Foorum
1
2
2010-07-12 14:52
vat läbi toidukile suuseksi toimetamine on huvitav ,kuid kas reaalselt seda keegi on jääb kindlasti küsitavaks ohud paraku varitsevad igapäeva elus meid kõikjal sama ka sexi juures,kuid inimene vist ikka teab ja tunnetab ,et peab kaitsma partnerit ning ennast
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 03:15
See kes tänapäeval ilma kummita juhuseksi teeb on ikka eriline vastutustundetu tõbras ning endast ja teistest mitte hooliv. Ma ei tee isegi omale käega enam ilma kummita vahest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 16:38
juhusex kindlasti kummiga kuid ona kummiga maitse asi midagi tohi kaotsi lasta
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 09:48
juhuseks ikka kummiga. kuigi ka siin lehel olen täheldanud, et nii pea kui mainid et ainult kummiga, kaob koheselt paljudel meestel tahtmine. jah, mulle endale meeldiks ka ilma kummita, eriti oraalseks, aga tervis on kallim
˅ näita rohkem ˅
2010-08-19 11:18
muzike
proovisin..... võimatu teha, võimatu tunda midagi kui tehakse. Kui mehed läbi kummi tunnevad kepi ajal sama mida mina kilega keelekat tehes siis.....tõesti vaesed mehed. Keelekas läbi kile on täiesti tundetu tegevus võrreldes normaalse keelekaga. Vaakumit ei saa üldse tekitada ja sada muud jama. Siis juba pigem näpukas.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-27 13:47
Peale HIV-i on veel selline uskumatu rõõm nagu antibiootikumidele resistentsed "tavalised suguhaigused", mis tulevad sellest, kui oma tarkust mööda ravitakse, ravi pooleli jäetakse vms.

Kui HIV võib mõnele olla igavikuline probleem, siis kuidas oleks näiteks antibiootikumidele resistentse süüfilisega?

Muidugi on minuarust üsna selge, et kumm võtab mehel kõvasti tundlikkust maha. Kuitahes "sensitive" kumm. Võite rääkida mida tahes, aga see on nii.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-25 12:39
Lugesin just ükspäev: Suguhaiguste vältimise esimene tee on nakatumise ennetamine ja laialdane kondoomi kasu-tamine. 2008. aastal läbi viidud Tervise Arengu Instituudi (TAI) uuringu andmetel kasutab ju-hupartneriga vahekorras olles vaid 31% inimestest kondoomi, mis näitab, et kaitseta vahekor-rad on laialt levinud.
Dr Laanpere tahaks julgustada inimesi ennast suguhaiguste suhtes testima. Sellele tuleks kind-lasti mõelda kui on olnud kaitsmata vahekord, näiteks on kondoomi kasutamine ebaõnnestunud või avastab inimene endal suguhaigusele viitavad sümptomid.

Testimiseks on mitu teed, kas külastada arsti või võtta endalt proov kodus ja saata see Testikodus.ee portaali kaudu laborisse analüüsimiseks. Noortele on üle Eesti loodud nõustamiska-binetid, kus noor on alati oodatud ennast testima või küsimusi esitama, infot nende kohta saab kodulehelt www.amor.ee.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 11:53
see tundlikuse jutt on peas kinni.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 12:19
papi, kas see kährikkoer keda sa võpsikus keppisid, kas seda panid ka kummita?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-05 12:26
Mina ei tee mitte ainult kummiga vaid panen jalga ka KUMMIKUD!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-05 19:11
mina panen kogu aeg ilma,haigused on selleks ,et levida
˅ näita rohkem ˅
2011-04-05 19:11
mina panen kogu aeg ilma,haigused on selleks ,et levida
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 10:05
See on korduvalt peast läbi käinud teema. Eriti paneb mõtlema siinne paaridevaheline või kolmekesi kohtumine. Ilmselt ongi kogu tegevus limiteeritud eespool mainitud taha ja maha saagimisega. Sageli mainitakse, et neiud võiksid olla bi, soovitakse nende omavahelist intiimsust, kuid kuidas seda realiseerida - tõesti läbi toidukile? Ei eelda ju, et siit leitud partnerid tulevad arstilt saadud paberid näpus. Ja kui tulevadki, siis kes teab, mida vahepeal tehtud ja kuida ssee paber hangitud. On ju säärane vahva ütlemine, et kes ei riski, see Å¡ampust ei joo -antud kontekstis on aga Å¡ampusel äärmiselt kõrge hind.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-25 14:59
kurb on see kui mönimees sihilikult naisi siit otsib et oma haigust teadlikult levitab!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-17 14:46
Tänapäeval ei saagi teisiti kui vaid kummiga
˅ näita rohkem ˅
2011-08-14 13:29
ebakindlad suhted ikka kummiga, kindel partner ilma,
vahet poel,kas kummiga või ilma, ilma kummita saab lihtsalt kiiremini asjakallale asuda,teha seda millal iganes,kus iganes
ja korduvalt, isegi hiljem dussialla pesema minnes ei pea uut kummi otsima hakkama
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 04:06
Tuttavatega ilma, võõrastega kummiga.. Olen tähele pannud, et naistel tavalisti pole mingit vahet kummiga või ilma.. Või lihtsalt ei julge nad midagi öelda? Ühe korra on juhtunud nii, et kui riist läks juba tupele liiga vastu siis tüdruk ehmatas ja ütles mida sa teed, sul pole ju kondoomigi veel peal... Aga noh see on ka ainuke olnud kes teema üles võttis ja samas see oli ta esimene kord, ei jaganud ta eriti asja veel..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 14:41
Ja lapsi tuleb ka teha kondoomiga või kuidas
˅ näita rohkem ˅
2011-11-02 15:39
ILMA on kõige heam...ja mis tulema peab, see tulebki
Võõraga ilma...omaga..otse ja omadega
˅ näita rohkem ˅
2011-11-03 01:12
Mis, sa kepid iga tuttavaga we eks kõnelaad reetis juba enne, kellega tegemist
˅ näita rohkem ˅
1
2