Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2018-11-19 18:49
Riigi eelarvesse tuleks päästeametile lisaraha kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2018-11-19 19:21
Selle raha leiaks kohe, kui kõik need teenusepakkujad oma teenistuse pealt ausalt makse maksaks.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-19 20:46
Ausalt maksta makse kogu teenistuse pealt. Kindlasti ei soovita. Ega teenusepakkujate rahakott pole riigi oma.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-19 21:12
Aga kahtlen, et antud konto taga see sama seltsimees- naine on. Keegi peab ju tsirkust tegema.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-19 22:28
kiisuke parem näitame susannale kuidas keppi peab tegema
˅ näita rohkem ˅
2018-11-19 23:47
Talle meeldib anaal, mulle sitaga mängimine ei istu
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 06:54
Susanna, mis mõttes oleks riigis asjad korras? Mida sina selle heaks teed, et riigis oleks asjad korras? Viriseda võime kõigie üle, see on meie loomuses juba aga sedasi eeldada, et riik on ainult sinu jaoks ja siis sina vaatad kas sina ka riigi jaoks oled, on natuke ma ütleks, et arrogantne. Jah meil on kõrged maksud, sissetulekud väiksemapoolsed kuid samas kui kõik võtaks sellise suhtumise, et oh mina ei maksa midagi, siis poleks varsti seda meie palju kirutud riiki enam olemaski. Kui vajad haiglaravi, tahad tulevikus pensioni riigilt jne. Mille eest sa seda loodad siis saada kui sa ise midagi pole panustanud?
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 07:30
Susanna kui siin on nii nõme elada ja diskrimineeritakse ja abielluda ei saa, siis miks sa ei tee endale teenet ning ei lähe elama mõnda liberaalsesse riiki?
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 09:45
Pole midagi uut siin ilmapeal.
Olukorra, kus keegi pole endaga rahul ja üritab saada kellekski teiseks, võttis vanameister Krõlov juba kaks sajandit tagasi ilusasti kokku.



Konn nägi härga aasa peal
ja mõtles kadeduses seal:
"Kas mina vist ei saa
niisama suureks ka
kui Härg!"
Ta kohe silmad punni a'as,
end puhus täis ja pungitas,
et pea märg!
Siis teise konnaga ta hakkab rääkima:
"Noh, kallis Krooksuja,
kui kaugel on mu järg,
kas olen suur kui Härg?"
"Veel kaugel, ähkija!" -
Konn jälle puhuma:
"Noh nüüd? Noh, kuidas on?"
"Mis ikka - Konn mis Konn!"
Ei siiski jäta jonni ta,
vaid hakkab veelgi ähkima.
Ta kõigest hingest püüab
ja hüüab:
"No nüüd, no vaata ometi,
kas paisusin ma pisutki!"
"Ei mitte sugu."
"Kas pole lugu!"
Et konnal oli kade meel,
siis ähkis, puhkis kaua veel,
ning viimaks suure valu sees
läks lõhki, kärvas kange mees.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 14:41
Nüüd on meil hoopis teine riik, NL on ajalugu.
Mine tea, ehk on ka koolides ajad muutunud?
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 15:08
Vene ajal jah loksutas riigiametnik haridusministeeriumist kuhu laps kooli panna nüüd saavad vanemad nõuda kuhu tema oma lapse on nõus panema
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 16:21
Njaaa, Sinu loogika Susanna on minule mõistetamatu. Püüan mõista teatuid asju Sinu isiksuses aga kahjuks ma ei oska mõista. Tagakiusamist oli NSVLi ajal ja jääb ka meie vabas riigis. Sa võiks rohkem mõista seda vabadust mis nüüd on aga ex sa ise tead. Tundub, et sinu elus halbades asjades on terve Eesti rahvas süüdi ja Sina oled elanud ainult õieti! Aga Ok selge siis, ega ma enamat eeldanuks kui aus olla, loodan, et jõuad selle mõtlemisega ikka oma õnneni!
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 16:49
Aga opp tehti riigi kulul, hormoone saad ka kindlasti suure soodukaga, ehk siis riigi najal.....
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 16:56
kiisuke,näitame siis ilma sitas sõtkumatta,sitast ikka saia ei saa sõtku palju tahad,sepikut ehk ainult
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 17:22
kui sa makse maksaks siis oleks vähemalt see asi riigis korras ,makse ei maksa valimas ei käi,siis pole sul õigust ka kiunuda,kas on arusaadav?
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 17:58
Naiselikke poisse käis koolis küll kel mõistus korras ei neid inteenaati saadetud,sul pidi muid probleeme olema
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 19:17
Kas see oli eriinternaat?
