Foorum
1
2
2022-01-27 20:46
kuule mutt pea oma pudru lõust kinni ja häbene natuke ,et nii kole oled
˅ näita rohkem ˅
2022-01-27 22:21
See on capi pildil ilus tegelikult silm aukus ja hambaid suus pole ja pepu kortsus tiss ripub
˅ näita rohkem ˅
2022-01-28 12:02
proua tikuke-nikuke ju ka valib toidupoes, millist luunja kurki armukesena kasutada.....kuigi kurgil tikukese koledusest suht suva, ikka on kõva eksole
no samamoodi teevad teised naised meeste vahel valikuid ja kehvemad praagitakse välja
˅ näita rohkem ˅
2022-01-28 12:19
proua tikuke-nikuke ju ka valib toidupoes, millist luunja kurki armukesena kasutada.....kuigi kurgil tikukese koledusest suht suva, ikka on kõva eksole
no samamoodi teevad teised naised meeste vahel valikuid ja kehvemad praagitakse välja


Kordamine on tarkuse ema
˅ näita rohkem ˅
2022-01-28 12:36
Ja pealt näha ilusam ja vormikam osutub kodus proovides mädaks ja kõlbmatuks 🤨
Selliseid huvitavaid tähelepanekuid naiste kontodelt.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-28 15:07
tarts,
eks selle õige kurgi valimiseks peab ka natuke nutikust olema. aga tikukese kogemustepagasi juures ei tohiks olla suurt ohtu ebaerutavalt pehmenenud kurgi otsa sattuda
˅ näita rohkem ˅
2022-01-29 14:22
Capricosa.
Vähemalt selline mulje jääb kui naiste kontosid lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-30 23:46
miisu "Slavele teadmiseks, ka päris hooradel on omad tingimused"

Ei saa aru, kuidas see minu siinsete postitustega haakub... mingi fantaasia jälle, kus seosed on tühikud.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-31 12:22
Me kõik loeme siin foorumit, algne kiidulaul läheb lõpus päris kibedaks. Millega see muutus tuli, et algul lubati mõelda sinu pakkumise peale ja lõpuks öeldi ikka ära, eks ole.?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-01 00:07
See on kibestunud hoora versioon.
Huvitav miks peaks minusugune inimene, kelle seksuaalsus on hoopis teistsugune, ostma mingit tavalist mudimist ja seda veel ärakeeranud ennasttäis muti käest?!
No ei klapi mitte kuidagi...
Sa oled selles mõttes teemaväline osapool, kes jutustab oma fantaasiat millestki, mida pole. Hooral pole tegelikult mitte mingeid tingimusi peale raha. Ta püüab oma teenust näidata, kui väljavalitute privileegi. See on puhas turundus. Selle juurde kuulub ka näide kellestki, keda justkui poleks võetud. Kuna ma temast üldse lugu ei pea ja ei hakkagi pidama, siis sobin pilti. Ei ole liiga keeruline. Sellel samal põhjusel tõstatab ta oma muinasjuttu ikka ja jälle, sest turundussõnum vajab kordamist. Lakeid liputavad saba ja laulavad kaasa.

Sellise attitude ja valetamisega laseb hoor ennast veel rohkem alla. Rämpsinimeseks, Aga see ongi nende saatus, kes enam tööl ja eraelul vahet ei tee ja isegi armukestelt tasu küsivad.

Niiet miisuke, arva uuesti minu pakkumistest ja muust unistuste pahnast...
˅ näita rohkem ˅
2022-02-01 00:31
slavetodomme
2022-02-01 00:07:05
See on kibestunud hoora versioon.
Huvitav miks peaks minusugune inimene, kelle seksuaalsus on hoopis teistsugune, ostma mingit tavalist mudimist ja seda veel ärakeeranud ennasttäis muti käest?!
-----------------------------------------------------------------------------------------------

teistsugune seksuaalsus ei seganud sul "kibestunud hoora" peale regulaarselt onaneerimast- nagu ka foorumis kenasti teada andsid, slave ..ja teda taevani jumaldamast (need postitused on siiani alles).

