Foorum
2018-05-30 22:56
Kuidas aru saada mõistest "kerge bi-huvi" ?
˅ näita rohkem ˅
2018-05-30 23:13
Kellelgi on kapiuks pisut liialt kaua avatuks jäänud, aga päriselt ei juleta sealt ka välja ronida. See on kerge kattevari.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-30 23:36
Sain ma õigesti aru, et siis on otsitud lihtsalt üht nö. pisut leebemat väljendit kattevarjuks tavalisele pederastiale?! Umbes analoog nagu prostitutsioonile on saanud sünonüümiks: "Soovin leida sponsorit"
Paraku tundub üha kasvava trendina kuulutustes see: "Kerge BI huvi"
Jube hea, kui asja kommenteeriks muidugi need "kerge BI huviga" inimesed ise.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-30 23:38
Alles ma kirjutasin ühe bi-huvilise härra kohta, kes paare lantis, et ohverdab enda anuse, et saaks pede naist keppida.
˅ näita rohkem ˅
2018-05-30 23:41
Nii see ongi, härra Luu, et see on kattevari kõige lihtsamale pederastiale, ja ei millelegi muule.
Ma olen lugenud ka kuulutusi, kus nn. "100%" heteromees sooviks "lihtsalt niisama" nautida üht või kaht munni oma suus või pärakus.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-02 08:51
Vaata jott on suur spets bi ja gay asjade peale.Kuna nagu kapist ise välja tuled?Targutama oled kõva mees aga muidu paras lödipüks.
˅ näita rohkem ˅
2018-06-22 18:19
Minu puhul on samuti niisugune kergem või väiksem bi-huvi.

Põhijoontes olen üsna hetero aga mul on kalduvus ekstreemspordile, mis avaldub ka seksis. Muuhulgas siis näiteks seksis teiste meestega. Miks? Sest selles on midagi keelatut ja nilbet. See erutab.

Naise olemasolul olen vähem bi, ehkki ei ütleks kunagi ära MMN-teemast ja pulli pärast imen ikka ja jälle mõnel kutil lahti. Vähem või rohkem salaja - on juhtunud ka oma naise põnevil ja üllatusest pärani silme all Üksikuna, nagu näiteks praegu, olen rohkem meeste seltsis, sest selles skeenes on lihtsam tegevust leida.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-10 11:36
No kui see kirjeldus oli nüüd väiksem bi huvi, siis milline see pederastia veel on?!
˅ näita rohkem ˅
2018-07-10 18:03
Näiteks see kui naised ei huvita. Mind huvitab mehe juures üksnes riist. Ei miski muu. Puhtfüüsiline värk. Emotsionaalset sidet (v.a. sõprus) suudan luua ainult naisega.
˅ näita rohkem ˅
2018-07-10 19:38
Kas sa ise ikka saad aru, mida räägid? Et oled heteromees, kellele meeldib munni imeda. Vbl on see sulle üllatuseks, aga heterod ei taha imeda teise mehe munni
˅ näita rohkem ˅
2018-07-10 19:50
... Ja naised ongi vaid kapi usteks.
˅ näita rohkem ˅