Foorum
2011-05-03 15:39
Kirjuta kui suur ja jäme sul peenis on?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 15:45
22/5 cm
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:04
Sul on vist raske sellega leppida, et nii mitmes teemas seda kohe kuulutama hakkasid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:21
ja mina veel arvasin, et tegu on ainult provokatsiooniga, ei tahtnud kohe kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 16:22
st et ei tahtnud oma riista suurust siia enne panna. ei julge ka ju
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:58
huvitav, millal naised oma rindu mõõtma ja siis omavahel võrdlema hakkavad. ma kohe ootan seda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-14 11:40
Utha..naised võrdlevad pilkudega vāgagi teiste naiste rindu..ja kui vajadust ei jäta ka vihjeid tegemata mõne ..pesulaua.. kohta.ja mis muud siin ihas siis toimub naistel..kellel suuremad rinnad see ka rohkem nendega siin eputab,kaudselt ju sama teema,et mul on suurem kui sul..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 10:15
pilguga mõõtmine on teine asi. ma mõtlesin endalt mõõtude võtmist ja siis nende omavahel võrdlemisest. ma seda pole otseselt kohanud veel. samas pole võimatu, et keegi ka sellega tegeleb
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 12:32
Utha. aga kui sa mees oleksid, kui suurt peenist sa endale tahaksid?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 13:27
no teistest meestest suuremat ikka. tegelikult ma kardan, et sellist suurust, mis mind rahuldaks, polegi olemas ma laseks kohe endale sinna masina otsa monteerida ja oleks sellega "korras"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 13:30
nii et ma oleks selline endaga rahulolev ja uhkeldav ning samas natuke ebakindel. kui ma mees oleksin
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 16:59
Huvitav lähenemine..jääb mulje et mehe käivad mõ6dupulk käes ja aina mõõdavad Å«ksteisel..samas igasugused naised ju lausa avalikult reklaamivad,kas a või c korv jne.see ju näitab et vali mind,mul suurem..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 22:00
No ehitajatel peab juba professionaalsetel põhjustel olema mõõdulint vööl. See on lihtsalt professionaalne kiiks kõike mõõta.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 10:58
romaa – on see on sulle arutamiseks tundlik teema?
kas sa tead, mis on eneseiroonia? just eneseirooniat peaks praegu selle koha peal omama.

no muidugi vahivad mehed oma peeniseid. mida nad siin siis veel teevad?
jah, kas just kogu aeg ja kas just enamus teist seda teeb, aga korra oma elus (nt kasvueas) olete te ju ikka vaadanud oma keha ja uurinud, mis selle küljes on ja kui palju teil seda on. eks naised uurivad ju ka.
see, et ma otsustasin sel (ma tean kui tundlikul) teemal natuke irooniline olla, ei tähenda seda, et teist aru ei saada või seda, et kellegagi teist midagi arusaamatut toimuks.

no vaata ka korraks seda teemat ise. kellele sinu arvates see v eel oluline oli? ega ometi mitte n aistele?
iks tahavad mehed (ja eriti siin olevad mehed) kirjutada teistele enda ja naiste kehaosadest ja siis sel teemal arutada?
millest see tuleb? arva ära.

ma tegelikult tahtsin minna palju täpsemaks, sentimeetritesse. sama täpseks nagu mehed selle asja ajanud on.
osadele meestele on juba pool senti peenise otsas juures suur asi. tunnistan, et ma ei tea, kas naised ka sellist täpsust nt enda rindade juures otsivad või mitte, aga oleks ju huvitav teada või mis? jah, vaadatakse ka teiste naiste rinnakuju, aga sentimeetrid ei huvita otseselt kedagi.

ja, romaa, kui sa tahad teada saada, keda mis siin rohkem huvitab, siis võid teha vahele natuke statistikat ja uurida, kui palju on siin tehtud teemasid meeste kehaosadest ja kui mitmes teemas puudutavad naised endi kehaosi. siis räägime tulemustest
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 20:16
Utha..miks sa igas teemas tahad k6ik arutlused suunata kellelegi isiklikuks? Mingi ärapanemis kilks kumab alati l2bi.ei mul pole probleeme olnud kunagi sel teemal.ja mida v6rrelda,naised juba loomuses tagasihoidlikud ja pole ka arvata et nad siin neid teemasid teeksid..naised rohkem unistajad..kui tegutsejad.ja eks põevad nii pesulauad,, kui 10cm omanikud v6rdselt..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 20:32
Ja kui veel üldisemaks minna siis pigem naised kes põevad oma keha pärast tunduvalt rohkem ja eks naistele ka pidevalt m6eldud igasugu vidinaid et nad end tuunida saaksid.kasvõi push up,mingid saledamaks tegevad sukkpüksid jne,jne.ei ole kuulunud et m6ni mees end surnuks näljutanud ,ilu nimel oleks.järelikult naistele kõik need cm ikka vajalikum,tuntum teema..aga noh me siin teemast väljas.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 20:52
Kõivad ju ka mehed jõusaalis kasvatamas endale lihaseid, mida neil üldse vaja ei lähe ja kui trenniga kasvavad liiga aeglaselt, siis tulevad steroidid appi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 21:19
ma arvat et mingi 18 cm oleks kõige ökom, ma ise oleks küll väga rahul. sellest mõõdust pikem on juba paras varras ja seda ka ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 21:22
romaa – mis siin isiklikku oli? ma just enne proovisin pinget maha võtta ja selgitada, et probleemi tegelikult pole. eks lugeda peab ka oskama ja vahel ei aita ainult lugemisoskusest - ka aru tuleb saada.
arvad, et sul pole olnud probleeme? olgu, aga miks sa siis ainult naistest mulle siin seletad? miks sa jutu nende peale kogu aeg juhid? räägiks meestest. või oled sa see, kes ka ei taha eriti tunnistada endale, et ta on oma emmist huvitatud ja isegi demonsteerib seda siin?
ma ei vaidleks siin teemal naised versus mehed. see ei viiks praegust teemat eriti ka edasi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 21:35
juuksur, romaa kriitika ju õigel kohal. sa pole kunagi asjast rääkinud vaid ajad niisama mingi tühist pläma alati. kas sul polegi millegist rääkida või sa oled hästi arg. nagu ma sulle varemgi olen öelnud - ära vaidle tõesti kui sul mitte midagi öelda pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 00:04
no hea, kui sellele kriitikale ka enesekriitika lisanduks. siis ma oleks täitsa rahul.