samas oled ise korduvalt foorumis kinnitanud, et soovisid just seda TAVALIST mudimiseteenust, mitte erootikat.....
kas liigse goonerdamisega kaasnevad ka mäluhäired või milles probleem, slave?

miks sa seda soovisid, tead ilmselt ise kõige paremini.
samuti on sada korda heietatud põhjustest, miks ma seda sulle pakkuda ei soovinud.
et sa omaenda poolt väljaöeldud fakte nüüd arglikult häbened ja salgad, on pisut kummaline.
alguses jätsid ikka pisut mehelikuma mulje
˅ näita rohkem ˅
2022-03-14 22:09
Täiest tühi ja väljamõeldud jutt jälle
Alguses jätsid targema mulje aga teesklemine on sulle väga omane, saad hakkama küll.

Mul ei ole sinult endiselt midagi tahta. Mina olen pervert (ingl. k. sophisticated) ja sina lihtsalt üks ennasthaipiv lahtilööja.
˅ näita rohkem ˅
2022-03-16 15:08
Natuke kirjutad juba iseendale vastu. Otsusta nüüd ära, et mida sa täpsemalt valetad minu massaažisoovide kohta Tavalist või erootilist või lihtsalt lahtilöömist või ... Sul omal päris sassis need asjad. Valetaja tunnus.
˅ näita rohkem ˅
2022-03-19 19:02
Lahtilöömine ei ole massaaž...
˅ näita rohkem ˅
2022-10-21 19:30
cap on teinud uued pildid peitis oma suure perse ära ,,aga ega seal üleval pööningul ikka kõik sassis ,ja mida vanemaks seda lollimaks
˅ näita rohkem ˅
2022-10-21 20:48
slavetodomme
2020-03-14 22:19:38
Ah, mis te õiendate kibestunult! Capri on seksuaalne Jumalanna, mis siis, et meil mõned arusaamad elust lahknevad Ma onaneerin ta pilte vaadates tundide kaupa...
-------------------------------------------------------------------------------------

kas selles stiilis avalikud kommentaarid mõtlesin mina välja või postitas siiski slave ise neid, hoogsalt onaneerides?

need slave postitused, kus ta kinnitas, et soovis nn tavalist massaaži, on ka mitmes foorumi teemas olemas.
kellel aega ja viitsimist otsida, kindlasti leiab.
mul hetkel pole. aga puht sportlikust huvist võiks jah need mingil hetkel välja kaevata........slave mäluhäirete leevendamiseks
˅ näita rohkem ˅
2022-10-22 10:28
eks iga lits kiida oma vittu
˅ näita rohkem ˅
2022-10-22 15:25
"tikuke
2022-10-21 19:30:39
cap on teinud uued pildid peitis oma suure perse ära ,,aga ega seal üleval pööningul ikka kõik sassis ,ja mida vanemaks seda lollimaks"

https://naine.postimees.ee/7631501/pildid-vaata-milline-naeb-valja-naine-kes-puudleb-maailma-suurima-tagumiku-poole


Tikuke on jälle ilma jäänud, kõik muudkui võtavad ta mehi endale?
Muide artiklis kirjas, et suur istmik ajab mehed pöördesse
˅ näita rohkem ˅
2022-10-22 16:22
Madleen, vale, istmik peab olema korralik, mitte suur. Ja muidugi loeb see ka mis selle istmiku külge kinnitatud on, aka inimene ise.
˅ näita rohkem ˅
2022-10-22 17:34
capricosa
2021-09-05 23:34:58
ma masturbeerisin eile aktuaalse kaamera peale.

isiksuse arenguga tavaliselt oma pead ei vaevata, kui saab materiaalsetest muredest vabana ja naudinguisse sukeldudes oma seksuaalsust arendada. nii lihtne ongi.

