Foorum
1
2
3
...
6
7
8
2014-05-29 18:39
Kõigil ei saa õigus olla, sest vaidlus käis osaliselt selle üle, kas keskmine kõrghariduse omandanu on targem keskmisest inimesest üldiselt või ei ole. Siin ei saa jah ja ei olla mõlemad õiged vastused.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:43
ja mis on haridusel pistmist armastusega? seda üritasin juba varem teada saada aga vastust ei tulnud, esitasin siis niipidi.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:45
mina väidan, et ei ole. targem siis. või enne tuleb defineerida mõiste "keskmine inimene".
mina oma nõukogude keskharidusega veel elus hätta ei ole jäänud. võimalik, et ma olen lihtsalt nii loll, et ise kah aru ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:45
Aga kui räägitakse, et armastus saab nagunii otsa jne..Miks on veel noori, kes peale 10 aastast tutvust ja sellest 5 aastast kooselu abielluvad? Lapsi neil ei ole, et laste pärast? Mille pärast siis? Mina selle noorpaari käest küsisin ja mulle vastati, et armastuse pärast abielluvad!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:46
Sirruke. ps. Loe hoolsamini. Armumine saab niikunii otsa, mitte armastus.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:47
vot siin olen vabaga päri. m6ni mees aga siin eespool tahtis väita vastupidist millele suutis aga kena vastuse anda kilowatt
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:50
Haridusel ja armastusel polegi midagi pistmist. Kusagil lihtsalt kerkis see esile miskipärast ja kerkib üha uuesti ja uuesti.

Ma ei ole öelnud, et kõik kõrgeltharitud targad ja keskelt või põhiharitud rumalad on. Ma lihtsalt ütlen, et keskmiselt on esimeste seas rohkem tarkasid kui teiste seas. Keskmine tähendab seda, et kui teha mingi akadeemilise võimekuse test, siis ülikoolilõpetanud teevad selle keskmiselt paremale tulemusele kui ülikoolist kõrvale jäänud.
Mis ei tähenda, et mõni põhiharidusega tegelane ei või seda kõige paremale tulemusele teha.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:54
Mulle mu pesamuna ütles, et armastus ka pidavat otsa saama, kui oma suhtega vaeva ei taheta näha
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:57
kas m6nel mehel see soolikas juba tühkaks ei saa, k6ik kohad juba täis teinud
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 18:59
Ise Sa tõstatad seda üha uuesti, Yandex. Küsimuse vormis ka veel. Ma siis vastasin.

Aga kõik võivad ju alates lk 4 selle loo käiku ise lugeda. Pole tõesti mõtet uuesti üle korrata.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:09
ja vot siit moraal, härra 6petaja - ära loobi pärleid sigade ette
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:12
Ma olen endiselt veendunud, et kõigil on õigus. Mitte faktipõhiselt õigus, vaid emotsionaalselt on kõigil õigus tunda just neid tundeid mida ta soovib. Ku kellelegi tundub, et õppinud inimesed ei ole tema meelest targad või intelligentsed või emotsionaalselt temaga ühel lainel, siis tal on õigus - ta tunneb nii. Kui keegi arvab, et haritus ja tundeelu on seotud, siis ta tunneb nii ja tal on õigus sedasi tunda.
Keegi ei saa teist inimest teistmoodi TUNDMA õpetada. Võib selgitada kui palju tahes, et ''tead, sa tunned valesti!''- ja mis sellest muutub?

Ma märkasin kusagil teemas midagi teise inimese muutmise kohta paari terast tähelepanekut ja need kehtivad mu meelest siin teemas ka ju.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:17
OK, Ylikylm, selle selgitusega ma saan nõustuda. Ma olen kaunis kehv tundeinimene ja sihukesi asju peab mulle puust ja punaseks tegema. Muidu ma lähenen asjale faktipõhiselt ja selles on mind raske ümber veenda.

