Foorum
2012-06-11 21:42
Mega ikka küll, nagu omal ajal, käis kibe käts RATES laste vahel(võib olla käib siiani), aga need
kes sealt välja kasvanud on kolinud IHASSE
Huumor kuubis ma ütlen, vaatan kuidas 10p pärast tõmmeldakse ja õudne draama on, kui mõni nn. "TOPIKUNN/KUNINGANNA 1p saab....hahah no ma ei või lihtsalt, minnakse nii nugade peale ära, et kui päriselus kokku satuksid need rivaalid...ummm....põnev põnev

Jagate sama arvamust?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-01 17:43
mind ei häiri sest mul on see pealeht ikka väga suva. mind ennast võib hinnata ka igaüks just nii nagu heaks arvab. täiesti suva. ma ei ole oma pilte konkursi eesmärgil lisanud
˅ näita rohkem ˅
2022-04-21 19:05
10 aastat möödas, ikka sama
˅ näita rohkem ˅
2023-01-24 10:35
Kuna siia koguneb palju ka sellist rahvast piiluma, kes muidu ei saa suhestuda, siis on seksi eest maksvate meeste osakaal suur.
Huvitaval moel on sama ka naistel, kes saavad ilmselt ainult siis, kui endale hinnalipiku külge panevad. Siis tekib huvi, äkki on ka valikut ja lõpuks on tegevus natuke tulus ka.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-24 11:54
aga slave, mis sul sellest, kes kui palju tulu, seksi või raha saab?
turumutilik uudishimu või lihtsalt kadedus?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-24 22:24
Võib olla küll, kunagi ei tea kas keegi mees suudab veel mutim olla kui üks teine
˅ näita rohkem ˅
2023-02-23 11:32
No sina lirva inised igas teemas.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-23 12:20
njah, slave. tundub, et suudab küll ja vägagi edukalt....
kui lugeda foorumis irisevate meeste pidevast murest võõraste inimeste valikute, tulu ja sissetuleku üle.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 23:06
Kuna mul on 3D maailmas siiski ka elu mis palju huvitavam, siis siinne foorumis toimuv vaid ehk huvi pakkuv niipalju vaid nagu psühhiaatrile striptiisiklubi, kes läheb vaatama publikut saalis, mitte laval toimuvat... Ehk siis siin toimuv on enam kui naljakas pigem mu arust. Ning seda kahel põhjusel:

see staatilisuse omadus...
see on 10+ aastat ja kauemgi veel, staatilisena. . . ikka samad cliched.
Kuid veider on see et selliseid kooslusi tuleb ette mitte vaid foorumites, vaid just teatud teistes kohtades ka netis suht spontaanselt ja ka väiksemates kogukondades, ning alati on see väga kitsates piirides. Mõnes teises foorumis on sama asi toimumas, aga teemavaldkond hoopis teine, kuid
on ikka üks ja sama käärima läinud jamps teatud oludest ja ei arene ega arene.


see siin toimuv tundub kõik selline paralleeluniversumina pigem, et mille pärast siin rumalamat sorti hoorad tõmblevad mentaliteediga arvates et see
et tal on puts püksis sellest piisab ja mehed olgu teda teenimas ja ärgu arvustagu, vaid olgu tingimuste järgi jooksmas ja kui ei juhtu nii siis hoorad halavad. Kuid ollakse mentaliteediga et ühtki teist naist ei eksisteerigi peale tema, ning pole olemas muud elu väljaspool ihaliha ega muid tegevusi, kuid siinset tegevust võetakse liiga tõsiselt ja on sõltuvuses ja korratakse kõike. Unustatakse konkurents ning et on ka 3D maailm millest ei räägita.
Tulemus on et siin kõik püsibki täpselt sellisena ka edaspidi et hoorad ja "kliendid" lähevad siit ära pigem vaid jalad ees, kui just 3D maailm ei sekku
(s.t. söömine vähemalt!). Arengut ei toimu. Kõik on paigal. Need kes arenevad lihtsalt lasevad jalga ühel hetkel, sest ikka sama clicheed kaua sa ikka ketrad, ning kas lõppeb see käärimaläinud intriig või clichee, millega sobituvad uued. Ent siinsetele olijatele on kõik nagu raamitud ja see mis on vähegi väljaspool, seda eitatakse.

põhimõtteliselt on siin see foorum ju surnud, ning järgi on jäänud vaid "capri on prosta loll loom teema" laadis tekst mis kolib ühest teemast teise,
kus on siis tema sõnavõtt ja 4-6 osapoolt. Kui ta sõna ei võta siis on see foorum samahästi kui vaikne edasi.
NIng siis on prostituudid kes turustavad/lubavad kuulutustes teab mida iganes, kuid tegelikkuses nende meesterahvaste hulk on vägagi väike, nähes
et kuidas (meeleheitlikult?) lausa korduvad need kuulutused neil odavatel naistel et kas tõesti pole keegi "härra" nendega kohtumas...
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 23:34
Uitmõte... ei tea kui paljudele siin istumine ongi ainus elu? (ja siis enda reklaamimine). Ja kui see punker kinni pannakse, kui paljudele see mõjuks laostavalt (sõltuvusnähud, ning et polegi muud elu kus kohas kerjata raha?)