Ega jah, lihtsalt niisama ei saadetud internaati.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 19:37
Loomulikult pidi see olema eriinternaat, kui tavakoolist suunati. Tavainternaati panid vanemad. Eriinternaate oli ka kahesuguseid. Ühed kuhu pandi vaimupuudega ja teise käitumisprobleemidega lapsed.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 19:45
NL ajal käisid kõik lapsed kodu lähedal koolis, selleks et internaati vanematest eraldi panna pidi olema kas kodus probleem või lapsel mõistusega midagi viga, käitumise pärast sind küll eemale ei viidud..... ütlen omast kogemustest olin poisstüdruk , mind kasvatati nagu poissi kuna pesamuna ja 8sas laps ainuke tüdruk autode ja traktorite parandamine pole probleem ….kuid koolis olin viimane pätt kaklesin vanemate õpilastega ja paukusin õpetajatele vastu, olin mässaja ja punkar kuid õppimine oli korras ja ei saadetud kuskile teise kooli.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 19:59
Ju siis polnud nii suur pätt, et oleks Kaagverre saadetud
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 20:08
Nojah, siis olen hull mina, kes püüab mingeid muid vastuseid saada, peale tavalise, pähe õpitud mantra - karm lapsepõlv, meedia, filmid ja transnaine, kes pole mitte naine, vaid transnaine ning diskrimineerimne igal tasandil.
Varsti võin seda teksti juba ise une pealt ette lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 20:34
Nagu jumalasõna,kui Susanna vatu tuleb lase põlvili...….
Jfjm …. vanemad olid liiga väärt töölised ,kuigi tol ajal läks koolist lapsi nagu kärbseid erikoolidesse ehk internaati said vaid nädalavahetusel koju.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 21:02
põlvili laskudes vaata hoolega et keegi taga ei seisa ja ära ei kasuta
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 21:43
Susanna kas seks süžeesid ka tuleb ,me lollpeaga oleks osalised
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 21:47
jh me kiisukesega hea meelega võtaks osa,mina olen nõus kiisukese tussi publiku ees lakkuma,noh seda vanainimese asja tegemist ,kuidas õieti teha näitame ka aga sitas me ei songi
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 21:48
Kiisuke, siis pead sa kohe hormoone sööma hakkama ja endale munni kasvatama, et lollpeale tahakeerata. Tisse ära esialgu maha lüika, äkki läheb vaja
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:12
jott kuule kas sul on raskusi lugemise,või loetust aru saamisega? ma just ütlesin et sitas meie ei songi
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:13
Sorry, kus ma Susanna ütlesin, et sul vaimupuue? Ma lihtsalt kirjeldasin, millised internaatkoolid olid.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:18
No siit loeb välja kasvatajad keerasid elu perse ,poiss tahab tüdrukutega arsti mängida ja kasvatajad ei luba rikkusid poisi unistused ära , mõtle äkki oleks hoopiks meheks jäänud kui seda internaati poleks onud... krt küll
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:21
ma arvan et kasvatajad ei keeranud poisi elu perse,vaid tegid seda perse värki poisiga sõna ja teo otseses tähenduses
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:24
susanna loomulikult sa ei neela alla vaid sülitad välja ja kui sulle eesti riik ei meeldi siis tõmba nahhu siit urood,tra vihkan selliseid sinusuguseid värgjaid kes mõtlevad,et võivad kõike tarbida mitte midagi ise vastu andmata,tra ma olen sind paar korda tänaval näinud,järgmine kord kui näen astun juurde ja annan otse kaussi nende sõnade eest mis sa minu riigi kohta ütlesid.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:34
kiisuke kuidas sa aru eisaa sügav vaimupuue ju,lapsepõlves torgiti perse auklikuks nüüd alateadvuses tahaks tagasi teha
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:37
Vabandust, aga kaua te kräunutate seda õnnetukest? Ta peab ju vajalikuks iga siinse postituse peale oma mina-mina laulukest laulda, lõputult ja eriliste variatsioonideta.

Selge on see, et kui inimene elab omas mullis, oma ettekujutustes, siis teda mistahes foorumis ümber veenda pole võimalik. Ei, Susanna pole ainus mullis olija, enamik elab nii. Aga neid lõputuid kordusi vaadates, emotsioonitsemine vastuste asemel, ... laske tal lihtsalt olla, ah?
