Ikka on kergem märkida, mis eemale peletab
Kui üle vaadata veidrikest, kes arvavad, et naised jooksevad tormi, kui kirjutada, et mees õudsalt tahaks neid lakkuda, siis tavalisemaid ämbreid on kuulutused stiilis ''mul on igav, lõbustage mind'' või ''otsin ausat iludust, kuigi tean, et siin litsilehel sellist pole''.

Enda reaktsiooni kirjeldades tekib vähemalt mul kohe tugev eelarvamus selliste poiste suhtes
˅ näita rohkem ˅
2014-06-10 23:55
Vastupidi, Parma, ma ei taha üldse kakelda. Aga kahjuks kipun ma viimasel ajal konflikte ligi tõmbama. Ilmselt mul on ilma intrigeerivate sõnavõttudeta lihtsalt igav.

Õnneks on suvi tulekul ja siis hakkan siin oluliselt vähem viibima.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:00
Yli. See toimib. Tahaks õudsalt lakkuda. Saad vastuseks naiselt, mina tahan ka et mind õudsalt lakud. 45 euri võta kaasa.
Ei peleta see midagi eemale kahjuks.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:05
Muide, teemaalgataja tahtis vestelda, mitte lakkuda. Ja oli kategooriliselt rahalise kompenseerimise vastu.
Ehk siis tema küsimus oli, et kuidas siit sõpra leida.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:07
irw, mulle 45 euri ei mõjuks.
Ma ei osanud selles kategoorias mõeldagi, eks iga konn (ma siis) krooksub ikka oma mätta otsast
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:08
Õige, mis me ikka teiste egotripile kaikaid teele pillume.

Õige vastus on: Misiganes moel. Mitmekümmneid kontosi omades või ahelkirju kirjutades, ropendades või paipoiss olles. Sa lihtsalt ei tea kunagi, mis teise poole tuju parasjagu on. Kui just eesmärk on lihtsalt naine saada, et on linnuke kirjas.
Siis ei ole vaja ennast tagsi hoida ja muudkui aga anna tuld, kuidas aga fantaasia võtab.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:10
ning veel korra täpsustuseks, et mina isiklikult ei otsi midagi! lihtsalt loen arvamusi
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:10
45 euro eest "kvaliteetset sõpra" vaevalt, et saab. Tõenäoliselt on kas "juba alla hinnatud" või puudub "garantii"
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:10
Mõni paneb siin iga päev mitu korda sama, minu meelest jaburat kuulutust. Ja ta on teinud seda juba vähemalt pool aastat.
Siin on kaks võimalust. Kas kuulutaja on idioot, või kuulutus toimib.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:11
Ma võin eksida, kuid ka ulmelineilme on letti löönud kuulutusi, kus kõlama jäi mõte, et ''ega siit kedagi normaalset ei leia, aga ma proovin...''
halb sõnastus, halb. Minu arust.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:13
Ära pane tähele, Ulmeline, me lihtsalt peame kellelegi viitama. Muidu ei saa pooled kasutajad aru ja arvavad, et me kirjtame iseendast ja siis on jälle miski jama.

45 eurot on 704 krooni. Mis mõttes allahinnatud?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:15
Sõna otseses mõttes. Sõbrad on hindamatu väärtusega
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:18
TheLibertine

