Foorum
2023-04-14 01:10
Ja ikka ma otsin seksi neiuga, Olen kena, Olen ainult uhe abikaasaga terve elu, ainult üks partner terve elu, than leida kellega teine seksi kogemus saada ) penis on 20cm, krt, mida veel lisada on vaja.

Ole minu teine naine elus, kus sa oled kena neiu

Vot, otsimas juba rohkem kui 3 aastat, ehhh, ja ma ei ole midagi katkise peaga ja see pikk jutt sitt jutt on tõsi, vasinud juba et ei usu keegi, utled tosi ei usu, valetada nagu tahad koik usuvad, imelik asi... Mina aga ei taha et tutvus alustaks valetamisega.

Perekond on, ja sellega on koik ok, 3 lapse, lihtsalt mina than kogemus, kuid team et see on paha ja ma teen valesti, aga noh nagu on...
˅ näita rohkem ˅
2023-04-14 21:13
Aga otsi siis kolm aastat veel.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-16 18:00
Vähemalt on mingisugunegi auk. Mind kunagi 10a keegi ei uskunud, et ma vallaline olen.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-16 23:11
Otsimine ei aita, leida tuleb.
Kindlasti on igaüks leidnud tänavalt raha. Enamasti on tegemist küll väikeste müntidega, mida tihti ei viitsi isegi üleskorjata, aga näiteks mina olen sattunud ka 20eurose peale. See leidmine on täielik juhus, lihtsalt satud vaatama õigesse kohta, Kui nüüd aga minna hommikul välja eesmärgiga raha leida, siis väga suure tõenäosusega ei leia sa mitte midagi. Ega see ei tähenda, et raha tänaval ei vedeleks. Lihtsalt polnud seda seal, kust sina otsisid. Keegi teine kindlasti leidis.
Armukese otsimisega on samuti, sa võidki otsima jääda. Targem on lihtsalt suhelda inimestega ilma kindla tagamõtteta, küll siis selgub, et mõni kõlbaks ka armukeseks.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-12 11:15
jott, kui edasi arendada seda juttu, siis peenraha leiab küll, kui õigetes kohtades otsida
˅ näita rohkem ˅
2023-05-12 11:46
Algkooli päevil, kui vahest jäi paar kopiat jäätiserahast puudu, siis küll ei vedelenud seal, kus varem mitu korda oli olnud. Venelased ütlevad: закон подлости.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-14 20:36
venelased ütlevad ka et kui raha pole siis otsige seda napsi jaoks,selle jaoks leidub alati.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 10:22
ma täpsustan teemaalgataja muret - vaata kui sa oleksid tegelikult ka kena, oleks sul profiilis pilt. kasvõi üksainus. peenise osas proovi õppida selgeks joonlaud. sa üllatud selle rohkete kasutusvõimaluste üle; seetõttu saab sellest 20nest cm-ist ilusasti 15
ja pärast kõike seda sul võibolla õnnestubki mingi tutvus luua, kui sa selle lakkamatu fantaseerimise järgi jätad.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 11:47
Kuldsed sõnad, kellips
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 22:33
Kas see on nüüd mõni mure,ma olen kolm aastat vabatahtlikult ilma olnud ja pole ka häda miskit
˅ näita rohkem ˅