mehel ei ole naisele mitte midagi peaaegu pakkuda seksi osas ja mehe panus on nii nõrk, et ta peaks igal juhul maksma seksi eest. valige siis mehi natuke, kulla naised!" -
mehe panus võib olla ülikõva. aga see ei muuda fakti, et neid panustajaid kindlasti rohkem kui üks. mõnel naisel vbl mitusada......ja valituks osutuvad mehed, kellel peale kuldse riistvara ning olematu lojaalsuse enamat pakkuda

mul hetkel pole aega ags puht sportlikust huvist võiks nii mõndagi välja kaevata.. capricosa mäluhäirete leevendamiseks🤗
˅ näita rohkem ˅
2022-10-22 17:46
Hm, see polnud minu isiklik hinnang vaid kokkuvõte artiklist,mida sa ju ei lugenudki.
Eks me oleme ju sinu seisukohti ka enne näinud, eriti meeldejääv on olnud see kui huvitavad on ikka vanemad naised ( ehk siis pussu) ja kuidas ta vajas igakülgset kaitset ihas.
˅ näita rohkem ˅
2022-10-22 19:10
Madleen, oi kui kahju et sa jätsid mainimata minu seisukohti teiste naiste puhul. Need nagu ununesid või?
˅ näita rohkem ˅
2022-10-23 17:00
Hm? Ma pole pidanud vajalikuks sinu kirjutistel peatuda. Piisas sellest soustist mis sa tookord tootsid.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-04 15:26
Sa madleen oled üsna sassis ise,pidevalt jääb sulle keegi ette.Peaksid juba arsti manu minema oma kliimaksiga.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-27 19:23
’SeganeTartu
2022-11-27 11:17:59
Meeletu soov on leida endale üks sale lits (või kellegi kes kavatseb sellena töötama hakata) sõbrannaks, hullult meeldiks. Ma ei taha leida kedagi tasuta nikkumiseks vaid sõbraks selle sõna otseses tähenduses ehk kellega suhelda, kohvitada, jalutada jne. Tüdruk peaks kindlasti Tartust olema, lihtsalt kirjasõprust pidada ja arendada ei taha, see ei vii kuhugi. Ok, kui nüüd leidub mu jaoks üks selline nagu otsin siis palun kirjuta mulle ja saame tuttavaks’

mitte kunagi ei kavatse tagasi tulla. Imelik on tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-29 13:33
Sattusin kuidagi jälle üle tüki aja seda foorumit lugema ja see vana lits jaurab siin ikka oma sama juttu. Konveieri töö on kõvasti ajudele hakanud. Kogu mõte on sama: aja kestvalt lolli juttu, kuni teised tüdinevad ja lihtsamad usuvad.

Touchi väljatoodud "pärlid", et meestel pole tegelikult midagi naisele seksuaalselt pakkuda jms kirjeldavad päris täpselt seda mõttemaailma, mis tekib siis, kui enam ilma raha saamata meestega suhestuda ei oska.

Jah, ta tundus kunagi lahe ja seksikas kuni hakkas rohkem oma olemust avama. Ja kas tõesti keelab siis tuimaks töötanud esihoor tema kohta arvamuse muutmise ära?!
Eriti paistab teda solvavat, kui mees ei tahagi lahtilöömist vaid tõesti tavalist massaaži. Väike kontroll näitas, et sellega ta hakkama ei saa...

Kuni on "härrasmehi" (rahaga teesklemiseostjaid), kes teda tarbivad ja keda ei huvita, et neil peale raha sellele naisele seksuaalselt midagi pakkuda pole, seni andku minna.
Rõve on lihtsalt selle tuimestunud mõttemaailma levitamine. Ja sellest kujuneb mingi kontingendi hoiak, kes üksteist väärivad aga lusti pärast seksiasjadega tegelejaid halvustavad.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-29 17:01
Ja milliseid tegelejaid siin siis täpsemalt halvustati?
˅ näita rohkem ˅
2022-11-29 20:56
Lollakaid.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-04 01:50
madleen,
halvustamisega tegeleb pigem just slave ise......ja mitte ainult siin teemas- nagu oled ilmselt märganud.
kõige tobedam, et halvustamise objektiks on teenusepakkuja, kelle teenust tal proovida pole õnnestunud
"vana loll lits", "konveier", "tuimaks töötanud hoor" jne, jne.
lisaks veel aeg-ajalt vürtsiks natuke labast laimu....

