Foorum
2014-06-12 12:30
Kas seal terrassil peab üksi oma jalgu sirutama?
(Veiniklaas ei kvalifitseeru vestlejaks.)
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 13:15
Justnimelt üksi. Lobiseja keerab selle olukorra korralikult selja alla. Võta endale ka minijänes, sellel amokijooksul on ikka korralikud tuled ja viled küljes.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:04
Ma ei saa endale minijänest lubada, liigne pragmaatilisus laseb kõigil sellistel lojustel olla mu jaoks praetoorikud, mitte lemmikloomad.
Ja kilowatil on õigus, osa maailma parimaist hetkist peab veetma üksi.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:09
Mida peab üks mees tegema, et leida siit naine, kes tuleks kohvile ja vestlust arendama?

Tegema endale kõigepealt selgeks, millised naised sulle meeldivad. Seejärel kirjutama. Lähemalt tutvuma. Ja kui klappi on, välja kutsuma. "Kohvile" kõlab kuidagi lahjalt, kutse lõunale tundub kuidagi mõjusam ja kui esialgu millestki rääkida ei ole, saab tegeleda söömisega.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:17
Ikka viinamarjad hapud. Vana lugu.
Tutiga päri, eesmärk pühitseb abinõud. Kui lõunale kutsuda tundub liig, no millest me siis räägime üldse? Pudel peeti ja puukuur? Kui leitakse sihtgrupp, kes sellega lepib...nu nu...
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:21
Jänes ei olnud ylikylmale mõeldud. See oli säärekargamise mahalaadimiseks. Yandex on teemale ka varem vihjanud
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:25
Sarnasus. Peamine. Võib looduse rüpes samuti piknikulina katta ja preili olemise hubaseks ning romantiliseks teha. Omavaheline sobivus määrab kõik. Luksus pole primaarne. Küll aga pühendumine.

Tahan- vihmaussi- söö- pool- ära- oi- ma- tahtsin- just- seda- poolt- mis- sa- ära- sõid!

Pipravitud ja saamatud mehed. Tore, kui kokku saavad. Nalja saab. Tähendab, midagi ei saa. Sest nad ei kohtugi!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:26
Nende lõunasöökidega on siin see häda, et päris paljud naised otsivad sponsorite asemel reise ja söömisi jms. Mina, kes ma väga harva kuulutusi loen, saaksin kohe ohutule põlema, kui keegi lõunale viitab. Pagan teab, milline sponsoriotsija seal taga pesitseb.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:36
brill, ära põe, hulle on igasuguseid. Paaridelt on ka raha küsitud Eeldame ikka, et kohtume-suhtleme inimlike väärtuste jagamiseks mitte materiaalsetel eesmärkidel
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 14:39
Ega mina ei põegi. Ma lihtsalt ütlesin, mis tõenäoliselt nii mõnelgi mehel kohe peast läbi vilksataks siin ihas.
Siin muidugi kõik sellised ei ole. Ja reaalses elus ei tea ma ühtegi naist, kes suvaliste meestega lõunatamas käiks, sest nii saab tasuta süüa. Aga paraku siin ihas õpib selliseid võrdlemisi ebameeldivaid trikke tundma.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 15:04
Tõesti jumala eest mitte lõunale kutsuda, äkki küsitakse raha, kuigi alati on ju võimalus ei öelda...parem kohtuda Maxima poe nurgataga....aga seal võidakse samuti raha küsida
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 15:16
2014-06-12 14:26:55

Paranoia! Üleüldse mõjud viimasel ajal negatiivselt- kipud naisi pisut alavääristama.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 15:21
Jutt käis naisepoolsest vihjest lõuna osas, Geotiine.
Kuulutuste mõju, Kosmosetutt. Ilmselt iha reaalsus hakkab mulle kohale jõudma.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 18:18
Brill- miks ma peaks suvalise meeleheitel mehe endale õhtut rikkuma võtma? Samuti võiks ju siis mees võtta suvalise sponsiotsija ning olla ülimalt õnnelik.
Ma ei söö asju, mis mulle ei maitse; ma ei tarbi jooke, mis mulle ei meeldi; ma ei kanna riideid, mis mulle ei meeldi aga mehe pean võtma sellise, mis ette juhtub. No tänan ei. Õnneks mõni asine ikka leidub ka veel. Iseasi on see, kas peaks ta siis ära ka kodustama.
Pisike parandus ka- toas peetakse ikka miniküülikuid
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:09
No ise Sa ütlesid, et maru igav on üksi tipsutada. Ega ei peagi seda kõige hullemat võtma, aga siin peaks ju mehi olema küll ja veel!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:12
Seepärast ma üksi ei tipsutagi
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:19
Need, kes siin igal õhtul sees istuvad on kas üksi või siis koos kambaga, mis on kahtlane
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:22
Kui vaja jõuab nii mõndagi
Siinse klatÅ¡iküla kõrvalt nii mõnigi asjalik jutt aetud, raamat loetud ja sokk kootud
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:23
Mina olen juba mõnda aega üksi olnud. Aga viis päeva on seda "poissmeheelu" veel jäänud, siis on mõneks ajaks taas iha tagaplaanil. Ja seejärel ehk septembris alustame jälle foorumirallit.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:30
Tõsi, raamtut lugeda ja sokki kududa IHA kõrvalt saab, külalisi kostida- vaevalt.
Kui just külalised pole samast klubist
˅ näita rohkem ˅
2014-06-12 19:33
Juhtub vahel ka nii imelikke asju, et siinsete asukatega kokku juhtutakse. Elu on näidanud, et siin nii mõnigi, keda enne siinset lehte juba aastaid tuntud
˅ näita rohkem ˅