Foorum
2011-05-26 15:57
Ei kuku ta midagi, aga pole ka põhjust uue ajaviite otsimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:59
räägi jottimees kuidas onni ehitamine läheb, räägi põnevalt
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 18:43
....aga kuidas püstitatud teemaga on?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 19:00
jottil täna ei seisa, aikon rahuldas end salaja ihas, nüüd naine mossitab. aikon on koduarestis
boomil munadega kehvasti, jahutab neid mutiaugus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:12
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:12
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:14
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:14
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:15
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:15
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:16
Utha..sinule vist paras ütlus,nagu lapsele kellelt mänguasi(foorum) ära võtta..las laps mängib peaasi, et ei nuta. Peaksin vist tõesti arstile minema nende pseudoprobleemidega..aga ehk sai nooremana liiast loetud jälle..aga mis võiks sinu diagnoos olla foorumis järjekindla vaidlemise,mitte midagi,segaselt väljendumise kohta olla..?ja miks arvamuse avaldajaid üldse pidevalt liigitada,jälle väiklane ehk..miks sa alati s6dima pead,,neutraalne v6iksid ka vahelduseks olla..avalda arvamus ja mine edasi..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 00:28
rooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaa, seitse korda üppasid üle kivvaa vääää
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 06:57
Aa mis teha kui öösiti pilk hägune ja käed vārisevad..teisalt jälle see ju sama kui endale 10neid laduda...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 07:12
romaa- anna need mänguasjad kiremorvarile ja võib-olla pooled ka pushupile. mulle pole neid vaja. või mängige omavahel.

anna andeks, et ma ei oska neutraalne olla et ma ei oska si..ttuda suvalisse kohta ja siis rahulikult edasi minna, et teise kohta oma s... tt maha panna. pole see inimene vist.
ära nüüd tegele minuga siin nii palju. muidu ma veel arvan, et minu arvamus sind eriliselt puudutab. ole neutraalsem natuke.

diagnoosi mulle panna pole eriti raske. kui natuke mõtled, võib-olla mõtledki selle välja. aga võib-olla ei mõtle ka
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 07:18
ja üldiselt mul pole viitsimist teiega (eriti teie kahega) debateerida. oleks teema, mida arutada.. aga mida pole, seda pole.
ära arva romaa, et te sina või keegi teine siit mulle nii olulised olete või et te mind närvi ajate. eks ju tahate natuke ajada? rahusta ennast. inimesena olete teie mulle null.
teiega vaidluses olemise asemel ma tegelen parem millegi arukama ja tulu toovamaga.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 07:22
ah ja veel. mis puudutab segast selgitamist, siis vaata, sa tee oma kirjapilt korda enne. kohati on probleem sellest aru saada - tähed teineteise otsas, vahedeta ja katkendlik tekst jne. kui palju sa koolis oled kirjatehnikat teinud?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 07:51
Utha..ma lihtsalt ei viitsi seda kirjapilti jālgida alati. Ja mis mul peaks sinust olema,samasugune null inimene sinagi,ja ei minul ole eesmärk sind närvi ajada ega suhelda sinuga,milleks? Aga sa ju igas teemas arvaja,ning lihtsalt raske kui su romaane ei märka.saa Å«le et ei olegi nõnda nagu arvad,ehk et sa läheksid siin rohkem korda kui suvaline kommi kirjutaja.ja see rohkem sinu teema kõiki halvustada,eriti mehi.aga kui sul kõike tarka teha miks 24h ihas?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 08:07
Ja minagi siin vaid töö-kõrvalt,kuna aega jagub,tulutoov ühendatud huumoriga(ihaga,foorum ju pigem huumor) .ja nii lihtne see ongi,ja ega arvagi et päriselus foorumlased samad tegelased on.üidjuhul arvan kõigist pigem head.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 08:12
kallis inimene, kust sa võtad selle, et ma 24h siin olen? selleks, et taolisi järeldusi teha, peaksid sa ise ju siin 24h olema või mis? nii et ära tee oletusi.
ja ei arva ma endast midagi, tähtsaks ka ei pea.
ma olen juba aru saanud sellest, et sa pead minu arvamusi meeste kohta halvustavaks. selles asi ongi. see vist erutabki sind minu juures?

