Foorum
2014-02-23 23:57
lytta, ausalt mind ei huvita ka. ehh, ma ei teadnudki et oled vaal, aga nüüd tean, jälle üks ebakindlus - ma olen vaal
ma olen juba ammu arusaanud, et fooruminaised on ühed suured kõvatajad, aga reaalsus on nad kõik könnid.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 23:58
nõus lytt. muuseas, mhena ei pea ka mina lugu nendest meestest, (ja naistest,) kes lobisevad. lihtsalt-mina nendega meelsasti asju ei ajaks. intiimses võtmes siis.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-23 23:59
Selle lööbe asjus on lood sellised, et see ju kõik tuleb pärast välja või seksi ajal. Ja siis korraga läheb järsku seks pahaks? No ei lähe ju. Meestel küll mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:00
Tead Parma, oma mehele võin ma seda öelda otse, aga esimakohtingul newer, ükskõik kui nõrgaks see mees mind põlvist võtab.

Rocky, miks peaks neil naistel, kes foorumis mõtteid avaldavad olema omad suhted lörris? See on ju pelgalt diskussioon ühel teemal ja ei puuduta konkreetselt ühtegi suhet. Liiatigi, mis sitasti - see uuesti, ei ole siin maailmas otsa lõppenud ei vabad mehed ega vabad naised.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:01
Muidu kena arutelu, aga ikka ja alati leidub üks, kes viib asja ad hominem lahmimiseni...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:01
Miks lobiseda ei tohi? Millest see tuleb? Miks on vaja häbeneda?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:07
Mitte häbeneda.
Lihtsalt on asju mis on avalikud ja on asju mis on isiklikud, eks suhtu sellesse kui kasvatusveasse.
Ma ei ole veel kohanud KEDAGI, kes näiteks hommikul tööle tulles viskab koti kolaki lauale ja kõvatab:''Kus sai eile ikka rämedalt pandud!'' Hea küll, selle näite puhul ma utreerin pisut.

Või on su meelest normaalne, et kõik inimese elus võiks olla täiesti avalik ja üldsusele teada? Isiklik ja intiimne on korraga halb?
Sel juhul olen ma ikkagi eriarvamiusel, tõsiselt.
Eks igaüks elab oma elu kuidas õigeks peab.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:10
sheeba, aga ise kirjutate ju, mina ei mõtle midagi välja.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:11
No aga kui ongi avalik. Kui kõik teavad, et seksisin eile praegu üleile selle ja tollega jne jne..... Mis siis sellest mulle paha sünnib näiteks? Mis sellest on siis, kui keegi teine räägib et seksisin Parmaga eile ja üleeile ja homme ja praegu?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:14
No mida ma siin seletan- mulle ei sobi, sulle on ok. On ju nii, et igaüks elagu oma elu kuidas tahab, miks peavad siis ühed reeglid olema. Ega siin liikluseeskirja arutata.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:16
Räägi, miks see sulle ei sobi? Mis sind paneb seda varjama? Vabakuulaja kui Lytt ei julge siis räägi ise palun.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:18
Seks rodeo moodi: naine mehe peal ja kell läheb käima siis, kui naine ütleb, et tal on AIDS

Aga tegelikult on asi vist hoopis selles, et naine ei taha olla kindaks onaneeriva mehe käes, kelle ainsaks mõtteks on, kuidas ise vaevast lahti saada. See, et partner midagi tahaks, teda ei huvita. See ongi see usaldamine ... usub, et ka talle midagi pakutakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:29
Üks elu, milles on avalik osa, mida teavad ja näevad kõik.
Isiklikum pool, millest teavad mu sõbrad ja sugulased.
Veelgi isiklikum, millest teavad vaid kõige lähedasemad ja sellest omakorda on osa seksil. Ma ei lähe oma sõprade juurde seletama, kui hea mees mul just eelmisel ööl voodis oli. See pole nende asi. Ma ei räägi poolvõõrastele ka oma lähedaste sõprade kohta isiklikke asju, mida ma tean. Ei hakka võhivõõrastega arutlema oma sugulaste veidruste üle.
Kas sa, suudeldes naisega esimest korda, teed talle näiteks komplimendi stiilis, et ''hmm.. pole väga vigagi, aga su õde kasutab pisut rohkem keelt''?

