Foorum
2011-10-19 11:31
juuksur, sul puudub isegi huumorimeel. vaene mees kes sinu ära sebib, sa ta saab suurima pettumuse osaliseks, naine kes tänitab, arutleb surnuks, ajab jooma, oehhhhh
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 13:23
misha, usu mind. Kõigi jaoks on kusagil keegi Küll on olemas need, kes just sellist soovivadki. Nii, nagu mõni otsib ematüüpi naist ja teine tütre tüüpi.
Valik on lai ja jagub igale maitsele
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 13:55
Pigem filosofeeriv tüüp(ei jää avalikult häbisse),kui pidevalt kiimlev lita.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 13:59
caribian. Kas sinu "kõrgseltskond" kasutabki sellist sõnavara? Või seal mängid viisakat ja lihvitud seltskonnadaami?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:13
tema seltskond on kaks homo

ah ei tea, ma arvan, et mehed tahavad normaalset naist. kodu on selline koht kus mees tahab rahu, ta ei taha mingit hädaldavat ja virisevat naist. sesmõttes mehele oleks selline naine suur pettumus.

kusagil on küll keegi, aga võib ka olla nii et see keegi oli juba ära. uut kedagi ei saa enam.
see võib ju nii olla, ma täitsa isegi usun sellesse. asi pole nendes keegites vaid iseendas, me ei suuda enam uuesti ennast ületada
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:16
ärge tülitsege.

miska, anna andkeks, et ma sinu kitsast perset sinuvääriliselt austada ja tunnistada ei osanud ning ennist selle kulul kohatut nalja tegin. sa oled teinud mulle selgeks, et see oli minust erakordselt rumal ja ettevaatamatu. sügavalt kahetsen. tahad, ma heastan oma teo sulle kuidagi? ostan sulle saia nt?
ja tungivalt palun - ära võta mult seda allesolevat õlekõrt ehk siis õndsat lootust mehele minna veel minu eas. ole veidi halastavam
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:18
mul ükskõik su naljadest, ega nad mind ei kõiguta kuidagi, lihtsalt sinu iseloom sai jälle paljastatud.
ära mine mehele, milleks
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:24
näedsiis, jälle paljastatud. mul ei vea mitte kuidagi kohe ja tundub et täna eriliselt.. pole minu päev.
oh pole sul ükskõik midagi. või niuksusid muidu? sa ei kannata ju kriitikat, see on sinu probleem
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:27
mis kriitikat sa siis pakud, lasteaia tase
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:28
eks vastavalt sihtgrupile ikka, miska. vastavalt sihtgrupile
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:33
aga tõsta parem oma väärtus
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:35
misha, sa lubasik heaks poisiks hakata. Mäletad veel
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 14:36
Algaja juuksur ajab kliendil habet ja lõikab mitu korda sisse. Ohver pöördub juuksuri poole ja ütleb: "Kui te olete aumees, siis andke mulle ka nuga, et saaksin ennast kaitsta!"
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 15:32
miska, väärtust tõsta? enne, kui midagi tegema asuda, peaks vist olemasoleva taseme paika panema?
kui sa oled selle välja selgitanud ja lahti kirjutanud, siis saame edasise tegevuskava osas ka midagi kokku leppida, et ma saaksin vastata sinu ootustele.
ei tahaks üleolev olla, aga kui ma loen neid postitusi siin ja teistes teemades, siis mulle ndub, et minu väärtus on tõusujoonel ja tõuseb veelgi. sulle meeldib minust kirjutada, teised kirjutavad mind lugude sisse. probleemi nagu poleks. või on?
ja mis on väärtus üldse? milles see väljendub?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 15:35
parma üritab sulle meeldida, huvitav et kumbki te ei julge seda tunnistada
sul pole väärtust, seepärast soovitasin sul seda tõsta. mina ei kirjuta ju sinust, ma vastan sinu kommentaaridele.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 16:09
NSM..millist sõnavara silmas pead?Ilmselt "lita".See pole ropp sõna,sisaldub igas sõnaraamatus ja märgib emast koera.Pidevalt hoorava ja kiimleva naise kohta kasutamiseks suurepärane(kõik saavad aru,millest jutt käib),mitte midagi roppu.
Kult,emis,lehm,pull,varss,kabi jne pole ka ropud sõnad.Need on nimisõnad Emis on emane siga
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 17:42
caribian. Ma lihtsalt pole enne kuulnud nn kõrgseltskonnas, kus sa pidevalt viibid, sellist väljendusviisi. Muud küsimust polnudki. Eks ma olen enne ka märganud, et sa käid mingis teises kõrgseltskonnas.
Need kõrgseltskonna naised keda mina juhuslikult tunnen väljendavad end sootuks teistmoodi.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 19:00
Mis on kõrgseltskond?Defineeri,palun.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 19:05
miska - kas sa soostuksid selgitama mulle, milline on siis on see väärtus, mida sa siit taga ajad. selle tunnused? milliste väliste näitude järgi sa tuvastad selle olemasolu? ja kuidas saab asuda muutma/kasvatama midagi, mida kellegi väidete kohaselt pole olemas? kus on loogika? paigutasid mingid omadused subjektiivselt oma skaala peale ritta (või selle teise äärde) ja arvad, et nii ongi?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 19:58
6 küsimust, õudne
sinu väärtus tõuseb kui sa suudad kirjutada ilma küsimusteta.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 21:38
caribian. Ise sa räägid, et käid vaid koorekihiga läbi, kes kõik suured ärimehed ja ärinaised. Kui ma oma marki maha ei teeks, siis võiks Ludmilla Kanepe käest küsida, et kuidas ta suhtub Sinu väljenduslaadi. Või on Ludmilla mingi muu kõrgklassi esindaja.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 21:41
mis mis, tal kaks lammast külas ja ära eksind põder, kogu kõrgklass
lambad on veel homod kah, villa ei anna
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 23:17
miska, tõusku või mitte, mind see ei kõiguta. mulle on olulisem ise enda väärtust teada ja seni, kuni ma enda silmis seda veidikegi oman ja asjadest midagi jagan, on muu kõrvaline. k.a sinu arvamus minust ja nendest väärtustest, mida sa ei tunne.
tegelikkus on selline, et ma sain sinult just juurde uut indu küsimuste esitamiseks ja kavatsen nende arvu kõrgena hoida. nii et ei saa sa minu küsimusteta, pead nendega veel kokku puutuma. sina aga saad seni hoolitseda teiste moraali eest, nagu alati, ja tagada, et see kõrgel oleks.. st sinu tasemele vastav
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 23:32
ma ju tean seda, sa oled lootusetu ja jääd selleks
pole vahet mida sa teed, see on lootusetu
˅ näita rohkem ˅
2011-10-19 23:49
tead mida? miks sa nii pessimistlik oled?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 00:17
elukogemus ja ma näed kuidas sa pole võimeline muutuma
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 00:43
oeh, tema näeb kas sa ei tahaks lahtiste kaartidega suhelda? raske on aru saada, mida sa tahad. mis muutused jne.. ise ikka tead, millega tegemist?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 09:54
juuksur, kas sa oled loll? ma olen sulle juba 100 korda kirjutanud, ära küsi nii palju kui areneda soovid
puupea oled ja selleks jääd, ei aita sind ei ussi- ega püssirohi ega ka lahtised kaardid
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 10:29

