Foorum
1
2
2013-04-13 19:52
Jäin täna mõtlema selle pele kuidas naised lasevad süütusel kergekäeliselt minna ja miks mehed ei lase.

Naiste seas on standardiks saanud, et ülikooli ajal elatakse sponsorlusest ja keha müümisest.
Nii on Eestis Venemaal ja USA's ning ilmselt mujalgi.

Aga miks mehed ei müü nõnna keha?

Hirmus on sellele mõelda, et peale ülikooli ja karjääri kui astutakse suhtesse siis pole enam seda erilist neitsi sädet esimesel korral ja naine on vaimselt hoorastunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-13 22:05
Kui ostjaid oleks, küll müüdaks. Ja tavalised maha-taha mehed turul läbi ilmselt ei lööks.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-13 22:10
kes see ikka selle eest suurt raha maksma hakkaks, et ta ihu kallal suruõhuhaamer tööd teeb. noh, kindlasti oleks ka selliseid, aga vähe. seega kasumisse ja rikkusesse selle businessiga ei saaks
˅ näita rohkem ˅
2013-04-13 23:05
Mees ei ole nii ilus kui naine ja seega saab ennast madalama hinnaga müüa
2€ vaatamise eest kuidas ennast katsun
5€ katsumise eest
10€ h erootiline massaaž (sama palk nagu Soomes juba)

http://youtu.be/2gVhZT1tHzg?t=37s
˅ näita rohkem ˅
2013-04-13 23:25
Mõmmik! Sa ava salong ja asu ennast müütama, vaata palju kliente saad ja kuu lõpus koosta aruanne, ehk ärgitad teisigi mehi müügitööga tegelema.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 12:56
mõmmikalli, mees ei ole 24/7 puht füsioloogiliselt valmis. mees ei saa vaid kamaluga omale libestit allavisata ja siis meritähte mängides pappi kasseerida. seega meeste teenus ON kallim, ja seda ka reaalselt. kui sa mees oleks, siis sa ka teaks. huvitav, millise naiskasutaja andetu katse meestemaailmas elada see konto küll on?...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 13:17
Muidugi ei saa pauku järjest teha, ega ole see ka meeldiv kui päevas 3 - 4 korda paugutad, pigem muutub juba valulikuks kui üle 2 korra "sirtsutad".

Aga vahekord on hea ka ilma suguühteta, väga palju annaks teha nagu kogu see parim osa milleks eelmäng, hellitused, suudlemine, kaisutamine, massaaž, rollimängud.

Huvitav kas naistel tõesti ei ole valus kui mitu korda peavad good*1 välja pritsima
Siin video lõpus kui goo välja tuleb siis tundub küll olema kurnav ja valulik. http://xhamster.com/movies/914481/love_small_tits.html

Goo <=> Butters' Creamy Goo
http://www.youtube.com/watch?v=7cqcLEF9AG0
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 13:22
Kui sa oled ilusa välimusega, hea suhtleja, koguaeg lõbusa olekuga, siis ei tohiks olla raske oma keha vanematele naistele müüa. Noortel naistel selleks raha tavaliselt pole, neile pole mõtet end pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 13:28
ootoot, rocky. kas ma taban siin teatava vastuolu sinu postitustes`? naisprostituudi kasutamine on alandav, samas kui mehe enese keha müümine paistab olevat täiesti OK tegevus? ikka vana hea " paljude naistega mehed on Tegijad, paljude meestega naised on litsid" suhtumine?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 18:26
Sa saad kõigest valesti aru. Prostituudiks olemine on naisele alandav kui ta teeb seda majanduslikel põhjustel. Pole haridust, pole raha, on ainult hea välimus ja korra seda teed minnes on väga raske sealt kõrvale astuda. Nagu narkar, nii ka prost jääb igavesti libastuma.
Kõik naised tahavad elada õigesti, aga see tekitab neis deprekat mida siis lahendatakse alkoholiga, narkoga jne. Mõnel emotsioonivaesemal naisel ei pruugi seda ka olla kui on mingid kõrgemad eesmärgid mida ta loodab sedasi täita.

Aga kui inimene tahab oma keha, ise tahab, siis teatud kriteeriumeid täites võib ta vägagi edukas olla. Ma annangi nõu kuidas olla edukam. Kuna naised ostavad emotsioone, siis mees peaks oskama neid täita. Naiste puhul peab olema lihtsalt ilus ja laskma end panna. Aga ka meesprost võib end tunda ärakasutatuna nagu katkine presku, mis pärast minema visatakse.