Mul on tunne, et ma võin oma näpud villi seletada, aga tulemus on sama nagu keegi üritaks mulle praegu mandariini keele süntaksi nüansse kirjeldada.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:34
Aga kui võtaks seda asja nii, et seks sinuga oli nii nii nii nii äge ja suur ja õnnelik sündmus, et ma tahaks sellest kohe kõigile rääkida

Mis siis teha?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:40
See jääks siis absoluutselt viimaseks kohtumiseks ja selline mees jääks mulle meelde kui eriline sitapea.
Hea seks ei oleks mingi pehmendav asjaolu.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:40
Lytta, just leidsid selle õige selgituse, sex on isiklik ja seda ei kleebita seinalehele.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:45
Küsimus jääb ikka vastuseta. Miks? Miks ma ei või rääkida? Krt keegi võiks seda seletada rahumeelselt.
(ma tean miks, aga kas teie ka teate)
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:51
parma, nad on ebakindlad, EGO saab rämedalt haavata ja ongi kõik.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 00:51
Võid rääkida, lobise terviseks.
Lihtsalt minu voodisse selline mees ei jõua.

Ma ei räägi ja eeldan ka oma kaaslaselt vaikimist, kuna mu intiimelu on mu isiklik elu, kõige isiklikum osa olemisest üldse.
Mulle sellest seletusest piisab.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:01
Aaa- muide, just ebakindlad inimesed on need, kes kilavad üle küla, kui kusagil jälle skooritud sai. Enesekindel inimene ei pea oma saavutusi masti tõmbama: äkki keegi ikka ei tea, kui kõva tegija ma olen.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:02
See kes räägib, kui hea oli, võib rääkidaka kui vilets oli. Parem hoiduda sellistest.
Aga tegelikult on asi selles, et aastasadu on pähe tambitud, et seksist ei räägita.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:07
Just Jott. Ise teadmata, et miks seda on nii pähe tambitud.
Seks on isiklik tegevus. Niisiis, kus nüüd on see nimekiri, et mis on isiklik tegevus ja mille rääkimist vältida?
See on isikutes kinni. Või siiski kardetakse, et äkki räägib...... väikesest tillist
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:11
lytta, kas sulle endale ei tundu imelik vesta teemadel kuidas mingi mees sinu voodisse kohe kindlasti ei jõua?
kas normaalne mees üldse tahabki sinu voodisse jõuda, räägi parem sellest tundub, et sul on negatiivseid kogemusi rohkem kui positiivseid. äkki peaks midagi muutma - endas?

kas sulle meeldiks mees, kes koguaeg räägiks mis talle ei meeldi?
mõttetu
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:14
Head vabariigi aastapäeva siis kõigile!

Parma, sulle vist kõige lihtsamalt saab näidetega selgesk teha, muidu su miksid ei lõppegi . Vaata, kui elada ühiskonnas kus on normid , reeglid ,seadused ja eetika siis vist teistmoodi ei saa. Nuga võib saada. Miks sa riideid kannad? Suvle ju soe, käigi paljalt, till ripakil või siis püsti. Vaevalt sa järgmise nurgani jõuda kui oled kas liputaja kahtlustega kuskil pokris või siis pea lõhki, kuna mingi eetikajorss leiab, see pole sünnis.
Nii on ka rääkimisega.
Ja usalduse suhtes on mul teine näide. Vaata Parma, meestel ripuvad suguelundid ehk need on välised suguelundid. Naistel on siemised suguelundid ja et sinna kedagi lubada, on usaldust vaja. Mõistad?
Sa kui meestearsti juurde lähed eesnäärme kontrolli, lubaksid endale hoobilt käe pärakusse lükata? Eesnäärme kontroll muide nii käib . Sisenemiseks on luba vaja, aga luba saab anda usaldatud isikule.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:18
Ja ma mõistan seda. Ma lihtsalt tahtsin, et keegi selle rahumeelselt lahti seletaks. Seda paraku ei juhtunud.
Tõele ollaks suht lähedal aga seda välja veel ei öelda. Jott juba tabas poindi ära.