papi, sa oled tragikoomiline. kas sa kunagi rahul ka millegagi oled?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-20 19:58
Tulles algse küsimuse juurde, siis...Just nii suur ja jäme, kui ta looduse poolt on antud ja kes tahab, saab näha ja tunda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-21 14:50
Vaata Utha..sa oledki selline keerutaja,kes kuskilt leiab ikka mingi lause mida enda kasuks põõrata.ja sinu tekstidest pole tõesti alati lihtne õieti aru saada,nagu ütled midagi,ja ei ütle ka.ja ma pole ainuke kes alati neist aru ei saa,tegelikult alati ei viitsi ka m6ttega lugeda,sest sa teada teema sogaja siin.ja miks ma naistest räägin..aga sest sina halvustad mehi,ja siis v6ib ka naiste varal samu näiteid tuua.ja ei arva et ma just rohkem eneseimetleja oleks kui teised..ja kiikse on kõigil.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-21 17:21
no ja kas ma siis suutsin seda teha või mitte? kas pöörasin selle teema ka enda kasuks?
mulle tundub, et ma ei eksinudki sinu suhtes eriti. sul ongi omad kompleksid. mulle pole vaja neid pakkuda, sest ma ei halvusta kedagi. sa ainult ei saa sellest aru, sest su enda tunded segavad sind.
eks minu asi ole öelda ja sellest kirjutada ning teie asi on seda lugeda ja siis kas öelda/kirjutada midagi või jätta see tegemata. mis sind siis tegelikult segab? kas see, et ma kirjutan siia oma arvamuse või arvamuse sisu?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-21 20:53
Kulla Push, mitte lõtva, vaid kõva
˅ näita rohkem ˅
2011-05-21 21:22
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 17:10
vaene juuksur, kõigil on kompleksid ainult juuksuril pole mida sa üldse ihas teed...

no ja kas ma siis suutsin seda teha või mitte?
kas pöörasin selle teema ka enda kasuks?
mis sind siis tegelikult segab?
ma ei saa aru?
as see, et ma kirjutan siia oma arvamuse või arvamuse sisu?
mulle pole vaja neid pakkuda

kellel on rohud võtmata
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 17:20
kuule, ära sa ka minusse ära armu nüüd. proovi olla natuke
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 17:25
head ettekujutused sul
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 17:26
jah, ma võin vahel eriti loov olla.
ma vaatan, et sa näed tohutud vaeva siin, et minust mingit ettekujutust saada. eriline huvi?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 17:33
loovust pole kusagil märganud, pigem mingit suur isiksuse häiret kus maailmaväljendus toimub läbi iseendale esitatud küsimuste
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 18:02
aga võib-olla peaksid ka proovima seda teha - endale küsimusi esitada? tekib tunne, et sa pole ammu seda teinud. sinna otsa tahaks kohe küsida:"miks ei ole?". nüüd on su teo tulemused näha.

mis isiksuse häire?
muide, kui sa ei teadnud, siis nii seda maailma tundma saadaksegi - läbi iseenda. nii osadest inimestest filosoofid saidki. siiaamaani proovitakse neid teiste poolt n-ö järgi teha ja koolides õpetatakse nende moodi mõtlema jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 18:47
Räägitakse, et Einsteini geniaalsus oli peitunud lollis kombes küsida: "miks"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 19:26
näed siis kellegist tehti geenius. mina aga saan sama asja eest kogu aeg peksa (mitte otseselt muidugi). ei tea miks

