Foorum
2023-07-04 02:48
Heihei, teen uue postituse, lugu siis järgmine. Olen väga huvitatud chubby ja tüdrukutest kellel on rohkem liha luudel. Eriti meeldivad suuremad kõhud, feederism ja selline fetishKui ka Eestis sellist tüdrukut leiduks, kirjuta mulle postkasti
˅ näita rohkem ˅
2023-07-04 21:59
Mulle meeldib näiteks sama
˅ näita rohkem ˅
2023-07-17 09:18
Hommikust, küll juba ka selliseid neidiseid leidub. Kui sa aga nüüd ootad, et nad siin su postitust loevad ja vastavad, siis tõenäoliselt jäädki ootama. Minu soe soovitus on sulle võtta elu ikka oma kätte juhtida ja hakata neid aktiivselt otsima.
Näiteks või siinsamas, vali välja need naised, kel pildi järgi kere kogukam ja anna neile soovist teada, kasvõi alljärgnevalt.

Tere venus. Oled ehk viimasel ajal märganud mida poes toidu hinnad teevad...see on lihtsalt ulme ja peale järgmisel aastal jõustuvat käibemaksutõusu, ma ei kujuta siis ettegi. Kui praegu ei juleta enam kala poole vaadata, siis järgmine aasta tuleb ka põrsapraest suu puhtaks puhkida. Mul oleks selles osas sulle üks ahvatlev ettepanek, kui raatsid mind ära kuulata.
Nimelt ajendas mind sulle kirjutama su volüümikas kehaehitus, see on lihtsalt minu arvates jumalik. Sellised naised on mu imetluse objekt ja kui sa annaksid mulle võimaluse, kostitaksin sind iga päev parimate paladega, et sa pelgalt minu meeleheaks oma figuuri säilitaksid, veelgi parem kui kasvataksid. Midagi seksuaalset ei pea sellega kaasnema kui sa just ei soovi ning oled ka mind tundma õppinud. Mina toon sulle sõbrana täiesti tasuta parimaid roogasid ja sinult ootan pakutu vastuvõtmist ja nautimist. Lootes sinust kuulda. Sinu BBM2023
˅ näita rohkem ˅
2023-07-17 10:24
jajah, selle peale saadetakse see mees küll kohe kukele. konto on ka kuidagi kahtlane. aga kui sa ikka tõesti tahad palju liha luudel, siis tlc - kanalil on selline saade my 600 lb life. ei pea kellelelgi kala ega liha ostma
˅ näita rohkem ˅
2023-07-17 12:15
Ära kasutajat kellips kuula, ta ei tea mis ta räägib. Pane kirjad teele ja ilmselt vastust sa ei saa aga tõenäosus, et saad on ikkagi olemas ja suurem kui ilma saatmisega.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-17 18:36
Parimaid palu pole kaalu tõstmiseks vaja, piisab ka kiirnuudlitest ja lastevorstist.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-17 19:32
Ütleme, kes on juba eelnevalt hüva isuga, neile selline menüü ikkagi ei sobiks. Hullem veel, viib hoopis kaalu mehe soovidele vastupidises suunas.
Küll aga kui nüüd meesterahval on kannatlikku meelt ja ka pikem koosolemise soov, sobib see hästi ja sealjuures laiendab oluliselt ka naiste ringi, keda priskestama hakata. Saabki ju oma kunstiteose loomist alustada mõne vaese tudengineiu või rõivamodelliga, kelle puhul ka selline lihtne roog kiirelt mõju avaldab. Hiljem saab juba nuudlitele lisada võid või rasvast hakklihakstet. Sedasi pika aja vältel võib tulemus hoopiski uue tasandini viia.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-17 23:18
Nu kõik ei taha ka mingeid kiirnuudleid ja lastevorsti
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 00:04
Terve, normaalne inimene, kes ennast natukenegi liigutada viitsib, võib süüa kõike mida tahab ja nii palju, kui isu on.
See kui kehakaal on viis kilo suurem, kui targad tabelid lubavad, pole tegelikult mingi probleem. Probleemid tekivad siis, kui üritatakse neist kilodest vabaneda.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 09:28
no varsti saate saledaks, sügiseks pole enam midagi süüa, ja see vähenegi on ballast ja maksab meeletult. nüüdisajal ei ole enam ammu kuskilt head pekiga sealiha saada - näiteks. jne jne
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:10
Jällegi, ära kuula seda kellipsit, kirjad teele ja pekk pannile.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:13
jällegi sa ei saagi mind läbi neti kuulata, lugeda aga võid.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:14
Suvaline2ne, kui lubad end mul priskestada, võin kõik Joel Ostrati saated ära vaadata, et aga iga päev saaksin sulle uue ja aina maitsvama keeduse valmistada.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 20:56
Uhh, kõht koriseb juba
˅ näita rohkem ˅
2023-07-24 11:00
Selliseid naisi kes on paks olemisega rahul, on küll vähe kahjuks.. ja vaevalt nad siia lehele satuvad Kahju küll.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-24 11:21
Hea ütlemine on, et ülekaalulised naised elavad kauem, kui mehed, kes seda neile ütlevad!!!
Liigne kehakaal on naistele hell teema. Kui tahad nendega hästi läbisaada, siis ära tuleta neile seda meelde. Kui sulle meeldivad ülekaalulised, siis leia selline, ole temaga, aga ära räägi tema kehakaalust.
Siin teemas on juba kaks kasutajat endale nimevalikuga vee peale tõmmanud. Sa lähed tutvuma ja juba enne tere ütlemist sõimad teda paksuks.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-24 18:28
See paksolemisega rahulolemine on üks väike enesepettuse vorm jälle
Sihikindlad, laiskust ja isusid ohjeldada suutvad ja oma keha vormis hoidvad naised on märksa huvitavamad.
On tõesti mõni "volüümikatüüp", mis on erutav... kuid üsna spetsiifiline.
˅ näita rohkem ˅