Foorum
2021-04-10 18:56
Selline väike ettepanek - oleks tore ja veidi kergem siin lehel toimetada, kui saaks oma äranägemise järgi seada mingid omale sobivad filtrid. Näiteks seada vanusepiirid, sugu, elukoht (piirkond) jne. mis huvi pakuvad ja siis see leht kuvabki ainult nende piires sulle, teisi ei näe. Oleks maru tore . Pole aimu, kui keeruline on seda tehniliselt teha.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 21:33
🤦otsingu lehel on ju kõik see olemas🤦
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 22:50
ei saagi aru , mida soovib ? Filter oleks hea, mis ei annaks otsingus üldse ilma piltideta kedagi, ei näitaks kontosid- mis on 2 või enam kuud olnud mitteaktiivsed, jagatis - ei lähe kokku enam kuulutuste teemadega ja seega peab kontol olema pandud nö.vale huvi, Identifitseerimist pole kontode tegemisel ja seega osalevad alakad ka kontodega otsinguis ja huvi - peaks olema eraldi lahter tehtud, et konto tegija saab seal märkida kohe: kingitused ja raha ning siis haakub Otsingus(jäävad need mõttetud kuulutused ära ja mõnel ööpäevas 7 tükki ), samuti peaks lisama Otsingus huvidesse - massöör ning kontol samuti , saaks ka neist mõttetutest kuulutajatest lahti - leitakse Otsingus.
Kuulutustes lihtsalt ei läheks enam numbrid, teatud sõnad läbi ja ei lase kuulutust panna. Otsingus peaks olema vanuse juures märgi "V" panek ja rida kordusest reeglitest: olen vastutav vanuse märkides 18+
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 23:13
Jõhvikamahla soovib perseaugule
˅ näita rohkem ˅
2021-04-11 02:22
Mis siin keerulist ja aru saada? Otsing on jah üks asi. Konkreetne. Aga mõtlen seda, et see leht üldse ei kuvakski neid, kelle olen märkinud endale ebasobivaks. Niisama ringi vaadates. Näide - vaatan, kena daam, aga Tallinnast ja 21. aastane. Ei sobi kumbki parameeter (no vanus MULLE sobiks, aga ilmselgelt minu vanus ei sobi sellele daamile ja Tallinnasse satun vaevalt korra aastas). Selliseid on palju ja lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes saaks need enda jaoks välistada, ei vaataks neid kontosid. Teine näide - jälle ilusa tagumikuga ja sukkades "daam" - selgub aga, et pede või mõni muu moodne keerulise soomääratlusega elukas. Või siis naised, kes tahavad tutvuda ainult naistega...või sellised, kelle otsingu kriteeriumidesse mina ei jälle omakorda ei sobi jne. jne. Ei taha neid vaadata ja tore, kui saaks need enda jaoks aja kokkuhoiu mõttes välja filtreerida. Pikk jutt, aga lihtsalt sõbralik ettepanek, ei muud. Kui seda ei tehta, pole hullu.

