Foorum
2012-01-31 21:48
Okei, olen Kohtueelse uurimise Ekspertiisi Labori lahkaja(sealt ka mu kasutajanimi)
----Olen nõus tundide viisi kuulama, milline inimene ma siis seega olen?!?!?!?!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-31 22:15
või lahkaja, pole säherdusest ametinimetusest kuulnudgi
˅ näita rohkem ˅
2012-02-02 19:53
Lahkaja või? Tahad, luukera, teen sulle tööd juurde? Lasen lindid tühjaks, saad ennast haigeks lahata.

Ühel öösel oli purksi putka juures lahe kooslus. Järjekorras seisid, kiirabiarst, sõdur ja surmajärgne koristusteenus. Üks elustab, teine tapab ja kolmas koristab ära. Ja kõikse huvitavam, et kogu see seltskond sai kokku, elu allika ehk toidu juures
Kolmekesi vahtisime teineteisele otsa ja siis saime poindile pihta. Jahmatav värk.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-02 19:58
ideaalne kooslus
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 01:20
Riidekapiga seoses, seks sumokaga pidi olema nagu riidekapp mis sulle peale kukub, ning millel on võti ette unustatud
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 04:08
mida nemad siis praktiseerivad? ei tea, kas nad seksivadki.
kindlasti on sumokatel mingid mehhanismid selleks olemas. saab ju kinnitada ennast... nt
mingite rihmadega kinni ja upitatakse lae alla jne. teisele pult pihku, paar vajutust.... ja ongi. pole ju midagi rasket.
puldist juhitavad virbrad ja strap on´id pidid juba leiutatud olema, nii et ...
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 09:13
Aga kui suur peaks olema kapp, kuhu kaks sumokat tegutsema mahuks
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 10:34
homod kapist välja ,sumokad kappi
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 10:49
tule taevas appi!! Mõni ei suuda kell 4 hommikul ka ihast eemal olla
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 14:06
ei see taevas aita midagi Utha on laulatatud Ihaga.
tema ammutab oma energiat roosamummulisest keskkonnast.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 15:23
jah, kl 4 olin jah siin, mis siis? ja veel kauemgi. pühapäev oleks nagu või
mis probleemid sul on selle ajaga kogu aeg, terasmees? sul on punktipealt elu korraldatud? ma olen vaba inimene ja teen, mida taha ja millal tahan.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-20 11:24
teoreetiliselt jah ,aga tegelikkuses
˅ näita rohkem ˅
2012-02-20 11:28
kas sumakate seks pakub teile nii palju huvi? eks nad seksi samamoodi nagu teised ülekaalulised ja naudivad seda samamoodi nagu tavalised inimesed
vist
˅ näita rohkem ˅
2012-02-20 12:57
kui on üks sumokas ja teine ülekaaluline
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 14:48
mis puutub sumomaadlejaga seksimisse, siis sellel on tegelikult eeliseid ka ja suur eelis. naiste jaoks eriti. nimelt - sulle ei heideta kunagi su kehakaalu ette. ei teki probleemi.
teisalt, kui peaks leiduma selline naine, kes kaalu poolest isegi sumoka alla (matile) surub, siis oleks mehel juba alust naise suhtes veidi kriitilisem olle. aga muidu ei usu
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 15:53
Sujuv üleminek riidekapi teemalt sumokatele

Aga tõsi ta on, hea ja ilus ja kvaliteetne pesu pole just kõige odavam lõbu.. nagu sukadki..... ja kui härra vajab selles osas silmailu siis olgu aga lahke ja lasku rahakotirauad valla
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 16:23
aga kuidas sinuga on, senta.
kas sa ise lubaksid kellelgi endale pesu valida ja osta? ja siinkohal ma ei pea silmas kedagi, kellega sa koos elad, vaid meest, kellega sind seovad teised plaanid. te kohtute diskreetselt (sinu mehe teadmata) ja seksite. kas siis oleks selline ostmine aktsepteeritav sinu poolt?
kujuta ette, et te kohtute ainult paar korda ja mitte rohkem. sa oled selle aja sees kandnud ainult teie kohtumise jaoks ostetud spets esemeid ja juhul, kui sul just ei paluta neid peale kandmist tagasitada, saad sa need endale. mis sa edasi teed? kas sa paneksid selle pesu ka oma mehega olles selga või mitte? ja kuidas sa talle siis seda selgitaksid (oletame, et tavaliselt ostab sinu mees ise sulle pesu ja kui nii, siis ta teeb ju kohe vahet, et pole tema „oma“)? viskaksid minema? kuna see suhe oli ainult sinu saladus, siis sa arvatavasti tahaksid seda teha. samas, tegu on hinnaliste esemetega. dilemma, eks.

puhtalt teoreetiliselt huvitab praegu, mida naised siis teevad
˅ näita rohkem ˅
2012-02-21 16:38
Üsna raske küsimus. Kord elus lubasin enesele sel moel kingitusi teha kooselu kõrvalt. Selline lugu... aga tegelikult oli see kooselu selleks ajaks ka samahästi kui läbi ja polnud saladus, et minu lahkumine on ainult elamispinna leidmise taga ja me ei puutunud enam kokku nagu mees ja naine ning ei toppinud kumbki teineteise eraellu oma nina.
Eks nii palju kui on inimesi, on ka suhtumisi. Oma postituses pidasin ma silmas olukorda kus naisel pole meest kõrval. Kuidas otsustab abielus/kooselus olev naine... see on tema valik.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-04 16:11
Kena naine näeb kõiges seksikas välja. Teil muidugi huvitav teooria..ühesõnaga kui naine soovib ,et mehel oleks kenam sõiduvahend,siis lähme aga koos auto-esindusse ja tellija maksab..täiskasvanud inimene v6iks ikka ise suuta esmavajalik. Endale muretseda,nagu riided seda ongi,,mis hinnaklassis see jäägu enda valida.Keegi ei käsi Å«le vöimete elada. Või v6tke ise ömblustöö ette.
˅ näita rohkem ˅