Foorum
2010-01-25 23:58
...kui tõsiseks peate siin portaalis tehtud tööpakkumist väitega, et tegu pole intiimteenusega? Kirjutas mulle mees, et tema otsib jahi peale nö. koduhoidjat, kes hoiaks kodu korras ja teeks hommikusöögi. Jaht on Kariibimeres ja Vahemeres. Pidi olema aus firma ja aus töö. Ma siis julgesin arvata, et tööd pakutakse ikka tööportaalides või sellisele heale tööle võetakse tuttav või tuttava tuttav. Mees väitis, et tuttavaid pole ja tööportaali kuulutust panna ei saa
Mida küll mehe kõik välja ei mõtle, et naisi ära rääkida...aga kes tahab head tööd ma võin kasutajanime öelda
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 00:01
ära seda küll tee, et kasutaja nime annad. Siis saab sind siduda, et oled kuulutuste vahendaja!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 00:02
Hea töö eest ju makstakse vahendajale
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 00:05
Ja see palk võib olla läbi trellide päikese imetlemine.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 01:29
Kaks mu tuttavat tütarlast on sellist tööd teinud. Ja see võib täitsa reaalne olla, sest meie tööportaalid tõesti selliseid kuulutusi ei avalda kahjuks või õnneks. Nemad said selle pakkumise ühes teises seksikas kanalis. Ja olid väga rahul.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 06:47
Arukas oleks teha tausta uuring. Kui asi on õige on seda väga lihtne teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 09:36
Noh et te aktiivsemalt osaleksite antud tööpakkumisel, siis ütlen kuidas see asi kronoloogiliselt ideaalis välja näeb:

1. Töö+hea palk
2. Töö+hea palk+seks
3. Töö+hea palk+seks+armastus
4. Töö+väga hea palk+seks+armastus+abielu
5. Töö+väga hea palk+seks+armastus+abielu+laps

Ja sealt edasi olenevalt asjaoludest kas kõik jääb samaks ehk siis kasvatad palmi all oma väikest lapsukest ja elad õnnelikult elu lõpuni, või hakkavad järjest kaduma nimekirjast seks, ja armastus jne...Siis pole muud, kui võtad pool jahti ja asju ja kobid tagasi Eestisse. Eeldatavasti oled 2-5 miljonit eeki rikkam.

Kõige halvemal juhul on see kõik üks unistus, ja jahi peal pead tegema teadagi mida, teadagi mille eest. Ehk siis mittemillegi eest...

Elu on täis valikud ja võimalusi... :$
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 10:55
To Sirtsukeseke: Miks ei avalda, kui on reaalne firma, reaalse pakkumisega? Ma ise olen lugenud tööpakkumist, kus pakuti tööd abielupaarile Prantsusmaal villa koduhoidjaks-aednikuks. Mis see pakkumine nii erinev on?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 11:02
Asi võib olla õige, aga ka mitte. Ma mõtleks sellepeale, et miks peaks selline koduhoidja kena ja noor naine. Kui ise koduhoidjat vajaks, siis oleksid need kõige viimased kriteeriumid mida vaataks.
Kunagi kui omale sekretäri palkasin , siis selleks sai 52 aastane naisterahvas , mitte noor, siresäärne tselluliidivaba blondiin
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 12:17
Sekretäri puhul on silmailu ka tähtis. Ja vanemad naised kipuvad ise otsuseid vastu võtma! Mis siis bossil teha jääb?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 12:20
Ka mul oli postkastis sama tööpakkumine... kes tahab ja kel meeldib, siis pakkumine on vähemalt tehtud...iseasi, kas keegi seda ka realiseerib...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 14:11
Sekretäril eelkõige oskused tähtsad ja siis välimus. Aga eks milleks keegi sekretäri vajab
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 18:14
Julge hundi rind on haavleid täis See,et tehakse tööpakkumine siin ei tähenda et pakutav töö oleks igati jama ja seksile p6hinev Olen ise siin tööd pakkunud ja on julgeid kes on ka tulnud.
K6ik ju oleneb inimesest kellele pakutakse ja kui rikutud see inimene ise on kui hakkab kohe vasakule m6tlema
˅ näita rohkem ˅
2023-04-23 22:20
Võrdleme siis kunagisi ja praeguseid tööpakkumisi.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-28 08:33
See on lihtsalt kohustuslik klausel, sest kirjade järgi ei ole siin seksuaalteenused lubatud, et jätta seaduse silmis juriidiliselt korrektne mulje, kuid praktikas siin peamiselt vilgas teenusepakkumine käibki. Ma ei ole muidugi sellest aru saanud, kuidas kohtumine kingi eest erineb seksuaalteenusest, kui kingiks on ümbrikupalk
˅ näita rohkem ˅
2023-04-28 09:31
Tänu sellele, see sait elus püsibki.
˅ näita rohkem ˅