Foorum
1
2
2013-04-07 14:00
Eks meil köigil vist fb,s kontod
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 14:29
No ma ei tea, kas on ikka vaja sugulaste ja töökaaslastega kohe kõikseaeg suhelda?
Tööajal siis ei saa räägitud või?
Ja sugulastega on ka selline kahtlane teema. Peab siis alati raporterima ja kontrollima, et kes mida teeb.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 14:50
eiei parma, mitte kõikseeaeg...ainult siis, kui ihast aega üle jääb
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 14:54
Õnneks minul aega üle ei jää
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 16:01
Minul küll ei ole mingit booki, tääh, milleks mulle vajagi. Aga on ju täiesti loogiline kui tööandjagi uurib ja mida on varjata. Ma ei tea kust tuleb elu nii vähe tundmine kui loeksite kasvõi tõsieluraamatukest luurajast.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 17:27
ma käin siis iha-s kui fb-st aega üle jääb..ja parma--kõigil pole 100 töökaaslast..mul ka vanu töökaaslasii ja koolikaaslasi.. no iha-s olemist ma laste ees häbenen--fb aga mitte..Ja seal on INIMESED --lausa OMA NIMEGA
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 18:09
Miks peaks häbenema iha lehel olemist? Mina küll ei häbene, esiteks ei ole nagu midagi häbeneda. Puuduvad igasugused varjatud mõtted või eesmärgid. Hea koht täiskasvanuteda suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 18:36
miks peab häbenema fb-ki+? sheeba!! ma olen siin ka vaid lollitamiise ja niisama suhtlemise pärast..Minu jaoks pole siin INIMESI!! Ja tee mu lastele selgeks, et iha pole imelike sait..Minu lapsed ei käi siin ja jumal tänatud!! Nad suudavad tööga raha teenda ja on valmis sööma kiirnuudleid kuu-2 järjest.. Miks nad pekasidki siin ennast rikkumas käima?? Fb-s on aga OMA NIME JA PILDIGA inimesed--päris inimesed--mitte mingid tammed ja kännud midaveel?? Mul oleks ka häbi, kui mu tütred siin oma poolaalasti piltidega eksponeeriks..
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:20
Sirruke, aga mida häbenemist väärivat, sa ikkagi siin teed? Mina küll ei häbene midagi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:28
Ma kah ei tea, milleks korrutatakse, siis jälle esiplaanil oma lapsed. Lapsedki tulevad kui tahavad ikka su põlvepeale nõu küsima. Tean suhet kus naine lastest ei rääkind üldse midagigi. Ta vist sina olid ainuke iidol seejuures. Mind küll on rohkem vabaksvatusse pööratud ja eks selles ole oma nõrku ja tugevaid külgi. Aga seegi tõsi, inimene õpib oma elu aja.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:34
Ma arvan Sirruke, et häbeneda on siis, kui riputad midagi sellist ülesse ja kerjad midagi, mis võib piinlikust tekitada laste, tuttavate ees, aga kui Sa lihtsalt oled, suhtled, vaatad ringi no siis on küll Sinul valehäbi!!Ja mis puutub sellesse viitesse, et siin nagu kõik kerjavad midagi, siis eksid, siin on väga palju toretaid ja mitte kerjavaid INIMESI või siis mina olen sattunud korralike peale!!

Muidugi saan Sinust aru, sest eks IHAL on oma maine juurde jäänud ja inimesed kipuvad üldistama!!
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:42
loomulikult häbenege, kõike ja kõigi ees
õige eestlane toimetab ikka pimedas pirru kuma valgel ja suure baikateki all


ma parem tahaks teada milline neeger need valged jõulud tagasi tellis?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:47
ma küll saan väga hästi aru, mida sirruke silmas pidas. ja 100 prossa nõus temaga.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 19:52
Sama siin!
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 20:37
Sirruke, mina ei häbene FB - d, m a lihtsalt ei kasuta seda teatud kindlatel põhjustel. Esimene on see, et ma ei taha oma arvutisse viirusi saada. Ülejäänud muud teemad kaasa arvatud.

Aga selle iha häbenemise puhul on ikka see söömise ja salgamise maik man
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 20:48
ma ei näe põhjust häbeneda oma seksuaalsust, seega olen siin. see kellega ja kuidas ma suhtlen on juba minu privaatne asi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 20:54
Mõni häbeneb poest kondoome ka küsida
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 21:07
Õnneks või õnnetuseks, ei ole mul sedasorti kaupa vaja poest osta
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 21:24
Milleks midagi häbeneda?
Minul on FB selleks, et suhelda inimestega üle maailma kellega mind ühendab ühine hobi. Lihtsaim võimalus vahetada pilte ja mõtteid inimestega nii Malaisiast kui Canadast näiteks. Tervet maailma ühendav portaal ju.
Aga teema juurde tulles, et kas iha.ee on nagu elu.
Siin on tore käia, lugeda, vaadata, suhelda.
Kahjuks jääb tihtipeale mulje, et kõik on ülinegatiivsed. Just kui kõigi elu oleks nagu üks suur keev virtsa vaat ja kõik mis üle juhtub keema valatakse siia välja. Ex ma ole isegi valanud.