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:49
no lõpuks vist hakkab arusaadavaks saama miks keegi tahab olla see kelleks on saanud,äkki saab temal ka kergem kui teab miks keegi temast teisiti mõtleb .Fakt on see ükski mees ei saa mõelda nagu naine ja ükski naine ei mõtle nagu mees....praegult tuleb välja arusaam siin on lapsepõlvetrauma, valesti koheldud.. ühiskond lapse elu tuksi keeranud.....internaadi elu ei olnud kohe kindlasti lust ja lillepidu sealt tuli igasuguseid välja
˅ näita rohkem ˅
2018-11-20 22:50
kiisuke
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 02:52
Keegi peale sinu ei saa. Ammu juba kusevad pähe sulle. Siin ihas on ammu see komme.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 03:30
Marika korolev andis ka mõnitajad kohtusse. Sul sama võimalus. Lisa raha kulub alati ära.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 04:20
Kui samamoodi oma mõttetegevust jätkad, siis on mõtetu jah. Seda need ilkumad siin ainult ootavadki.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 16:14
käi putsi daun sa oled nii haige et sind aitab ainult sanitaarlask peldiku taga,plääd sind oleks kohe pidanud internaadi järel eluks ajaks hullarisse panema ilma interneti võimaluseta.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 19:32
Peksa küll ei taha saada ,ma niigi sant
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 19:36
kiisuke sulka susannelt kelk soojas,mõnitasid teda paar lehte tagasi,ilmselt pn mees transis ja ihub pistodasid ja neelab tuld et seda kohtumiselsinu peale välja pursata
˅ näita rohkem ˅
2018-11-21 22:25
ainukene haige inimene,õigemini inimeseks on seda palju nimetada,oled inimese sarnane olevus,oled siin sina,milline terve mõistusega inimene,rhõk on sõnadel terve mõistusega,laseb omal riista maha lõigata ja kujutab siis ette et naine on tule taevas appi sinu koht on hullaris pehmete seintega toas.nimetan asju nende õigete nimedega ja saan aru et sul on tõde valus kuulata ,minu pärast anna edasi või tagasi käik,saavad mendid ka naerda,neil niigi raske töö,eks maksuameti prowwad nutavad ka ammu sinu järel,omal perse sitane ja tuled siin teise õue koristama,maksa maksud ara transvestiit
˅ näita rohkem ˅
2018-11-23 12:23
susanna, ime rahupiipu ja rahune maha.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-24 16:40
Kui nüüd kõikvõimast Jumalat juba mainisid..jumal lõi mehe ja naise.Mitte kedagi rohkemat
˅ näita rohkem ˅
2018-11-24 18:17
mm ,homod olid küll juba sajandeid olemas..... meeslauljaid oli ka sajandeid kel munad maha võeti ,et hääl murdeeast jämedaks ei läheks ...lihtsalt nimetused olid teised
˅ näita rohkem ˅
2018-11-25 00:12
Oled Sa selles nii kindel?
Praegusel ajal varjatakse kastreerimist hormoon "ravi" ja naise riiete abil, et keegi ei kahtlustaks laste väärkohtlemist.
Opp ei lahenda peas olevaid probleeme, lihtsalt muudab inimese sootuks. Mees lõigatakse ümber ja ta ei saa naist "viljastada", ise rasedaks ei jää ja lapsi ilmale tuua ei saa.
Naine lõigatakse ümber ja ta ei saa enam lapsi ilmale tuua, kellegi viljastamisest rääkimata.
Minu arusaamade järgi on transinimene sootu ja suguvõimetu, ning selle meedias levitamine ja ülistamine inimelusi hävitav. Osad arvavadki, et see on normaalne ja inimesed "sünnivad" selliselt. Ei sünni midagi, tähelepanu vajadus ja ajupesu, muud ei midad.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-25 08:12
ma nagu ei saa aru mida sa ajad.lasid munad maha löigata,olid korra rämpsposti kaanel ja nyyd oled siis mingi vip kuskil kuluaarides???
no sind ei nimetaks ma seksuaalvähemuslaseks,oled lihtsalt pooletoobine munadeta kole mees.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-25 12:39
Susanna, Ei hakka vaidlema, kas inimene on loodud selliseks või kasvuraskuste tõttu arenenud nii kaugele. Iga inimene on erinev ja tunnetab seda omamoodi. Ühes asjas aga pole ma sinuga kindlalt nõus. Inimest ei tohi agiteerida ja julgustada soovahetust ettevõtma. Talle tuleb vaid selgitada, et täiusliku lahendust ei ole, temast ei saa mitte kunagi täisväärtusliku vastassoo esindajat. Lõpptulemusena saabuv pettumus võib olla hullem neist põhjustest, mis sellele teele viisid.
Soovahetuse soovitamine on sama, kui soovitada lonkajal jalg amputeerida.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-25 13:19
seekord olen jotiga nöus.
teed siin agitatsiooni
susanna selline tunne et otsid oma möttetule elule vabandust
˅ näita rohkem ˅
2018-11-25 14:51
Susanna, see on nii tähtis otsus, et inimene peab ise selle langetama, ilma teiste õhutusteta. ja tähtis on see, et ta peab teadma kõiki vastuargumente, et kõik pole selline õnnelik roosamanna, millest ta unistanud on.
Noorelt võib jah elu lill tunduda, aga tõehetk saabub peale neljakümnendat, kui avastad, et oled elanud mõttetut elu ja sul pole ka edaspidi võimalik seda mõttestada
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9