See oli nüüd küll hea.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:18
Täpselt! Sõbrad on rahalises mõttes tasuta. 704 krooni on seega selgelt ülemakstud.
Ja alaarmastatud.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:18
45 eurot on 704 krooni on 7040 robla.
See arvutus ei tööta enam, brillamento.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:20
Sõprade hindamatus on loomulikult puhas kuld.
Väga hea tähelepanek.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:22
Kroonides veel töötab. Rubla on natuke liiga kaugele jäänud.
Aga kroonid toovad inimestele natuke mõistust koju. Alles 4 aastat tagasi oli 45 eurot 704 krooni ja keegi ei rääkinud siis sellest kui mingist tühisest summast. Täna siin aga mõni sponsoriotsija arvab, et 100 eurot on olematu väärtus.
Hea küll, oma keha müümise puhul on 100 eurot tõesti olematult vähe. Aga rahana töö eest on see arvestatav summa.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:23
Eelmise sajandi seitsmekümnendatel oli viis rubla suur raha. Kahekümneviiekaga sai juba eliit klassi
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:25
Brillamento ostab omale vist sõpru. Tõeline sõber on väärt rohkem kui mingid eurod või petroldollarid. Need viimased võivad ka olemata olla, sõber aga jääb sõbraks.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:27
Aga ägrem aja nüüd preilisi ja prouasi selle enesemüümise rahajutuga vastu ööd ärevaks. Ütleme, et igast kuulutusest leiab igaüks omale midagi, mis ei pruugi kuulutaja mõttega teps mitte ühtida.
Nii, et muudkui aga vorbi erinevaid kuulutusi ja ühel ilusal talvepäeval sa leiad kellega suusatama minna, kepid ka.... kaasa ikka.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:30
Ma selle kuulutamise osaga ei nõustu, Parma. Meeste kuulutusi on vist sadu või tuhandeid ja sellised naised, kellega vestelda, vist neid ei loe eriti. Seega mõistlik oleks pigem Ulmelisel näiteks foorumis mingi roll võtta ja siit inimesi leida, kellega siis kunagi kohtuda. Foorumit loevad kindlasti ka need, kes kohvitassi taga vestleksid.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:31
Ulmelisel siis juhul, kui ta kedagi otsiks, muidugi. Ma lihtsalt pidin kellelegi taas jälle viitama.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:32
neli aastat tagasi oli näiteks mul omateenitud raha liiga vähe, et selle maitset meelde jätta. Nooremate peal see kursiga lehvitamine ei tööta.

parmaleikini sõnades on oma pentsik tõde. A vähegi pikema mäluga inimene ei saa tõsiselt suhtuda kuulutajasse, kes täna tahab üht ja homme teist.
Irw.. vot näiteks jehua on järjekindel.. a ta pole vist ikka kaassuusatajat leidnud? halb näide...
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:34
Pagan, ma olen end ikka nooreks pidanud, ja nüüd siis Sinu poolt selline matakas, Ylikylm!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:35
Brilla. Loetakse küll kuulutusi. Lihtsalt pead kella vaatama, et mis ajal mingi sihtgrupp levis on. Aga seda kellavärki ma ei reeda. See tuleb endal ära testida.
Foorumiga laseb endale kõvasti jalga vahel. Inimesed kes kirjutavad võivad hetkel olla väga erinevas tujus ja siis tuleb sellest välja igasugu imeasju. Tõlgendatakse miljonil erineval moel. Mõni ei oska CV'd lugeda näiteks ja ongi asi mokas. No kui väga tahta, siis saab peenega selle asja ära kujundada aga... see on igav.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:37
Kes kurat tahaks endale sõbraks ja vestluskaaslaseks inimest, kes ei oska CV-d lugeda?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:37
ära nüüd kohe nutma hakka, brillamento.. a miks need mammutid siiski välja surid, oskad ehk pealtnägijana kommenteerida?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:38
''Kes kurat tahaks endale sõbraks ja vestluskaaslaseks inimest, kes ei oska CV-d lugeda?''

selline, kes seda kirjutada ei oska, loogish!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:42
Sellised, kes kirjutada ei oska, ei otsi vestluskaaslast, vaid keppi. Ja nad ei räägi mitte sõnadega, vaid numbritega (45 ja 100 jne).
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:42
jah, igaüks leiab oma aga kunas? Siis kui dinosaurused uuesti maale tulevad näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:47
Mammut mammutiks, see on ainult 10 000 aastat. Aga dinosauruseid välja tuua on juba alatu. Ma nii vana ka ei ole.

Pealegi, see "oma" pidi ise tulema. Pole vaja otsida.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:49
Kus ta sul tuleb, kui trepikoja uks on lukus? Fonolukku ka pole. Tuksis, ei tule ta kuhugi.

Üks tibin seletas seda mulle kord nii. Praegugi ajab naerma
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:52
Parmaleikinile: Ei tee sama välja. Teeb välja, et kõik naised on hoopis kehvad valikud.
Ma olen sinu ideega päris nõus :-) sul on mõistlikud postitused. Aga ma ei saanud panna seda varianti, (ehki kaalusin) kuna kõik naised ei saa olla halvad valikud. See puhtalt kogemustest, kuna juba tööalaselt olen nii palju naistega kokku puutunud. Kui mehe tulemus on null või hädine üks, jääb ikkagi üle ainult peeglisse vaadata.
Ylikülm tõi välja siin väga hea kuulutuse, mille nimetas halvaks, ma ütleks pigem, et see näitab juba kuulutaja sisu ja eneseväärikuse puudumist (enda puudujäägid kantakse üle vastassoole)
Olen 14 aastat abielus mul on lapsed, sotsiaalne elu, korralik töö, sõbrad. Aga ikka on midagi puudu, minu puhul on see kiiks seksis vasakule.
Aga kui naine pole rahul, siis kaks asja on raudsed (puudulik seks ja puudulik tähelepanu)
Aga halbu naisi pole olemas, ka nõia saab ära taltsutada, olen seda isegi teinud.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:52
Kortermajad on seega inimloomusega vastuolus.