ps. Ürgajal käidi palja tilliga ringi. Mis meie ühsikonnaga juhtunud on? Häbeneme tõde ja siis imestame, et miks tehakse maskeraadi?
Ise teeme endile maskeraadi ja pärast kirume.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:25
Ürgajal ei olnud elektrit, telekat ,mobiitlelefone ,arvuteid ja IHA.EE ka polnud. Tere tulemast 21 sajandisse Parma! Sa oma lapsel rebiks hammastega nabanööri katki , kui ta sünniks?
Rumal näide oli minuarust see ürgaja näide siinkohal.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 01:32
See oli hea näide tegelt.
Aga ihast arutelu oodata on natuke paljuvõitu. Selles on sul Fredy küll õigus.
Kuhugimaani asi siiski jõudis.
Andke läbul minna...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 02:46
Rockiroad - minu käest küsiti, ma vastasin. Ühestki tegelikult toimunud asjast juttu pole olnud. Isiklikuks ma vähemalt üritasin mitte minna. Proovi sina ka aruteludes vähem isiklikke lahmimisi ette võtta. Minu voodielu pole sinu teada ja tõnguda. Capiche?
Fredy38- aitäh!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 09:19
Teema algataja/te küsimus oli vist usaldus ja meeleheide grupiseksis... Ei oska kohe sellise nurga alt kaasa rääkidagi, sest pole midagi sellist tundnud aga räägin nii, nagu mina sellest aru saan.USALDUS- Minu jaoks on see sama elementaarne nagu ma ei hakka pidu panema esimese ettejuhtuvaga, nii ei otsi ma ka sekssuet esimese võimaliku elusolendiga. Grupiseksi olen proovinud oma partneriga, keda usaldan juba 20 aastat ning nendelt paaridega kohtumistelt ei ole mina kui naine läinud küll ammutama enesekindlust ja otsima mingit sädelust kõhus- see on minus juba olemas!
Mis puutub sellese, et naised on meeste mängukannid ja ihade täitmise objektid ning mehed sunnivad naisi tegema tihtipeale sündsusetuid seks eksperimente- Jah, aga seda tuleb enda kasuks pöörata ning noppida sealt ühiselt meeldivad asjad ning mehed samuti oma mängukannideks muuta, nii et nad seda üha rohkem olla tahaks! Kas me siis seda tõesti ei oska Ja grupiseksiga tegelgu need, kes oskavad naudinguid jagada ilma enesehaletsuseta...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 09:26
lytta, mis sa tädike ise lahmid ole ise normaalne, siis ollakse ka sinuga
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 14:35
Nii krabasin arvuti naise k2est ära
Naised siin said m6ttele pihta, aga mehed kaugelt maas(paari erandiga) ja ainult topiks igasse auku, kuhu ainult saab

