Foorum
2023-11-26 20:49
Miks kurat see iha.ee lubab petturid litsid kerjused jne siia kuulutama . Pàris perses ssit ja tegelased.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 21:29
Sina ju ka kerjad siin, aga keegi sind ilmselt ei taha ning ega asi siis kah parane, kui need litsid ja kerjused minemaajada
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 21:35
Kusagil nad ju peavad kuulutama. Iha.ee on selleks sobilik keskkond. Mida siit paremat oodata?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 23:31
kuule mädakepp ise oled see hale oinas kes siin üle päeva kuulutustes järjest suuremat rahanumbrit pakud siis jälle mersu tagaistmel suhuvõttu soovid ja sellele eest kallist ja magusat šampust lubad. saad strapiga mu käest ei muud.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 00:45
Misterj pakub homoseksi teenust
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 11:00
Eks see kapakohila sulle endale soolikaseksi pakub.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 17:36
Aga kui siin Litse poleks,siis oleks see mõttetu leht. Eks igaüks teab ise,mida otsib v vaatab. Ja naistel siin head pildid üleval. Vähem jonni
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 00:14
Kõige parem lits on misterj aga tal soolik venind
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 01:08
sa ei tee pederassi ja litsi vahetki
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 11:37
Conus, siin võiks heas mõttes litse küll olla, aga ilma prostituutideta oleks leht kindlasti palju parem.
neil on oma asi ajada ja ilmselt on see paljudele vajalik, aga siin ajab kõik täiesti sassi.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 14:04
Ma olen nõus, et ilma prostituutideta oleks see leht kindlasti parem. Prostituutide jaoks on teine leht juba täitsa olemas.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 14:05
Aga mul tekib kahtlus,et see leht jääks suhteliselt meeste pärusmaaks,kui need nn litsid eemaldada. Tegelt pole hullu praegu midagi . Mina isiklikult olen kohtunud siit nii mõnegi nnn Litsiga,kui neid nimetada,ja suht rahul. Tasuta lõunaid pole nagunii .Litsid panevad vähemalt ilusat silmavaadet siia ülesse
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 15:58
Ei conus. Siis saaksid mõnes kohas erinevat väljundit ka need naised, kes pole seksi osas tulu peal väljas.

Seda "tasuta lõunaid pole" korrutavad ainult need, kes ise midagi anda või pakkuda ei raatsi. Või enam ei oska... Või kes tunnevad, et nad annavad, mitte ei tee.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 16:29
Suur osa sellest meestekarjast ei väärigi litsidest enamat. Kõige hullemad saavad litsidelt ka korvi.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 16:55
Nagu kehtna EOD, peab pededega leppima.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 19:53
Slave, ära muretse. Neil naistel on omad väljundid ja prostituutide minemajamine neid juurde ei tekita.
Sa ei saa kuidagi üle sellest rahateemast. "Time is Money"! Benjamin Franklin, kellele seda mõttetera omistatakse, ei mõelnud üldse seksi, aga tahtmatult laieneb see ka seksile. Paljud mehed ei kõhkle kulutamaks päeva teenistust pooletunnisele prostituudi keppimisele. Õige naine tahab hoopis seda päeva, mitte raha, mille sa selle päeva jooksul teeniksid. Vahet ju pole, kas annad palga postile või jätad selle teenimata, sest oled koos meeldiva naisega. Rahast oled ju mõlemal juhul ilma, aga kumb võimalus on parem?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 20:00
Mina võtaksin hoopiski käed appi - raha jääb alles ja olen iseenda meeldivas seltskonnas. 😁
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 20:04
Raha viid ju poodi ja ostad rõõmuelliksiiri.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 20:34
See vastab ka tõele, aga ikkagi kõik ja ainult iseendale.😁
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 20:49
Selles mõttes on Dragunovil muidugi õigus, et ise tehes jääb raha alles. Sest hinnad on siin kosmoses, nii prostidel kui Mistressidel. Üks Mistress soovis 30 minuti tagumiku nüpeldamise eest saada 200 EUR!!! Kusjuures piitsa palus ise kaasa võtta!!!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 21:30
Hindadel pole siin midagi viga. Te olete lihtsalt vaesed ihnurid- pihkurid.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 22:23
Tundub, et mister on Abruka kõige rikkam elanik
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 22:58
Mul pole see mingi puberteet või solvumine, millest peaks nüüd kuidagi üle saama.
Miks peaks üldse üle saama mingist asjaolust, mis häirib paljusid ja nende hulgas ka naisi, kes ei taha ennast ostu-müügi pulgale sättida?
Ma lihtsalt konstanteerin asju. Aga sina järeldad miskit omaette ja esitad seda tõena kellegi kohta.
Lihtsalt teadmiseks, et ma tunnen täiesti meeldivaid naisi, kes sellist teenust pakuvad ja suudan nendega ka suhelda. Aga kogu see jamps ei sobi siia kokku lihtsalt. Suhtlemine kannatab. Ja eelkõige just sellepärast, et osa naisi ei taha olla ostu-müügi tehinguks.
Huvitav, et sa prostidele pugejana nimetad vahepeal mittetasulist "õigeks naiseks"... mina päris nii halvasti isegi ei ütleks.