paljud asjad algavad tegelikult samast küsimustest õpi, kiremorvar
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 20:24
juuksur: sa oled siis küll alles lapsekingades, 5 aastastel on see mikside periood. miks miks miks miks. sul see asi läheb kuidagi järjest hullemaks, ega muud polegi midagi kui miks just meie peame su mikse koguaeg lugema. kas lihtsam poleks oma mõtetes edasi-tagasi miksida.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 20:39
Tegelikult on nii, et riista suurus ei oma naise seksuaalsel rahuldamisel mitte mingisugust tähtsust, see on meeste endi poolt ules kistud teema, et mida suurem, seda isasem ma olen, ehk siis on riist mehe jaoks tegelikult vöimu sumbol....vaata, mul nii suur, aga sinul väiksem, seega olen mina sinust kövem mees. Seega on see puhtalt meeste kiiks. Mul endal ka suur riist ja tean, kuidas mehed saunalaval vaatavd seda kadedusega Naise puhul omab suur riist ehk visuaalses möttes tähtsust, eks muidugi meeldib naisel suurt riista vaadata rohkem, kui väikest riista...eks siin ole tegemist naise uudishimuga ja ilmselt tekitab see neis ka erutust. Aga rahuldamise puhul ei oma see kull mingit tähtsust. Ja kui naine otsib suure riistaga meest, siis ta ise ka ei tea, mida soovib vöi siis pole kunagi head seksi saanud ja aravd, et asi on riista suuruses.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 20:52
tänan, paavst20. ometi ka midagi mõistlikku.

kiremorvar - "meie peame?" enda eest räägid või teiste eest?
sa vaene piinatud geenius. või on sul erilised kompleksid sellega seoses?

sa vist kuulud ka nende hulka, kellele eriti ennast analüüsida ei meeldi (loe: ei oska, pole taolist harjumust tekkinud jne) ja kellele ei meeldi omakorda see, kui teda analüüsitakse, arvustatakse, kritiseeritakse jne jne.
n-ö suured teadjad ise.
aga neil tundub olevat ühine omadus: neid ajavad eriti närvi need inimesed, kes ise nii enda kui ka teiste analüüsimisele erilist tähelepanu osutavad ning seda ehk ka natuke teha oskavad. teine variant on see, et neile ei meeldi kuulda enda kohta „valesid asju“.
asju, millest hea meelega ei taheta teistele rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:11
usu juuksur, ma pole ainus, see "me" on täitsa õiges kohas. kahjuks sina oled see katkine kes jääbki pläkutama...pläkutama...analüüsima...mitte arusaama jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:14
Kiremorvar, Einsteini geniaalsus oligi selles, et tema maailm ei muutunud täiskasvanuks saades mustvalgeks. Tema ei leppinud teadmisega, et nii on, sest nii peab olema. Tema tahtis ikka teada, et miks nii peab olema.
Ainult lollid teavad kõike täpselt, targad kahtlevad ja esitavad küsimusi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:15
ma tean ,et sa pole ainuke. et sul on veel olemas siin romaa, pushup ja palju teisigi, kes millestki aru ei saa. mingite pseudoprobleemide otsimise asemel võiks ju millegi arukamaga tegeleda - lugeda nt midagi või ma ei tea, mis teid huvitab.
ega mina ei pea ju selle peal teiseks inimeseks hakkama või mis? ära ole nii rumal kogu aeg
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:21
mis see einstein minusse puutub? las ta olla tark ja mina loll, see oma mingit tähtsust. mina esindan oma arvamust ja ei ole mõtet mingeid suva inimesi mulle ninaalla toppida. muide einstein ei saanud tavaeluga abs hakkama, ta ei olevat suutnud isegi poes käia. mida siin võrrelda on? kas mitte einstein ei olnud autist?

juuksur: sul on mingi paranoia? romaa pole elusees sõnagi vahetanud, pushupiga ei ole ka sinust suurt midagi rääkinud.

aga miks mina pean arukam olema, ole sina ise. mine puhka ihast parem
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:56
Kiremorvar, kas see ikka on sinu arvamus, äkki sulle lihtsalt on öeldud, et see on õige arvamus Aga mis Einsteini poeskäimisse puutub, siis ega igalt inimeselt saagi kõike nõuda.On ju küllalt mustvalge maailma inimesi, keda teenjaks palgata.
Aga äkki kulub hoopis sulle endale puhkus ära?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:00
aga mis sa ise arvad puhkusest, vaata kui vähe mina siin olen, sina mullitad igapäev. võta mingi suvi vabaks, sebi naisi ja las teised ka on foorumis.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:15
Mina kõin siin foorumis puhkamas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:16
aga ära puhka siin, puhka mujal siis teised puhkavad sinust
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:49
Looda sa, niigi olen viimasel ajal siin kesiselt esinenud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:58
aga võtagi siis täispuhkus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 23:44
Oo ei, ma ei paku sulle seda rõõmu.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 23:47
kiremorvar - miks sulle teised kogu aeg ees on? sa ju nagunii istud oma jutukas, kuidas saab foorum sind segada ma ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 12:27
jfjm: su elu ju kukuks muidu kokku
juuksur: kuidas saan mina sind siis segada, sa nagunii üheski teemas arukas ei ole
˅ näita rohkem ˅