Foorum
1
2
2012-06-20 15:51
Kaldun arvama, et vastajad tunnistavad ausalt enda anaalilembust
˅ näita rohkem ˅
2012-06-20 16:08
Jotteff, vastaja ei evi anaalilembust, vaid soovitab soojalt aus teritaja amet selgeks õppida
˅ näita rohkem ˅
2012-08-04 23:33
piparmynt1 poolne keelitus, et kui valetatakse, siis tehtagu seda huvitavalt, on teoks saanud. ta rääkis hädavarestest ja hädavaledest ka, aga praegu arvan, et ta pidaski valetamise all silmas hädavalesid ja nendega enese huvitavaks tegemist. episoodiline ja pidev valetamine. enda valedesse elama kujutlemine. valetamine möödaminnes, nagu ei hoolitakski nendest inimestest, kellele valetatakse, arvas ta. mulle tundub, et nii ongi, et valetatakse hoolimatusest. säilitage lugupidamine. minul ei säilinud. aga huvitav oli
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 21:36
utha kullake, sulle ei hakka ükski mees kunagi valetama, sest parem olla vait kui kuulata seda lõppematut demagoogiat

teemast, parem oleks olnud algatada teema kus kõik saaksid teistele nõu jagada, et mida hiljem hea hädavalena kasutada. paljud siin ju otsivad salasuhet ja olgem ausad, tänapäeval on väga palju inimesi kellel puudub fantaasia ja kujutlusvõime. neile kuluks sellised puust ja punaselt näited ära
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 21:43
hilja, peremees. see (vale)tegu on juba tehtud.
mis asi on demagoogia? ma tahaks definitsooni teada
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 21:57
tegu? ma mõtlesin et sul ikka rohkem mehi olnud kui see üks üheöösuhe, sest muidu oleks ju valesid ikka rohkem
naiste poolne demagoogia on see kui mees vastab sulle "jah, jaa, mhmh,..." et kui kuuled ainult selliseid vastuseid, siis tead et jälle demagoogitsed
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 22:28
üks öö jah. tuhad ja üks ööd peaks olema.
üle ühe orava pole praegu lastud ja ma vaatan pargitud oravanahkade pealt, kas suhelda mehega või mitte. remember?

selge, seega sa mees ei tea, mis demagoogia on.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 22:32
kahju sust kohe, et peale üht ööd pidid sa meestes pettuma, aga pole hullu naised ju jäid, kes sellist demagoogiat naudivad
ps. palun ära hakka omapoolset demagoogia definitsiooni siin kirjeldama, sest enne saab internet täis kui sa lõpuni jõuad rääkida
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 22:42
nii ta on jah, raske elu
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 22:49
ära nüüd mossita kullake homme panen sinu jaoks ka suure plakati armastusavaldustega kesklinna üles
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 22:57
ja mis linnas siis seda kunstiliiki vaadata saab ka? anna koordinaadid ka. ja kellaaeg ja koht. mul pole aega otsida.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 23:06
no ega ma kehvem mees pole, panen vähemalt kolmeks nädalaks üles, pole vaja kellaaegu jälgida ja küll sa näed, kui hommikul silmad lahti teed
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 23:34
seda ma olen märganud jah, et sulle liialdused meeldivad.
tahad vist märku anda kellelegi endast. sa ei leia naisi?
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 23:42
sinu jaoks ei ole miski liialdus ja keda mul ikka peale sinu vaja on
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 23:49
kui pikne homme hommikul jooksu pealt mind ei taba ja ma surnult maha ei lange, siis võin isegi juba homme sinu olla jah
˅ näita rohkem ˅
2012-08-07 00:13
nii palju mul küll ei vea taevased isandad on mind sellega õnnistanud et mu elu oleks maapealne põrgu
˅ näita rohkem ˅
2024-02-23 21:24
Milline siis oli kõige suurem...😎
˅ näita rohkem ˅
2024-02-23 21:30
Kôige suurem on kui misterj vannub sulle truidust ja armastust ja pool tundi hiljem ratsutab kapa sryapi otsas ja sosistab talle sama juttu kôrva
˅ näita rohkem ˅
2024-02-23 21:41
kõige naljakam vale neiu suust: öeldakse et tahetakse järeleaitamist matemaatilise analüüsi eksamiks valmistumisel, kuid siis hakatakse vinguma ja virisema et näh sa vaid matemaatikast räägidki!

halenaljakas vale: naine tahab (meditsiinilist) piiritust, et hea oleks kui tal kontoris oleks.
Küsin et MILLEKS? Nu et tal on hea ekraane puhastada.
Kostan et no selleks kõlbab ju tehniline piiritus ka?! aga selle peale kostetakse "No aga sellest võib ju pimedaks jääda!"


kõige alatum: "Jääme sõpradeks".
(sest ütle seda naisele ise ning ta tajub seda nagu äkkpidurdust, just nagu oleksid öelnud "sa oled kole", sest seda ütleb naine ise vaid et vale varjus minema hiilida, mitte sind enda juurde teed jooma kutsuda).

Samuti väga alatu: naine pole oma suhet ära lõpetanud ENNE uue suhte rajamise alustamist. Misiganes vabandused stiilis "Ah ta pole mu mees, ta on vaid laste isa", "ah ta pole mu mees, me vaid korterikaaslased".

Samuti alatu: suhte lõpetamised täiskasvanud naistel ebaausal viisil mis rohkem rumalate kooliplikade mood.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-24 09:10
Vaadake, millest see kehtna unistab.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-24 11:34
kõige suurem vale on see, kui pilditu ütleb enda kohta kena..
˅ näita rohkem ˅
1
2