Jah, BDSM teenused pole tõesti vaestele Kes neid perverte ikka kopikate eest tahab... eriti kiirustades.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 23:26
Slave, sa ei üritanudki.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-28 23:43
Mister pakub Abrukal seksiteenust
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 08:37
Slave, Sa loe mu kommentaar uuesti läbi. Ära tee ennatlikke järeldusi. Ma tõin lihtsalt näite hinnast, mida küsiti ja isegi piitsa tal ei olnud. Aga küsida võib ju kõike. Ma olen ise BDSM-iga tegelenud mitu aastat ja selle raha eest saab praegu umbes 2 tundi reaalset mängu (Domina mul stopperiga kella ei vaadanud) ja piitsasid oli tal ka vähemalt 10 (ei pea sexshoppi eraldi ostma minema). Ma tean BDSM teenuse keskmisi turuhindasid väga hästi. Ega see ei näita seda, kui vaene või rikas keegi on, kui ta ei ole nõus teenuse eest maksma ulmehinda. Keegi ei keela Lexus RX eest ka turuhinnast 2 korda rohkem maksta.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 09:12
Täpsustuseks, et sa oled BDSM teenuse ostmisega antud kontekstis tegelenud mitu aastat. Reaalsest mängust on ostetud teenus võrdlemisi erinev. Eriti see, mida 200 eest saad.
Igaühele loomulikult oma, kuid siit paistab läbi kaks stereotüüpi: BDSM on teenus ja BDSM on piits. Võibolla ma eksin ja sa suudad ka tegelikke temaatilisi suhteid arendada ja vaatad ka piitsast kaugemale.
Teiseks. Pole mõtet niipalju iseendale keskenduda. Jutt käis ikka sellest, et see teenus pole vaestele, mitte sinu jõukusest.
Kolmandaks. Kui naljatamine kõrvale jätta, siis see on jah kurb tõsiasi, et BDSMi tasulises osas püüavad kerget raha teenida täielikud amatöörid. Aga nagu ma juba kirjutasin - kes peaks ikka tahtma odavalt mingeid perverte teenindada?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 09:41
Ma ostan ikka BDSM teenust, mis sisaldab erinevaid tegevusi ja erinevaid asju. Loomulikult ei piirdu asi ainult piitsa ja ühe stsenaariumiga. Piitsa näite tõin sisse lihtsalt selleks, et kui teenuse pakkuja palub piitsa ise kaasa võtta, siis ütleb see päris palju ka selle teenuse pakkuja kohta.

Mis puudutab teenuse hinda, siis kahjuks jah see ei ole taskukohane kõigile. Samas ma tõin ju välja, mis on selle teenuse keskmine turuhind ja mis hinda mõned teenuse pakkujad küsivad. See näitabki ju seda, et tegemist on tõenäoliselt amatööriga, kes soovib kiirelt suurt raha teenida.

