Foorum
2009-01-24 20:13
Noh naised,tegelt avaldage kõik arvamust,et näiteks kui tahaks kellegagi tutvuda siis mida peaks esimeses kirjas kirjutama?Olen tähele pannud paljudel ankeetidel lisainfost et paarisõnalistele kirjadele ei reageeri,kas peaks siis kohe esimeses kirjas kogu oma eluloo sünnist tänase päevani kirja panema???Minu arust käiks asi nii et kõigepealt uurin kas üldse ollakse tutvumisest huvitatud ja siis alles hakkaks midagi konkreetsemalt kirjutama.Kas arvan tõesti valesti??Öelge siis et mida peaks esimeses kirjas kindlasti kirjutama et teie ise vastaksite sellele.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-24 22:03
Sa ise ju vastasid sellele küsimusele õieti ,et enne peab seda uurima.ei pea kohe oma elulugu kirjutama.Kui tuleb positiivne vastus ,eks siis tuleb vaadata kuidas ja mida edasi kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2009-01-25 11:02
Sirts-aga kui vaadata naiste (ja ka paaride) ankeete siis enamusel on kirjas et paarisõnalistele-lauselistele kirjadele ei vasta!!!!No mida siis sellistele kirjutada esimeses kirjas???Mina olen nii teinud nagu esimeses postituses kirjutasin aga millegi pärast ei tulegi üldse mingit vastust...Kas tõesti on niii raske kirjutada-vastata et tänan,soovin/ei soovi tutvuda??Oleks ju viisakas või mis??
˅ näita rohkem ˅
2009-01-25 13:42
põhimõtteliselt taandub kõik sellele, kas sa eristud ja jääd silma või ei.

näiteks sõnaosavus. usu, naised saavad kirju stiilis 'tutvuks?' iga päev kümnete kaupa. selles mõttes võiksid su kiri kuidagi pisut originaalsem olla. mitte ilmtingimata pikk, vaid orginiaalne!
teiseks võiks olla mingi alus ka naisele otsustamiseks, kas ta tahab SINUGA tutvuda või ei. sul, ullmees, on profiil kenasti täidetud, aga tüüpiline on see, et mulle kirjutab kasutaja ****, kelle profiilist ma saan teada vaid seda, et ta on mees... eriti heal juhul ka vanuse. ja mitte midagi muud. ma usun, et 90% naistes PÕHIMÕTTELISELT tahaks tutvuda, iseasi, kas konkreetselt sinuga. ning kahtluse puhul vastavad paljud eitavalt.

noh ja sama loogikaga edasi. paista silma ja jää meelde.

ps ma küll pole tutvumise peal väljas siin portaalis, lihtsalt mõtlen kaasa
˅ näita rohkem ˅
2009-01-25 19:18
jah,olen täiesti nõus et peaks kuidagi originaalne olema aga pidasin silmas just seda ESIMEST kirja,no ei hakka ju jumal teab mida kirjutama ja originaalitsema,tahaks ikka teada kas ÜLEÜLDSE minuga tutvuda tahetakse või ei ja eks sellepärast ma ka oma profiili enam-vähem ikka ära püüdsin ka täita et oleks mingigi pilt minust kohe võtta.Aga noh,saan aru ka et enamus kasutajaid tahavad ka pilti näha aga no kui ei ole võimalust neid siia riputada siis ei ole,pole midagi teha ja võib-olla siis sellepärast ei viitsitagi üldse midagi vastata,ka seda kahte (-ei taha-) sõna mitte.Aga selge on see et kui leiad ankeedist vaid selle et on mees/naine ja vanuse siis ega ei kutsu eriti vastama küll.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-25 21:57
Ma isiklikult püüan ikka vastata,aga kahjuks küll vastused on rohkem eitavad ,sest ma ka pole siin tutvuste peal väljas.Aga kui esimeses kirjas esitatakse ühemõtteline nõudmine või küsitakse midagi muud ,mis mulle ei meeldi,siis ma ei vasta.TERE pole ju raske vastata ja samuti EI SOOVI TUTVUDA ka mitte.Pilt siin ei näita inimesest ka eriti midagi.Ainult seda ,mis tal püksis on .Alles teine kolmas kiri annab inimesest ja tema ootustest,soovidest mingi pildi.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 00:18
jah, ullmees, ma pidasin kah silmas ESIMEST kirja. sa jätad esmamulje ainult ühe korra - ja see on määrav. põhimõtteliselt võibki see olla ka ainult tervitus... lihtsalt et midagigi teistmoodi, sõnastatud eriliselt kasvõi.