miska, sa oled ikka nii tuim tegelane. või teine variant - nii kangekaelne. tiri ja sikuta kuidas tahad, mingit selgemat vastust sealt ei tule.
osad on sellised, et tahaks tule otsa panna ja viia kuristiku peale seisma, ainult selleks, et mingitki meelemuutust neis esile manada, aga ma kahtlen, kas nad siis ka selleks suutelised on. ikkagi ajavad nad oma ja miski muu peale enda ei taha neile korda minna.
keskendu natukene. ma ei usu seda, et sa pole selleks suuteline.
ja kui asi on küsimises, siis ma vastasin ju sulle, et minu küsimustevool ei lakka. ei kavatsegi seda teha, pea mind nii lolliks kui tahad. ma hoian selle nivoo endiselt kõrgena. nii kaua küsitlen, kuni ma olen su närvi ajanud ja sa hakkad ise anuma, et ma selle järgi jätaksin.
sadistlik huvi on. ja teiseks avaldan lootust, et sa siis natuke edasi arened. ma aitan veidi sellele kaasa.
nii et endiselt ootan vastust
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 10:31
aga ma peangi sind lolliks, miks sa seda teemat üldse vead? sul on valik, kas areneda või mitte teemat vedada, millegipärast arenemise asemele meeldib sulle elus ühekohapeal tatsuda sa kardad muutuseid, sa kardad iseennast muuta, sest siis su identiteet saab kannatada, sa oled arg inimene