Kuid ma ei ole nõus selles osas, et 200 või 250 eest ei saaks osta reaalselt nauditavat BDSM mängu. Kindlasti saab. Ma ei saa hästi aru Sinu halvustavast suhtumisest BDSM teenuse ostjatesse. Sinu lause "kes peaks ikka tahtma odavalt mingeid perverte teenindada?" - see näitab ju seda.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 10:16
Sellest tuleks nüüd üks pikk jutt ja läheb juba teemast välja aga ma vastan heameelega sulle.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 11:30
Selle vestlusega võiks üldse BDSM-teema alla kolida, kuid hea küll...

Ma ei halvusta sind ja tegevust vaid lihtsalt paneb kulme kergitama veidi. Ma tegelen BDSMiga 25+ aastat ja mu valik on mitte osta seda teenust. Kui keegi ostab paar aastat teenuseid ja ütleb, et tegeleb sellega, siis mõjub see väga pinnapealselt. Nagu keegi käiks paar korda kuus prostituudi juures ja ütleks, et on abielus.
Jah, see tasuline teema on tõesti küll ka BDSM skeene üks osa. Eriti siinkandis.

Aga ma olen olnud igatpidi asjadega seotud ja küsin sellepärast, et mis sa arvad, et mille eest sa maksad ja miks sa maksad?

Eeltoodule lisan, et ma tunnen ka tõesti häid tegijaid tasulise BDSMi osas ja tean, et 200 euro eest ei tee ükski tõeliselt hea Dominatrix seanssi. Jah, ma tean ka neid, kellel on veidi üle aasta vahetut praktikat ja kes juba ennast tegijaks peavad.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 12:38
See on muidugi väga tore, kui Sa saad BDSM-iga tegeleda ilma seda teenust ostmata. Valdaval enamusel, kellel on huvi BDSM-iga tegeleda, nendel on kahjuks see võimalus siiski ainult tasulise teenuse kaudu. Mille eest ma maksan? Maksan teenuse eest, kuna tasuta ju seda ei saa. Ostan tegevusi ja positiivset emotsiooni. Olen olnud nii Printsess Liliani kui ka Mistress Mare klient. Jäin teenusega väga rahule, mis siis et tegemist oli tasulise teenusega. Samas on olnud ka muidugi ebaõnnestumisi tasulise teenuse ostmisel (Mistress K).

Aga jäägu Sulle Slave tasulise BDSM teenuse osas siis Sinu arvamus ja mulle jääb minu arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 13:11
Lilian ei vaevuks küll praegusel ajal 200 eest midagi tegema Mare ei olnud minu jaoks sümpaatne.
Aga hea lugeda, et sul on korralike Dominatrixitega ka kogemusi.
See arvamuse jutt ei ole hea. See on blokeeriv. Arvamused on nagunii.

Ma viitan sellele, et sa maksad selle eest, et sa ei peaks ennast kohandama sedavõrd meeldivaks ja huvitavaks kaaslaseks, et naine tahaks ning julgeks just sinuga selles teemas suhestuda. Sa maksad, et ei peaks aega raiskama pikale suhtlemisele, usalduse loomisele, et naine oleks valmis avastama enda veidramaid külgi. Sa maksad, et sinu fetišistlikke vajadusi teenindataks olenemata sinu isiksusest ja et sa ei peaks ise teenindama vaid võiksid saada ja tarbida. Sa maksad, et sulle loodaks vajalik keskkond ja et partner-teenindaja häälestaks ennast sobivalt, et sinu vajadustega tegeleda. Sa maksad, sest sul on kiire.
Ma tunnen köögipoolt ja jään ka 10-15 aastat hiljem diskreetseks, aga kinnitan endiselt, et kui pole head isiklikku sümpaatiat, siis tuleb pervertidega tegelemiseks a) olla lihtsalt tuim b) häälestuda ja selle eest suuremat tasu küsida ja pärast maha häälestuda ja iseendale selgitada, miks seda vaja oli.

Sellel kõigel on eelkõige naiste jaoks väga tugev isiksuse külg. Kui naine ei mängiks sinuga ilma rahalist tasu saamata, siis on pisut naiivne eeldada, et ta tasu saades ühtäkki samadest asjadest erutub. Ma pean seda silmas, kui ütlen et pervertide teenindamise tasu on kõrgem. Sest perverdid me ju oleme...

