Foorum
2010-03-11 00:48
probleem seisneb selles et ei näe kasutajate pilte enam....millegipärast, enne pole sellist probleemi olnud, käseb vipkonte sellepärast teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 00:51
Ju siis muudeti iha.ee tasuliseks. Kahju . Kõik lõbu muudetakse tasuliseks ju siis peab mujale kolima
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 00:52
sul samamoodi?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 01:00
jep
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 01:11
nuja.....peab mingi uue koha leidma siis
kõik hea tehakse tasuliseks.....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 01:24
Njaa kahju.. väga halb lüke administratsiooni poolt.
Oleks võinud ette teatadagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 01:42
minuarust ka oleks võinud nagu mingi etteteade olla vähemalt...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 01:44
naljaks tõesti et ette ei teatatud
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 02:24
uskumatu kui tahaanhbed inimesed on. ma pakun et see sait kaob peagi kui nii jätkub. kolitakse kas Sie`sse vms, aga kes see siia jääb. kas tõesti ei tasunud ära varem see sait, 10 saadeti päevas sadu, vip kontosid oli tehtud sadu ju, tahate et kõik vipiks hakkaks, olge normaalsed. te kaotate ainult suure osa kasutajaid.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 03:02
ma kolin ära siis igatahes kui nii jätkub
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 07:18
ma pole ise SIE-s juba ammu käinud kuid kas SIE-s ei lähe kah mitte need siek-id maha pilte vaadates.. ja seal ju ei saa kah enam siek-e juurde ilma maksmiseta.
Kehvad ajad nõuavad ebapopulaarseid otsuseid.
Ise kavatsen küll siit kaduda.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 07:32
SIE on tühi
Ja nii ka iha.ee varsti. Kohe kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 08:03
Varsti hakkavad siis kirjavahetuse ja piltide vaatamise eest ka raha küsima.Ja ega selle VIP kontoga ka muud teha siiani polnud kui ,et hindamine 10 punktiga tuli odavam.See eeldab sama saatust mis SIE-s,rahvas kolib mujale.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 08:26
Kutsun üles mitte kaasa minema selle vip konto kampaaniaga, pigem kolime mujale. Ihal vist näpud põhjas .
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 08:43
On kedagi,kes oskab uue portaali teha?Lööks kamppa.Sellise,kust puuduvad sponsori otsijad-ainult tõsine tutvus huvilistele.
Olen ka solvund,et iha nii tegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 08:56
Eks see oligi aja küsimus. Aga palju see vip-konto maksab,ning kaua kehtib?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 08:56
Ju siis on rahahäda niiiii suur.
Krt, kasutajad panevad tasuta pilte üles, et teised näeksid, nemad aga hakkavad näitamise eest pappi kysima.
Pildi ülespanijad peaksid ju ka sealt siis oma kopika saama!?
Ainuke võimalus on BOIKOTEERIDA SAITI, KUSTUTADA ÄRA KÕIK OMA PILDID,
ja seda ka VIP liikmetel, sest kes neidki siis vahib. Või vahtigu siis üksteist.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 09:00
Samas ei ole ka välistatud et iha.ee omanikud plaanivadki iha kinni panna ning see lüke on äkki viimane võimalus kasvõi natuke raha teenida
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 09:25
Siis tuleks mõni jurist kiima ajada,et see kinnipanek ikka pauguga toimuks :$
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 09:56
Hetkeseisuga on iha muutunud tõesti mõttetuks. Kahju, oli veel viimane omasuguste seas.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 10:02
TO evar69 ja ka TEISTELE
Põhimõttelislt idee olemas ja oskused ka olemas, et seega saaks hakata aretama uut portaali küll, ise olen mõelnud, et jah peab tegema sellise portaali, kus vaid vabad ja vallatud, et ikka sihipärae sait. MItte et kui oled hõivatud, siis ikka saidil, kuid ei otsi midagi. Et geide ja lesbide osa teeks kah lehel eraldi. ja need kes sponsoreid otsivad, minge klubisse!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 10:05
olles kasutaja nii siin kui sie s, nagu enamus kasutajaid, siis meenutades ajalugu. Kunadi oli sies suht aktiivne suhtlus ja liikumine. Mingist hetkest osustasid sealsed tegelased asjad väga tasuliseks teha. Asi lõppes sellega, et paljud viisid oma suhtluse üle siia. Mingil ajal kaotati igasugused piirangud. Ei ole vaja sie ke, ei ole vaja maksta jne. Aga rong on läinud. Sie seisab praktiliselt tühi. Kunagi tehtud ahned otsused mõjuvad siiani. Sama võib juhtuda ka iha ga. Asi hääbub kui inimesed leiavad sobivama koha ja tagasitulek on visa. Ilmselt sellest tasuliseks muutumisest võidab kõigerohkem SIE
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 10:18
Kõigenaljakam, et isegi oma pilte ei näe. SIE s vähemalt oli asi tarbimisele ehitatud, aga siin pead iga 2 nädalapärast 25 eeku maksma. Ahnus on ikka see mis pildituks võtab. Saan aru, et saidil 40 778 kasutajat ja kui kõik maksaks oleks kuu sissetulek 2 038 900 eeku.