ma räägin, sa oled lootusetu, sa jääd igavesti tatsuma
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 10:58
sa eksid minu suhtes, aga kus ja milles, seda ma sulle siin pikalt selgitama ei hakka.
ei saa teha kurdist kuuljat.
rumalukene oled. pakkusin sulle varianti, et arene natuke ja tee midagi vahelduseks ka teistmoodi, aga sa ei taha.
ei tasu siis sülitada oma suust välja asju, mille eest sa ei ole tegelikult suuteline vastutama. sa ei talu seda, et sind pannakse oma tegudega vastamisi. loogiliselt sa selgitada ennast ei oska. sa teed või ütled midagi ja peale öeldut lülitad ennast tegevusest/olnust välja ning sellesse aega, kus sa midagi tegid, tagasi tuua on sind raske. ma olen taibanud, et sul puuduvad oma selged seisukohad (selged selle poolest, et sa ei oska neid lahata) ja kogu sinu suhtumine teistesse on kitsalt oma ego keskne.
on mingid kinnistunud ja sulle sobivad arusaamad ning muid sa ei tunnista. kahju.

kuna sinuga on lootusetu midagi arutada, siis ega ma rohkem ei vea ka sinuga seda teemat siin. laseme teistel oma kaltsude ja kapiga edasi tegeleda
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 11:01
NSM..Mina ei ole kunagi kasutanud sõna"kõrgklass".Minu sõnavaras isegi ei leidu sellist sõna.Nõme sõna,millel väga hägusad piirid.
Ehk tooksid näiteks mõne nime,kes sinu arvates oleks see "kõrgklass".On kultuurieliit,teaduseliit ja ärieliit.Nendesse gruppidesse kuuluvad inimesed,kes on millegagi silma paistnud-saavutanud...ja nende naised ja lapsed ja laste emad.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 11:06
Lisaks....eesti ärimaastik on jaotunud kahte gruppi.Omavahel need grupid läbi ei saa ja üksteisega äri ei tee.Lisaks on veel mõned neutraalid,kes püüavad sõbrustada mõlema grupiga.Kuidas mina seda tean?Ma kuulun ka ühte gruppi...laste emad on selle grupi alapealkiri.Mees võib seksi toksida ükskõik kellega,aga kui oled Mehele sünnitanud poja,siis on su positsioon vääramatu.Litsid tulevad ja lähevad,ema jääb.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 11:11
juuksur: miks sa vead seda teemat? ma juba kaks kuud ootan millal sa oma rumaluse demonstreerimise lõpetad, aga sa ei lõpeta seda vist mitte kunagi. no tore kui sa lõpuks suutsid arenema hakata, kui see pole muidugi silmapete
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 11:18
ainult kaks kuud oledki igatsenud seda? ma arvasin, et ikka kauem
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 11:19
näh, oligi silmapete
˅ näita rohkem ˅
2011-10-20 12:33
oli hea sind petta
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 10:00
Kuna tibiteema on vahepeal normaalsemad tuurid võtnud, ei taha seda kõrvalepõikega läbustada.
Samas, kuna Utha on mind kostitanud isikliku läkitusega:
tere
ma arvasin, et teeks ühe korraga sellele veiderdamisele ja mõistustamisele, mis sinu kommentaaride puhul pea valdavaks on muutunud, lõpu ning räägiks päris otse.
on sul mingi mure?
sa oled algusest peale käitunud kummaliselt ja arusaamatult. alguses ma ei osanud kahtlustadagi, et sa ka lapsemeelne ja veider oskad olla, aga mida aeg sedasi, seda enam ma selles veendun. ma olen harjunud suhtlema isikutega, kes on otsekohesed ja niisama nalja ei viska, kui selleks põhjust pole. sinu puhul jäävad otsad lahti.
nii et räägi mulle ära, mis sind vaevab. äkki leiame koos sellele olukorrale mingi mõistlikuma lahenduse. kuulaks, mis sul öelda on, sest tundub, et midagi on sul ütlemata või tegemata jäänud.
lase tulla. minu postkast on sulle lahti.
....siis tahaks märkida, et isiklikke kirju ei vaja. Mulle piisab foorumist. Seda enam, et Utha pole isik, kellega suhelda soovin.
Foorum on piisavalt selgepiiriline omade mõtete avaldamiseks, pealegi aitavad teised mõttelõnga hoida õigetel rööbastel.
Uthale vastuseks ehk niipalju, et Sinu enesehinnang ja arusaam maailmast on tugevasti vildakas. Ja kõige vähem suudad Sa olla kellelegi nõuandjaks. Ka Sinu maailm on veider, kui mitte öelda kiiksuga.
Kui Inimesed teevad teema: sõiduauto või veoauto - siis lendab kohale keegi Utha ja kukub pasundama: teeme kõigepealt selgeks, mis on veoauto, mis sõiduauto. Inimestel selliseid probleeme pole.
Edu edaspidiseks, Utha, lugesin siit, et kavatsed palju küsimusi esitada...
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 10:14
kummaline mees. no miks sa riidekappi pidid ronima seda arutama?
kas postkast poleks paremini sobinud?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 10:15
Utha, asi on lihtne. VR on pikaajalisest sama naisega seksimisest tüdind ja otsib armukest. Talle sobiks selline tibi, kes vastu ei vaidleks, ei targutaks, särasilmil talle otsa vaataks, kui ta mõne "tarkusetera" poetab jne. Paraku on ta väga noorte tibide jaoks liiga vana ja natuke vanemad naised suudavad juba ise mõelda. See ongi see, mis teda vaevab.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 10:39
Utha, kas sa vahel oled kanepiuimas
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 10:43
ei, ma olen seda permanentselt
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 10:45
selge et sünnist saati juba selline kas arstid paranemislootust ka annavad
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 11:39
Huvitav, millega rebaseid ohjata.
Koertele on suukorvid igasugused, lehma ja lambale kett, hobusele suurauad....aga mida rebasele panna? Lausa püünisrauad oleks liiga jõhker, aga äkki mingi elektilise karjuse?
Või teab keegi midagi paremat?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 11:48
Rebasele aitab taksikoer
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 11:55
See vana kaval emarebane - räägib äkki taksi ära?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 11:57
muide, valgusrannal, sa tunned veidi halvasti mind.
ma olen erinevate veidruste suhtes tolerantne ja vastutulelik inimene. ka sina pole mingiks erandiks.
see ei olnud solvang.
lle tundubki, et sa vajad erikohtlemist ja juhul, kui kappi riiete alla pugemine tundub sulle endaga vastamisi seistes ohtuma valikuna kui seda on kirja teel suhtlemine (hirmutavam nt), siis ma ei hakka sisse harjunud tavasid muutma. suhtleme siis pealegi siinsamas.
kuna sa ise teadustasid, et sina kirju saada ei taha (tekib koheselt soov saatjale blokk panna) ja ajad omi asju ainult foorumis
(tulen ise vastu sinu soovile.. pealegi siin oled sa tunduvalt julgem ja hakkajam), kus sa suhtled ka valitud isikutega (neid siin leidub), siis sul poleks vististi midagi selle vastu, kui me avalikult sama teemat siin sinuga edasi arendaksime?
tahad avalikku diskussiooni?
sest milleks lasta headel kirjadel ja arvamustel kaotsi minna.
vahest oled unistanud salajas ka puldis seismisest nt ja loengu andmisest tervele auditooriumile, aga ei ole kunagi leidunud kedagi, kes sind kuulata tahaks.. aga unistus on alles. no siis ..anname sulle need vahendid - teeme foorumist sulle auditoorimi ja teised, kes siin on, loevad, mida sa endast kirjutad ja saavad vajadusel arutellu sekkuda.
tahad nii?
kui soovid, siis sel ajal, kui sa loengut pead, kanname meie, naised, sinu ees ahtakest kostüümi ja sukki (noh tead neid, mis sulle meeldisid). ajame oma juuksed ka kergelt sassi jne.