Ja vanajnikub - tänan, aga oled vist millestki väga valesti aru saanud. Tõesti ei naudi ega soovi selliseid asju, selle mahlaga võid ise oma hemorroide jahutada
˅ näita rohkem ˅
2021-04-11 10:29
Kahjuks on ihal hindamis süsteem millega sait raha teenib ,nagu mainisid kena naine aga liiga noor ja tallinnast... kuid esmapilgul ju oleksid ikkagi nõus olnud pilti hindama.Liiga kergelt ikka naist saidilt ei saa siis jääks kõigil valikuvõimalused väiksemaks . Näiteks noored mehed soovivad kogemusi vanemate naistega kid kui naine paneb omale kirja enda vanused siis noormehed ei leiagi vanemat naist nii ju sinu soov peaks kajastuma
˅ näita rohkem ˅
2021-04-11 13:45
Soovin ikka hinnata neid, keda tahan ja kes mulle mingitel põhjustel väga sümpaatsed. Kui hindan suvalist pilti, mis ette tuleb, võib see osutuda sukkades pedeks näiteks. Sa, kiisuke 75 arvad, et selline peibutamine on ok? Ma nii ei arva.
Kui vaatad kellegi kontot, on seal nn. nupp "lisa lemmikute listi" vms. Samuti võiks seal olla võimalus, kuhu klikkides seda kontot mulle enam ei kuvata, nn. ma ei näe seda avalehel.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-11 14:44
See viiks lihtsalt iha lehe kahjumisse ,sest iga hinne või inimese vaadatavus tõstab reitingut ei pea olema vaid 10 hinne , ühtede ladujad tõstavad piltide muutumist jälle kellegile huvitav tsenseeritud piltide hindamine toob kasumit
˅ näita rohkem ˅
2021-04-11 15:04
No seda küll...teisipidi eks ma saan aru selle saidi ärilistest eesmärkidest. See lihtsalt mängib vastu kasutaja mugavusele. No umbes nagu telereklaam - pead vaatama asju, mida ei taha ja mida iial pole plaanis osta. Aga nii see vist on, arusaadav.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-11 15:05
Just
˅ näita rohkem ˅
2021-04-12 16:04
saidi prügistumine on toimunud viimase 3 aasta jooksul, seega mingil hetkel jõuab selline käsitlus saidi lihtsalt sisselogijaiks uue kontoga ja see ongi kõik... Tutvumine ja suhtlus muutub=0, sest põhitegijaiks muutub reeglistiku rikkujate poputamine- kes omavad hulgim kontosid ja hängivad siin täiskasvanutena nagu need alakad, alla 18.

Samuti ajaga kaasaskäimine- tegin ühe 3D videoklipi, isikustamata - pole ühtki kodanikku tegelikkusest, kuid samas asjakohane siis saidil ja tahtsin- et moded selle videos ülespaneksid , aga vaikus siiani.

Kui teatud uuendusi ei tee ja üldist lametsemist ei pidurdata ning pole ju ka üldlehel täiendatud mingeid uudised vastavates rubriikides , ka küsitluse osa on juba sajand sama ....
˅ näita rohkem ˅
2021-04-12 21:22
Vot Ellips sul on täitsa õigus. Kui varem sai siin seksikate inimestega tutvuda, siis viimastel aastatel on nikunäljased võimustvõtnud ja seksikad minemapeletanud.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-12 22:53
Ahah, ilmselt need vanemad on siis kõige kiimalisemad kes koguaeg ilma
˅ näita rohkem ˅
2021-04-12 23:56
Pole siin enam erilist kedagi, enamus peded, nokumudijad, teenusepakkujad - kingikerjajad.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-13 00:07
Eriti need vanemad tegelased algus aastaist
˅ näita rohkem ˅
2021-04-13 07:45
Kas qwerty ja jfjm ning ellipski?
˅ näita rohkem ˅
2021-04-13 13:01
misterJ - mulle meeldib , et need noored - kes 15 aastat(siis 21...28) tagasi põlgasid kedagi vanaks , on tänaseks ise vanad ja hädas oma kuulutamistega , sest kuulutuste osakonnas on nüüd juba keskmine vanus nii M või N , 37.....50
Aeg ju ei seisata ja kahju on neist ILUSATEST suurtest valijatest , kel nüüd augud nagu ämbrid või pole peale siinse kuumluse midagi saanudki , peale haukumise ning blokkimise ja 1 hindamiste
˅ näita rohkem ˅
2021-04-13 14:33
Kümme aastat tagasi polnud vaja kuulutadagi ja ka 5 aastat tagasi polnud vaja kuulutada sest kinke tehti siis reaalselt kohtudes,nüüd on mugav keskond nii meestele kui naistele kõik tahavad veebida
˅ näita rohkem ˅
2021-04-30 12:52
Vaja oleks 2 filtrit :
1. kuupäevaline või nt. kuupõhine- nö. värskelt registreeritud kontod
2. Blokeerunud (ei tähenda , et vahepeal aktiivselt käivad)


***see oleks hea, välistaks saidil tühja tallamist, samuti p.2 tuleks keelata Kuulutuste panek automaatselt - nagu blokeerib ennast, Kuulutus kustub(siin on neid tegelasi piisavalt, kes lihtsalt panevad kuulutusi ja olenemata soost)