Aga tegelikult tahaks siit lugeda ka midagi positiivset. Kahjuks peab seda FB-st ammutama
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 19:31
Msrquis, nii ta kipub olema, et palju krõbedat sõnavahetust. Põhjused sellele lihtne leida. Esiteks oleme siin suht anonüümsed, võrreldes fb-ga. Ja teiseks meelitab meid siia kokku võimalus leida kedagi magusat.
Mis peaks mainima ei ole eriti lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 19:48
Huvitav kas se naine kes sõimu ja läbu peale erutub ongi siis ...MAGUS...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:01
Ma ju ei väidagi, et FB-k on maailm..FB-s lihtsalt hoiad palju aju oma teada..Ma ju ei hakkaks iial panema oma staatuseks-"hõivatud" 1-he kohtumise järel,ka mitte aastase suhtlemise järel veel mitte.. Ma ei hakka seal kedagi mustama, ma ei ütle isegi seda,et mu võtmed on mati all ja varastada pole mitte kui midagi Marquisel on õigus--inimesed suhtlevad üle maailma..Ka mul on tuttavaid Inglismaal, Rootsis,Soomes, Norras.... Fb on parim koht, kus ma suhtlen nendega.. Fb-s peab oskama käituda--iha-s mitte ja siin saab oma tujud välja elada (minu puhul on see nii). Vahet pole, et ma oma piltdega.. Ma olen loll ja naiivne maakas--vaene ka ..varastada midagi ei ole minult...Raha eest ennast ei müü--( ja kes müüvad--ma ka hukka ei mõista) Keegi ei tea ju, MIKS nad seda teevad.. Ma mõistan neid... vaatamata sellele, et ma ise pole seda teed kasutanud kunagi...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:32
Teemaväline

Sirruke Sõna maakas on Sinule hellitav, irooniline või häiriv? Nii sagedasti on seda "mustrit" kootud sinu mõtteavaldustesse
Ma kipun arvama, et alavääristad ennast õigustamatult! Nii palju Sinu postitusi on sellised, mis on minu mõtte juba kokku võtnud ning lisada ei olekski nagu midagi rohkemat, kui kinnitust, et ka teised jagavad sarnast arusaama. Kurvaks teeb aga see, et sinu eluterved mõtted on välja öeldud nii aralt! Selg sirgu ning rohkem lugupidamist enese vastu!

Muna, kana, sõbralik patsutus...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:40
Ah, et kogu noorus polegi ukas
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:48
kas peate suhtlust neti teel nende petukirjade alusel?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:55
Noorus on kindlalt ukas. Nüüd oleme meie vanakesed ja meie kord seda väita
Marquis, tutvumisüritused ja foorumis jutustamine on kaks erimaailma.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:56
Tutt! Vastus sulle--maakas on mulle irooniline...ma ei varjagi seda..Samas--kui ma siingi olen lugenud, siis on jäänud silma ütlemised--"ah, see mingi lüpsimaali kuskilt maakolkast".Ma olen ka lüpsimaali.. Ma olen nagu aru saanud, et maakaid peetakse lollideks, kirjaoskamatuteks, naiivseteks...et lüpsja on see, kes paneb lehmale masina alla ja jookseb rattaga poodi viina järgi?? Muideks--lüpsja pole vaid töö--lüpsja on suur vastutus...ÕIGEL lüpsjal peaks olema kõrgharidus--sest EU nõudmised on suured.. See selleks--aga ka iha-s mõni kõrgharitud inimenne arvab, et maakas on loll ja teda võib mitme konto alt lollitada küll??? Ja parim mida teha saab--ongi kaasa mängida lolli..Las olla neil hea meel--haritud mats paneb lollakale maakale ära--aga seda omast arust??
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:58
Ihas oleme kõik võrdsed
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 20:59
Mulle sinust ikka jäänud siin mulje nagu muhesast saare naisest, kes tölplasest mehe panniga majast välja peksab
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 21:01
Kõige parimat kepikulti premeeritakse piimajahuga, aga ma silitaks naise tissi kui lehma oma.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 21:04
anonym--ma pole saare naine--ma sisserännanud ja päris panniga ma ka kedagi välja e löö.. Tegeliikult on palju raskem inimest-meest välja vista, kui iise minema jalutada..Just selleks ma kedagi enda juurde elama võtta ei taha... Kui aga ise kellegi juurde elama lähed, siis ma astun lihtsalt uksest välja--see palju kergem kui kedagi välja visata..Mul on ka vahel hale hing--ma pole nii julm, nagu ma vahel siin iha-s esinen
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 21:06
Õige kah, head köögiriista pole mõtet rikkuda
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 21:06
osa teksti kaduma läinud mul--minu viga vist
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 21:32
Paistab et enamusel töönädal--mul aga just vaba "nädalavahetus"
˅ näita rohkem ˅
2013-04-08 22:22
Ajuvaba nädalavahetus?
˅ näita rohkem ˅
2019-10-22 23:40
Tundub, et ongi.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-18 11:45
Saad ju teenust pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-18 13:03
teenust
˅ näita rohkem ˅
2023-03-11 09:38
2JZ
2021-12-18 01:38:36
Reaalsus on neile kes siit kohtuvad
-------------------------------------------------------

no mittekohtujatel on seda vast raske mõista ja uskuda. et mõned julgevad/viitsivad ekraanitagusest maailmast välja astuda...
mu tagasihoidliku elu on iha sait küll kõvasti põnevamaks ja kirjumaks muutnud, kindlasti naudingulisemaks ka
˅ näita rohkem ˅
1
2