Foorum
1
2
2019-04-06 19:14
Kas viimasel ajal teistel ka probleeme pildi üles saamisega?....nimelt ootan 3 päeva juba adminni heaks kiitu aga see pole juba ei tea mis ajast siin aktiivnegi olnud

Mis toimps nagu?
˅ näita rohkem ˅
2019-04-06 21:15
Küllap on asi selles, et kevadel jääb paljudel moderaatoritelgi aega väheseks. Administraator fotosid üles ei lisagi.
˅ näita rohkem ˅
2019-08-29 12:38
huvitav jh et ei lase ,,ja millegi pärast lastakse siin juba kõik pildid ülesse https://www.iha.ee/users/hkp123,,kas see pole juba lohakus ,,neist käbide ja varvaste piltidest ei hakka parem rääkimagi
˅ näita rohkem ˅
2019-08-31 10:42
tikuke pane endast ka pilt kus sa luua operaator oled
˅ näita rohkem ˅
2019-08-31 12:57
Aga ainult adminid ei saa pildi heakskiitu lisada vaid moderaatorid ka siin.
Pigem moderaatorid laisad ja adminitest ainult üks kellel kindlasti paremat teha kui pilte heaks kiita, moderaatorid olevad kuuldavasti lisatud selleks, et pilte/videosi heaks kiita.
˅ näita rohkem ˅
2019-09-01 15:34
esiteks peaks vaatama millal arvukad moderaatorid viimati üldse sees olid
teiseks piltidega tegelemiseks on õigusi ainult mõnel neist. mina tean kahte. Kui kedagi huvitab siis minul neid pole, seega pole ka mõtet mu poole pildimurega pöörduda. Vastan küll kõigile
˅ näita rohkem ˅
2019-09-02 09:25
kõige paremini lähevad pildid üles kui seksportaalist varastada ilusad spordimehed kõik sin saidil ja pikkade riistadega vitulõhkujad, järgmiseks võta mõni facebokki idioot ,see ei tea muhvigi kuhu pildid lähevad siit aga leiab naabrimehe ta vahib lolli näoga otsa mis iha pole kuulnudki
˅ näita rohkem ˅
2019-09-04 06:39
Millal pildid ülesse lähevad wtf??
˅ näita rohkem ˅
2019-10-16 04:17
ootasin ka kusagil 3-5 päeva oma piltide laadimist kunagi aga siis krjutasin administraatori mailile ning minu õnneks ta luges hetkega kirja läbi [email protected] sain oma pildid üles peale kirja küll suht kiiresti kuid siin peaks toimuma modede täielik läbi vaatus sest sedasi ei saa jätkuda võiks olla kaebuste ettepanekute link otse administratorile
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 03:21
Caprichosa pildid lähevad kohe läbi millegipärast,samuti lastakse läbi täielikult tuunitud pilte nagu tsBimbo.
täielik korruptsioon
samuti jututoas teeb mode aix64 omavoli blokeerides kasutajaid kes talle ei meeldi ja kes on kõik puravikud.Skisofreenikust impotent kes oma tujudega rikub rämedalt korda.Mind on mitu korda foorumis blokeeritud adminni ja modede kritiseerimise eest.
Seega siin mingit õigust ei ole mõtet leida.samuti ei suudeta toime tulla selle ühe ja ainsa hälvikuga kes foorumis teemasid teeb ,sõimab ja aina uusi kontosid vorbib.
Veebipolitsai peaks selle lehega tegelema ja antud koha kinni panema.Vot see oleks täiega perse sellistele nagu madleen,dragunov,jfjm,caprichosa
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 07:15
mode ülesanne sait täiskasvanute jaoks külastuskõlblik hoida
selleks kõik hälvik, alaealine, asotsiaal eemaldada vaja
jututoamode aix64 teeb, hea. foorumimode üliharva teeb. admin konto
üliharva sulgeb

puravik, ludri, kverti, opop, vares saidist võõrutada! sõimavad, vinguvad, valetavad, solvavad. pea seest alakas ja asotsiaal!
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 10:29
Caprichosa pildid lähevad läbi sellepärast ,,et siinsed mehed kiiremini juba ära tüdineks näha et inimesel pole enam mitte midagi siia panna ja need foorumi reostajad siin ,neid tuleks ikka väga jälgida ,,seda jube lugeda üldiselt tuleb välja vahetada kõik need adminnid leht on alla käigu trepil
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 11:20
Ma olen absoluutselt nõus! Ludri ja Nikuke modedeks ja leht saab tõusuteele keeratud ja pööratud
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 11:36
just, ma ka pole aru saanud, miks ludrit ja proua nikukest pole veel moderaatoriks ülendatud. kõik probleemid kaoksid nagu võluväel
siis ilmselt ka siinsed mehed enam minu pilte ei vaataks ja lõpuks ometi pööraksid pilgud proua nikukese vapustavate kunstfotode suunas
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 12:18
Siin tuleb jälle meeldetuletada, et iha leht on eraomand ja kes lubab kerjustel õpetada, mida omanik enda varaga teeb.
