Foorum
1
2
2012-10-29 10:06
Ajendatuna hinnete teemast tahaks mina teada, miks tehakse varikontosid? Ok, sain teada, et tehakse, et ennast hinnata, aga milleks veel? Mida see annab, kui mitme konto alt kirjutamas käiakse?? Lihtsalt tahan teada, ei taha siin riidusid yles kiskuda, vaid arutelu.. Ju mul iha-portaali kohta alles algharidus
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 10:17
Sirruke, kullake kuidas Sa võid nii rumalasti küsida?
Iga trenditeadlik kodanik teeb endale mitu kontot. Sul on ju mitu paari kingi ja keegi ei päri, milleks neid vaja, seda enam, et korraga kahte paari niikuinii jalga ei pane Nii ka kontodega, üks on suvel suhtlemiseks, teine jälle talvel kasutada. No ja kui veel erinevad kontod omavad erinevatest ihuliikmetest pilte(suvel näitad tutti, talvel karvased kannikad ette), siis on perfect
PS. Sirruke, see jutt polnud isiklikult Sinule
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 10:20
See on nii nagu võtaks uue mehe aga suhtled veel vanaga edasi
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 10:25
deja vu!
Kuidagi ringiratast tallume me siin foorumis. Ikka samad teemapüstitused, mittemõistmised ja käitumismustrite lahangud.

Varikontosi tehakse täiesti erinevatel põhjustel. Üks soovib ennast välja elada, teine jälle viib nii läbi taustauuringuid ning kontrolli, kolmas lahmib varjatult hindeid konkurentidele...
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 10:29
aikon, ma jah maakas, ma pole trenditeadlik Ma imestan vaid, et kuidas osatakse mitme konto pealt nii kirjutada et aru ei saadaks..Kui aus olla, ma kunagi ammu, päris iha-sse tuleku alguses ka korra tegin teise konto yhe soovitusel.See oli peale lahkuminekut ja vaid teatud 1 inimese pärast ja peale teise kirja kirjutamist ma loobusin..Tundus jube tobe, alatu nuhkida veel teise elus..Ma tundsin end kriminaalina lausa..Nii et ma jään naiivseks maakaks edasi
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 11:34
Pereinimesed kindlustavad ehk varikontodega oma peput. Enne ju vaja ikka selgeks saada, ega sa juhuslikult naabrimehe otsa satu või veel hullem oleks, kui töödandja sind hotellituppa kutsuks. Vallalisena ma mõleda ei oskaks ja rääkida saan vaid enda eest.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 12:34
eks see kokku mingi kinnisidee annab. võimaldab kontrollida olukorda, kus tegelik kontroll/ülevaade teise üle/teisest puudub (aga tahaks seda omada) või ei olda võimelised seda endale haarama. see tähendab üheselt võimu teise üle ja võim säilitatakse teise üle seni, kuni tegija ise jääb varjatuks. selles see mõte seisnebi, et üritatakse olukorrast üle olla. siis oma võimete ülehindamine. ebakindlus ja madal enesehinnang.
madal valulävi, võimetus taluda äraütlemisi, kriitikat jne ja adekvaatselt neile reageerida. jätaks patoloogilised nähud praegu kõrvale.
põhjusi leiab mitmeid ja ma tõin välja ainult mõned neist, aga see, kes veidike mõtleb, näeb ära, et kõik sellised võtted ja teod viitavad teatud isiksuseomadustele, teatud tüüpi mõtlemisharjumustele ja sellega otseses seoses olevale tegutsemismudelitele.
tõrked suhtlemises sisuliselt. võimetus luua teistega lähisuhteid jne.
siit annab juba teha järeldusi, miks neid võidakse teha.
lühidalt võttes soovitakse varjata teiste eest enda puudusi. hirm nõrk olla.
varikas võimaldab jätta mõned kaheldavad isiksuseomadused mõneks ajaks teadmatusse ja luua teistega kontakt/illusioon lähedusest, mis siis, et see põhineb pettusel ja et saadud rahuldus on kõigest lühiajaline, aga see toimib.
kui nad ei oleks need, kes nad on, siis ei oleks neil varikaid üldse vajagi.
minu arvates algab kõik isikust endast. ma võin juba isiku järgi ära öelda, kes on võimeline varikaid tegema ja neid omama ning kes mitte.
kui isiklikest kogemustest rääkida, siis mul pole ühegi varikaid teinud isikuga siiani head läbisaamist olnud ja ei saa arvatavasti ka olema.
seega minuga suheldes raiskate ainult minu ja enda aega, kui neid teete.

