Foorum
2014-01-19 20:03
Pimbid nüüd neid elukutselisi pensioni ja haigekassaga vast ei kindlusta? Olgu või hale, aga siiski.
Ja muide - needsamad veebilinnud siin, kes lasevad raha mehe nimega arvele saata, kes garanteerib, et see pole tegelikult sutenöör ja lind seda raha ei näegi?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:05
Vaba. Mina arvan et meie riik on hea. Mulle meeldib. Mina töötan meie riigi heaks.
Mis hüvesi pakub, mida praegu prostituut ei saa?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:29
Litsid ja prostituudid. Lits ei tarvitse mitte prostituut olla. Küll aga on suur hulk suhtes naisi, kes sisuliselt on prostituudid.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:34
Seletage palun, mis vahe on litsil ja prostituudil?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:38
Ma võin Sulle oma mõttekäiku selgitada, kui Sina selgitad mulle, kes on üldse lits.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:47
Lits = halvustav rahvakeelne väljend prostituudi kohta.Tuleneb vanast ajast, kui veel kuningad ja nõiad elasid ja seksimine toimus ainult ja ainult abielus olles. Kõik kes tegid seda abieluväliselt sõimati litsideks. Tänapäeval on ilusam nimetus ja see on prostituut.
Ilmselt paarisaja aasta pärast enam seksis vahet ei tehta.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:51
Aaaa, seksimine ainult abielus olles. Sellisel juhul on Sul absoluutselt õigus. Pole mingit vahet prostituudil ja litsil. My bad.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 20:51
Iha mõistes tähendab lits ühiskonna moraalinormidele alluvat naist
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:03
Kui moraalinormid töötaks, siis ei oleks iha lehte olemaski. Ei tea kuidas see asi kunagi lõppeb ka? Mis te arvate?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:05
Umbes miljon aastat tagasi kui ma veel koolis käisin oli selline vahetegemine, et lits liiderdab, sest talle meeldib ja ta tahab, aga prostituut teeb seda ainult raha pärast. On nad siis abielus, nunnad, lesed või vanapiigad - see pole oluline.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:08
Siinkohal oleks paslik öelda, et minu arvamus läheb kokku lytta omaga. Kuigi ma pole tegelikult nõus, et seksimaiast naist peaks litsiks nimetama. Kui ta muidugi teeb seda tõesti selle pärast, et ise tahab.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:09
Jah, see sõna kõlab tõesti vastikult. Sildistavalt.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:10
Palun siis seksimaia naise ametlikku nimetust. Mis see olla võiks?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:11
Ah, mõtle ise see sildike välja.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:14
Jah, parmaleikin! Kuidas Sina nimetaksid naist, kes võtab siis, kui tahab. No ja ütleme, et ta tahab tihti vaheldust.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:32
Mina isiklikult nimetan teda ikka naiseks. Polegi sildikest välja mõlenud.

Aga sinnani ma tahtsingi jõuda, et meil tänapäeval puudub see moraalinormide kogumik, millejärgi juhinduda. Igaüks õpetab ja mõtleb nagu kunagi kuskilt on kuulnud ja või ise suudab välja mõelda, mugavndatakse enda vajaduste järgi ja ongi tohuvapohu käes.
Vanasti käis asi piibli järgi. Nüüd käib seaduste järgi aga moraaliseadust pole. Ja nii me kaklemegi päevast päeva ja ei saagi kunagi üksmeelele.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 21:36
Ei tasu unustada, et pole olemas seadust, mida ei annaks väänata.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 22:07
Eks see lits üks lahke naine ole Aga sõimusõnaks muutsid selle kadedad naised ja ärapõlatud mehed.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 22:43
Natuke lugemist: http://www.syndikaat.ee/news.php?uID=3141&lang=est
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 22:57
muarust kõige rohkem "litsitavad" haiglaselt armukadedad mehed....
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 01:45
mitte ainult haiglaselt armukadedad, vaid ka äratõugatud mehed, ülisuure ego ja sellevõrra väiksema intelligentsiga mehed.
et siis mis hüvesi riik annaks? kasvõi haigekassa on see hüve mida riik saab, aga sutekas ei saa anda. riik kohustaks vast ehk ka need ametinaised regulaarselt medkontrollis käima. võimalik, et tekkiks ka teatav kutseeetika, kutsestandard. viimane on küll esmapilgul naljakas, aga kas on?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 12:55
Minu preemiapunktd lähevad Uthale parima seksi olemuse kirjelduse eest!