Yandex, siin ei ole sigu ja mul ei ole pärle. On vaid oma arvamus ja põhimõtted, mida ma ei kavatse enda teada hoida. Vajadusel ma kaitsen neid arvamusi ja põhimõtteid.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:22
Tegelikult inimene muutub ikka palju..On võimalik ennast kindlasti muuta..Mina olen küll nii palju muutunud sellest ajast, kui ma siit iha ukselävest uudishimust sisse astusin..Ja sellest ei ole aastakümneid möödunud. Mõningaid asju saab alati enda juures muuta..Ma ei tao käega vastu rinda ja ei ülbitse--et ma olen selline ja mind keegi ei muuda! Vahel on vajalik midagigi muuta enda juures..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:34
Brillamento, üks asi on arvamuse avaldamine, sootuks teine aga oma arvamuse teistele peale surumine.
Armastus ei küsi ei vanust ega haridust. Pigem tunnen poolehoidu lihtsama inimese poole kui oma haridust igal nurgal eksponeeriva narri. Oma multilikkusr ei ole vaja mitu lehekülge täis siristada selleks, et teistele vastikuks muutuda, oleks piisanud ka sellest neljandast leheküljest. Mingit õiglust enda suhtes veel taga ajada on labane.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:35
Mõni maailma kuulus teadlane ja suurte leiutiste tegija võib eraelus ja üldse suhtlemises täielik jobu olla. Tema on enda kitsal erialal geenius ja kõik muu kuulub tülikate kõrvalnähtude kilda.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:37
Veelkord, mina seda haridusasja välja ei toonud! Loe see teema uuesti alates 4. leheküljest läbi, Yandex. Ma ei ole mitte kusagil rääkinud midagi hariduse ja armastuse seotusest.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:37
noh, suur hulk geeniustest kipuvad ebasotsiaalsed või siis suisa võrdlemisi autistlikud olema
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:38
Pagana nutikas - ei saa ikka külili maas foorumis käia *multilikkust
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 19:44
Miks see yandex sul pidevalt hammaste vahel on, haritlane? Armunud oled vää? On ikka lugu mis? Aga püüa üle saada nagu yandexki oma armumisest Vabakuulajasse.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:09
Selleks, et armusuhe toimiks peab eelkõige ennast armastama. Kui hakata end alla suruma selleks, et armastatut kõrgemale tõsta siis lõpetad kindlasti üksiku ja kibestununa.
Ennast on tohutult hea armastada (mõistlikkuse piires muidugi)
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:09
No kui Sa minu poole pöördud mingi sõnavõtuga, siis ma loomulikult vastan Sulle.

Ma ei oska armuda inimesse, kelle lõhna ma ei ole tundnud, keda ma ei ole puudutanud ega isegi näinud. Ma võin sellist inimest küll huvitavaks pidada, aga see ei ole armumine. Armumine sisaldab minu jaoks kirge kellegi suhtes ja kirg eeldab füüsilist kokkupuudet.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:15
Anol on õigus! Ma siin juba üle 3 aasta üritan end armastama õppida..Ja tasapisi hakkab see ka õnnestuma..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:16
ning on olemas ka platooniline armumine, selleks ei pea teisele kaenlasse ronima ega kätt püksi ajama. cum quaeritur quod in amorem incideris non est amicitia. quod in amorem incideris ipsa non requiret aliquam habitudinem.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:20
No las ta olla. Ma olen oma emotsionaalses piiratuses hetkel rahul.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:21
Kas enne peab endasse armuma, et ennast armastada
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:23
endast lugupidamisest ei piisa?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:27
Seda võib ka endast lugupidamiseks nimetada aga kui see puudub siis pole teistele suunatud tunnetest midagi kasu
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:30
Üsna sageli enesearmastust ülistavad naised varjavad osavalt enda kurbust, igatsust...Ükski mees pole piisavalt hea. Võta üks tavaline koos saba ja sarvedega(täiuslikkust pole olemas), kodusta ära ja anna teile võimalus.
Enesearmastus on elementaarne, Watson.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:32
Kuna on juba armastuse teema, siis uut tegema ei hakka..Ma lihtsalt jäin mõtlema oma suht noore, vaba ja päris kena, tööka, karsklasest tööandja peale..Ta on üksi, rabab vaid tööd teha..Miks ta on üksi? Mehed ju väidavad siin iha-s, et naised tahavad vaid raha ja rikkust..Seda on tal piisavalt..aga ometi on ta üksi..Ju siis naistele ei ole ikka raha kõige olulisem..Ikka otsitakse armastust, hoolimist..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:34
karvased, see asi on väga suhteline, ei saa nii, et haarad ühe tavalise ja kukud kodustama. iga inimene on indiviid, igal oma unistused ja t6ekspidamised. kui need ühtivad siis on ju super.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:40
inimest on vast jah raskem kodustada kui looma..Meil siin just nii nädal tagasi pandi lauta üles robot ja oli vaja lehmad õpetada seal lüpsil käima..Uskumatult hästi need saba ja nudistatud sarvedega loomad õppisid..Kes kiiremini, kel võtab siiani aega see teadmine, et tal tuleb minna teise kohta..Kui inimestega ka oleks nii, siis oleks elu kui lill!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:41
Mitte esimese ettejuhtuva mehe Kuid kuuldes, et üks on hullem kui teine, ainult halvustamist , tekib küsimus, kas ise ollakse printsess kuldpalees? Ja fimi "Siin me oleme" tsiteerides:"Ja aastad muudkui lähevad ja lähevad..."
Täitsa tavaline tore mees sobib täitsa kenasti tavaliselt naisele. Kui ei proovi, ei saagi teada. Vot tak.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:44
"mis kinni ei jää, saab kinni löödud! "

aaa...ljobov gde?

˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:46
Punnitades paariminek põhjusel ''peab, see on normaalne''.. pff, see mõtegi on jube..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:47
karvased, te vist ei lugenud eelnevaid poste aga soovitasin tänase päeva kisak6ril millestki üle saada, millest ise üle saamas
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:53
Jagan ylikylma arvamust..Pigem ikka üksi, kui vastu oma tahtmist paari minna vaid selleks, et ei oleks üksi..Pigem olen just üksi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:54
jagame siis k6ik, justnagu l6ustaraamatus
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 20:59
Karvakerade mainitud filmis oli palju häid kohti.
Üks neist: "Ta tuli õhtul meile ja kuldne kuu oli seljas"
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:01
Kõik läheb mööda. Armumine ja lein, kurbus ja armastus. Kõik läheb mööda.
Muidugi on armastus oluline. Kes meist ikka nii väga ainult seksimasin on. Ikka on armastus oluline.
Armastusega ei pea tööd tegema ega vaeva nägema, seda peab tegema kooseluga. Kooselu ja armastus ei kuulu muidugi alati kokku.
Aga jah, üks tark inimene ütles kord, et ära karda seda, et armastus teeb haiget - naudi seda hetke, kui oled õnnelik ja jäta see endale meelde.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:14
Mina ei saa aru neist inimestest, kes on aastaid koos elanud ja siis ühel hetkel on armastus otsas ja teine lendab prügikasti. Ma saan aru, kui ei elata enam koos, aga mingi austus peaks ikka teise vastu olema. Kas tõesti jagati hulk aastaid kodu nii sita inimesega, keda enam teretadagi ei kõlba?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:17
eks sellest hoitakse eemale, kellega on mingi ekstreemse p6hjuset t6ttu lahku mindud. muidu küll ei oska öelda, kes nii toimiks. ehk on targemaid seda lahti seletama.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:25
Kui ikka oldud aastaid koos ja lapsed ja ka ühised lapselapsed--siis on tõesti imelik, et ei teretatagi enam..Muidu, kui niisama on koos oldud ja kuitahes ilusaid hetki oled kaaslasega koos olles tundnud..See ei anna veel teisele õigust mõelda, et näe, mis mina talle pakkusin..Oli romantika, oli koos hea olla jne..Aga kui see hea lihtsalt mingi jubeda vastikusega ära rikutakse, siis jäävad ikka vaid need halvemad asjad mällu..Ja see on ka loomulik mu meelest.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:34
samas, ükski asi pole igavene ja hambad ristis kannatada ei ole kah nagu pointi. siis jõuab väga kergelt selle va koduvägivala teemani
ehk tuleb ära tabada, millal asi otsas ja võimalik veel sõpradena kummagil oma teed minna.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:37
Koostöö. Koos kasvamine. Algab abielludes, mitte ei saa läbi(et sõrmus sõrmes ja saak käes )
Hoitakse eemale, kui ollakse väga haiget saanud. Kui keegi purustab su südame...kuda sa ikka lehvitad talle üle tänava "tere" näiteks?
Noorena ei osanud nii mõelda. Lihtne on lammutada. Meie aja inimesed ei oska enam hoida suhteid. Uuem, noorem, rikkam...oki, karvane targutab jälle
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:38
karvase jutus on point on üks sort selliseid, kes arvabki, et s6rmus s6rmes ja ongi saak käes
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:39
Kokkujooksmise põhjused on erinevad. Eks iga inimene viskab aja jooksul üle. Laialimineku puhul astub tõepoolest mängu intellekt - seda tahtsite mitu lehekülge tagasi teiegi üles võtta.
Samas on sel armastuse järgsel nö "jääme sõpradeks" mitu tahku. Üks neist on uus suhe või armastus. Küllap ei meeldi meile kellelgi, kui teine pool meie jaoks liiga tihedalt eelnenu küljes kinni.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:39
Asi ongi selles, et sõpradena ei suudeta. Kõige lihtsam näide: jääd kõrvalhüppega vahele. Naine armastab sind ikka veel, aga solvatud ego ei luba ja tulebki igaks juhuks täielik lõpp teha.

Mehed, kui naine küsib, et kus sa nii kaua olid, siis vastake alati:"NAISTES"
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:41
jott, aga mida teha mehega, kes helistab naisele kes seisab poes kassajärjekorras ja küsib naiselt :"kellega sa seal kepid?"
˅ näita rohkem ˅
2014-05-29 21:53
No siis vastagi, et ees lehviab üks musklimees kottidega ja tagant trügib üks pikk vibalik ning kassapidaja peab arvet
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
6
7
8