Foorum
1
2
2015-12-08 10:26
Hoiatan sellise kasutaja eest nagu MEELDIVPEPU.
Saadad kasutajale selliseid pilte nagu tema soovib ja veel enamgi veel ja siis tüüp laseb su lihtsalt rahaga üle.
Lubades selle eest tasuda 20euri.
Muidu ise suure suuga lubaja et sina saad selle mida sina tahad ja mina selle mida mina tahan. Ehk siis tema pildid ja mina raha. Mida polnud oli raha.
Meili aadress tal [email protected]
Valetaja ja PETIS
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 10:58
Preili lepi nüüd sellega, et üsna pea märkab seda oma lemmikteemat ka üks Teie sookaaslane ja kukub parastama, stiilis lollidelt tulebki raha ära võtta jne. Käiab seda seisukohta siin alailma ja seega üsna igav.
.......Nii et ole selleks valmis ja ära lase ennast temataolistest segada!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 11:23
Seda kindlasti. Parastaiaid küllaga. Aga enamus siin väidavad et peitjad naised kuigi leidub ka väga palju pettureid mehi.
Lihtsalt haige. Kui sa lubad siis täida oma lubadus kui oled saanud selle mida ise tahtsid ja küsisid.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 11:36
No mõnele ei jõua see kohale, et pettust ei saa avalikult ühiskond sallida ja heaks kiita isegi mitte siin. Sest kes on pettur siin, on seda igal pool ja õigustades seda tegevust me vaid julgustame pettureid ja anname uut indu neile. Need õigustajad ei näe enda ninast kaugemale paraku
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 18:13
Said vähe targemaks vahepeal et selle konto taga tegutsevad kaks naist kes soovivadki naistest pilte et edasi müüa. Üritavad ka fbkis tingimata sõbraks saada et sealt veel lisa pilte saada.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 19:05
natuke arusaamatu on see et kes oleks nõus naiste piltide eest tänapäeval midagi maksma? pole enam nõuka aeg kus palja tissi ja tussiga foto eest 5 rutsi küsiti. olgu petmisega kuidas on aga eriti haige on endast pilte saata jumal teab kuhu ja kellele
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 19:38
Mõtlesingi kuna sina siia kirjutama hakkad.
Ju oled sa ka üks pettja!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 20:32
kuule sille või pille kes sa ka ei ole,selle asemelet oma vitust pilte saata kurat teab kuhu või kellele käi koolis parem. ma lihtsalt ei saa aru kui lollid ja kergeusklikud inimesed võivad olla või mis neid ajendab endast pilte saatma tundmatutele tundmatusse? ja siis halama tulla,mul oleks häbi rahvale kuulutada et nii loll olin ja naha lasin üle kõrvade tõmmata,need klounid on aga veeluhked pealekauba
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 20:34
Värk ilmselt selles, et inimene saadab endast originaal pildi, mida saab siis kuskil lehel probleemideta üleslasta. Küsimus pole mitte pildis endas, vaid andmetes, mis kaasa lähevad.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 20:41
no mõtle ise kuidas saab selline daun olla et saata endast pilt kurat teab kellele? 26 aastane naine ja laste ema peaks mõistust olema kuigi palju ju. ma ei saa sellistele kaasa tunda kuna ise nad selliseid pettusi soodustavad oma lollusest.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 20:52
Vitulimpsija või putsilimpsija. Kes iganes sa oled. Sa oled ikka täis taun ise. Hoia oma suu üldse kinni kui asja ei mõista.
Nagu näha pole sul targemat teha kui aind igalpool reostada. See oli siin hoiatus teistele mitte sulle.
Täpselt sama asi sinu kohta kas sa oled nii rõve ja peletis. Et otsid siit vaheldust ja rahuldada oma vajadust et naisi mujalt ei saa??
Minu kooli ajalugu sa ei tea. Lapsi ka ei tea palju on/kui üldse on. Niiet mida sa mölised siin.
