Foorum
2021-10-21 13:23
Unenäod on üleüldised väga paeluvad, aga kui seal on mingi erootiline aspekt juures, siis on nad pea alati väärt meenutamist. Üldiselt öeldakse, et unenägudes väljenduvad varjatud seksuaalfantaasiad. Oleks huvi kuulda kuidas teistel erootilised unenäod avalduvad ja avaldaks endagi oma. Mina ei saa väita, et mul tulevad mingid varjatud seksuaalkäitumised unenägudes välja, aga võibolla vahest on need väljendused lihtsalt sellised, mida reaalses elus ei olegi võimalik teha kuna mateerija seadused ei võimalda seda lihtsalt. Kirjeldakski sarnast unenägu:
Avan silmad rabametsas. On tihe ja niiske udu kuid suviselt soe. Olen paljas ja tunnen sooja niiskust kontideni välja. Kogu keha on ülimalt lõdvestunud. Olen istukil ja tunnen mustikalehti ja sammalt enda vastas. Ürgne ja meeldiv, aga mitte erootiline. Vaatan kuidas kuldkollane valgus läbi udu minuni jõudma hakkab. Päikesetõusu kiired mu keha veel rohkem soojendamas kui ennem. Vaatan oma keha ja kui silmad peeniseni jõuavad, siis tekib erutuse alge. Peenis on istumisasendis vastu sammalt ja õrnalt kõditav tunne munanditel ja ihuorgani juurel paneb mind ennast katsuma. Hakkan aeglaselt hõõruma ja peenis kõvastub. Lükkan oma "nastiku" märja sambla vahele ja see justkui vingerdab seal nagu madu. Erootilisus hakkab taanduma ja vaatan horisonti. Näen liikumist ja kuulen esimest korda itsitamist. Keegi liigub ühe puu tagant teise puu varju minule lähemale, lapselikult hüpeldes ja valjenevalt itsitades. Mul on hetkeks häbi ja peidan suguorgani samblamättasse mille käega maast välja tõmban. Lähenejal on sale keha ja liikumine metskitselikult kerge. Kui tajun, et tegimist on naisega ja ta on samuti paljas, siis muutub mu meeleseisund täielikult. Munn läbistab sambla mu käes ja ma masturbeerin demonstratiivselt minu ees oleva metsahaldja ees. Ta jõuab piisavalt lähedale ja näen tema kehakumerusi. Pikad blondid juuksed, hele ja nooruslik nahk. Väiksemat sorti kuid ideaalse vormiga kikkis rinnad ja teravad ning roosad nibud. Sale ja atleetlik. Häbe raseerimata, aga ainult õrna karvkasvuga-väiksed mokad paistavad läbi karvade. Loomulikult on mu pilgul mingi zoomi effekt. Mida vaatan seda lähemalt näen. Nüüd vaatan tema kõige erutavam osa-nägu. Tal on suured heledad ja kelmikad silmad, väike ja tedretäpiline terav nina ning nibudega sarnaselt roosakad lopsakad huuled.Naerukortsud tervel näol itsitamisest. Ta ajab mind pöördesse oma itsitamisega ja mu peopesal olev munn tunneb, et tahab midagi enamat kui mu kätt tunda. Ma liigun tema poole, munn kikkis taevasse. Ta keerab järsult ümber ja paneb jooksu- see ajab mu pöördesse ja ma lähen jahile. Selline tunne, et jooksen munn ees, mitte ettepoole kaldu nagu tavaliselt jooksma peaks. Sellel hetkel on see liikumine pooleldi hõljumine ja justkui magneetiline tõmme. Siht on tuharad-vaatan nende liikumist ja tunnen kuidas kihk metsistub. See liikumine oli võrratu-need saledad ja samas atleetlikud tuharad hoidsid hästi vormi kuid niivõrd intensiivse liikumise tõttu pidid hüplema. Mida rohkem ma nendele keskendusin, seda rohkem panin tähele, et nad jutkui kasvaksid minu silme ees. Järgmisel hetkel märkan, et kogu naise keha on läinud veel küpsemaks. Lisandunud on kumerused ja volüümi, samas hoides ülimat naiseliku vormi. Rinnad on kasvanud ja isegi seljatagant hästi nähtavalt võbelevad küljelt küljele. Olen oma saagile lähenemas ja tajun ta pilku kui ta tagasi vaatab ja järjekordselt mänglevalt itsitab. Ma olen talle järgi jõudmas või hoopiski on ta mulle järgi andmas. Jõuame rabaäärsest metsast raba keskele ja on läinud