p.s. Ise ka kui endine s6jav2elane, tean, et missioonil pidin 100% usaldama paarilist, et "kaltsupead" ei tuleks meid nottima.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 14:37
sa said aru oskusest meeldida aga oskus meeldida on oskus petta. tegelikult ju saavad nii mees kui naine olla täiesti võrdsed ja nad ei pea üksteist tegelikult plutitama. aga vbl jah, need pluti vajajad ongi siin foorumis ja need kes ei vaja, need ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 14:52
Kui rohkem aega saan süvenen teemasse......
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 14:57
Hea karvane,et tulema said,ma nimelt juudiarmee poolt võitlejaid eriti sõjmeesteks ei pea.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 16:00
Defineeerige usaldus, seksi kontekstis. Saab asja selgeks ükskord. Usaldust on mitut sorti, nagu ka armastust. Millisest usaldusest me üldse räägime?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 17:31
Inimene tõrjub tavaliselt seda, mida ta kardab. Lähedust, usaldust vältiv inimene kuulutab , et ta ei vaja seda. Seksis on inimene väga haavatav.
Lapsed, kes on vanglas sündinud, hakkavad joonistama ruudulist päikest.
Inimene, kes kas pole kunagi kogenud tõelist lähedust ja/või on väga haiget saanud, tema taju muutub, sügavale sisemusse peidetakse vajadus helluse, õrnuse järele. Mida jõrmim sell, seda tundelisem hing, tihtipeale.
Mida kuradit oleks veel siia lisada?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 17:37
Miks osad naised ajavad seda usaldust taga, aga teised jällegi "usaldavad" pimesi ja naudivad seksi?
Mis nood kes seda usaldust taga ajavad on siis kõvasti haiget saanud?
Kuidas saab mingi asi sulle haiget teha, kui ei ole millestki kinni hakata, st ei ole midagi mis haiget teeks.
Ma võiks siin pika loengu maha pidada koos näidetega aga arvan et saame pärast kõik kilomeetriseid postitusi lugeda ja seda ei ole vaja.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 17:57
Mina väidan seda, et kui sul ei ole mingit hirmu, siis ei ole võimalik ka haiget teha. Näiteks mina võin võhivõõrale, detailselt oma suguelust või ma ei tea veel millest kõige mustemast eluloost kõik ära rääkida. Kas see tähendab, et mul on mingi probleem? On see ebanormaalne? Ausalt? No ja kui keegi seda edasi kelelgile räägib, siis kehitan õlgu ja ei tee sellest numbrit. Nii, et seega ei ole võimalik ka kuidagimoodi haiget saada ja seega ei teki ka tunnet on vaja usaldada. Sellepärast ma ei saagi aru, miks seda usaldust vaja on?
Jah ma tean, et inimestele meeldib maskeraadi teha ja teiste eest omi asju varjata ja nägusi teha. Siis jah on vaja karmi usaldust, kartuses haiget saada. Aga ehk pean tõesti arsti juurde minema ja mingi tableti vtõma, et hakakks kah ehk hirmu tundma. dsiises kraist ma ütlen.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:08
sama geiss on ka grupiseksi teemaga. Ühiskond ei aktsepteeri seda tegevust hästi. Äkki keegi saab teada ja siis on paha paha. Sellepärast aetakse selles teemas usaldust taga. Et jumala eest keegi ei räägiks sõnagi kuskil.
Kas on nii ah?
Meie ühiskond on praegu sellisel veidral maal oma asajdega. Nagu tahaks vanast mõtteviisist lahti öelda ja ei taha ka. Homod jne jne jne. Tahaks nagu aktsepteerida ja ei taha ka. Tahaks hooramist ja ringitõmbamist aktsepteerida ja samas ei taha ka. Igaksjuhuks aga ärgem rääkige sellest kelegile, et nii teeme.