Seni maksavad vast pooled, seega mill peaks ju küll suur raha olema
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 10:25
Hetkeseisuga on iha muutunud tõesti mõttetuks. Kahju, oli veel viimane omasuguste seas.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 10:46
igati nõus eelkõnelejatega. mida te küll tegite adminnid?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 10:56
Ma siiski usun et sellised otsused ei tule kindlasti mitte sellest et rikkaks saada kuid lehe haldamiseks vajaliku raha kogumine arvestusega 50 eek / kuu kasutajalt on liiga ränk.
Kuna olen kokku puutunud weebindusega siis ma tean millised on kulud suhtlusportaali haldamiseks.
Tippaegadel nägi 10p saatmisi päevad läbi kuid nüüd olen täheldanud et päevas ei saadeta neid enam nii palju mis on ilmselt selle lehe põhi tuluallikas. Kui tulud vähenevad ning kulud jäävad samaks siis ühel hetkel jõutakse silmitsi situatsiooni kus kogu projekt kisub endale suure miinusmärgi ette.
Usun et lehe samasuguse jätkamise nimel peavad ka kasutajad väga paljut ohverdama. Nimelt näiteks kui see leht koliks odavama majutuse peale mis oleks aeglasem siis saaks kulusid kokku hoida kuid sellega langeks ka kvaliteet. Me siin kõik kirume et "miks" ja "miks". Aga te istuge korraks maha ja mõelge et millised võivad olla otsuse tagamaad ning mida me ise saaksime teha selle nimelt et jätkata samas vaimus. Sel aastal on eestis väga palju firmasid minemas pankrotti ning firmad peavad tegema kõik et tagada jätkusuutlikkust - see aga põhjustab väga palju ebapopulaarseid otsuseid.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 11:13
Lickkar - nõus - tasuta lõunaid pole olemas. samas võiks kliente informeerida ja asja põhjalikumalt läbi mõelda. Kui ikka enda ülesriputatud asju ei näe, siis on täiesti naljanumber. Minul muidugi suht savi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 11:20
mõtetu....
tuleb kolida meil järelikult
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 11:23
Osaliselt, üldises raames räägib Lickkar ju arukat juttu. Kuid etteteatamiseta sellist trikki teha on ikka väga ebameeldiv.
Võiks arendada midagi, mis tõmbab VIP staatust tahtma või 10'd jagama. Boonused, teatud foorumi teemadele ligipääs....
50.- kuus maksta, et pilte sirvida on ülemäära palju. Nagu eespool mainitud, siis peaks pildiomanik ka sellest mingit kasu saama hakkama.
Hetkel, et näha lihtsalt pilte, ei taotle ma kindlasti VIP staatust. Järelikult, mis tolku IHA'l minust. Mis mul ikka rääkida
See et paljud firmad pankrotti lähevad ei pea tähendama ju seda, et kasutajale kirves selga lüüakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 11:27
Pole see portaali haldamine nii kulukas midagi. Pealegi on eestiski tasuta alternatiive nt. SIE ja saate näha et kui seegi nö. tasuliseks läheb siis kuu-paari pärast on mitu sarnast TASUTA portaali loodud
Muide, osad inimesed ei saagi VIP kontot teha sest puudub eesti mobiil. Miks? Näiteks ei ela eestis.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 11:43
kahju küll kui nii läheb et pilte ei saa näha, eks siis juhtub sama nagu SIE-ga, rahvas kolib minema ja jäävad ainult oma joped
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 11:51
lisaks veel seda et kõige rohkem kaotavad uuendusest need kes uusi ilusaid pilte lisavad ja loodavad et teised neid vaataks aga võta näpust, ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:00
Eks selline asjade käik on vesi SIE veskile ja seal läheb elu kohe käima, küll see neid mõtlema paneb
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:01
Ei poolda ise kah seda tasuliseks muutumist, kuid mis teha... heategevust ei taha enam tänapäeval keegi teha. Sellise portaali ülevalpidamine maksab serveriarvuti rendi (kui on renditud) ja vähemalt ühe programmeerija ülevalpidamise. tuss... päris palju
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:06
nuja....eks näha ole mis saama hakkab
kui keegi mingi hea lehekülje leiab võib siia üles panna
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:18
Ja arva ära kui kiiresti see postitus kustutatakse. Huvitav üldse et foorumisse pole omanike poolt ühtegi selgitavat sõna istuvad nagu rotid peidus
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:20
kui kustutatakse siis tuleb uuesti panna
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:26
jam ning kutorvaja:
Kuna iha ei ole tavaline koduleht ega ka mitte mingi firma kasutatav server vaid see on suhtlusportaal kus on tipphetkedel 700+ kasutajat korraga online-is kellest võibolla 50-100 laevad pilte või videosid üles siis selline asi nõuab juba hoopis muud laadi lähenemist:
kasutatakse kindlasti cache-imist ... CDN serverid ... Content Delivery Network funktsioon jne jne.
