Foorum
1
2
2009-03-02 22:25
Olen ennast nii mönigi kord siin tabanud vaidluselt, kui kohtume siis kas turvasex vöi mitte ja valdav osa mehi on tagunud rusikaga vastu rinda ja väitnud, et nemad on täiesti terved. Seda kohas kus keegi ei tea kes kelle alt läbi on käinud. Tahaks teada kui '(hull)julge' rahvas siin siis koos on???
˅ näita rohkem ˅
2009-03-03 12:14
never ei soovita "ilma" nõustuda!!! noorematel meestel on turvasex elementaarne, üleneljakümnesed on aga ikka veel nii nõukakrambis sel teemal (ja oh neid nõmedaid võrdlusi a´la kindad käes ja skafander seljas ujuma jne jne jne....öäkkk!), et ma sellepärast ei suhtlegi nendega...ja kui kord aastas teen tänu heale textile erandi - astun ikka ämbrisse! kadunud põlvkond! aga jah, AINULT TURVASEX! kui sa just enesehävitamisega ei taha tegelda....
˅ näita rohkem ˅
2009-03-03 15:00
Ei tea kas keelekafännid peaksid keelele ka kummi peale tõmbama?
˅ näita rohkem ˅
2009-03-03 19:03
Ikka kummiga, kui ei tea/ei tunne partnerit pikemalt.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-03 23:59
njaa, ma nooremast põlvkonnast kindlasti kohe....
˅ näita rohkem ˅
2009-03-06 12:26
Tean meest, kes teeb võõraste naistega ilma kummita ja oma naisega alati kummiga Peret tuleb säästa Tegelikult sõltub kõik ikka asjaoludest ja intuitsioonist, kui see olemas on. Kummi peab ju ka valima vastavalt partnerile. Ja xxl kumme pole päris igast kioskist saada Kui aga väike otsa tõmmata, kipub see end maha kerima....
˅ näita rohkem ˅
2009-03-06 12:30
Kui viirus veres, ei päästa ka kumm 100% Et, kes tahab turvalist elu, tehku nagu tsaari ajal: Enne pool aastat niisama nillimist ja siis alles lapsi tegema.... nii mõnigi vanatüdruk jääb niimoodi vibrapruudiks
˅ näita rohkem ˅
2009-04-26 17:02
kummiga sex on maailma kõige igawam sex ,sellepärast ei tasugi igaühega sexida peab oma ja kindel olema .........
˅ näita rohkem ˅
2009-05-04 22:53
üks partner ja kummist pole kuulnutki
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 00:58
noo kui sa inimest veel nii ei tunne siis ikka kondoomiga miks peaksin ilma...?kui juba suhtes oleme siis loogiline jah et see kaob
aga senikaua ei tea mina kust ma oma riistaga käib juuu
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 01:22
Kontrolli ei saadagi?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 02:53
noo kui vaja siis vaja siis ikkagi saadan aga teil meestel on ju komme arstile mitte minna
ja samas noo mees kasutab ise ka kondoomi kartes et ehk naisel on midagi mida tema ei taha saaada või noh mina kasutan seetõttu et on küll jah tablad peal ja värki aga vb jään rasedaks siiski mis siis?jah tean tean kondoomiga ei funka nagu õigesti v nii et kokkupuudet pole aga noo kannatab ära selle....
ja ise käin niikuinii kontrollis iga kuuu
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 18:10
Ega jah kui inimest ei tea-tunne, siis ikka ilma suht-koht kahtlane ilma panna Kuid eks igaüks teab ise ju millega riskib!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 22:56
Ja lõpuks tuleb ikka tõdeda,et tagantjärgitarkus on täppisteadus
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 19:13
mulle isiklikult90prossa ikka ilma minu uhkusel on välja arenenud oma arvamus kummist ta lihtsalt keeldub koostööd tegemast aga nii kui oled asaja minema visanud temakese silma piirist on ta ka kohe koostöö haldis
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 17:12
Kummiga on grupiseks. Sina ja mina ja kumm.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 17:18
ja minule grupikas ei meeldi ja sellest osa ei võta! Seega parma jääte ainult sina ja kumm!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 19:14
No tänapäeva noortele küll kindel olla ei saa, ükspäev ühega, teine teisega. Safe sex eelkõige!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 20:10
Eks see ükspäev ühega ja teinepäev teisega oli ka endistel aegadel aga kumm oli lihtsalt puudu
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 20:44