pole vaja olla nüüd mingi meeste eest rääkija ja näidata, kui solvunud sa oled. ära tee välja. ma pole kedagi halvustanud, aga ennast peaksite te mehed siin küll natuke kriitilisemalt vaatama. nalja koht, eriti see riistade teema.
no kurat, te ajate ju naerma sellega. ja siis tuled sina ja tahad mulle selgeks teha, et mina halvustan kedagi jne.
see, et sa seda arvad, tähendabki seda, et eneserioonia on teil nullis ja enesekriitika samuti.
kas sa tead, et osad mehed naeravad selle teema peale?
ma suhtlen intelligentsete inimestega, siin palju selliseid ei kohta. sellest ka mu "iroonilised" arvamused.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 09:08
Utha..kahjuks,önneks ei eruta sa mind .üldse.kesksugu pigem.ja ei räägi ma ka teiste eest.24h sest vaatame sinu kommide hulka.sa oled siis vist oma intelligentsete sõprade häälekandja siin..sinust seda intelligentsust just ei öhka ..alati just.minul sest riista teemast suva,kui sa alati ise neid teemasse ei kaasa.ja kas sa ka tead et paljud mehed ja naised naeravad kõige peale..ja pealegi miks siin Å«ldse siis igas teemas suhtled.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 09:49
Utha,nagu ennist juba ütlesin et see foorum ongi minule huumor.järeldus tee ise. Sinule aga soovitaks loobuda mitte-naiselikust kønepruugist,ehk mõningad v2ljendid,tõstab intelligentsust.kena päeva ,rohkem ma ei viitsi tühjast kohast jaurata.iroonilisuse võiksid ka uuele tasandile viia,oleks aeg.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:04
ega rohkemat polegi selle peale öelda. eks te olete ka mulle nali ju

muide, kas sa pole tähele pannud, et siin teemas räägitakse liiga vähe peenistest ning liiga palju minust ja minu arvamusest? millest see tuleb?
igavaks muutub siin teiega. rääkige parem asjast, mis kedagi huvitaks. ma saan aru, et mina olen teile huvitav, aga see muutub tüütuks. mul endale pole ka midagi lugeda enam siin.
tee õiget asja, aga ära otsi õigustusi sellele, miks me ei peaks sel teemal siin arutama või miks ma ei tohiks nii arvata
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:09
juuksur, mis sa seletad, sa oled meister sittuja, junn siia, junn sinna
sul tuleb see lausa geniaalselt välja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:09
vabanda, milline se mittenaiselik kõnepruuk on? tahaks kohe näidet selle kohta
eks teiega peabki ju vahel kõnelema teile arusaadavas kõnes. kuidagi tuleb ju arusaadavaks ennast teha. nii et tänan teatamast, et ma pole naiselik. aga ma ei näe siin ka erilisi mehi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:11
siin teemas sa ju junnid suure õhinaga. nagu ikka räägid aiast, aga ise oled aiaaugus

sulle ju meeldib nii plähmida, tunnista parem varsti tuleb jotimees ja räägib sulle miks sinililled on sinised
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:13
kiremorvar, kas sa ootasid kogu aeg mind? hommikust peale? ootad kohe seda, kuidas ma tulen,et siis saaks minuga siin "suhtlema" hakata jne?
teema on lõpetatud. edasi mängige ise
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:16
ei vastupidi, sina ootad meid. sul on ju nii tühine see eluke, kui keegi ihas sinuga suhtleb siis sul tehtud päev
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:17
ja kiremorvar, kas sulle sealt "ülevalt poolt" polegi veel hoiatust tehtud? nii seal „üleval“ oleva jumala kui ka administratsiooni poolt? või loodadki nii hakkama saada ja arvad, et sind ei pandagi siin tähele?