Keegi hommikul kohvi jooma tahab tulla?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:52
Ma raiskasin paar minutit oma hindamatust elust ja lugesin läbi 10 lehekülge meeste kuulutusi.
Inimesed on erinevad, võimalik, et iga kuulutuse jaoks on oma sihtgrupp (suurem osa neist kuulutustest on muidugi ostusoovid), aga endale hakkas hetkel silma vaid üks - keegi palus abi suure Å¡okolaadi söömisel. Ma ei ole kohe kindlasti ühegi kuulutuse jaoks adresaat, aga see oli siiski ainus, mis silma hakkas.
10 lehekülge ja 1 ''midagigi''
seega - kannatlik peab olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:55
rollim1ngud. Ma natuke trollisin selle lausega.
Seda annab ka veel nii võtta, et tõesti kehva mees, kui oskab valida vaid kehvade naiste vahel.
Peace.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 00:56
Olgem ausad, ega naiste kuulutuste esimene lehekülg parem ole. Ma kaugemale ei viitsinud. Lehe lõpus oli mingi iroonia, mille vajalikkus jäi mulle küll arusaamatuks, aga mis oli ainus veidi huvitavam lugemine.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:00
Kuulutuste rubriik üleüldse on veider laat. A küllap ta toimib omal moel, kui ta nii aktiivselt kasutusel on. Ikka see vana hea sihtgupi küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:01
Mille järgi Sina endale kohtingukaaslasi valid, Ylikylm? Sa oled naine ja oskad mõelda, saad ehk teemaalgatajat valgustada, et mis töötab.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:03
Kusjuures, ma mõtlesin, kas keegi sellele tähelepanu pöörab. Esimesena tulid pähe kohe sina ja kilowatt. Mõlemad sirgjoonelised ja jutus alati ka iva sees. Peace on ülearu, mul pole ühegi tegelasega siin foorumis kana kitkuda, veel vähem sinuga
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:06
sihtgruppidest rääkides, siis nii palju kui mina olen siin ringi liikunud, ning püüdnud arusaada siinse lehe ülesehitusest, siis võib vist öelda, et iha jaguneb kolmeks: a) kuulutuste rahvas b) foorumi rahvas, ning c) jututoa rahvas.. ja kui nüüd püüda süveneda ja uurida ja puurida...siis peaks ehk tõesti igaüks endale kuskilt kellegi leidma
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:07
Ma räägin oma profiilil tõtt, kui kirjutan, et mulle kirjutatu jääb monoloogiks. On erandeid, aga need millele vastan, pole kohtamiskutsed, kes teab, see teab. Sellel on omad põhjused, mida muuta ei saa.
Nii, et ma ei ole tõesti see, kellelt küsida.
Nüüd tuleb mängu kliÅ¡ee - naine tunneb huvi mehe vastu, kes suudab ta naerma ajada. Oma elus olen sellesse lõksu mitu korda astunud, nii, et see tõepoolest töötab.
Midagi muud küll laksult meelde ei tule
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:10
Lõpus hakkasid naerma. Kellelgi seega veab täna öösel!

Ulmeline, Sul on vist enam-vähem õigus. Sina oled liigitanud end foorumirahva sekka?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:13
Ma olen nii pagana enesekeskne mõrd, et hakkasin iseenda loba peale naerma. Vot nii.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:14
olen nii foorumi kui ka jututoa pooldaja, kuna need siin on kindlalt asjalikumad... aga eks piilun ikka ka kuulutuste rubriiki ja nii ajaviiteks ütlen ka sinna sõna sekka..
˅ näita rohkem ˅
2014-06-11 01:19
Ausalt öeldes ei pea tegema midagi erilist.
Ole vahelduseks lihtsalt normaalne inimene ja juba see on niiiiiiiiiiiii haruldane erand, et kohtamisteprobleeme ei esine. ..........või pigem siiski esineb, sest pead ise valikuid langetama, kuna kõigi soovijatega lihtsalt ei suuda ajaliselt ju.
..........ja muide seekord ma isegi ei tee pulli mitte!
˅ näita rohkem ˅