Kas siis mitte rohkem neid haigusi liikvel polnud? Ma muidugi seda aega ei tea aga kuulnud nii mõndagit
˅ näita rohkem ˅
2010-04-29 20:50
Noh klamüüdia võttis naistelt juba neljakümneselt igasuguse seksiisu
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 21:35
konkurent!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 23:01
Keeleka tegemiseks oli ju olemas ka mingisugune kiletaoline asi? Ei pea ju keelt kinni siduma.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-08 21:19
kondoom on hea, endale jääb ülevaade asjast ja 9 kuu pärast ei tule mõni elatist nõudma
˅ näita rohkem ˅
2010-05-10 00:10
oot aga kas sunnite naisi tablette tarbima, isegi kui partner kindel või mis moodi hoiate ära rasedust, lihtsalt tekkis väike huvi,
˅ näita rohkem ˅
2010-05-15 23:26
vaata jan, kui pauk lahti läheb tuleb kõvasti karjuda "vale auk", tead spermapoisid seda kuulevad siis on neil kohe asi selge - jälle perses värk. siis nad ei viitsi ujuda ja kurel jääb lend tegemata
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 09:00
Ka kummiga seks võib olla vägagi erutav ja naudingutpakkuv.
Vahet ei ole kas kummiga või kummita - küsimus on ikka partneri õiges valikus.
Kui sa partnerit ikka hästi ei tunne siis alati tasub pigem karta kui kahetseda.
Olen samuti üles kasvanud õndsas nõukaajas, mil kondoome sai osta ainult apteegist ja leti alt või Viru eest murjami käest - kuna aga ühiskond on viimasel kümnendil kordades avameelsemaks muutunud ning seksi tehakse ka muul eesmärgil kui paljunemine siis kummil ON OMA KOHT minu elus. Kummi kasutamine on sama loomulik nagu kaitsevarustuse kandmine mootorrattaga sõites.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 10:38
Kiiver peas võib mootorrattaga ka surnuks sõita Ma ei imesta kui aidsi hirmus kogu elu kummiga seksitakse.Vahel ei teatagi enam,et kummita on parem Eks kile pakendis kurke ole me kõik ostnud ja söönud ja teades,mis maitse neil on
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 11:50
Eks see kilesse kammitsetud sardellgi kipub seistes halvaks minema
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 11:59
Kiiver peas võib mootorrattaga ennast surnuks sõita küll, aga tõenäosus, et see kaitseriietust ning kiivrit kandes juhtub, on kordades väiksem.
Mul õnnestus viimaseid aastaid koolis käies osa saada nn. "perekonnaõpetuse" ning "terviseõpetuse" tundidest, kus räägiti, et lisaks AIDS-ile on olemas vägagi palju ebameeldivusi tekitavaid suguhaigusi, mida levitatakse väga suurtes massides.
Kurgile saab ka "kurgimaitselise" kile ümber tõmmata ning kiles sardell läheb ikka tunduvalt pikema aja jooksul halvaks kui kileta sardell.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 18:14
moottorratta kiiver peas ja ilma kondoomita, turvaline küll
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 18:22
kummiga kindlasti turvalisem, iseasi, et "peategelane" ei taha tihtipeale kummi tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2010-05-17 18:48
Keegi ei eitagi,et suguhaigusi pole olemas ja nad pole ohtlikud tervisele.Kunagi ikka kummi kasutati rohkem selleks,et naine rasedaks ei jääks.Kõik suguhaigused on vanemad kui meie siin.Ka aids oli juba viimaste andmete järgi aastal 1900 või varem.
Grippi on surnud kordades rohkem inimesi,omet me ei kanna ju suu ees maski.Ma ei hakka muid näiteid siia tooma,millesse inimesed surevad ja mida saaks ka ära hoida kui inimene oma tervise eest rohkem hoolib Kui ikka otsida ja leida õige partner,pole see asi nii hull midagi.Ikka püütakse seksida kõigega,kes lahkelt annavad ja mõni ise selle üle veel uhke kui arv aina suureneb.Tean elust juhtumeid,kus teades,et naine põeb suguhaigust aga tung selle kena tibi juurde on meeste poolt suur
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 14:48
Keegi eelpool juba mainis, et pole vahet, kas kummiga või ilma - see seksi headust ei mõjuta niivõrd. Kõige tähtsam on partneri valik ja keemia partnerite vahel. See on see, mis teeb seksist õige seksi ja annab naudingu.