kahjuks ma ei saa rahulduda eelmise vastusega, kuna minu hinnangute kohaselt sa taas veiderdasid ja kirjutasid enda asemel kellestki teisest. sama viga, mis enne. ootaks sinult endiselt midagi konkreetsemat.
niisiis. vasta sellele, mis mure sind vaevab ikkagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 12:07
Utha - kogu see Sinu eelmine pikk üllitis on ainult Sinu fantaasia, minuge ei haaku see ei mingilgi moel.
Mind vaevab hetkel ajapuudus, vabanda, lõpetan.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 12:17
at at, valgusrannal. siin sa natuke vassid. tuletama sulle meelde, kuidas selle fantaasia poolega oli.
spikriks- http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=12&post=107788&page=1

tsiteerin (veidi kärbitud kujul):
„Utah`is on muidugi seda salapärast tõmmet, kui oleks must ahtakene kostüüm, joonega sukad, pikalt selg avatud...juuksed parajalt sassis ja pilk pool... selline..... siis oleks vist ära öelda väga raske...“
minu arust on see fantaasia moodi. ma eeldan, et joonega sukad naistel ikka meeldivad sulle? valetada ei ole ilus.

ja ajupuudus on raske olukord. kuidas sa nii loengut siis teistele pidada saad? saadad oma kuulajad koju? petad neid nii ju
˅ näita rohkem ˅
2011-10-24 12:22
kuidagi on suudetud Uthale hinge sittuda
˅ näita rohkem ˅