Foorum
2010-03-12 14:55
nu aga jh....tahaks ka teada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 20:29
iha pani ikka tõsiselt puusse...ega nad enne aru ei saa, kui ragvas ära kolib siit...on ka selliseid saite kus ainult raha rolli ei mängi...niiet NÄGEMIST IHA.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 20:50
Jah olen samuti poolt,et pillid vist kotti panna ...Ei hakka lutsu viskama tuulde niisama,sest on teisi kohti,mis tasuta ja need kasutajad
kes kahjuks siit juba vaikselt kolima hakkavad mujale,on seda ka teinud,sest milleks osta teenusid,millest kasu pole eriti.
Jutukasse pääseb ka tavakasutajana
Pilte saab lisada tasuta
Ja ka vaatamine peaks olema tasuta!
Postkasti pole siiani suudetud korrastada ja ehitada korda,mis on mujal esmane ehituse osa!
Kommentaaride vastamine puudulik!
Puudub varjant ,et keelta vaatamisele,kommenteerimisel omasugupoolsetl!
Puudub reeglite korreknte täitmine!
Puudub foorumis varjant vastata ka enda algatatud postitusele,ilma,et tuleks uus lahter!
Puudub võimalus kasutajatel ja model kustutada endi teemasi foorumis!
Puuvad albumid ja nende privaatsus
Puudub võimalus maksta vipi eest välismaal olevatel kasutajatel!
Makseid peaks saama ka interneti kaudu teostada vip staatuse ostmisel!
Ja nii edasi jne
Juhul kui sait ei parane,kahtlen,et siin varsti enam kedagi alls on
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 20:54
Ahjaa modedele arvan,et puudub foorumi teemade kustutamis õigus!
Samuti ei ole modedel eraldi foorumit
Ja konto kahjuks siin ei ole turvaline
Puuduvad klubid
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 20:55
ruff .. palun pane see tekst teema alla "Ettepanekud (seoses teenuse tasuliseks muutumisega"
Äkki siis administratsioon leiab kõik ettepanekud ühest kohast ning tõesti VIP-ide najal tehakse see leht korda
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 09:24
Ok, saab pilte lahti ka ilma VIP staatuseta aga ke see viitsib neid niimodi avada. Mugav on ikka lehele peale vaadata ja kohe näha kõike, mitte et hakkad eraldi avama. Iga varjatud pildi avamine võtab hetke aega ja ma ei saa kohe kiiret ülevaadet, kas on atraktiivseid pilte lisatud või mitte. Ühesõnaga lihtne aga tüütu.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 19:25
TÕESTI NÄGEMIST , JÄRGMISE SAIDI PEALE ÜLE KOLIMA
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 19:18
ühinen samuti seniks pildita kasutaja osasse enne ei hakka pilti lisama ,kuni asjad toimima hakkavad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 21:04
Me võtame ka pildid seniks maha, kuni asi muutub jälle normaalseks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 23:45
Noh, nii palju kommentaariks, et minu kokku klõpsitud meetodi puhul ongi kõik pildid lihtsalt tsenseerimata ja jutul lõpp. Ei ole vaja midagi avada jne. Aga samas ei ole mõtet seda niimoodi kõigil välja jagada, sest seda on suhteliselt lihtne katki teha ja ma ei jäksaks ka koguaeg uuendada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-17 22:12
Ei saa sugugi pahaks panna, et iha.ee osadest kasutajatest lahti tahab saada või natuke muuta siinset kontingenti. Ju siis oli siin inimesi liiga palju. Ei ole plaanis demostratiivselt oma kontot kustutada, vaid kustutasime lihtsalt oma pildid, jättes alles vaid paar sellist, mida kõik näevad. Ei pea põhimõtteliselt õigeks seda, et tasuta ülespandud piltide pealt keegi kolmas teenida üritab. Lihtsalt satume nüüd siia harvem (ja mujale selle võrra sagedamini) ja kui midagi ei muutu, eks see sait ununeb pisitasa, nagu kõik need flirt.ee-d ja teised, kes liiga palju raha tahtsid.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 16:55
ma nüüd enam ei mäleta, aga sie-l võeti kirjuta mise tasu ära.
aga asjalikud inimesed, peaks tegema tasuta lehe.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 12:43
Kui raha küsitakse, siis võiks vähemalt sait korralikult toimida. Pildid on jah lihtsalt lahti tehtavad. Adminnid võiksid aru saada, et niikaua, kui asi on tasuta, siis rahvas ei nurise (eriti), aga nii kui küsitakse raha sama asja eest, siis hakatakse ootama ka funktsionaalsust. Nii et ma loodan, et nad kulutavad seda raha ka selle peale,et sait toimivamaks muuta.

Parandage bugid enne, kui hakkate uut peent lisaväärtust lisama, mida keegi ei pruugi tahta.
˅ näita rohkem ˅