Foorum
1
2
2013-04-06 11:29
Kui keegi otse sulle seda ütleb, kõlab see halvustavalt. Aga tegelikult? Ikka ja jälle tuleme me siia, päevas mitmeid kordi. Kes otsib tutvusi kes piilub vaikselt teiste pilte kes demonstreerib pilte kes topitab kes jutustab (maandab pingeid) foorumis. Aga ühine nimetaja meil kõigil iha.ee
Kas on siis see osa meie elust?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 11:31
Ikka on
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 13:08
Ütleks nii ja naa, olen praegu poissmees ja tõesti üks osa elust kuulub ka ihale, aga samas tean, et kui tuleb ellu teinepool , siis kaon siit vist jäetavalt või siis kolin ka paari kontole!!
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 13:12
nii taibukalt küsitud. mitte nii taibukalt vastan, et jah on ja ei ole ka.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 13:20
mina olen siit leidnud sümpaatseid ja väga sümpaatseid kliente/patsiente
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 13:31
tundub jah,et eks ta end meie ellu on osavalt sissesöönud. samas, mis siin salata, ka siin leidub meeldivaid inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 13:37
Mitte iha.ee ei ole osa elust vaid migi jutustamise keskkond hoopis on see osake elust. Kui iha't ei oleks siis oles selleks nätieks feisbook, rate, flirt jne jne jne.
Iha on neist meeldivaim (odavaim) ja rohkem selline laadnama suhtumisega leht.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 13:54
Ma ei ütleks, et see nüüd lausa elu oleks, aga üks osake elust kindlasti. Koh kus kohata inimesi, keda sa kusagil mujal ei oleks osanud kohata.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 14:20
Suhtlusportaalid ja sotsiaalvõrgustikud on tõesti üks osa meie elust.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 14:36
Isiklikult 5 aastat ihas ja sõltlane.
Naerame ,et see on meie ,,koduportaal"
Siin on meie sõbrad teineteist leidnud,abiellunud.
On ,,kapist välja" tulnud sõpru.

Ms vahet seal on ,kas Lions Club või iha.ee?
Tegelikult on.
Siin pole kraadidel/tiitlitel smokingut seljas.
Siin me oleme alasti,ühesugused kõik.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 20:57
Ikka on osa elust
Pea igal õhtul ja sageli ka päeval on ikka kiustaus siit läbi hüpata. Võib ju kiruda siinseid nilbikuid aga samas on ju ka palju meeldivaid tutvusi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:04
Et nagu fb. kus hüppad korra läbi, aga samas midagi pole.Et nagu külmkapp, et tahaks midagi ja käid korra läbi ja ...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:05
Sageli jah
Vahel lihtsalt vaatad, kas on mõni tuttav kohal, kellega maast ja ilmast lobada
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:06
mulle sobib siin, saan sapine olla
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:07
sama siin, et siis sõltlane. Iha on minu fb.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:11
Mulle ka on iha osa elust..igatahes lahedam ja huvitavam kuii Perekool. kus ma kunagi 2a.tagasi käisin.. Ja seda tänu mu eksile, kellele ma selle saidi üldse leidsin Hea üksinduse peletaja ja samas ka naljanurk
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:13
Vaevalt too nüüd osake on, murdosa ikka. Elu on ise palju värvikirevam kui leida oskad. Pigem ma armastan elu ja inimesi meie ümber.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 21:37
Jah, nagu vähkkasvaja on ta oma kombitsad mööda aju- ja ihurakke laiali ajanud...ja närib, närib ikka sügavamalt, kuni....
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:31
Närib mis ta närib aga ma näen ,et teatud fännklubi foorumis,muidu tore tarkade klubi siin.Tegelikut ma usun lahedad inimesed siin,kellega saab ilmaasju arutada.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:34
Äh käisin ühel töövestlusel ja seal uuriti, et kas mul ka facebook on.
Ma ütlesin et ei ole ja tahsin juba öelda et aga ihas on konto. Õnneks sain sõnasabast kinni.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:35
Kas nüüd on tööle saamiseks fb kohustuslik?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:37
Sealt saab sõprade kohta infot välja pumbata noh. Et kes mu sõbrad on jne jne jne... Taustakontrolli hea lihtne teha.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:42
Sõbrad,Facebook on FBI koostatusd inimeste tausta kontroll ja nende tegevuse jälgimise süsteem,ärme nüüd alguses tülli lähme ja ärge arvake,et ma ehk skisofreenik.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:44
Jumal tänatud, minul ka ei ole sellist asja nagu fb. Ja ei tunne sellest ka mingit puudust, piisab täielikult iha.ee'st et ennast sotsiaalvõrgustiku osakesena tunda
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:46
Mulle keegi ütles,et igal normaalsel inimesel on fb,ma muidugi lausloll ju.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:55
Raits, see on pigem vastupidi, ükski normaalne inimene ei kasuta fb ja ei oma seal kontot.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 22:59
no tänx, sheeba
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 23:02
Nüüd ma olen She segaduses,kõik normaalsed inimesed on fb-s.Terve maailm,mida ma parandada ei suuda ja ei tahagi,tahaks aga ma ei suuda seda.Minult on küsitud,ütle fb aga ma ei tea ei tahagi seda osata,teada.Mis põhjust sa She selles näed,et seal pole norm.inimesed.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 23:11
kuulun kah lõustaraamatu konto mitteomajate ringi...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 23:19
Raits, lisaks igasugustele muudele hädadele mida see fb toob sinu riistvarale, pole see ka sulle kui inimesele ohutu. Sellepärast ei kasutagi ükski arukas inimest sellist asja. Ma võin küll ütelda, et mida aeg edasi seda rohkem kasvab inimeste ring, kes on aru saanud, et see ei ole hea. Kui twitter tuli ja kõik aga säutsusid, siis kasvas ka korteriröövide arv. Samasugust kahju võib ka tekitada fb, kui paned kusagile üles, et oled reisil ja voilaa, tagasi tulles on tore, kui kodul ikka uks on ette jäetud
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 23:32
Kas facebookist seksi ka saab ja kuipalju seal hinnad on?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 23:46
iha.ee on selline kindel osa igapäevasest elust
ilma selleta poleks tõstmine pooltki seda mis ta täna. mõelge nüüd, võtad klaasikese, ampsad soolakurki pääle, nuusutad suitsusärge, ning visuaalseks sakummiks naudid siinset silmailu