ma ei hakka ometi ette ütlema ju
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 11:15
Jah,olen teiega jällegi nõus aga mina isklikult ei hakka küll kedagi esimese kirja järgi paika panema vaid uurin lisa ja alles mingi kolme-nelja kirja järel hakkab ehk mingi ettekujutus tekkima inimesest.Aga jh,kui see esimene kiri kirjavigadest või roppustest ikka ainult koosneb siis sellisega ma tõesti suhelda ei taha.Ja nende piltide kohta seda et kui väga paljudel on ankeedile lisatud tussi või joorupi pilt siis ega selle järgi nüüd kah inimesest mingit ettekujutust ei saa,aga oma nägu ma siin kah lehvitama ei tahaks hakata kõigile,eesti ikka na väike juuu...Ja siis need kel eelmainitud pilt vaid siin ripub,tulevad mulle ninapeale viskama et kuule mees,mida sa siin köhid,pane oma pilt ka üles (no milleks,selliseid siin sadu!!!??)ja siis tule kommenteerima alles.Pildi saadan vaid neile kellega tõepoolest midagi ka arenema hakkab.Oh,ma lihtsalt ei mõista vahel selliseid asju...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 12:10
Kõikidest sellistest asjadest ei saa ka minavahel aru ,aga ikkagi on lõbus Samas võiksid ju teha nii nagu sulle soovitati ,et midagigi oleks teistmoodi,see esimene kiri
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 13:08
no ok.Aga näha on et ma pole ainuke kes siin mõnest asjast aru ei saa...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-26 13:19
Vaata kui hästi cumincam toime tuleb.Kõigepealt kirjutab kuuaja kirjad valmis ja siis hakkab neid igasse auku toppima.tööd nii palju,et virisemiseks pole aega
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 00:57
noh, vaata, ullmees, kui sa soovid, et naised sulle vastaksid, on ehk mõttekam korra proovida nii, nagu naistele meeldib (ükskõik, kui irratsionaalne see võib tunduda), mitte üritada kogu naissugu ümber kasvatada? sa ei peagi aru saama, lihtsalt proovi... vahel mõtlevad naised teisiti, loodusseadus selline. ja ma ütlesin, et sa võid ka tõesti ainult tervitada, lihtsalt - tee seda nii, et see paistab teiste kirjade hulgast silma... mis tähendab, et tee seda teistmoodi, sõnasta ümber

ja veel - sa ütlesid, et sa esimese kirja järgi midagi paika ei pane. tead, ma arvan, et kui sa saaksid kah kümneid kirju päevas nagu keskmine naine, küll sa siis paneksid küll. millegi alusel peab hakkama valikut tegema lihtsalt...
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 07:36
Kuule "ullmees",teise teema all väidad sa,et sind huvitavad vaid missimõõtu kaunitarid.Nende tähelepanu võitmiseks pead sa olema noor ja ilus või siis väga rikas.Ankeedist ei loe kumbatki välja
˅ näita rohkem ˅
2009-01-27 10:16
millal ma teistmoodi väitnud olen???Loomulikult huvitavad mind VAID SALEDAD naised,kas selleks peab kohe miss olema????Ja mina ei kuulu nende meeste hulka kes KAUNITARE taga ajavad,minu jaoks on tähtis hea iseloom ja saledus,kaunitaridelt eeldatakse vist palju rohkem kui vaid need minu poolt nimetatud kaks asja.Ja nii edev pole ma iial olnud et hakkaksin kõigile hõiskama et hei,ma olen niii ilus,ma olen niii tore,ma olen niii armas,ma olen niii rikas jne jne.Kui ma ka kõik need oleksin siis ikkagi ma seda ei hakkaks kunagi hõiskama,igaüks,kes tahab,näeb seda nii niigi.Ja ilu on alati vaataja silmades,ühe jaoks oled maailma ilusaim,teisele täielik koll.Nagu ikka siin elus kõigi asjadega on.
˅ näita rohkem ˅