Kui sul suva ja meeldivad sellised naised kes petavad ja varastavad siis tee endale vastav postitus siia ja kommenteeri seal mitte ära reosta kõigi teiste postitust.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 21:07
ahaaaaaaaaaaa kes räägib,daun lasi endal naha üle kõrvade tõmmata,mina siin ei kurda et mind petetud on minul naisi küll ja korralike kes oma putsi pilte netis müüa ei ürita,meil materjaalseid muresid pole erinevalt sinust.tegelikult tunnen su lastele kaasa et neil selline ema on,sult peaks vanemlikud õigused ära võtma üldse
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 21:14
Külmikust jääkuubikuid võtta ja püksi pista, see pidada aitama.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 21:16
kuulsid sille võta jääkuubikuid
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 21:30
Selline mees tuleks ära kastreerida.
Edu haige mees. Sellistele peabki ju viimane sõna jääma
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 21:31
haa tõmba saba jalgade vahele ja mine kogu mõistust natuke et teine kord putsi pilte netti laiali ei saadaks
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:05
Tgl Vitulimpsijal on õigus, mis häda see peaks olema, et lambist võõrale tondile selliseid pilte saata...julge tüdruk peaks mainima
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:11
Mina olen küll Vitulipsijale sadu pilte saatnud, mida ta pisarsilmil on palunud.Lubas eduka ärimehena maksta tuhandeid eurosid, aga mida pole--see on RAHA
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:19
julge ja loll tüdruk ja sinu pilte sirruke ma ei tahaks isegi siis kui sa peale maksaks maga pohmaund edasi
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:25
Ma tulin just autoroolist ja mul pole pohmaund..Sina tahtsid, et ma su õlle järgi viiks, et pea nii haige ja pole nädalaid kaineks saanud--enam ei mäleta või??
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:29
sul pole autot roolist rääkimatta käsikäru aianurgas roostetab lumehanges
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:42
Mul on auto olemas, aga seekord sõitsin tööautoga töötajaid koju..Sinusuguse haige vanamehenässi autosse ma ei istukski.. Päeval magad pohmakat välja, öösel hakkad ihas teisi mänitama, arvates, et oled jube vaimukas ja kõik naeravad su debiilsusi..
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:46
Ma olen küll kuulnud, et pikaajaline onamine pidi silmanägemisele mõjuma, aga et ka hallutsinatsioone tekitab, see on uudiseks. Või kuidas teisiti seda lumejuttu mõista?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:47
ma tahaks seda lolli näha, kes naerab.... mina aint oigan ja kui ma näen, et antud....indiviid?, on kuskil teemas viimase kommi jätnud, ma ei avagi seda teemat.
üks roll, milles ta hästi mõjub, on foorumist võõrandamise käilakuju
˅ näita rohkem ˅
2015-12-08 23:51
Ta ise arvab, et teised naeravad ja et tema haige jutt on naljakas..Mis teha, kui üle 3 klassi haridust ei ole..Tegelikult on Vabal õigus--tema kommid peaks jätma lugemata mitte reageerima. Pole teemat millest ta ei kommiks, aga vaid teisi mõnitades, valetades, alandades. Teema arendusest ta osa võtta ei oska--oskab vaid külamooride kombel teisi klatsida..Edu talle ta raskes töös--head ööd..
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 04:32
Kle vitulakkuja olen ma just väitnud et saatsin PUTSIST PILTE???
Sinu jaoks vist see siis naise juures kõige olulisem
Aga jah sulle kehtib küll see et ega HARIDUS EI NÄITA HARITUST!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 06:25
õige sille kui suloleks haridus ja haritus siis ei uluks sa siin praegu vaid oleksid enne mõtelnud mida teed.küllap oled standartne iha litsike ,kerge teenistuse peal väljas said aga lüpsta
sirrukesel jh hallukad pidevast mastrubeerimisest,nüüd kujutab juba ette et on tööautojuht ja firmaomanik sirruke ära joo söö ka vahepeal
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 09:21
Just ja kui sinu elu oleks nii ideaalne siis sa ei istuks sellisel saidil. Vaata ennekoikke ikka iseennast kah!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 11:28
Vitukas on labane hariduseta jobu, kelle elu ongi vaid netis pihku tagudes ja öösel siin istudes. Omast arust lugupeetud tegelane??? Kirjaoskus on miskipärast 3 klassi tasemel Nagu külamutt, kes iga kasutaja sabas käib ja omast arust tarka paneb. Jube teadja tark enda meelest. Päris naerma ajab milliseid küla-kuulukaid oskab meesterahvas välja mõelda! Mine tööle, haige ,seniilne impotendist vanamehenäss!
