Foorum
2020-06-06 15:39
Sellise naisega tahaks kohtuda kellel orgasmi ajal tekkib ejaculation!!! Vot see on seksikas kui naisel pritsib orgasmi ajal! NB: tähelepanek neile kes arvavad et see on kusi mis välja tuled ei see on naistel samasugune asi nagu meestel läheb pauk lahti naistel lihtsalt tuleb vedelik ja kuna sellele on uuringud tehtud siis uriini kogus selles vedelikus kui ma ei eksi siis 0,0...% et naised kellel selline asi on võtke minuga ühendust!!!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 16:08
Pane siia palun link sellest anatoomilisest joonisest, kus naisel see paagike paikneb, kuhu see ejakulatsioonivedelik koguneb mis õigel hetkel purskab (peaks olema ju vähemalt 100g või rohkem). Ja siis näita noh nii muuseas ka ära see kanal, kuskohalt vedelik pritsib
Mul pole muuseas midagi selle vastu, kui mõni naine ennast mõnust täis pissib...
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 16:12
https://www.xvideos.com/video4400995/playground-for-yah_my-own-pissing-playground
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 00:51
Transnaised ejakuleerivad
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 14:14
Järgnev viide võiks olla abiks:
https://sobranna.elu24.ee/6659727/seksiteadlane-selgitab-miks-naised-erutudes-marjaks-lahevad


Seksiteadlane selgitab: miks naised erutudes märjaks lähevad?
On huvitav teada, miks ja kuidas meie kehad töötavad. Oled sa kunagi mõelnud, miks erutudes naised märjaks lähevad?

Ds Zhana Vranglova on seksi ja seksuaalsusega tegelev teadlane, kes jagab oma tarkusi nii oma sotsiaalmeediakontodel kui ka podcasti, koolituste, loengute ims vahendusel.

Hiljuti selgitas ta oma Instagrammis, miks naised märjaks lähevad. <<Tegemist on plasmaga verest, mis on voolanud vaginaalpiirkonda ja mida surutakse läbi vagiinaseinte välja,>> selgitab dr Zhana.

<<Paljud inimesed arvavad, et märg vagiina on selgeks märgiks, et vagiina omanik on erutunud, kuid see pole alati nii,>> lisab asjatundja. <<Sa võid olla erutunud ja mitte märg, seega ära jää liiga sellesse kinni!>>

Tupe liigkuivusel võivad olla erinevad põhjused, näiteks dehüdratatsioon, menopaus, stress, teatud ravimid, östrogeeni taseme langus. <<Mõnikord võib see viidata terviseprobleemile, kuid mitte alati, enamiku ajast on see täiesti normaalne,>> julgustab dr Zhana.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 14:40
Arvad, et see on siis seesama neste?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 14:59
arvan küll. kulmineerunud kujul.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 15:48
konsistents sõltub plasma irdumisprotsessi kiirusest ja kogusest. tavaseisundis irdub nn plasma aeglaselt ja nii väheses koguses, et vedelik jõuab tupes nö. hanguda. Erutusseisundis protsess kiireneb ja kogused suurenevad, vedelik ei jõua taheneda taheneda.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 15:56
Kujundlikult siis ka veel:

mida kõrgem on temperatuur, seda voolavam on jää!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 16:03
Hmm. tahkuv vedelik?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 18:50
Tahkuv jah! Nestekotike vagiinas, higikotike kaenla all jne... Fantaasia sai tiivad ja lendles atmosfäärist välja, maa peale tagasi prantsatades jäi lennust pihku just see sõna.

See küsimus on nüüd lahendatud ja saab jätkata teemaga: SQUIRTIV NAINE
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 23:10
Squirtimine kõlab nagu mingi libedal põrandal mängitav mäng.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 11:21
põrand võib mõnikord libedaks muutuda küll. kui näiteks püstiasendis seksitakse
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 12:27
Kas lööb põhja vedelaks või?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 15:06
teemaks oli SQUIRTIMINE, misterJ. kui ei tea selle sõna tähendust, milleks siis üldse postitust teha?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 19:00
Jooge terviseks ! Rasedate naiste rinnapiima.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 19:29
Minu tööpõld ei taha mitte lõpeda, aina õpeta ja juhenda... Niisiis, rasedal naisel ei ole veel kedagi, keda rinnaga toita ja sellepärast rase naine rinnapiima ei tooda. Piimanäärmed hakkavad tööle peale sünnitust!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 21:41
Ei tea, et eesti keeles squirtimine mingi tegevus oleks.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 21:41
Aga siin on üks erand. Kui kohe peale sünnitust pandi uus tulema.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 19:47
slavetodomme, näärmed on. Sul on ka suus koguaeg tatt aga paaki pole, kus see tatt siis suhu tuleb kui koguaeg neelad alla? Näärmed on mis toodavad vedelikku. See vedelik kogunebki naisele tuppe ja kui naisel tupelihased kokku tõmbavad, siis purskab sisu välja.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 23:44
Oskan teha heheh
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 23:44
Stiffy01 tahan keppi ka sinult.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-21 11:32
See vedelik minu meelest tuppe küll sellisel määral ei kogune. Lõpuni muidugi ei tea ja pole anatoomilist tausta põhjalikumalt uurinud. Praktikas on ette tulnud küll käega tehes ja siis ei tundunud nii, et tupes oleks vedelik enne kogunenud...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-14 14:06
No aga härrased, miilleks jalgratast leiutada!
Aga palun siin on teile vastus, on see kusi või on vesi:

https://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/naiste-ejakulatsioon-ei-ole-muut-uuri-valja-kuidas-selle-jalustrabava-kogemuseni-jouda?id=80499492
˅ näita rohkem ˅
2020-08-17 11:36
Räägin puhtalt enda kogemusest- piim juba raseduse ajal rindadesse kogunenud(ternespiim siis). Samuti suudan squirtida, kindlasti ei ole jah päris sellist ruumi naise kehas kuhu see vedelik kõik ära mahuks, fakt on see, et kui enne seksi on põis täiesti tühi siis erutusega see vedelik tekib. Ise harjutasime pikalt, enne kui õnnestus. Algul vaid ühes kindlas asendis, tänaseks pole vahet, ka oskan ma seda tagasihoida või nö kontrollida. Ja lõppude lõpuks, kas on seal vahet, mis see on ja kuidas me seda nimetame kui kõik partnerid seda naudivad😊.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-17 16:40
respekt, Bottom mul enamasti samuti see teatud kindlas asendis juhtunud. aga harjutada pole viitsinud......
˅ näita rohkem ˅
2020-08-17 18:32
Esimene kord oli päris naljakas- ei olnud kindel kas õnnestus või hakkan sünnitama😁. Helistasin ka kohe ämmaemandale, ta polnud vast squirtimisega väga kursis😅.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-17 19:44
kiidan ka sind Bottombeauty
Just harjutamine teebki meistriks

enamus naisi peaksi igasuguseid asju harjutama, kahjuks on kuidagi nagu selline pilt kujundatud, et kõik tuleb loomulikult, lihtsalt oota, et õige aeg, koht, mees jms lilleline jutt ...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-17 20:38
See kuidagi selline kummaline asi, et eeldatakse et seks tuleb kuidagi loomulikult või, et ilus inimene= hea seks. Seks ja selle nautimine ning soovid muutuvad ka palju ajas. Ma ei saa täit au ka endale võtta, mu partner on alati soovinud katsetada palju ja no kuidas sa saad ära ütelda, ikka ju soovid teisele parimat pakkuda, aga lõppkokkuvõttes õpime ja naudmine mõlemad, aga kasvab ka kirg ja lähedus.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-19 07:55
Jah, ei ole tõesti vahet mis see on ja kui seda nauditakse
˅ näita rohkem ˅
2020-08-19 10:47
noh, kui on ikka see päris õige mees, tulebki kõik väga loomulikult....enamasti. aga harjutamisega läheb kindlasti veel mõnusamaks
mõne mehega lihtsalt on nii hull keemia, et juba esimesel korral tundub nagu oleks aastaid teineteist nautinud.

ei tea, kas ainult minul niimoodi.....aga peale squirti tavaliselt kuidagi "tühi" tunne ja janu. ning seksiisu kaob vähemalt tunniks. vbl umbes sarnane tunne kui meestel peale ejakulatsiooni.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-19 20:49
Kusjuures on jah selline tühi tunne ja väga läbi võtab ka füüsiliselt🙂.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 18:59
Ma nimetan neid naisi pritsunaisteks, kes kipuvad vahekorras pritsuma. Kui ükskord keeleka ajal juhtus pritsuma, siis maitse järgi oli kohe selge, et tegu on uriiniga. Kes ei usu, maitsku järgi ja tehku omad järeldused.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-09 19:24
Ma ei tea, ma kust maitsenud pole
Samas teadlased väidavad, et see vedelik sisaldab väikese koguse uriini, sest väljub samu kanaleid pidi.
Mitu naist on kurtnud, et neil tekkib seksides pissi häda. Mine võta siis kinni, kas on tegemist ühe või teisega, aga äkki mõlemaga korraga.
˅ näita rohkem ˅
2021-04-10 11:40
Mis mees sina siis oled ,et kust maitsenud pole?
˅ näita rohkem ˅
2021-04-13 22:49
Selleks ei pea isegi teadlane olema, et teada, kuidas nimetatakse põiest väljuvat vedelikku
˅ näita rohkem ˅
2021-04-13 23:01
Küsimus ongi selles, kuidas ta sinna tekib.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-08 17:46
Neerude kaudu?
˅ näita rohkem ˅
2021-05-08 19:58
pange naistele ka põskede külge need elektriseks vahendid - vaata kuis põsed plaksutavad niiet naabrid arvavad olema elamusesaalis ja küll siis pritsib igaltpoolt
˅ näita rohkem ˅
2021-05-09 08:53
ellips, sa pane oma tagumiste põskede külge need elektriseksi vahendid......ehk ajab pepu rohkem vormi ja pärast saad siin jutustada oma igalt poolt pritsimise kogemusest
˅ näita rohkem ˅
2021-05-14 22:09
Vaat ei tea millega on tegemist kuid meil on käinud külas üks sümpaatne venekeelne härra koos oma massaashilauaga,tegemist nn tantramassaashiga mis lõpeb naise orgasmiga,ka mitmekordsega.See on see alasti massöör kes reklaamib end ka siin Ihas.Kogemused olid fantastilised,sõbrants oigas ja karjus ning lõpuks väljastas tubli annuse värvitut vedelikku nii et vitt lirtsus,see ei olnud kusi,oli värvitu ja lõhnatu sest nõrgus läbi massaashilaua,froteerätiku põrandale.Kui keegi tahab teada saada mis asjaga tegemist siis võib küsida mõne günekoloogi käest,mina ei tea!
˅ näita rohkem ˅