räuskava trolli tasemele laskumine slave argumente vaevalt et kellegi jaoks veenvaks muudab.
aga ütleb nii mõndagi tema enda isiksuse kohta.....mis ehk suhtluse algfaasis võiks märkamata jääda...
nii et pole vajadust slave kohta hoiatuste rubriiki teemat teha.
tema postitused ja kõnepruuk toimivad niigi hoiatusena kõigile loogiliselt mõtlevatele naistele.
kena, et ta end niimoodi on avanud siin, juba viimased paar aastat

ps. "lusti pärast seksiasjadega tegelemist" pole kunagi halvustusväärseks pidanud.
mitme abielu ja paljude suhete käigus ning enamuse elust olengi vaid puhta lusti pärast seda harrastanud, muide
miskipärast mõni ebastabiilse psüühikaga tegelane arvab endal olevat õiguse sõimelda ja kohtunikku mängida....
ainuüksi põhjusel, et üks võõras naine ekraani tagant võttis endale vabaduse hobi sissetulekuga ühendamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-14 13:39
eks siin ongi ju nii ---

Mürgised maod ja mõõdukad hinnad.

... ja vahele räuskav capri kes kekutab lodevate suhete ja raha kummardamisega.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-14 13:53
Tulid uue kontoga siia tatti pritsima
˅ näita rohkem ˅
2023-02-14 13:59
Jah. "mõni" ja mõni"
"Mõni" lööb pihku ja siis on jälle "mõni", kes halvustab ja siis on jälle "võibolla "mõni" tõesti seksib tasuta". Peale selle on veel "mõni", kes koonerdab ja siis häirib kukupaid hoora ka "mõni", kes goonib... või "mõni", kellel on miniviiner (nagu see oleks tema asi üldse) või siis on "mõni", kes on impotent... "mõni" on üldse "orjaniru" ja ei tohiks oma seksuaalse orientatsiooni tõttu mitte midagi arvata, olgugi, et "mõnetajale" pole keegi mingit võimu üle andnud... Ja neid "mõnisid" on pidevalt ja palju.

Igasugu müstilised "mõned" on siin kindla plaaniga rahareligioonis inglikese tegemisi segamas
Neid on hea sarjata ja mõnitada, sest siis on jutt umbisikuline ja mahedalt mürgine. Nagu litsi okse...
˅ näita rohkem ˅
2023-03-10 08:39
slave, kas tõesti siiralt usud, et sinu mürgipritsimised, umbisikulised või personaalsed, kellegi reaalseid toimetusi kuidagi segada suudaks?
siis oled palju naiivsem kui arvasin
aga meelelahutust oled suutnud pakkuda küll kindlasti mõnelegi siin, virtuaalse klounina
˅ näita rohkem ˅
2023-06-22 09:26
iha on tõeti mõtetu koht, aga et ka litsimaja, sellega ma nõus ei ole. litsimajas nimelt seksitakse, aga seda juba ihas ei juhtu
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:49
kas vaimne seks ei lähe arvesse?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:07
Ajunuss on kahjuks äärmiselt alahinnatud seksivorm.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:47
ma naersin nii et munad märjad , aga kahjuks ka see ei kvalifitseeru seksiks. netist tuleb välja minna, aga ma jäin siia lootusetult kinni
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 08:27
sir Dragu, ajunuss on abielu lisaväärtus. Sellepärast peded võitlevadki, et saada seaduslik õigus selleks.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 09:29
Praegu on siis ajude keppimiseks täiesti seaduslik alus olemas.
˅ näita rohkem ˅
1
2