Foorum
2020-03-10 20:52
Kas keegi oskab soovitada või anda nõu kuidas alustada Eestis esskord teenuse pakkumisega naistele. Või kas Eestis on üldse turgu sellisele teenusele?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:09
Aga mida sa üldse mõtled eskort teenuse all?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:15
Äkki mõtleb naistele pakkuda ford eskort teenust.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:16
Rahanoolija.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:22
Ma mõtlen selle all koos aja veetmise teenust kus naisterahvas kui maksja pool otsustab mis selle aja sees tehakse ja ta ei pea muretsema hilisemate probleemide pärast mis suvalise mehega välja minnes võivad tekkida. Näiteks jälitamised või sõnumitega pommitamised.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:31
Aga, kas arvad, et haridusega vead välja? Selle teenuse pakkujatele seatakse nimelt väga kõrgeid nõudmisi. Lisaks esinduslikule välimusele ja korralikule käitumisele, pead olema ka hea tantsija ja väga laia silmaringiga vestluspartner. See pole, et tõmbame ööklubis nina täis ja linadevahele.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:42
Ma õnneks ei ole selline mees, et nina täis ja linade vahele. Üldiselt olen ma märganud, et alkohool ja seks ei käi kõige paremini kokku. Aga see selleks. Ma ei julgeks siin sellist teemat arendada kui ma ei teaks, et suudan olla heaks vestluspartneriks ja tantsida oskan ma õnneks rohkem kui jalalt-jalele tammuda. Muidugi võistlustansu tasemele ma ka ennast pretendeerida ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:49
Aga kas suudad ka vestelda igal daami poolt valitud teemal?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:53
Härrasmehed ei peagi vestlema, piisab ka viisakast kaasanoogutamisest.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:57
Ma usun, et saan hakkama enamus teemadega. Muidugi kui naisterahvas võtab teema millest ma otseselt ei oska rääkida siis on mul alati võimalus küsida asjakohaseid küsimusi ja ikkagi osaleda vestluses ning arvestades teenust siis minu ülesanne olekski rohkem huvitumine mitte ise rääkimine.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 21:58
Dragu, aga kuipalju naisi on huvitunud antiikfilosoofiast?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:02
Ma arvan, et enamus naisi on huvitatud suhetest ja tunnetest ning nende teemade puhul on vaja, et keegi mõistaks ja oskaks küsida asjakohaseid küsimusi.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:02
Kõik sõltub sellest, kuidas ja millisel viisil mingist kindlast teemast kõneleda. Põneva teema saab ka kiirelt igavaks muuta, ja vice versa.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:05
Mul on kogemus kus ma olen naisterahvale rääkinud kolmel kokkusaamisel suhetest ja ta ei tundunud ära tüdinevat.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:26
Arvesta, et naised on erinevad ja tihti ei tea nad isegi, mida tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:38
Kahjuks või õnneks olen ka sellest teadlik aga sügaval sisimas on nad kõik küllaltki sarnased. Lihtsalt viisid kuidas nende sisemusse jõuda on väga erinevad. Aga ma ei ole alla andja ja tavaliselt olen ma alati leidnud lõpuks tee.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:38
Kui on kuldmunn, siis pole seal midagi vaja pikemalt jutustada
Teatad kohtudes daamile, et on kolm ettepanekut.
Kui daam ütleb, et tagumikku panna ei lase, siis vastad: Sel juhul kaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 22:45
Ma arvan, et mõelda, et naine otsib lihtsalt liha on ääretult sinisilmne. Sõbrannad kellega on mul väga lähedased suhted ei otsi kunagi ainult seksi vaid nad otsivad lähedust ja selle tulemusena sünnib seks.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 23:26
Aga eskort(muide kirjutatakse ühe "s"-ga) ei võimalda sul pikalt katsetada. Kui kohe ära ei taba, siis järgmist võimalust ei tule.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-10 23:30
Luu, kahur võib ju hea olla, aga kui tule juhtimise keskuses istub juuatäis jobu, pole lootustki märki tabada-
˅ näita rohkem ˅
2020-03-11 06:58
Oma kogemusest võin jälle öelda, et naistel on raskusi karske mehe usaldamisega. Olen ise suhteliselt karskete eluviisidega ja tavaliselt tahavad sõbrannad mind täis joota. Üks tunnistas kord ausalt, et tahab minu halvemat poolt näha. Ta on mind jootnud igasugusesse joobe astmesse aga pole veel siiani leidnud mida otsib.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-11 19:26
Proovi järgi noorhärra, äkki oledki meisterlik kuulaja, kes oskab õigel hetkel küsimusi esitada ja imetlevat nägu teha.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-11 19:53
Aga küsimus, et kust alustada? Kust leida naisi kes vajavad minu teeneid?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-11 22:36
Pane kuulutustesse üles ja nii toimi paar nädalat järjest. Kui on vaatajaid ja vastajaid, siis järelikult kellelegi ikka sobib. Seniks, kuniks on oskust pakkuda, leidub alati ka turgu.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-12 12:34
Alusta intelligentusest. Kui nii valesti kirjutad, ei saa sa just terav pliiats olla. Ja juhme polte on naistel jalaga segada.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-14 22:02
Kupeldamine on karistatav.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-14 22:41
Ei usu, et selle eest keegi naistest hakkab sulle maksma.
Vanus on liiga noor, pildi peal midagi eriti atraktiivset ei ole, vaevalt saad midagi nii huvitavat rääkida või teha. Normalsed nased saavad toppelt rohkem ja seda niisama tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-14 22:58
Noormees räägib küll kogemustest sõbrannadega, aga ta vist ei mõtle sellele, et maksujõulised naised, kes võiksid tema kliendid olla, on vanuses 40+. Nad on ikka eelmise põlvkonna inimesed ja nats teise mõttemaailmaga.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-14 23:28
Sweetlittle!