Lubricate postituse mõte on sama, kui keppida võõrast naist ja minna siis tema mehele ütlema, et su naine nikub kehvasti, on pesemata ning haiseb ja üldse tuleks talle uus mees leida, kes ta puhtaks peseb ja paremaid nikuvõtteid õpetab.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 15:23
Ma julgen arvata, et minu ja paljude teiste kasutajate elu läheb ikka samas rütmis edasi ja siinsete tuttavatega on võimalik ka teistes kanalites suhelda, aga märksa raskemaks muutub olemine nendel pooletoobistel anonüümsetel netidebiilikutel ludridel ja opakatel, kelle ainukeseks päästerõngaks siinses keskkonnas ongi vaid anonüümne hambutu lalisemine.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-17 15:38
capi ja jott on hoos, ning draksunoolik kiidab takka
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 09:29
Paljud on kindlasti täheldanud ,et ihal on oma huvitav süsteem.
Näiteks paned omaarust inimesele bloki ja kui tema end blokeerib ja kaks kuud kontoga sees pole käinud avaneb tema konto automaatselt ning kõik blokeeringud on maas ja see konto võib jälle tegutseda nagu ennem .
Isiklikult panen ma omale listi teatud inimesed , huvitav vaadata kontosid mis ellu ärkavad kui otsingu pealt neid enam eil leia ja listis vaadatuna kaovad listalt eest kui peale klikid ometi tulevad nad mingi aja peale jälle tegutsema
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 15:20
Seda juhtub ainult nende kontodega, mis pole omaniku enda poolt blokeeritud. Kui pool aastat kontot ei külasta, siis kaob ta otsingust, aga blokeeringud käivad just otsingu süsteemi kaudu. Blokeerimata konto andmebaasist ei kao. Logid sisse ja elad jälle. Kuna ta oli aga vahepeal otsingust maas, siis on blokeeringud kustunud. Kui aga blokeerid enda konto, siis on see kolm kuud peale viimast külastust kadunud.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 16:05
ja tuleb sisse nagu õige mees blokid maas,
ütlesin mul teatud inimesed listis ja käisin neid jälgimas
otsingust kadunud kuid eksisteerib jälle blokid maas, omanik blokeeris ise oma konto
blokeerimata kontol on ka hiljem blokk peal kuigi pole pool aastat sees käinud kuid otsingust ei leia
listis aga on kontod olemas
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 20:44
Ainult blokeerimata konto läheb varjusurma. Blokeeritud konto kustub kolm kuud pärast viimast sisselogimist ja seda enam ei saa ellu äratada.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 21:02
Blokeeritud või blokeerimata konto kaob ainult iha kasutajate jaoks. Serveri kõvakettale jääb see niikauaks alles, kuni andmekandja füüsiliselt hävitatakse. Juhul kui muidugi backup pole tehtud. Mõni võib siin sinisilmselt arvata, et kui konto sulgeb, siis ka pildid kustuvad. Kustunud konto andmeid näeb hiljem ainult iha.ee omanik ja serveri rentija.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 21:06
Jfjm kahjuks kui oled ise blokeerinud ja tuled poole aasta pärast on see täielikult olemas ei kao kuskile ainult teised ei leia kui ei ole kolm kuud sees käinud,eelmisel kevadel blokeerinud konto ärkas eile nagu miska pani täna pildi ka
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 21:14
Ka adminni poolt blokitud kontod on täitsa nähtavad mitme aasta tagused,ükski konto ei kao ära
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 21:33
Ei oska vaielda, sest pole ise kunagi enda kontot blokeerinud. Lihtsalt inimesed on rääkinud, et blokeeritud konto sisselogimine kolme kuu möödumisel enam ei õnnestunud. Aga andmebaasis säilib loomulikult kõik, see on juba seadusega ettenähtud. Ka kõik postitused, mida pole enne keskööd kustutatud. Keskööl tehakse kõigist päevasündmustest varukoopia.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 21:40
Enda kontoga ma ei tea pole kolm kuud selle pealt eemal olnud
˅ näita rohkem ˅
2020-01-19 22:21
Säiluvad kõik postitused mis on kustutatud postituse tegija poolt tehtud ka enne backup tegemist. Sama moodi ka jutukas kõik tekstid.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 07:39
Piltide lisamisega on siin küll ikaldus. Meie ootame juba reede lõunast saati, et pildid ülesse laetaks. Tänaseks juba teisipäev. Samal ajal on igapäevaselt lisatud pilte, aga tundub, et ainult valitud inimeste pilte laetakse ülesse. Pole ka ime, kui moderaatori enda pilt on lisatud viimasena ja peale selle paar päeva uusi ei lisata. Nagu tõsine lasteaed juba. Ja see pole esimene kord, kui nii juhtub. Eelmine kord ka ootasime ca 5 päeva ja alles peale kirja otse moderaatorile laeti pildid ülesse. Vabanduseks tuli, et pilte palju jne.. Samas oli selle aja jooksul laetud ca 5-10 pilti päevas lisatud. Kõikide kategooriate peale kokku...