ma ütlen, ihas pole naisi keda poleks võimalik ilusaks juua, ptüi krt, st. ihas tuleb kõik naised ilusaks juua sest kaine peaga siia küll asja pole
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 03:28
Vaidlen vastu, ihas on väga palju kenasi ja arukaid naisi!!
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 07:42
mina vaidlen sheebale vastu - kas tõesti fb-s konto omamine teeb inimese ebanormaalseks? vast siiski on oluline, mida seal postitada, enda kohta ja üleüldse. kui inimene on nii loll, et kogu oma elu teistele lugemiseks laotab, siis pole vahet, on tal konto fb-s, ihas, rates, orkutis, twitteris või kus iganes. loll saab kirikus ka peksa. jah, tööandjad teevad fb-s töötajatele taustakontrolli. ma ka teeks, kui tarvis oleks... selle järgi, mida inimene seal enda kohta avaldab, mida laigib, mida jagab, on väga hea võimalus määrata tema intelligentsi aste....
ma ütleks, et protsentuaalselt on fb kasutaja siiski kordi intelligentsem ja arukam kui iha kasutaja.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 09:06
Ma pole kindel kas inimese huvide järgi mida ta FB-s likeb saab määrata tema intelligentsuse astet . FB on maagiline koht ... seal leidub teemasi mis on paljudele üllatuseks. Ja näiteks kui sa näed, et inimene on likenud Tsaikovskit , siis tal on nagu suur eelis olla intelligentne ? Või eeldad, et sel juhul tunneb ta noodikirja ? Ma kahtlen , samas kui näed , et inimene on likenud näiteks Justin ... oot mis see oligi , piiber või midagi analoogset , siis eeldad , et ta on sihuke tilulilu ? Kurja ma pole kindel päris selles , et kas FB annab ikkagi selle ülevaate. Ja üleüldse ... ma mõistan tööandjate huvi FB kohta kuna seal leiab infi aga samas pole ühegi tööandja asi hakata surkima näiteks minu FB kontot , see on minu enda eraelu ja ma avaldan sellest mida tahes ja kui mulle meeldib likeda näiteks BDSM lehti , siis on see minu asi mitte tööandja otsustada , et kas mina oma huvide järgi sobin töötama. Mul savi ,kui tööandja küsiks , et kas ta võib minu FB vaadata , sisi ma ei keelaks , minul poleks midagi häbeneda , sest ma olen see kes ma olen ja kui mina ei sobi oma huvide pärast töötama näiteks koristajana kuna tunnen huvi FB-s nafta puurtornis töötamise vastu , siis on see minu tööandja probleem. Juu siis kunagi töötan naftapuurtornis kuna selle huvi pärast ju kanti mind maha koristaja ametikohalt. Ma ei tea kas saite pihta asjale mida püüdsin öelda, vahest juhtub kus ajan oma jutu liiga keeruliseks aga tööandja ei saa teha lõplike otsuseid minu FB kontot vaadates. Vaadaku, vahtigu nii, et keel ripakil aga minu sobivust tööks saan ikka ise reaalajas tõestada.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 09:20
ükski tööandja pole nii loll, et otsustaks pisiasjade järgi inimese olemuse üle...muide, fb-s on võimalik ise otsustada, kui lai seltskond sinu postitusi näeb. nii et puhtalt oma valik, millise mulje endast jätad...
prooviks näha puude taga ka metsa...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 09:30
Jah ? Ei tea kosta ....
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 09:47
Naabrineti, pole põhjust kohe teha naljast suurt probleemi. See on iga inimese isiklik asi, kas ta omab FB kontot või mitte. Sinule meeldib, kui kõik sinu tegemisi ja huvisid näeb ning selle alusel sinust oma üldise arvamuse teeb. Minule see ei istu. Paraku on see sildistamine. Nagu terve meie elu on üks sildistamine. Kui mõnel mehel on iha saidil huvi leida sexi, siis paraku on kõik naised, kes siin kontot omavad ja kaup, sellel lihaturul. Samamoodi ju ka kõik muud sotsiaalvõrgustiku lehed.