Ma viitan sellele, et BDSM ei ole oma olemuselt mingi veider teenus vaid inimeste suhestumise vorm, mille käigus nii saadakse, kui antakse ja läbitakse nii tõuse kui mõõnasid, mis annab omakorda alles tõeliselt erilise mõõtme kogu asjale.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-29 22:50
Kuldkepp5000
2023-11-29 14:17
Noort ilusat nàkki tàna kohtumiseks oluss korralik kink kokku leppel. Oman ka lux korter autot linnas

Ja võrdluseks teemaalgatus.

Kuldkepp5000
2023-11-26 20:49
Miks kurat see iha.ee lubab petturid litsid kerjused jne siia kuulutama . Pàris perses ssit ja tegelased

ei koti su lox korter ja mädakepp saad keset raekoja platsi strapiga taha.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-07 18:58
Kuldkepp5000
2023-12-07 15:22
Pakun Fake Taxi teenust Tartus ja ndv Tallinnas. Tellid Takso minult ja maksad sòidu eest seksiga vòi bj eest punktist a punkti b.

räägin loo mis eile minuga aset leidis. oli vaja hilisel ajal liikuda punktist a punkti b. tellisin takso ja kohale ilmus toosama mädakepp mingi roostes kiviaegse mersupanniga aga kuna oli juba kiire siis otsustasin siiski minna. sõitu alustades hakkas to mädakepp kohe juttu tegema et äkki ma oleks nõus teda strapiga panema sest tema sõnul polnud tema tagaväravat juba mitu päeva keegi süganud. ütles et saan tasuta sõidu ja maksab veel korralikult pealegi. no mis mul sai selle lahke pakkumise vastu olla lasin tal korra espaki taha jõeäärsesse parklasse pöörata. ei jõudnud ma veel strappi korralikult külgegi kui tol mädakepil püksid juba rebadel olid ja oma tagapalgeid taeva poole urvitas. asi sai aetud nii 20 minutiga umbes sest tegu oli äärmiselt strapimaija noormehega. noku oli tal tõtt öeldes mannetult väike kuid selle kompenseeris ta kuhjaga oma äraütlemata avara tagumise põrguväravaga. ehk polnud see küll päris nii lohvakas kui misterji soolikas samas tema noorust arvestades oli tegu ikkagi korraliku võluri varukaga. ehk siis soovitan tema sõidujagamis teenust kõigile kellel arsenalis jämedam strapp.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-07 21:58
Ma ei saa aru, miks on vaja koguaeg prostituute kiruda, kui mees-naist rubriik kubiseb rahapakkumistega kuulutustest. Käbe annaks põske, käbe paneks ette, käbe paneks taha. Turumajanduse reegel nr. 1, pakkumine tekib sinna, kus on nõudlus. Kui poleks lolle mehi, kes ei oska naisi sebida (loe: ei viitsi sellele aega pühendada) ja kelle ainus vajadus on kiire kepp, siis poleks ka prostituute. Kummardage maani, et nad olemas on teie jaoks. Mina isegi imetlen neid, peab ikka kannatust olema, et selliseid loomi kannatada. Ja need käbe vennad, kellel pappi ka pole, peavadki ilma olema ja oma hädades ennast süüdistama, mitte prostituute.
Tervitan siinkohal mehi, kes oskavad naistes ka inimest märgata ja vastavalt neid kohelda.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-10 23:55
hoopis omamoodi on nähtus kus prostituutide sõimaja ise labaseks kehamüüjaks ja kupeldajaks osutub
Kuldkepp5000
2023-12-10 19:28
Oleme paar ja naisel huvi kolmekat teha. Meil on koht jne olemas . Naine kena seksikas jne pilte ei saada. Liitumine on 150 . Konkreetne kiri ja nr helistame ise. Ole reaalne kohtuja ja Tartust . Nb kòvatajad ja muud veidrikud saavad blokk

täpsustuseks olgu öeldud et liitumine 150 tähendab tolle paari puhul seda et to väikese tilliga mädakepp oma avara soolika turule on pannud ja üldkasutatavaks muutnud on.
siiani ei unune see kohtumine seal espaki taga. kõik omasooiharad mehed kirjutage talle julgelt ta ainult teeb algul nägu et mehed teda väga ei huvita.
˅ näita rohkem ˅