TUleb siis terve hulk neid vesistajaid nagu need kes onlyfansi osas nutsid et nende "elutöö" oli seal, et kui ühel hetkel hoopis piirati neil ligipääs?
Olgugi et noh, sitta kah, pole midagist ju, tegemist sõltuvusega.

NIng siis on terve hulk sellest bookist (facebook?) sõltuvad, ent ollakse näilisusest vaid seotud.

Jehoova tunnistajate kogukond on kah üks näide. Miskipärast inimesed vesistavad et kui neid sealt välja arvatakse (ja et teistele öeldakse et vot tollega enam suhelda ei tohi), sest ühel hetkel nende jaoks oligi sealse kogukonnaga käimine ainus elu. KUid lähemal uurimisel et miks see inimestele traumeerivalt mõjub, selgub et seal ega polegi ajuhiiglased koos, ent miks tolle liikumisega liituti jäi poolikuteks argumentideks.


Uitmõte. Seega, ei tea, kui on siin neid kel polegi muud elu, siis kui paljudele see traumeerivalt mõjuks kui see ihaliha punker kinni pannakse ühel hetkel? Või siis see foorum vähemalt? Ususektiga siiski tegemist pole, kuigi mine tea...


sest selge on see et ega seda foorumit ei jälgita või siis on hooletusse jäetud.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-03 06:37
keegi ei taha rahu99 pedetsemist ja vatnikujura jälgida.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 11:46
pigem misterjj on miski sapise naise varikonto, kelle jutt pole üldse tähtis.

Mu juttu jälgivad nii fännid kui tigedad (ja vist ühel ning samal põhjusel -- et mis ma järgmiseks kirjutan).
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 11:50
pigem rahu99 on sitase petturi jutt, kelle jutt pole üldse tähtis.

rahu99, kes sinu fännid üldse on? mulle tundub, et neid üldse ei eksisteerigi. pigem jälitad sina kõiki kasutajaid. vaatad pidevalt nende kommentaare, nende kuulutusi jne.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 12:26
Reealne elu vs arvuti. See on väga huvitav teema.
Arvuti on meil ära röövinud suhtlemis oskuse, silma vaatamise oskuse, kallistamise jne. ( Reaalse elu)
Tavaliselt on nii, et need, kes on argpüksid, nemad on internetis. Reaalsusesse nad ei julge tulla.
Kui lihalett ( iha ) kinni pannakse, küll siis siinsed olijad leivad endale uue pesa. Mõnes teisel saidil või foorumis. Ega loodus ju tühja kohta ei salli.
Kui siinset kontigenti vaadata, siis elementaarne lugemis-oskus täielikult puudub.
Siin tuleb nähtavale ka veel üks nähtamatu külg. Nimelt, väga paljud inimesed ei ole arenenud täiskasvanuks. On jäänud lasteks. Loobitakse üksteist sopaga, süüdistatakse, näidatakse näpuga, nutetakse, petetakse, tüssatakse jne.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 13:26
Pigem mingi aeg saavad sõnad otsa.
Tahaks olla osaline aga ei võeta kampa.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 13:47
Inimene on karjaloom. Kes ei suuda ennast kehtestada reaalses karjas, proovib õnne virtuaalse karjaga. Paraku reeglid on ei arvestata sellega, et reeglid on samad.
Kõige õnnetumad on need, kes näevad, kuidas reaalses maailmas osad ennast jõuga kehtestavad ning üritavad neid virtuaalses maailmas matkida, aga siin kehtib ainult see jõud, mis kõrvade vahel.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 18:13
Mina küll karjaloom pole.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-11 19:48
Ma olen inimloom.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-19 21:19
eks jott olegi ju karjaloom, sest pool elu laudas toimetanud ja sitta rookind. sommide sitt pidi talle paremini peale minema
˅ näita rohkem ˅
2024-03-19 21:48
Noh mis teha, et ma sattusin nägema, kui Oki käis laudas vasikaid imetamas.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-19 21:57
kas sul soome sitta laduja polegi paremat öelda?
˅ näita rohkem ˅