Tegelikult on meil ju valikuvabadus, omada ükskõik millist sotsiaalvõrgustiku kontot. Naljast võiks ka aru saada.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 09:53
Tööandja ehk pole loll ja oskab hinnata sinu oskusi ja kogemusi, aga paraku on see, kes neid hinnata oskab viimane lüli tööle värbamise kadalipus. Enne tuleb meeldida personaliotsimis firma ja personali osakonna bürokraatidele ja neil võivad olla hoopis teised arusaamad heast töölisest.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:10
sheeba, siin sa eksid. minule justnimelt EI meeldi, et kõik minu tegemistega kursis oleks. oman küll fb-s kontot, kuid suhtlen seal siiski väga kitsa ringiga ja ei käi kuulutamas, mis ma teinud või tegemata jätnud olen.
ja tõsiselt, mul küll sellega probleeme pole

tegelikult tahtsin ma öelda seda, et keegi ei käsi sinna endast mingit infi riputada, saab ka nii, et kes iganes (ka võimalik tööandja) sinu kontol nuuskides üldse ilma infota jääb. ju väljendusin ennist valesti.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:17
aa.... ja ma ei pretendeeri absoluutsele tõele, see vaid minu nägemus asjast
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:18
Selge neti, kuna ise seda ei kasuta, siis jah puuduvad laialdased teadmised FB teemadel. Niipalju kui tean, siis ainult läbi laste ja nemadki omavad seal kontot pelgalt mängimiseks, samas oi oi milline peavalu see on perepeale, kes peab seda s...a ja saasta sealt välja rookima mida nad oma teadmatusega arvutisse tirivad. Minu isiklikud probleemid sellega ja ebameeldivus on just seda laadi kogemustega. Õnneks on ka nemad aru saanud, et FB pole just see koht kus nad suhelda tahaksid. Kõik on läinud skype peale üle ja suhtlevad seal oma kindlate sõpradega. Meil ka süda rahul, et lapsed ei saa netiahistajate küüsi langeda.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:26
lastele tuleb lihtsalt lahti seletada, miks tema konto ei pea kõigile nähtav olema, piisab, kui sõbrad seda näevad...ja et võõraid ei võeta sõbralisti....siis on kõik kontrolli all. usu, lapsed saavad aru küll.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:27
a kui nüüd teemasse, siis....eks ta natukene nagu sõltuvus vist on jah
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:57
Ma rookisin isegi telefonist igasugu fb pluginad ja vidinad välja. Paras häkk aga sain omastarust puhtaks.
Selgitustööd tuleb lastele jah kuhjaga teha. Mul taheti kah seda fb. Antsin mingi lehe lugeda, kus oli fb valud ja võlud kirjas. Loeti läbi ja enam millegipärast ei tahetud seda kontot.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 10:58
*parandus. Andsin mingi lehe lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 11:19
Mul on küll fb-s konto--ma olengi ebanormaalne..Aga mulle meeldib ja ma oma lastega ka suhtlen fb-is privas..
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 12:59
Meil mehel on lõustaraamatus konto,suhtleb seal peamiselt endiste sõjakaaslastega Mitte küll enda pärisnimega.
Naisel ei ole ja ei tee ka.

Aga kui tahad teada,kes kellega elab ja keda põrutab,no,ikka saab uuritud,kui inimene selle on kättesaadavaks teinud.
Taaskord,kui ikka inimese ph-tase on IQ-tasemest kordades suurem...

Seega,ei halvusta kedagi,oluline,kuidas end eksponeeritakse.
Või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 13:05
Vot mulle just meeldb et seal ollakse ikka oma õige nimega ja ma loomulikult võõraid oma fb ei võtagi..Oma pere, sugulased, vanad koolikaaslased,, töökaaslased..Minu meelest just iha on vaiid huumori ja lõbustussait.. Kasutaja pole ju konkreetne inimene--eriti kui tal mitu kontot on..Fb pole ju tutvuste otsimiseks,vaid tuttavatega suhtlemiseks ja sinna ei mahu võõrad, nmetud kasutajad..See on minu arvamus...Ju mu IQ tase on nii madal, aga veel madalam on selle iha konto pärast..ja las ta olla siis
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 13:21
Iha konto omanik on konkreetne inimene.
Loomulikult võib inimesel mitu kontot olla,see on teine teema.

Pidasin silmas,et ka fb-s võib jääda tagasihoidlikuks,see ongi valikute küss.

Sa oled lahe,sirruke,tundub,et soe inimene oled
˅ näita rohkem ˅
1
2