veel vesisemaks ja valgemaks. Udu ümbritseb meid ikka ja soojus on muutumas kuumuseks. Ta komistab ja kukub mätta serval, käed mättast allpool rabasse vajumas ja puusad kõrguses troonimas. Saavutab ühele väljasirutatud jalale pidet , aga teine veel libisemas. Olen suure hooga lähenemas ja tänu sellel vaatele näen ta häbet juba märksa lähemalt. Nüüdseks on see täielikult raseeritud. Mokad on selles asendis hästi näha ja kutsuvalt avanemas. Ma ei tea kas see on niiskusest või on ta tõesti erutunud, aga ta jalgevahe tilgub. Ma torman kui pühvel talle sisse. Kuid magneetiline liikumine muudab selle piisavalt mugavaks ja kokkupuude on täielikult sulanduv. Ma tunne kirge,pulbitsemist, munni pulseerimist kuid ei tunne ülejäänud keha. Samas tunnen kogu naise keha. Enam ei ole mina tagantasendist peal, vaid me justkui pöörleme ja keerlema raba rägastikus. Ta vaatab mulle otse silma silma ja ma tunnen tema tupeseinte pingutust minu ora ümber. Me justkui moondume ja hõljume juba õhus justkui madude orgias, kus terve keha kui suguorgan ümber teise oma väänlemas. Kõikidest avaustest läbi ja maitsmas kehavedelikke me soomustel. Kõik plahvatab kui ma silmad sulen ja vajun justkui rabajärve . Olen hetkeks täielikus ekstaasis ja ei taju miskit. Seejärel tajun niiskust. Algul keha ümber, siis konkreetsemalt munni ümber. Tajun, et mul on keha ja kätega katsun spermat täis voodilinasid ja munni. Kuna ikka veel on väga hea olla siis katsun edasi kuni unesegaselt ärkan ja saan aru, mis toimub. Aga munn on ikka teraskõva ja kihk veel ühte orgasmi saada kasvab. Vaatan elukaaslase kõrvale esimest korda ja näen, et ta magab ning tekk niivõrd tal ümber, et ei ole võimalik ennast tema abil rahuldada. Vajutan silmad kinni ja elan osaliselt jälle läbi neid tundeid ja visuaalseid aistinguid mida unes nägin kui paugutan teist korda kõrge kaarega endale rinnale ja tajun osaliselt seda soojust rinnal mida rabas vähkerdes.
Läks vist väga proosaliseks ära see jutustamine, aga äkki mõni soovib veel oma kogemusi jagada. Loeks meeleldi.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 13:47
kas copypaste Maajast?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 14:16
caprichosa Ma pole Maajat vist elu sees lugenud. Võibolla kunagi olen fotosid ehk vaadanud. Ma ei teagi, kas pidada seda nüüd komplimendiks või ei. Võibolla läksin hoogu selles kirjatuhinas ja tuli liiga detailirohke või mis iganes, see Maajat peaks meenutama.
Äkki sa siis ise kirjeldad oma unenägu nagu kord ja kohus. Naisterahva unenägu oleks kindlasti huvitavam kuulda kui meeste oma.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 21:04
mahe,
loomulikult võid seda ka komplimendina võtta
aga nii detailselt pole viimasel ajal ükski unenägu meelde jäänudki, kahjuks. üleeile nägin unes oma viimast eksi, kes nurus seksi aga miskipärast kopuleerumiseni me ei jõudnudki, kogu aeg keegi või miski segas.
kõige magusamad on uneorgasmiga tipnevad unenäod...kui ärkad mõnutunde peale üles
˅ näita rohkem ˅
2021-10-21 21:35
Kas nägid Tasujat unes?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-22 09:17
Ma täpsustaks, et ega minulgi ei olnud see viimane unenägu. Märgasid unenägusid pole juba ammu olnud ja ega noorest peast neid ka üleliia saanud. See unenägu oli väga elav ja jäi vast sellega elu lõpuni meelde, pealegi pidasin unenäopäevikut, sellepärast ka paremini meelde jäänud. Võite vabalt kirjeldada ükskõik millal nähtud erootilist unenägu, peaasi, et sisu oleks vastav Ei tahaks uskuda, et Eestlane nüüd nii vaoshoitud on, et anonüümselt isegi kardab oma unenägusid kirjeldada...