See ei ole enam tavaserviri rent... siin maksad juba ühenduse tüübi pealt kuna tavalist ühendust siin kindlasti ei kasutata vaid usun (ja tean) et kasutusel valguskaabliga ühendus. Selliste serverite rent algab 7000 eek alates.
Kui te aga vaatate iha 10p hindamisi siis päevas ei tule neid eriti rohkem kui 20-30 ... ehk siis 200-300 eek päev X 30 päeva = 6000-9000 eek kuus ... siia lisandub veel selle it-mehe palk kelle pealt peab maksma ka sotsiaaltasusid jne ja ma ei usu et see mees saab miinimumpalka (miinimumpalk maksab oma olemuselt tööandjale on juba min 6000eek). Arvutage ja siis mõelge uuesti kas ikka tasub teiesuguseid üleval pidada (nali)
Ärge vaadake asju kaugelt... vaid astuge ligemale ja te saate aru et maailm on palju keerulisem kui ta näib
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:36
Lickkari jutt jumala loogiline aga see peaks tulema omanike poolt et millest on tingitud see maksustamine, aga selline üleöö maks peale ja mitte ühtegi sõna on lihtsalt matslik. Olen üsna kindel et kui on variant et ilma maksuta ei ole eksisteerimine võimalik on üsna paljud nõus ka maksma mingi summa kuid tulgem jälle selle juurde et see peab olema loogiliselt ära seletatud.
Päikest kõigile
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:52
http://www.iha.ee/index.php?mode=news&newsid=168
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:53
Jah tegutsejad.. selles olen sinuga / teiega küll ühel arvamusel.
Kui on probleem siis tuleb sellest rääkida ning otsida lahendusi. See et leht varsti mingeid lisatasusid nõudma hakkab oli ammu ette aimata kuid see et nad tegid seda päeva pealt ilma ette teatamata on natuke kurb
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 12:56
nüüd teatatakse alles....öösel tehakse muudatus ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 13:07
mitte ei meeldi see varjant
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 13:10
aga arvan et küll siin rahvas avastab mingi uue lehe või siis läheb jah asi siesse tagasi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 13:48
Lickkar- sinu jutu peale, et kindlasti maksavad nad optilise ühenduse pealt hiigelsummasid ja serveri rent on mega suur.
Pole küll just selles kitsas valdkonans asjatundja, kuid nagu mina aru saan, kastavad nad zone virtuaalserverit. Leidsin hetkel seal kõige kallima paketi... 349.- kuus.
Lehe administreerimine nüüd nii ulmeline pole, et keskpärane veebinikerdaja selle valmis ei teeks. Ei näe midagi revolutsioonilist siin- põhimõtteliselt malli järgi tehtud leht.

On kuidas on, kuid hiigel suuri kulutusi ma ei näe.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 13:51
Ja et tegemist oleks privaatserveriga zones, ei näita miski.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 13:52
Asi on läinud sama hulluks nagu sexinestonias..
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 13:54
to vesipruul: jäta ikka asi valdkonna asjatundjate arvata
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 14:08
Väidad, et oled asjatundja?
Et server on neil iha meestel Tartus ja veel optika otsas? Ei ole mõtet meil lahmida, kuid zone virtuaalserveriga on tegemist, see on fakt.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-11 14:09
tegemist on päris kindalsti zone privaatserveriga ja tallinnas. tuttav töötab zones
˅ näita rohkem ˅