Selline mõttevälgatus.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:11
Palun vabandust, et pole saanud siiani teemaarenduses asjakohaselt kaasa rääkida, sest olen pidanud juba mitu päeva järjest muutkui järjepanu sexima...........
.............Aga Parma, Sa pole oma mõttelaadiga üksi ........ma samasugune loll!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:21
Pean ise monoloogi edasi. Tundide kaupa
Kuna haigetsaamiste tulemustena on iga inimese usalduse valulävi väga erinev, siis pannaksegi kõik ühte suurde patta. Kuigi igas kontekstis on usaldusel oma koht ja roll ja tähendus.
Usaldust ei saa tekkida enne, kui ei ole seda proovile pannud. Seega peab mitmeid katseid ja julgustükke läbi proovima, et leida see sobivus. Siit ka siis kohtingult kohtingule käiad.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:29
Juudi propaganda.Sa parm vaata ringi,lasnam2el ka inimesed.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:31
Mees tahab naist, kes ei päri liiga palju, annab lihtsalt kätte, on kerge saak. Siis saab mees rinna kummi ajada Jumal hoidku selle eest, kui naine tahab rääkida või veel hullem, suhet luua. Milleks?
Kallid mehed, mulle meeldivad naised, ma olen biseksuaalne naine. Seega mõistan pisut teie, meeste mõttemaailma. Ka mina tahan teinekord minna ja vallutada. Aga ma tahan ka usaldada. Ja kuulata. Ja kuulatud olla. Ja ma ei näe üheski naises vaikivat"auku" , mida toppida. Samuti ei soovi ma, et mind ära kasutatakse. Ma väidan, et tegelikult ei ole siin sooliselt väga suurt erinevust. Me tahame kõik, et meid tahetakse. Ent paljast soovist ei teki veel tõelist erutust. Inimese psüühika ja füsioloogia on lahutamatu tervik.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:35
ps. Alles eile sain korvi, kuna õiged mehed pikalt ei räägi. Natuke targutasin, nii mõned kirjad kõigest ja seda oli palju juba.
Ja selliseid naisi on palju. Siis tuleb maskeraadi teha, et oh näed kus olen jutumees aga tegelt ei ole ja kolmas kiri on juba seksist.
Ja kurat, see süsteem töötab täiega. Proovige järgi. Suht vähe on naisi, kellega saab ka rääkida.
Üks naine ütled: "Suur suu on vitu surm". Tee aga ära mölise.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:36
See on psühholoogia peenmehaanika, mida enamus inimesi ei mõista. Seega ei suuda seda usalduse teemat iialgi selgeks vaielda
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:38
Jah, kindlasti, aga midagi meelierutavat on siiski peidus, võibolla nullib ära hea seksi, kuid mitte tundelisuse. Ja kui see auk nii tähtis on, siis dziises, milleks ka mulle.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:49
Aga okei ma proovin selle peenmehaanika sõnadesse panna.
Naiste seksiks vajalik "usaldus" on minuarust selline veider sisemine tunne, mis tekitab naudinguiha. See koosneb mitmetest asjaoludest. Kontekstist, päevasündmustest, eelnevast kogemusest, tujudest, väljanägemisest, enda-teise hetkesuhtumisest, isegi lõunasöögist. Kindlasti on seal veel komponente, mida see tegelane ise suudab välja mõelda.
Kui kõik need asjaolud klapivad, siis on seks hea.

Kas seda kogu kremplit saab nimetada usalduseks? On sellel ka mingi täpsem väljend äkki kellegil välja pakkuda?

Noh Karvased, sain ma õigesti aru?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:54
Ilma maskita . Ja partner on ka ilma maskita. Mis kuradi päevasündmus, lõunasöök, taaskord tehnilsed üksikasjad. Need ei puutu asjasse. Kaabi kintsu ükskõik millise delikatessi juurde, saada võid soorituse, mitte usaldusega seksi. Kui sa ise oled võlts.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 18:57
Jep, ka ilma maskita läheb sinna komponendi hulka. Kuigi ilma maskita eriti loosi ei lähe millegipärast. Alati peab mingit kuramuse kino tegema.
Lõunasöök, sest kogemus räägib sellest, kui ikka lõunat välja ei tee, siis sa ju ei hooli minust
Lõunasöök, sest tühi kõht teeb kurjaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-24 19:00
Naisena oskan ma vaid isikliku seisukoha selle usalduse kohta öelda, millal saadakse sellest barjäärist üle, et ollakse ihu ja hingega valmis endast andma ja pakutavat vastu võtma. Selleks peavad nii silmad, kõrvad, kui hing ja süda koos olema. Grupisexis seda paraku vist päris vabalt tunda ei saa, sest seal ei ole sa ainult sina ise vaid selles osalevad ka teised ja sa pead arvestama ka teiste tunnetega, jälgima, kui kaugele sa võid minna, et mitte solvata ei enda partnerit ega teise paari tundeid.
˅ näita rohkem ˅