Järgnevalt tsitaat P.Coelho raamatust "Üksteist minutit":

Kuna ma olen esimene ja viimane
Ma olen austatud ja põlatud
Ma olen pordunaine ja pühak
Ma olen naine ja neitsi
Ma olen ema ja tütar
Ma olen oma ema käed
Ma olen viljatu ja lapsi on mul palju
Ma olen abielus ja vallaline
Ma olen see, kes annab elu, ja see, kes ei sigi kunagi
Ma olen sünnitusvalude leevendus
Ma olen abielunaine ja -mees
Ja ma olen oma mehe loodu
Ma olen oma isa ema
Olen oma mehe õde
Ja tema on mu hüljatud poeg
Austage mind igavesti
Sest ma olen häbiväärne ja suursugune
Hümn Isisele,III või IV (?) saj.,leitud Nag Hammadist.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 16:26
ma annaks punkti pigem Oshole ehk Chandra Mohan Jain´ile - http://en.wikipedia.org/wiki/Rajneesh
tema oli kõige selle taga.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 00:23
Vastates algsele küsimusele "Kas seks on alati ost-müük või on olemas ka lihtsalt seksi lusti pärast?"

Muidugi lusti pärast, kui ma veel seksisin!

Ja ma tegelikult ei saa ikkagi aru MIKS mehed selle eest lausa maksta tahavad. Sellel kõigel on ju lõpuks nõme tulemus harjumuste ja käitumismustrite näol... rääkimata sitast enesetundest (TEGELIKULT).
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 03:29
slave, ma arvan, et siinkohal võivad teised vajada sinu selgitusi
võibolla ei vajata ka, aga mina tahan teada, mida sa sellest arvad.
kas sa oled nõus kirjeldama seda, mida sina näed nõmedana ja millised on need sulle vastumeelsed käitumismustrid, millest sinu arvates eemalduda tuleks/eemalduma peaks. miks see enesetundele halb on jne. ehk siis selgita palun, millest sina oma pikas ilma seksita (ilma traditsioonilise vahekorrata) olekus hoidunud oled.
läheb lustiteemast välja, aga äkki tahad rääkida sellest
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 07:45
Utha,punkte oled saanud,kuid kas ka rahalises vääringus annetusi ? MTA ootab selgitusi sest deglareerimine on alanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 09:52
sa oled nagu lärakas tatti, mida peab kogu aeg maha pesema. tee lõpp sellele teemade solkimisele, haige inimene
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 10:03
ära sega, laps avastab oma eneseteadvust ja kujundab isiklikku arvamust. areng protsessi nimeks
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 13:05
Utha,teatud teemad on sinule valusad.Mis teha?Elu on selline.
vaba,jälle vabalangemine. Vahel võib.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 13:19
Vaba, aastatega on selgunud, et Risto ei allu klassikalistele evolutsiooni- ja dialektika seadustele. Tema arengus valitseb stagnatsioon.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 13:42
jfjm,paraku ei suuda sa mind millegiga üllatada.
kõik vana ikka kordub ja kordub.
oled juba aastates inimene ja mälestusi jagub sinulgi.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 14:07
Risto, sa üllatasid rahvast pika vaikimisega. Palun tee seda uuesti.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 14:25
ma vastan siis Uthale vahepeal
Jätaks selle minu seksiasja, see on teine teema hoopis.
Ostu-müügi protsess kaldub hävitama seksi jõudu naiste meeste vahelisest suhtest - seks on primitiivselt ostetav. Isiksus muutub vähem oluliseks. Ühele poolele on oluline leida "see kes annab raha eest". Teisele poolele on oluline leida "see, kes maksaks".
Mitte kõik, kuid paljud mehed unustavad sellise mustri järgi käitudes, kuidas naisele päriselt mõnu pakkuda, eelmängu teha ja muud sellist. Lihtsalt topid sisse, ajad lahti ja kogu lugu.
Naistel võib tekkida mõttepilt, et mehed ongi sellised hoolimatud värdjad, keda miski ei huvita. Ja loomulikult tulebki neilt siis raha ära võtta. Kui see muster kinnistub, siis tundub hooliv mees millegipärast jobuna.
Mehe halb enesetunne võib tekkida sellest, et kui ta lootusetu jõmm pole, siis tajub ta seda, et naist ei huvita ta mingil moel isikuna vaid ainult rahakotina. Ja see on suht tühi tunne.