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 12:03
Hästi öeldud
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:09
silleke mina käin siin lihtsalt sinu ja sirrukese suguste klounide arvelt lõbustamas,minu elu on ideaalne,rahamuresid ei ole. sirruke no sul haritust küll laudas sita loopimiseks,kas ikka loputad kummikud enne tuppa tulekut puhtaks? vutt lauta tagasi vanamoor silleke tahad ma kannan sulle selle raha mida sa siin taga ulud ja mis saamata jäi?
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:28
Ikka soovin. Kõik tuleb vastu võtta mida pakutakse veel enam kui niisama .
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:43
haa otsi lolli saada ikka vitust pilt ennem
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:46
Vaata enda naisukese oma. Kui sul ta olemas üldse on
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:50
Vitulimpsijale meeldib kui kõik oleks tema alluvad ja orjad. Tuleb tema eest avalikult vabandada ise tuli kuigi torkima ja nagu näha siis pole kuskil sellist teemat kus tema nimi silme eest läbi ei käiks .
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:53
Pean vist tema kirja ähvardusena võtma.

esiteks avaldasin omaarvamust,sulle see ei meeldinud ja hakkasid paukuma ja mind petmises süüdistama said seda tagasi mida alustasid.vanarahvas räägib et kes mõõga tõstab see ka mõõga läbi sureb.võtad avalikult oma süüdistused tagasi tunnistad et sulle ei meeldinud minu arvamus aga sul polnud õigust seetõttu paukuma hakata vabandad ilusti oma halbade sõnade pärast ja siis jätan ma su rahule.lihtne ju
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:53
Oi ma kardan sind
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 18:59
kordan veelkord avaldasin arvamust piltide saatmise kohta sulle see ei meeldinud... kas pean tagant kiitma kui inimene nii lollilt käitub? kui leiad et ei pea siis ei pea,lihtsalt sul oli võimalus omateemat edasi arendada ilma minuta teatud tingimustel.


Ilma et vitulimpsija tingimusi ei täida siis temast lahti ei saagi. Kõigile teistele ka teadmiseks.

Lahkun teemast. Vitulimpsija kaka täis ennast ja ole happy et minu poolt rohkem midagi ei tule
Sa õnnelikuks siin kommenteerides
˅ näita rohkem ˅
2015-12-09 19:02
vaata siis et enam putsi pilte kurat teab kuhu ja kellele ei saada samas loll sureb ikka lollina vaevalt et targemaks said
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 20:20
Aga sa kehtna ise suredki lollina.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 21:46
Saatke misterj mõni putsi pilt, ta on ainult kakaseid anuseid ja karvaseid kotte näinud
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 21:52
Saatsin talle oma sukkades ja sekspesus pildi.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 22:53
kui sureb misterjott siis risti asemel pannakse hauale püsti suur munn.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 22:58
Kahtlemata et minu.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-21 14:06
Ja selle suure munni tema hauale valmistan loomulikult mina
˅ näita rohkem ˅
2023-12-21 19:06
Ellipsi oma kõlbab ka.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-21 19:47
Dragunov, su pealagi on sile kui peenise ots. Kas kehtna käib seda liivapaberiga lihvimas?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-21 20:51
Oh seda mister jotti kolli, küla kolme kordset lolli. Linna peded teavad hästi, türa imeda tal kästi
˅ näita rohkem ˅
2023-12-21 22:34
vanad eestlased on öelnud, kes teisi jalaga lööb sellel kasvab jalg hauast välja. nüüd mõelge ise miks misterjoti hauast munn välja turritab
˅ näita rohkem ˅
2023-12-21 22:57
Seda võid sa kehtnale rääkida.
˅ näita rohkem ˅
1
2