Foorum
2024-01-09 23:40
lugesin kuulutusi ja rubriigis naine-meest olid reaalselt vaid prostituudid oma ilujuttudega kuidas soovitakse kas abi kingitust või meeldivaid kohtumisi toetuse eest. kuna prostitutsioon mind öökima ajab siis soovisin panna oma kuulutuse ekstra järgnevalt.

ei kohtu teiega mingi raha eest ei 500 ega ka 1000 eest mitte. panen teid strapiga ja täiesti tasuta!

ja nüüd arvake ära. kuulutus ei läinud üles ja sain kuulutamise keelu sest olin varjatult pakkunud teenust ja kuulutanud vales rubriigis. ausalt öeldes palju jaburamaks ja halenaljakamaks enam minna ei saa mitte et niiväga kuulutada vaja oleks aga soovisin jagada fakti et rõhutatult tasuta kuulutused rubriigis naine-meest oodatud pole ja seepärast seal vaid prostituudid ongi.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 01:25
Kulla kapa, kõik numbrid (va.telefon) ja sõnad "tasuta" ja iseäranis "raha" mainimine toovad kuulutustes kaasa keelu. Ole loomingulisem, nt. et otsid viie ja kahe nulli või ühe ja kolme nulliga meelelahutust ja kindlasti sõna "tasuta" asemel kasuta "kahe poole ühisel kokkuleppel" või "sobiva kingi olemasolul". Näiteks a la: "tutvun misterj'iga kingituse kaks null null või mõlemaid osapooli rahuldava kingituse eest".😙
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 13:13
kapa ,kes sa oled pealegi libakonto, sinuga ei kohtuks isegi siis kui miljoni maksad.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 16:53
Kuidas libakonto üldse miljoni maksaks?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 17:09
mismoodi minu konto rohkem liba on kui sul omal täiesti reaalne inimene olen. tõsi mõni konto on ka varasemalt olnud millede alt tartu perverte nuhtlesin kuid need domina kontod on ammu hingusele läinud. olen seda ka varem öelnud va tainas. mis parata kui perverdid prostituudid ja pedekad mulle ei meeldi aga see on sügavalt mu enda valik. loomulikult ei julge sa hädavares kohtuda sest näed mis tollest misterjotist sai hoia hinge kinni et ta ikka siia veel ilmub muidu on üsna selge kes siin järgmisena jaulu ja luuletuste sisse satub
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 17:33
Kuule kapakohila närakas, roni pederass kehtna perse tagasi. Seal su koht on.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 17:43
Häbi mister jott, daamiga nii ei räägita. Saad strapiga oma karistuse temalt varsti.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 17:45
Daam või? Tema koht on sinu perses.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 17:46
Paraku on tema strapp pidevalt sinu perses…
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 18:00
oskab keegi öelda mis rass see pederass on? või ongi nüüd selline uus rass aretatud et misterjott end üksi väga erilisena ei tunneks?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 18:12
EOD kehtna kuulub sinna rassi, pervert pederass.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 18:28
huvitav. homod polnud ju sigimisvõimelised, ent ometigi nende arvukus on kasvanud! Et on uus rass -- pederass !?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 18:33
@dragunov, tänase kuulutuste rubriigis on täiesti olemas ju kuulutus kus sõna "raha".



Iluasi
2024-01-07 02:01
Kuulge poisid....äkki ikka pingutate rohkem kui selliseid tobedaid sõnumeid saadate. ma pole 13 enam.. ja veelokod tee minu südamesse ei lähe läbi raha, seda on mul omal ka. Suhtumist on vaja.



ehk pole jah enam 13, vaid lausa 14 ta seal.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 18:35
-------------------------------
Dragunov
2024-01-10 01:25
Kulla kapa, kõik numbrid (va.telefon) ja sõnad "tasuta" ja iseäranis "raha" mainimine toovad kuulutustes kaasa keelu.

-------------------------------


s.t. vaata ülalt. olemas see sõna kuulutuses. ning ka vanus.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 18:49
Eks neid möödalaskmisi ja kahe silma vahele jäämiseid tuleb ikka ette, kõiki kuulutusi ei jõuta ega tahetagi kontrollida.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-10 20:10
mittemidagi ei saanud, sest mingit kohtumist polnudki kehtna, samuti pole kuskil mingit strappi
˅ näita rohkem ˅
2024-03-29 04:14
Konto

Suurrakett -tal on korraga 3 vanust - äkki on üldse alla ……vanust ?


Esikaanel on
sünniaeg 8. oktoober 2002 (21)

Sellele järgneb Lisateave samas

19a sportlik/sale, rohesilmne ja nägus
Noormees; 18cm riistaga, kohtuks Tallinnas, koht on

19years old young man with a nice body, and 18cm dick looking to meet in Tallinn, got a place
Ja välimuse all on

18a sportlik/sale, rohesilmne ja nägus
Noormees; 18cm riistaga, kohtuks Tallinnas, koht on

18years old young man with a nice body, and 18cm dick looking to meet in Tallinn, got a place

Kuulutuses M –N
on vanuseks eile hilisõhtul pandud:
kena 19 aastane nägus kutt saleda/sportliku kehaga, 18cm riistvaraga kutt kohtuks TLN


Arvata võib ainult üht- jälle üks konto, fake ja võimalik, et tal on neid veelgi ..... Või on lihtsalt integreeritud tarkade klassi ..... ühiskonda sulandumiseks ? ja nii ei saagi midagi selget tulla.
˅ näita rohkem ˅