Konto blokeerimine on ka kõrgeim pilotaaz. Esimesel päeval, kui konto tegime, siis saime bloki ca 5-elt inimeselt. Ometigi polnud neid ei hinnanud ega kommenteerinud.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 14:19
Aga nii ongi, lisatakse ainult valitud inimeste pilte, enamasti neid kes on moderaatorite nn sõbrad, lihtsurelikud jäävadki järjekorda ootama
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 14:40
Kui viisakalt moderaatorite poole pöörduda ja paluda pilt üles lisada, siis seda ka tehakse, tuleb vaid osata küsida.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 14:43
Milleks peab üldse moderaatorilt küsima midagi sellist? Pangu siis see kirja ka kuhugi, et pilte lisatakse ainult kui postkastis neile kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 14:45
See ongi kirjutamata reegel.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 14:56
Väga ajuvaba reegel
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 17:10
Kusjuures ju VIP kasutajad maksavad, et näha lehe sisu. Meie ka VIP kasutajad. Aga nõme, et niimoodi valikuliselt pilte postitatakse.
Täna õnneks laeti pildid ülesse
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 17:56
Siis teil läks hästi, mul oli viis päeva pilt järjekorras ja ikka ei laetud üles Aga nõmeduse tipp on see tõesti, et piltide lisamine on nii valikuliseks läinud
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 19:04
Nahhui su pilte vaja,oled ju enamus mehi blokkinud.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 20:22
Sina ludri pole mees, vaid pede.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 00:10
Niksi tahtma te koik ju
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 00:45
kõik naisadminnid võiksid kõigiga niksi teha
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 06:43
Sina mister pole pede ka enam lihtsalt suur läbi nikutud lodev perseauk.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 12:40
kehtna jääks siis ju kuivale....või loodad, et mõni meesadminn tõmbab seeliku selga?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:12
Vast sa caprikene aitad.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:58
capri on lahke anniga,aitab kõiki-laiatarbekaup nagu öeldakse
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 18:18
qwerty, ma peenist küll ei viitsi endale külge traageldama hakata. seega kehtnale vajalikku abi kahjuks ei saaks anda, isegi kui tahaks
noh kui on suur isu inimest kaubaks tembeldada, ok siis.
aga kui kõiki aitaks, miks siis mõni mees aastate viisi üritab seansile pääseda ja ikka jääb ukse taha? järelikult mingi valik ikka toimub, elementaarse viisakuse põhjal näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 19:33
Anna kätte, mis sa kiusad teda.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 19:49
no järjekindlalt,kas või aastate viisi üritavad need kes kuskil mujalt enam ei saa,capri kuulsus lahke anni poolest liigub tema ees
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 20:56
kuskil nagu miski loogikaviga pole või? "lahkest annist" või konveieritest fantaseerijad nagu ei taipa, et kui kõik oleks lahkelt oodatud, poleks kellelgi ju vajadust aastate viisi vastuvõtule nuruda, pääseks kohe löögile eksole aga noh, loogilise mõtlemise võime eeldaks ülemise aju töötamist, aga kehtna-suguste olevuste puhul on seda ilmselgelt palju tahetud
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 20:59
samas tagumine alaaju on tal tegus
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 21:01
Mulle jäi ka kahtlaselt sarnane jutt ette oi kuradi naljavend sa Kehtna oled ikka küll, väga visa hingega ja ilmselt üksinda kodus
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 21:04
kiisuke, hinge olemasolu on küsitav....aga plekist pea on tal kindlasti
˅ näita rohkem ˅
1
2