millegipärast arvan, et siin te tõelisi tegijaid tõtt rääkimas ei näe. räägivadki need, kes ainult aimavad põhjuseid, aga ei tea asjade sisu.
isegi, kui tegijad vastaksid siin enda eest, jääksid nad seda tehes silmakirjalikuks ja varjaksid lõplikku tõde. vastasel juhul kaotaks varikate tegemine mõtte ja kes tahaks oam ametisaladusi teistele avaldada.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 13:37
Huvitav kes omab siin kõige rohkem varikontosid?
Peale meie viimase pildi lisamist ja korraks TOPis olemist on hakkanud sisse-välja voorima täiesti tundmatuid väikse tilliga kontosid, kes lajatavad 3 ja logivad kohe välja.
Meile pole see TOPpimine oluline, tekkis lihtsalt sportlik huvi kas keegi saab teiste piltide mahahindamisest rahulduse? Meie pole ise küll kedagi hinnanud maha, milleks?
Kui pilt ikka väga meeldib siis hindame ka vääriliselt 1 ja 3 pole mõtet panna.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 13:54
sa juba vastasid ise küsimusele - jah, saab rahulduse kätte
las hindavad nagu jaksavad. selline olelusvõitlus käib asjaga kaasas, kui te kuskil teisi edestama kipute.. kas pildiga või hinnetega. te pole ikka sellest veel aru saanud?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 13:54
Ometi läks see "maha hindamine" nii palju korda, et seda mainida võtsite
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 13:58
Tahame ju ka kuulsad olla Aga meil ei ole nii palju varikaid
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 14:01
aga milles probleem? lahendus probleemile peitub teie vastuses - tuleb vorpida endale palju varikaid ja saategi mäetippu vallutama asuda
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 14:03
Ei viitsi Utha Me loodame lihtsalt läbi lüüa ning ilusad olla
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 14:13
jälle see laiskus, jube kohe. kas peab vitsa võtma ja õpetama hakkama?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-29 14:24
Muide mul oli facebookis varikonto. Aegajalt oli privaatsus seadeid vaja katsetada. Kui panin oma profiilile pildi ja määrasin, et ainult sõbrad seda näevad. Siis´otsustas facebook, et keegi kolmas kes isegi sõprade sõber ei olnud saab minu pilti laikida:/ Siis oligi vaja teha varikas, et kõik muudetud asjad saaks vajadusel üle kontrollida.

Teine varjant on see, et kui sa mu kirjale õhe konto alt ei vasta, siis ehk joppab teise kontoga rohkem
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 20:25
Jah, milleks? 😎
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 20:50
Küsi kehtna käest.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 21:43
Dragunov, milleks siis teed, neid varikontosid?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 21:55
Palun nimeta mõni minu varikonto.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 21:59
Jah, kert70, nimeta siis mõni.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:05
Dragunov, lolli mine mängi kuskil mujal, mitte minuga. Kasutaja Ironix, kus oli ka sinu poolikust näost pilt.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:05
Mister jott seksutab peppu mitme kontuga
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:08
Kulla Kert, sa oled siinkohal omadega väga rappa läinud ja näed tonti seal, kus seda pole. Võin panna käe kasvõi riistale ja kinnitada, et minul pole antud kasutajaga vähimatki seost.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:13
Võta blok maha ja räägime.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:14
Nii...kasutaja Ironix oli viimati sees 3 kuud tagasi, seega selgita siis meile kõigile, kuidas sa sellisele järeldusele ja millistele faktidele tuginedes jõudsid? Minu nn. "pooliku näopildi" põhjal? Palun vaata nägusid hoolikamalt.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:16
Vabanda, aga kui inimene sellist soga ajab, siis pole minul temaga rohkem midagi kõnelda.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:24
Dragu vannu misteri riista ja kapa strapi nimel pöial pepus
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:40
Tead Dragunov, olin teisel arvamusel sinust, kuid tuleb välja, et oled loll kui lauajalg.Sina vaata hoolikamalt, milliseid pilte sa purjuspeaga üles paned, jah tuleb välja, et ihas on sinu teisik,ühesuguste ninadega, huulte, lõua ja näopeal punnidega.