Ärge süüdistage kummi, kui keemiat pole! Loomulik, et juhusliku partneriga ühekorraseks või paaril esimesel korral ei jõua selle õige naudinguni. Aga siin pole küll kumm põhjuseks, vaid partnerite kohanematus.

Pigem vabastab kumm meeled ja peletab kartused ja seksi nautimist segavad hirmud eemale - vabastades meeled naudingute jaoks.

Kummi poolt ikka ja alati!

Andke andeks, aga mulle näib, et kõige kõvemad kummivastased on vanemad meesisendid, kellel mingist vanast ajast jäänud kummihirmus pole õiget seismist riistal.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 19:04
Turvalisus on eelkõige, ise asi kui on jah püsiparner
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 20:19
Mis tähendab vanemad meesisendid Kui vanemal mehel püsipartner,milleks see kumm veel lisaks Muidugi paljudel naistel peas siin kumm ja rahanumbrid siis muidugi head kummi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 20:55
See kummiprpbleem on kinni kõrvade vahel.Isiklikult leian,et see pisike ebamugavus,mida kumm endaga kaasa toob,on köki-möki selle kõrval,kui partner ei suuda hirmu pärast keskenduda.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 21:26
jfjm: oled tõeline mees

aga...kuna see teema pakub tõsist huvi....kui suur on siis tegelikult see pisike ebamugavus? mis nimelt põhjustab ebamugavust? ehk tead, miks on osad mehed (õnneks vähemus) kummi vastased?
saan täielikult aru eelkõnelejast, kellel püsipartner ja kummi nii turvalisuse kui rasestumisvastase vahendina kasutada ei ole tarvis, aga paljudel-paljudel, kes oma püsipartneri juurest kõrvale kalduvad, oleks ju õige kasutada

ma ei ole aru saanud ja huvitab, et miks?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 21:49
samas võib ju küsida,miks on püsipartneri juurest kõrvale kalduda Ma pole kummi vastane vaid tean seda kindlalt väita,kes on ainult kummiga seksinud,arvab,et nii ongi hea ja ei oska paremat tahtagi muzike,kui arvad,et kumm on ainus ja õige lahendus...keegi ju ei keela kummi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 22:49
Elmar,kuigi minu seksisaavutustest on ainult väga väike osa läbi kummi sooritatud,julgen ikka väita,et pole häda midagi.Nagu ma juba ütlesin: probleem on mehel kõrvade vahel.Ja mina seda kommenteerida ei oska.
Aga siin tekibki küsimus,mis väärib omaette teemat: naised,kas panete ise kummi peale?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 23:45
ei tahaks veel teemat lukku lüüa...palun, kas keegi ikkagi vastaks otse küsimusele...

mis nimelt on kummi kasutamisel mehe jaoks ebamugav?
mis nimelt on mehe jaoks ilma kummita parem?

naisel ei ole tunnetuslikult vahet, kas mees on sees kummiga või ilma, vahe on puhtalt teadmises

mind ikka huvitab see, mida mees tunneb
kui foorum on ainult üksteisele "ärategemiseks", palun vastake mulle privaatselt.
ette tänades,

muzike
˅ näita rohkem ˅
2010-06-08 13:38
California osariigis, Bakerfieldis on kohustuslik kasutada kondoomi, kui kavas on seksida Saatana endaga.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-08 21:26
Aga juttu pole ju naissaatanast
˅ näita rohkem ˅
2010-06-12 18:01
Noored eelistaksid ilma teha. On tulnud ette kus eelmängu ajal on kõik tipp - topp, nii kui aga kummi panekuni jõutakse, ei saa enam asja sest asi on äravajunud Ühesõnaga nii mõnigi seks on sp ära jäänud et ilma kummita ei taha ( usalda ).
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 21:13
Ikka turvaseks
˅ näita rohkem ˅
2010-06-13 21:13
Ikka turvaseks
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 11:59
kumm kummiks aga suuseks? Mis te siis teete? Ka läbi kummi? Naised omavahel läbi toidukile? Või arvate et naine naiselt HIV-i ei saa??? Kumm on geniaalne leiutis ja, kui piirduda vaid maha ja taha saagimisega, ka üsna efektiivne. Aga kõik muud mängud???

Keegi mainis, et kui inimesega juba pikemalt tuttav kaob ka vajadus kummi järgi. Kindlus, et tegemist on terve ja turvalise partneriga saabub alles siis kui oled pool aastat oma partnerit 24/7 jälitanud ning veendunud et tal pole ühtegi seksuaalsuhet ega kokkupuudet võõra verega, seejärel vead ta kontrolli ja nõuad arstilt pitsati ja allkirjaga paberit et teine terve. Ja isegi siis on minumaalne võimalus et laboris aetakse vastused sassi. Seega risk säilib alati. Küsimus on selles kui suur see risk on.

PS! Isiklik seisukoht - nii turvaliselt kui võimalik, kasutades kõiki olemasolevaid vahendeid selle saavutamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 11:02
turvaline sex annab alati kindlustunde.ikka kummi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 20:30
uman krt, sa siis lapsi ei saagi, kõik kure toodud,
˅ näita rohkem ˅
2010-07-11 12:50
Jutud juttudeks, kuid kas keegi on läbi toidukile suuseksi teinud ja kuidas oli?
˅ näita rohkem ˅
1
2