Kui kena härra viib sind teatrisse ja sosistab pausi ajal, kui kõik vaatavad sinule kõrva, et oled kõige atraktiivsem. Kas jääd külmaks ja lähed kodust rutiini nautima mittetähelepanuta?
˅ näita rohkem ˅
2020-03-15 21:04
Keprik
sõltumata sellele et olen 40+ mul on alati ringis mittu meest, kes saavad viia teatrisse ja sosistada meeldivad asjad täitsa tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-15 21:05
jfjm
jah, täitsa teine mõttemaailm, nõus. Usuvad, et naine on vaimustises kui saab kunstliku tähelepanu raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 01:52
Mul on väga hea meel lugeda, et sul läheb hästi ja sul on alati võtta kedagi kes tegeleb sinuga, aga oled sa mõelnud sellele, et kõigil ei ole sellist luksust tänapäeval. Kõik ei ole leidnud endale inimesi kes probleemide vabalt suhtlevad. Ikka leidub siin maailmas rohkem hukkamõistu kui mõistmist.
Jah ma olen rohkem käinud läbi alla kolmekümne aastastega aga ega ma selle pärast pole jätnud suhtlemata +40 naistega. Asi mida ma olen tähele pannud, et sisimas on nad kõik endiselt need samad väikesed tüdrukud aga lihtsalt seda taaka on rohkem peale kogudud mida hellitavalt nimetatakse elukogemuseks.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 04:01
Eks võimalusi ja soove on inimestel palju ja erinevaid, eskortteenuse osutamine ei väljendu alati seksiga. Mõni vajab tantsupartnerit, mõni kodus veekraani vahetajat. Eestis on strippar Marko, kui ma ei eksi leidis turul tühimiku ja toimetab.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 13:14
Selline turg eksisteerib tõesti, aga on VÄGA kõrgete nõudmistega. Kas sa oled valmis, et enamusel juhtudes sind ei taheta?!
Või siis tuleb sul teenindada selliseid naisi, kes pole ligilähedaseltki sinu maitse.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 17:17
Kunagi stagnaajal nägin Soome tv-st dokumentaali just sellise teenuse pakkujatest. Ei olnud nende elu sugugi meelakkumine. Naisprostituudid peavad ainult jalgu hargitama, et raha tuleks, aga meestele on palju suuremad nõudmised. Kõige hullem, et naisterahva tuju võib hetkega muutuda.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-17 04:42
Ma pean mainima, et olen siiani olnud mõnes mõttes enese piinaja. Olen katsetanud kas suudan väljas käia kaaslasega kes mulle ei meeldi ja olen kuulanud rahulikult kuidas mind üritatakse alandada. Lihtsalt, et treenida oma mõistust. Ja veekraani vahetus on mul ka selge koos kergemate remonttöödega. Reaalseteks takistusteks selle teenuse osutamisel on mul vanus ja teenuse osutamise kogemus. Ülejäänud takistustest on võimalik üle saada.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-17 10:02
Sa oled ehk kuulnud Jaapani geiÅ¡adest. Kuigi paljud arvavad, et nad on tavalised prostituudid, siis tegelikult on nad professionaalsed meelelahutajad, kes on läbinud pika ja raske koolituse. Nad on intelligentsemad keskmisest naisest. Uuri nende kohta, sest nende amet on põhimõtteliselt sama, kui see mida sina üritad ja järeldustes pead arvestama, et naisi on tunduvalt keerulisem rahuldada kui mehi.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-18 07:35
Pean sind tänama väga hea soovituse eest. GeiÅ¡ade maailm oli väga huvitav ja tekitas palju mõtteid.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-18 22:45
Kipo
Ei soovi midagi halba öelda aga sinu jutt on väga banaalne, kardan et selline vaevalt naistele meeldib. Ei usu, et eskort on hea mõtte.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-19 07:32
Võib olla ei olegi minu jaoks. Aga selleks ma siin teema tõstatasin, et koguda informatsiooni selle ala kohta Eestis. Ja mul on olnud väga huvitav ja informatiivne.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-19 14:03
Igaüks saab sõnast "eskort" aru omamoodi. Kellele on see lihtsalt viisakas saatja (peenele) üritusele, kuhu ei taha üksi minna (mina olen kord nii ühe mehe kaasa kutsunud, kuid ei riskiks kutsuda kedagi, kellest ma midagi ei tea), kellele meesprostituut, kellele "rendi mees" aka koduabiline üle jõu käivatel töödel. Viimasele oleks suurim nõudlus vast. Mina ootasin mehelt lihtsalt viisakas olemist.
Teemaalgataja on kuidagi stereotüüpides kinni või siis sattunud ainult teatud tüüpi naistega suhtlema. Mina ennast tema kirjeldustes ära ei tundnud.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-21 03:33
Ma arvan, et mu stereotüüpsus võib tuleneda infost, mida olen suutnud kokku koguda interneti avarustest. Eskorti töö kirjeldused tikuvad minema küllaltki ühte auku kuigi samas räägitakse, et värvikirevus on suur.
Huvitaval kombel on olukord kus ma kõige paremini saaks hakkama just rendi mehe senaarjum, kuna tööriistad püsivad hästi käes. Mu isa on soome ehitaja ja nagu teada siis nad palju kodus ei ole, aga kodus oli vaja ikka aeg-ajalt midagi parandada või välja vahetada. Ja nüüd kui on juba oma elamine ja ei raatsi võõraid töid tegema lasta. See tõttu tuleb kõigega ise hakkama saada.
˅ näita rohkem ˅