Soga ajad sina siin, juba üle 10 aasta. Kolm kuud tagasi jah, ja teiselpäeval koristasid ruttu pildi ära.Ma tõesti ei viitsi sinusuguse inimesega suhelda, kes sellist paska suust välja ajab.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:48
Tänan sind heade sõnade eest, kuid oma jutuga teed lolliks vaid iseennast. Oled sa mõelnud sellele, et keegi kopeeris ehk minu pildi oma varikonto jaoks? Kahjuks on arusaadav, et sina seda aduda ei mõista.
Küsimus sulle: saaksid sa selle pildi siia kõigile vaatamiseks postitada? Oleksin äärmiselt huvitatud.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 22:54
minul on siin sadu varikaid, sest draqu meeldib mull niipalju, et ma ei mahu ühe konto alt kirjutama
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 23:24
kehtna ja Dragunov kaks kassimammit.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 23:31
Bähemalt pole soolikapoisid
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 23:34
Olgu peale, mulle meeldivad siinsed müsteeriumid ja kasutajate paranoiad, kuid räägi ikka juttu, millel on sisu ja mis tõestaks, et mina olen sellega seotud. Miillisele juhtlõngale tugined? Antud teemas oled sa vaid viidanud ühele fotole, mida keegi meist pole siin näinud. Näita seda pilti, küllap ma iseennast ära tunneksin, kui ma sel oleksin, see viiks lahendusele lähemale. Mina juba kõnelesin ühest võimalusest, mis viitas sellele, et keegi on võinud kasutada oma kontol minu ürgajast pärinevat fotot, mille võib internetist leida igaüks, aga millega oskad vastata sina? Analüüsi esmalt olukorda, seejärel loo seoseid, tee järeldusi, koonda fakte ning kui mõte selge, kirjuta vastus.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-15 23:56
Miks sa neid oma vanu pilte jälle väljanäitusele siin paned?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 00:24
Mister, ega need 15 pilti mis sul konto avamise aastal siin üleval olid, kuhugi kadunud pole. Need on kõik saadaval. Siis oli sul sünniajaks märgitud 1978 naistepäev
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 00:55
"igal lollil oma lõbu",
seda ütles minu nõbu,
kass mind tukast sakutas,
ja raskelt pead vangutas.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 21:54
Kära oli piisavalt, aga selgitusi kahjuks nappis.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 22:14
Kes kaevas vana teema üles?
Edasi juba segane, kas hindasid Kerti pükse alla oma võimete?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-16 22:18
Tõepoolest tõstatasin teema mina, kuid ainus segane asi oli seejärel ühe konto sidumine minuga.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 23:07
Dragunov.Miks sa oma ürgajast fotosid, oma kontole siis üles paned?
Esmalt analüüsi ikka oma ajusid, enne kui mind õpetama tuled, mida teha või mitte.
Kui aga pilti tahad näha, võid küsida oma tuttavatelt moderaatoritelt.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 23:23
Kert, sa oled aeglase taibuga, las ma siis pisut valgustan sind.
Veebiarhiivist (web.archive.org) võib igaüks vaadata mistahes portaalide ajalugu, ja niisamuti kehtib see ka Iha.ee kohta. See pole mingisugune salastatud paik või tumeveebi teema. Sealt võid endale allalaadida absoluutselt kõiki meediume; filme, raamatuid, muusikat, fotosid, you name it.
Kui ma tahaksin teha fake konto, siis laadiksin sealt alla sinu kampsunipildi, mida kasutasid 10+ aastat tagasi. Miks peaksin ma varikonto jaoks kasutama omaenda fotot?
Millised on mu tuttavad moderaatorid, Kert? Oled sa tõepoolest langenud paranoia ja luulude küüsi?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-17 23:59
...ja lugemisoskus puudub sul niisamuti.
Kordan siis ülalpool olevat jupikest oma varasemast postitusest, tsiteerin: "Keegi on võinud kasutada oma kontol minu ürgajast pärinevat fotot, mille võib internetist leida igaüks."