˅ näita rohkem ˅
2021-10-22 09:40
mõni eestlane on siin kohe nii vaoshoitud, et ainult võõra pildiga konto alt sõimelda julgeb......kui sellised isendid peaksidki une-erootikaga tegelema, vaevalt et selle avalikustamiseks mune leiduks neid köidab pigem võõraste inimeste reaalses eraelus urgitsemine.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-22 10:32
Jah, sellest on kahju. Prooviks siiski kasutajaid unenägusid meenutama panna ja meiega jagama. Kindlasti on ka kasutajaid, kes selleks võimelised on.
Omalt poolt lisaks veel teemasse seda, et veider kuidas mehe organism on loodud. Sest minu teada pole ma ainuke, kes ärkab hommikuti kõvastunud sugutiga ja valmis kohe seksima hakkama. Seda juhtub vähemalt üle päeviti, kuigi unenäod ei pea ennem seda sugugi erootilised olema. Kuidas teistel sellega lood? Kuidas naistel füüsiliselt avalduvad orgasmilised unenäod ärgates? Kas on keegi mingeid omapärased veel märganud?
˅ näita rohkem ˅
2021-10-22 12:15
naise organism pole selles mõttes mehe omast erinev.......hommikul ärgates ongi tavaliselt unesoojas kehas iharus pakitsemas. ning just need äratusvahekorrad maitsevad tihti kõige magusamalt
kl 8 ajal hommikul pidavat suguhormoonide tase kõige kõrgem olema, ju siis ka (osadel) naistel?
kusjuures unenäod neid hommikusi isusid justkui alati ei mõjutagi. vahel küll..
naiselik uneorgasm avaldub puhtfüüsiliselt tupelihaste mõnukrampides. ja keset naudingulainetust ärgates tahaks, et see kestaks ja kestaks
˅ näita rohkem ˅
2021-10-25 16:25
Üldjuhul statistika ja enda kogemus ikka näitab, et naise keha rohkem õhtusele ajale orienteeritud ning mehel hommikuse aja peale. Aga see loomulikult üldistamine ning aktiivne inimene jõuab iga-ajal
"Tupelihaste mõnukrambid" on alati teretulnud !
˅ näita rohkem ˅
2021-12-23 12:19
eks oleneb naisest ja tema elustiilist ka.
kui mitme töökoha peal rassiv paljulapseline ema õhtul veel erootikaga jaksab tegeleda, peaks talle ilmselt medali andma
samuti väsib mitu klienti päevas vastu võtnud massöör õhtuks puhtfüüsiliselt ära, tavaliselt. siis pulbitsebki seksuaalenergia pigem hommikul puhanult-iharalt ärgates. ja päeva esimeses pooles
˅ näita rohkem ˅
2022-01-04 14:40
Üks unenägu ei lähe meelest Olime naabritüdrukuga (sel hetkel u20 aastaselt) meie pool saunas ja saunatamine viis kuuma seksini otse pesuruumi põrandal. Tunne oli nii ehe, nagu kõik oleks päriselt toimunud. Meeletult mõnus surin üle terve keha ja eriti jalgevahe piirkonnas. Peaaegu lõpuni jõudes tärgatas pähe, et kui ma nüüd lõpuni teen, siis märgan oma voodilinad ja avasin ehmatusega silmad. Nii et isegi unes teadsin, et olen tegelikult ka unes. Muidu naabritüdruk on mõned aastad noorem ja siiani väga ahvatleva kehaga, on meiega isegi alasti päevitamas käinud.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-05 02:19
... ja sina märgad ikka veel unes ?
˅ näita rohkem ˅
2022-01-05 15:21
Kui see sind rahustab, siis jah! 🙄
˅ näita rohkem ˅
2022-01-10 22:23
Mul üks hommik oli märg unenägu, aga unenägu ise ei mäleta, ent spermast märga hommikut aga küll.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-11 14:40
Ladekat nägin unes.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-11 18:37
Nägin unes kui Dragunov imes vend Akselil peenist.
˅ näita rohkem ˅
2022-01-12 00:25
Kas bokserid olid hommikul seemet täis?
˅ näita rohkem ˅
2022-01-12 10:39
Mina magan alati alasti ning paljalt.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-05 01:23
dragul oli jaanuar ka romantikakuu
˅ näita rohkem ˅
2022-02-06 00:25
mis vahe oleks - alasti ja mitte paljalt ? magamisel , jfjm selgitaks
˅ näita rohkem ˅
2022-02-06 14:43
Täna nägin kaht härrasmeest unes... vist peaksin tasapisi kapiukse paotama...
˅ näita rohkem ˅