no on ikka lolle olemas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:21
aga kes sinuga siis suhtleb, ära lase endale jalga
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:22
sulle öeldi, et arene. sa ei tea, mida see sõna tähendab?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:24
igapäevaga areneme mis sa juuksurike ilma meieta küll teeks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:25
ei tea jah, surnud oleksin.

aitab, ma ei viitsi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:27
kindlasti oleksid muld peal ja kikkerhernes kasvamas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:29
mul on kindlasti siin palju huvitavam ja mitmekesisem suhtlus (ka inimeste poolest mitmekesisem) kui sul. nii et ära aja midagi oma rinda siin ette.
ma kohe huviga vaatasin, kuidas sul see "areng" toimub. kas keegi eriti ei kirjutagi sinule? või toimub sul kirjavahetus mingi teise konto all?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:35
sa oled nagu muretsev ema
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:41
no mis, kas tuli kohe oma ema meelde või?
kes seda teab, mida tema selle kohta veel öelnud oleks. kas su ema oli sinuga natuke domineeriv? autoriteetne? aga isa?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 10:44
ei ei, ikka kitseema, loe ise:

Kitseema õpetab kitselastele: "Mina lähen nüüd poodi ja teie pange uks lukku, kui ma tagasi tulen siis koputan uksele ja ütlen parooli: "Imen tissi", siis teete teie mulle ukse lahti aga ainult parooli peale!" Kitseema läheb minema ning kohe on kohal hunt kes seda juttu nurga tagant kuulas. Koputab siis hunt uksele ja ütleb peenikesel häälel: "Imen tissi." Seestpoolt karjuvad kitselapsed talle vastu: "Tead hunt, sa võid kasvõi m***i imeda aga meil on uksesilm!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:51
Väljendid ,v6ite perse minna,ja k6ik need m , tähega väljendid jne.kui ei meenu v6in ka vä5a tuua,kus neid kasutanud.ja minu arvamus ropendava naise kohta ,pole kiitev.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:00
oota, kes neid siis kasutanud on? ega ometi mina seda kõike teinud? peale "perse" ja "kuradi" ma muid eriti ei teagi ah jaa "sitt" oli ka on veel mingeid, mida sa uurinud oled?
ma olen nii viisakas inimene ja siis tehake mulle selgeks, et ma olen korraga ebakultuurne jne
ja muide, mis minusse puutub, siis ma pole kunagi teisi korraga sinna kohta saatnud ikka ainult teatud isikuid ja siis oli see ka teenitult. ise nad teavad, mille eest said. mul pole midagi kahetseda nii et kui see sind puudutab, siis kahju, aga ma tean, kes ma olen ja kes mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:01
ega juuksur ometi ropenda, ta nagu ingel
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:05
muidugi, ma olen ka sind kiremorvar sinna kohta saatnud ja teiste ees.
ma pole öelnud, et ma ei tee, aga ma ei tegele sellega valimatult ja igal pool. ma pean endiselt endast lugu ja sulle kiremorvar soovitaks ka seda teha - sul on vist madal enesehinnang.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:28
juuksur, mängime arsti
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:53
mängime jah. kumb sa oled?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:54
mina olen patsient ja sina oled arst
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:40
no vahelduseks võiksid sina mulle ju diagnoosi panna lisaks neile, mida sa juba enne pannud oled
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 16:03
Utha, kas sa siis ei taha psühhiaater olla
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 16:19
ikka tahab
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 16:23
kogu aeg ei taha. vahel võtaks ja mängiks ka teisi mänge.. mäng „arva ära, kes ma olen“
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 16:27
juuksur, lähme rattarallile, võitma ikka
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 17:27
käi jala
˅ näita rohkem ˅