Kui veel ikka ei taipa, siis lihtsustatuna tähendab see seda, et varikonto tegija võis kopeerida endale minu pildi veebiarhiivist ja kasutas seda, kuid see viib meid ikkagi tagasi algusesse: nimelt mina pole toda fotot, mida sina siin minu omaks pead, endiselt näinud. Kui ma seda omaenese silmadega kaeda saaksin, küllap siis ikka end ära tunneksin. Senikaua tuleb sinul tõestusmaterjalide otsimisega vaeva näha.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 00:26
ürgajast fotosi? ja seda kirjutab pilditu konto, või konto,kus on saja aastased pilapildid. johhaidii
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 04:13
" Milleks varikontod?" ---

-- et oleks hea mille varjus olla palaval või tuulisel ajal?
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 11:21
Dragunov,tõesti nii lugemis, kui mõtlemisoskus on su väikese ajumahu suhtes null.Mine mängi oma liivakasti mänge ja soolika mänge kuskil mujal, terve foorum on sinu lolli tarkust täis. Kunagi olime juba riius, tulid lepitust otsima sina, kuid enam seda ei juhtu.
KORDAN VEELKORD,MIND POLE VAJA ÕPETADA,TEAN ISE KUS MIS ON.
Sa võid minu kampsuni pildi ju üles panna ja ükskõik millise kehaosa pildi, kus peab olema ka sinu kasutaja nimi. Aga näopilt mis on kõigile teada ja tuntud, mis seisab üleval pea kolmpäeva ja sina pole näinud ega kuulnud, eriti veel moded kes selle pildi üles panivad, õhtul ja üksikult?
Tekib veel küsimus miks kasutaja Karolina7777 selle kontopealt sõimasid? Kõiki sa näed ja kuuled, istud foorumis ja mängid tarka, kuid selle kohta olid puuotsas, kui pauk käis.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 11:50
Kert on oma mõtlemisoskust siin juba edukalt näidanud.
Kordan sulle debiilikule siis veelkord: minul pole antud kontoga vähimatki seost. Saad sa eesti keelest ometigi ükskord aru või mitte?
Mina olen siin omaenda näo ja nimega, ma ei vaja oma tegemiste jaoks varikontosid. Kui idioot peaks olema, et keegi teeks varikonto omaenda pildiga, millelt ta on äratuntav? Tõesti anna mõistust.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 12:05
Enne kui kedagi debiilikuks hakkad sõimama, tõmmba hapnik sisse, muidu võid veel ära lämbuda!
Iha ajalugu on näidanud,et sinusuguselt on kõike oodata, tõmmble oma õhumullis edasi, jõudu.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 12:11
On arusaadav, et Kerdi aju vaevleb hapnikupuuduses, muidu ju endale asju ette ei kujutaks.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 13:00
Dragu, võta rahulikult!
Ka mind on siin süüdistatud erinevate kontode omamises, sest isikule, kes ise majandab varikontode armeega, jääb arusaamatuks, kuidas on võimalik ühe kontoga toimetulla. Aga näe on. Seda enam, et ma ei otsi siit lehelt enam midagi. Käin siin vaid foorumis targutamisega aega surnukslöömas. Üritan veel elus püsida.
Eks proovisin minagi alguses mitme kontoga, aga õige ruttu sai selgeks, kui kuratlikult raske on vältida neid vigu, mille järgi ma ise teiste varikad äratundsin ja loobusin sellest mõttetust üritamisest. Tõsi, mulle on jäänud veel üks paarikonto, aga kuna paari teine pool ei ole enam huvitatud siinses konnatiigis sulistamisest, on see juba aastaid varjusurmas.
Aga eks see ole igaühe enda asi mida arvab. Kõik oleneb tema mõtlemise rikutusese tasemest ja selle mõtlemise muuta üritamine on kõige mõttetum tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-18 13:33
Mõistan, härra J.
See, kui neid kontosid pähe määritakse, polegi niivõrd oluline, nii on alati olnud ja ilmselt ka nõnda jääb.
Tähtis on aga see, et minu jaoks on mu antud sõna auasi ja valet ma ei vannu. Kehtib see ühtmoodi nii internetis kui reaalses maailmas. Muidugi on mõistetav, et paljude jaoks tundub see olevat ulmeline, aga mina seda rada mööda ei käi.
˅ näita rohkem ˅
1
2