Ülejäänud sinu mõtteavaldus on su enda luulu vast.
Ma pole kunagi ühegi prostiga olnud, litsiga ka pole olnud, ma ei oska sulle kuidagi kaasa mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 18:27
* oma keha = oma keha müüa
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 19:26
alandav on kõik see,mille inimene ise omale alandavaks mõtleb. maailmas on oi kui palju vabakutselisi prostituute, kes on oma töö üle isegi uhked. on ju ajaloost palju teada eliitprostituute. jaapani geiÅ¡ad olid ekstraklass, äärmiselt laia silmaringiga haritud neiud-daamid. vanas Roomas olid kurtisaanid. ehk siis, kui sa ise tunned end nartsuna koheldaksegi sind nartsuna.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 19:34
Ma soovitaks sul tutvuda näiteks kasvõi Tartu Ülikooli tehtud uuringutega Eestis. Need on netis otsimisega leitavad ja ehk su silmaring avardub. Hetkel sa üritad pinnapealselt mingit hookus-pookust arendada, aga see muuda mitte midagi siin elus.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 19:42
mul ei ole silmaklappe peas, ära muretse. ja ma üritan asju ise enda jaoks selgeks mõelda, mitte tarbida valmistoitu, aitähh.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 20:16
Mina ei muretse kunagi selles võtmes kellegi pärast, ma ei ela teiste elu. Lihtsalt raske on kommenteerida midagi, kus üritatakse kõike mütsiga lüüa. Kui sa võtaks vaevaks teemat natuke sügavamalt uurida, näeksid kui valel teel sa oled oma arusaamadega. Silmaklapid on sul kahjuks ees küll.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 20:27
vaata,erinevalt sinust töötan mina nii statistika kui ka ehtsate inimestega. eee...suhtlen vahetult, võiks öelda
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 20:29
Oh mida iganes, ole või lendur
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 20:35
tänan lahke loa eest, eelistan siiski endaks jääda
˅ näita rohkem ˅
2013-04-14 21:57
"Kui sa oled ilusa välimusega, hea suhtleja, koguaeg lõbusa olekuga, siis ei tohiks olla raske oma keha vanematele naistele müüa. Noortel naistel selleks raha tavaliselt pole, neile pole mõtet end pakkuda."

Noortele tuleb teha soodukas 90% hinnast maha.
Lisaks veel grupi tuustikud - osta 5 inimesele teenus 2 hinnaga.

10€/h erootiline massaaž viiele noorele tuustik on seega 0,1 x 10 x 2 = 2€ kokku = 2 tasuta õlut meeldiva töö eest.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-16 11:06
M6mmi, kas keegi on kodus ka
˅ näita rohkem ˅
2013-04-19 07:15
"M6mmi, kas keegi on kodus ka "

Eile just käisid 2 noort kodus, kuna on väga soodne & moodne.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-22 00:30
Raha eest pooled kursaöed kebosin läbi. Ülejäänud ei tahtnu raha
˅ näita rohkem ˅
2020-06-22 07:17
Iha naiskadel koigil hea haritus kõik tarkad
˅ näita rohkem ˅
2020-06-23 00:44
....vahe on selles , et baabad kasutavad nüüd 2 teenimisviisi- esiteks müüvad keha ja järgmisena vaatlevad, kui mees saavutab mõne aasta pärast edu ja hea koha- siis naised asuvad ründele ajakirjanduse kaudu , et pressida välja raha teistkordselt .....


Mehed ei müü? - see lugu on siin teemas vale ju , iga teine kuulutus või kuulutajate kontole vaatamine - kerjatakse kingitusi, pakutakse kingitusi ja sama on ka rahaga .....
˅ näita rohkem ˅
2020-06-23 01:49
Kui paljud vanemad teaksid, millega nende lapsed ülikooliajal tegelikult tegelevad... Ellipsil on niipalju õigus, et kui rahaga teed, on tagajärjed. Otsi siit, kes päriselt tahab. Litsid toovad ainult jama
˅ näita rohkem ˅
2020-06-23 06:28
Huvitav mùùt et mehed on rikkad ja naised kerjavad kingitusi ja raha? Ausalt..mina oma pika eluea jooksul olen rikkaid mehi nàinud vaid vasy Kroonika ajakirjas. Pàriselus suurem osa mehi on kas suurtes vòlgades, elavad miinimumpalgast vòi pensionist. Pangalaenu suurus ei nàita kuidagi rikkust ju. Soome Kalevipojad on veel eriliselt vaesed. Olen kunagi isegi aidanud mònda Kalevipoega rahadega et Soome tagasi saaks. Tànapàeva naised ei ole midagi nii àpud et meestelt raha kerjata. Aga vast 1000.st 1 mees ihast ehk on selline, kellega isegi kohtuks. Rohkem kindlasti mitte. Ei ole raha siin mààrav..pigem kirjaoskus ja atraktiivsus.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-23 12:02
Ise ei tea küll ühtegi meest kes miinimumpalga või pensioniga elatub eri maailmas vist
˅ näita rohkem ˅
2020-06-23 13:12
Mina ei tea jàlle ùhtki naist kes ennast mùùb. Minu tuttavad naised teenivad kòik endale ise raha. Ma isegi ei tunne ùhtegi vallasema. Ju siis ka teine maailm.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-23 17:56
Meie caprisukat ikka tunned ju.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-24 07:33
Kes on jenz? Pole aimugi.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:00
huvitav teemaalgatus: "Aga miks mehed ei müü nõnna keha?"

no kui oleks turgu, müüksid ilmselt paljud ning lausa suure mõnuga

sel juhul võiks silmi pööritades õhata:

Hirmus on sellele mõelda, et peale ülikooli ja karjääri kui astutakse suhtesse siis pole enam seda erilist neitsi sädet esimesel korral ja mees on vaimselt hoorastunud.

˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:02
Kus võtad ,et mehed ei müü , hoormehi siin küll
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:06
eks mõned mehed loomulikult müüvad, õigemini rendivad.
aga mis iganes süüdistused prostitutsiooni teemal on miskipärast alati naistele ning nende ahnusele suunatud
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:08
Sest naised on petised, te ei anna seda välja mille peale mehed loodavad
˅ näita rohkem ˅
2020-09-02 18:21
petised on ettemaksu küsijad, näiteks. aga kui mees loodab teenuse asemel suhet, siis see on juba tema enda probleem.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-26 00:38
ah siin nii palju neid,ega lõppu ei tule iha tuleks üldse kinni panna,siin haiget inimesed koos😄
˅ näita rohkem ˅
2021-01-20 17:05
😄
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 11:22
caprichosa arusaam - et tegemist on teenuse saidiga ? Ei ole. Tegemist erootilise ja tutvuse sekssaidiga. On olemas Teenused - kuulutuste ja seal kuulutagu kõik kes tahavad teenust osutada ja siis võid irvitada. Enamus seal ei kuuluta, seega on kelmidest litsid, prostid ja vargad-kelmid.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 12:09
mullips, jälle kleebid mingeid arusaamasid mulle külge (nagu oma kunstpiltide hindamisigi).
keegi ei keela sul siin erootiliselt tutvuda nii mis mühiseb. aga kui keegi sinuga tasuta naudinguid jagada ei soovi ja satud alatasa ainult petistest ja varastest meeshoorade otsa, siis süüdista ainult iseennast. nii küpses eas seltsimees võiks juba osata valida......
aga paistab, et piisavalt kõva pea puhul võib jäädagi sama rehaga vastu muhku saama
mina muide ka kuskile kuulutusi üles ei riputa, kuna puudub selleks vajadus. sinu loogika järgi olen siis seega kelm või varas?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 15:27
Siin lehel mõeldakse esmalt alumise peaga, ülemine võetakse alles siis appi kui rahakotist tuul läbi käinud on.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 16:07
Wallatuz pidi ka üks rahakoti tuulutaja olema
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 16:22
Sina bin oled ikka jube tark meil.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 17:33
Mehed teavad kõike ka siis kui tegelikult ei tea
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 03:22
No mitmele täna külma tegid siis Ütle ausalt.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 19:08
caprichosa - kui sa ei tea mida kirjutad, loe siis veelkord viimast lauset(sellega sa juba määrasid ära ....):

2020-09-02 18:21:44
petised on ettemaksu küsijad, näiteks. aga kui mees loodab teenuse asemel suhet, siis see on juba tema enda probleem.


Minu tekst ütleb selgelt Teenuste -kuulutustes:

2021-01-22 11:22:42
Kustuta postitus
caprichosa arusaam - et tegemist on teenuse saidiga ? Ei ole. Tegemist erootilise ja tutvuse sekssaidiga. On olemas Teenused - kuulutuste ja seal kuulutagu kõik kes tahavad teenust osutada ja siis võid irvitada. Enamus seal ei kuuluta, seega on kelmidest litsid, prostid ja vargad-kelmid.

Selgelt on määratletud, sina võid ennast lugeda kuhu soovid , ilmselt pead omal vahepeal kõiki auke loputama , sest su mõttetu jagamine siin on liialt tummisest olekust.

Ega sa pole slaavi keelkonnast? Osa nendest ei suuda seepärast integreeruda - neil on see viga, et slaavlasena eestikeeles väljendada ei oska ja aru ka ei saa, kõigele ütlevad -jah .
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 19:23
Kle ellips, kas sa ei karda, et võid ühel heal päeval naiste vastu lugupidamatuse ja sõimamise eest korralikult peksa saada? Tõmba end koomale.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-23 19:52
mida sina vedrutad ? kes sulle putru pakkus või lubati midagi ?
˅ näita rohkem ˅
2021-02-25 22:27
Tartus neid noored litsid täis
˅ näita rohkem ˅
2021-02-25 22:41
On ikka munn 😀😀panid mulle bloki
˅ näita rohkem ˅
2021-02-26 11:00
tartus saab paari joogi eest nikku
˅ näita rohkem ˅
1
2