Kindlasti ei ole iha.ee omanikele see hea valik nii- sest siis oleks need "kassivabrikud" selged, toodang siia klikkamiseks
˅ näita rohkem ˅
2021-04-30 17:03
Kahju kohe inimestest, kes käivad siin tõsist tööd tegemas ning peavad kõikvõimalike probleemidega maadlema. Mina käin siin lihtsalt lõbutsemas ja pole ka mingeid probleeme
˅ näita rohkem ˅
2021-04-30 18:14
mhmh, eriti tõsiselt võtab mõni tegelane kuulutuste ja kuulutajate kallal närimist. isegi kui kuulutused oleksid kõik ülirange süsteemi järgi sorteeritud, ega seepärast mingi vana vingukotiga keegi ikka rohkem tutvuda sooviks
˅ näita rohkem ˅
2021-05-02 15:33
jfjm - ka see on lõbutsemine, kus mõnel türa iniseb ja teisel vitt vilistab kui loeb ja siis ainult kedrata vastuseisu .... Teine osa , eks saidi omanikel pea olema ka midagi lugeda - sest saiti loevad mitte ainult sina või caprichosa jmt. , loevad ka üsna "üliannetud" ja andetud ametnikud , samuti need siin proste mängivad ja raha teenivad oma Ülikoolide tööde teemade(ka siinsed) kaitsmiseks tehtavaid kulutusi

Seega, mis tundub teile tühine ja teie väljendusi, neid peetakse silmas mitmeti ja annate panuse
˅ näita rohkem ˅
2021-05-02 17:37
ellips, kui sa juba nii kaunilt võtsid vaevaks väljenduda........ kas sul "türa iniseb" kohe väga kõvasti kui loed foorumist sulle mittemeeldivaid või mõistetamatuid postitusi?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-03 19:44
... valesti lugesid, märge -..... (sisu on teine, seega pole minul ega ka paljudel teistel selle võrdlusega pistmist)
˅ näita rohkem ˅
2021-05-03 19:55
Kõige parem kui iha oleks nagu teised tutvu portaalid kus kõigile on IP näha kes kirjutab siis poleks seda nutuvada kellel kui palju on . Mõni teeb tõesti tõsist tööd niiet ajud kärssavad. Silmnähtavalt on näha kes keegi on ja iha neid kontosid ka blokeerib, huvitav mis mulle topitud polegi bloki all
˅ näita rohkem ˅
2021-05-03 22:49
Sellest on hulk aastaid möödas, kui huvi pärast toksisin enda IP google otsingusse ja oh sa mumeie. Tuli välja, et olen tegev mitmekümnes firmas ja eraisikuid kellena esinesin, polnud võimalik kokkulugedagi
Peaks proovima, kas nüüd on olukord muutunud
˅ näita rohkem ˅
2021-05-03 22:58
Tavaline Google näitab igasugu kraami aga mitte seda õiget
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 13:23
Kuulutuste osa - peaks kohaldama filtri, et üle 1 rea kuulutada ei lase, see väldiks ka neid risustajaid : pannakse meetrijagu valget ala ja siis jälle 2 sõna jne. Või kirjutatakse meetripikkuseid täistekste .
See on neti risustamine samuti.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 13:38
Äkki looks keegi Ellipsi-vastase filtri, palun.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 13:47
ära õelutse.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 14:19
Polnudki kavas seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 15:03
Ellipsi jaoks tema oma filter näeb ainult neid kontosid mis talle peaks sobima, noori poisse nt
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 18:06
Kiisuke75, sina polüübidega vitt ära topi igale poole ennast arvama, millest sa ei tea.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-04 20:19
Nii vana mees ja vitust ei tea midagi, kelle perset jälle vaatad
˅ näita rohkem ˅
2021-05-05 03:03
Kiisul hea märg vitt,korra lasi poes salaja näppu panna.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-05 07:07
Oi kui vahva, said näpu märjaks. Järelikult sul väike noku.
˅ näita rohkem ˅