Foorum
2008-10-17 23:49
Selline fantaasia... Naisterahvas kutsub mind endale koju või hotelli näiteks arvutit parandama. Seal aga käsib oma märga kiisut hoopis limpsida. Siis tahab pimesikku mängida, seob mul silmad kinni ja lükkab voodi peale selili, ise tuleb ja istub minu näo peale ja käsib mul ennast limpsida. Samal ajal tuleb mees koju, kes kasutab ära minu abituse (naine istub peal), käsib naisel natuke tahapoole liikuda ja sunnib mind suhu võtma. Lõpuks hakkavad nad minu peal keppima ja pean neid keelega erutama, ning mees lõpetab mulle suhu. Kui mõlemad on lõpetanud, siis saadetakse mind välja ja alles siis saan katte silmade eest ära võtta. Meest ma ei näinudki.
Ma vist olen jube per... aga see on fantaasia.
˅ näita rohkem ˅
2008-11-22 14:05
see ju lihtsalt teostatav
˅ näita rohkem ˅
2009-06-13 19:26
sa sobiksid meile
˅ näita rohkem ˅
2009-06-14 13:27
Täitsa huvitav fantaasia
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 07:23
prooviks isegi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 20:05
Ja milline roll oli siis arvutil???
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 20:39
No arvuti küljes on ju kaamera
˅ näita rohkem ˅
2019-09-08 00:41
joti märg unenägu on selline.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-23 08:25
Koleda kasutajanimega teemaalgataja.Võta ühendust kui tahaksid oma fantaasiat ellu viia teist rolli kandes kui iti mees. Sinu huvi kattub pm meie fantaasiatega.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-28 01:08
Rõve fantaasia
˅ näita rohkem ˅
2020-01-05 21:18
Kattub täpselt minu unistusega. Kes soovib, leiab mu profiilist natuke selleteemalist lugemist.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-19 23:09
Kuni naise limpsimiseni oli täitsa tore fantaasia, aga sellest edasi läks juba rõvedaks
Rääkides arvuti parandamisest, siis kunagi oli teleseriaal The IT Crowd, kus itimees läks naiskolleegi arvutit laua alla parandama. Täitsa kadedaks tegi ja pani fantaasia tööle. Oleks ju päris äge, kui keegi kutsub arvutit parandama, samal ajal nurjatud mõtted peas ja meelega püksikut seeliku alt ära võtnud. Juhib tähelepanu laua all olevale arvutile, kus on vaja miskit üle vaadata. Ise samal ajal istub, kui laua alla ronid ja siis laua alt avaneb ahvatlev vaade, mis kutsub limpsima ja saad aru, et see on nimme nii mõeldud ning ettevaatlikult vaatad, kuidas ta puudutustele ja silitustele reageerib, seejärel juba asud jalgu suudlema, kuni jõuad kõige maitsvama osani
Kes ei tahaks parandada mõne kena kolleegi arvutit, kui maitsev keelekas ootab
Võib muidugi juhtuda, et mõni juhmim itimees ei saa pointile pihta ja ütleb, et sellel arvutil pole midagi häda ja läheb minema
Kindla peale minemiseks tasub arvuti külge kleepida märkmepaber "lick me!", et mees ei peaks hakkama mõistatama, miks ta tegelikult laua alla saadeti
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 18:24
My ultimate and king of "wet dream" may not sound that special to some, but for years I've dreamed and tried VERY HARD to find a young slim couple who'd like to visit. I guess young couples are always horny and have sex a bit every now and then. I'd love to see them, lay beside to look and wank. Maybe get to hold the base of the guys cock to feel the contractions when he shoots his sperm load deep in pussy. Then maybe I could get the chance to enter and feel the slippery of the spermed pussy when and add one more load of sperm. Also like to suck cock and do mutual handwork.
Have the feeling that I'm going to die curious, because I haven't managed to find a couple willing to meet. I provide the accommodation free and you as much as you like, whenever you like and feel for it and let me watch! I have a wonderful place! If you feel tempted to visit me, just don't hesitate to message me!!!
What you see is what you get!
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 19:42
Mine ravile.
˅ näita rohkem ˅