Eriti nõme muster on veel see, et kuulutatakse valjult, nagu seksiasjad peaksidki sel moel toimima. a la "kui sa oled tõesti hea seksija, siis pole kahju sulle ka maksta"..."kui sa kohtumise eest raha ei paku, siis oled lihtsalt jutumees" jne. Vot see on tõeline perverssus Muidugi on olemas professionaalid ja see on pisut teine jutt. Kuid ka neil võib olla raske rollist väljuda.

Neid nüansse on veel palju.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 16:53
No see raha küsimine ja pakkumine on rohkem iha.ee teema, reaalses elus pole ma ühegi sarnase naisega kokku juhtunud. Pigem on vastupidi, et naised ei taha lasta näiteks restoranis või klubis ainult mehel maksta. Seksi saamisel ja rahal pole üldse mingit seost, ilusaid naisi võib saada ka ilma sentigi kulutamata.

Siin küberruumis tekib aga efekt, kus isegi alla keskpärase välimuse ja mõtlemisvõimega naine ujutatakse üle kirjadega meestelt, kes kas ei saa, oska või viitsi reaalses elus ühegi naisega tutvuda. See paneb kõik naised siin tundma end ühelt poolt puhta seksobjektina, teiselt poolt aga tõelise haruldusena. Kuna selliste kirjade tulv naiste postkastidesse paistab olevat massiivne, siis muutuvad naised kirjutajate osas väga selektiivseks. Tõsisemad kübersõltlased naised kaotavad sideme reaalsusega ja keskenduvadki iha.ee printsessiks olemisele, vältides märksa vähem tähelepanuavaldusi pakkuvat reaalset elu.

Tulemuseks on üsna huvitav mikroühiskond. Aga jah, see ei kajasta adekvaatselt välismaailma.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-26 17:22
julgen arvata, et reaalseid naisi, kes otseselt prostitutsiooniga tegelevad, on siin alla saja ülejäänud on veebika lubajad ja nende lugematu arv varikaid.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 10:27
Lihtsalt arutluseks. Elavad neidu- noormeest juba natuke aega kokku. Otsustavad, et oleks tore ka reisima minna. Ja siis noormees ütleb : Teeme nii, et mina maksan oma reisi eest ise ja seina maksad oma reisi eest ise.

Ma tahaks väga teada, kas see neiu veel üldse kunagi seda noormeest oma voodis näha tahab.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 10:35
Mõnes mõttes on hea, et maksad enda eest ise..Ei pea pärast tänitamist ja etteheiteid kuulama..juhul kui elu lahku viib
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 10:41
Minu arust just vastupidi. Võimalikult palju mehel lasta maksta, siis ei ole pärast raisatud (kellegi peale kulutatud noorusest) elust kahju, kui lahku minnakse. Ära lihtsalt lase tänitada- keera selg ja mine minema.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 11:22
ja selline küsimus läheb õhku viskamisele seksi ostu-müüki puudutavas teemas? kas siin peaks püüdma ka mingit seost näha?
järjekorras teisel kohal on küsimus, mis puudutab siin väljendatud mõistet "oma reis" ja ise maksmine. mulle jääb aruaamatuks, mida peetakse omaks. kas plaaniti eraldi reise erinevatesse sihtkohtadesse? jutt polnud mitte koos reisimisest?
kas tehti neiule ettepanek maksta oma ühiselt tehtava reisi reisikulud pooleks või reisib see paar eraldi ning neiu ootab noormehelt, et tema kulud ka noormehe rahast kinni makstaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 11:28
Just nimelt, Utha! SEllised küsimused tekivadki, kui hakata mõtlema, kas seks tähendab raha(rahalisi teeneid). Kuidas see on seotud kooselus. Reis on ainult näitlik (raha) kulu. Kui mees seksib naisega, kas teinepool ei looda midagi vastuteeneks saada? Miks ta loodab ja kui ta seksib mitte midagi vastu saamata, siis kuidas see mõjutab näiteks teda (naist siis) sellisel juhul, kui lahku minnakse. Kust algab ja lõpeb "tasuta" seks.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 12:17
Kui ikka mees teeb ettepaneku minna koos reisima ja teeb sama ettepaneku---et mina maksku ise enda eest ja tema enda eest..Aus olla--ma pigem lähen oma lapselapsi vaatama ja ostan neile midagi
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 14:33
Willow, mul on kahju seda otse välja öelda, aga Sa oled lits. Ma kasutan väga harva seda sõna, aga no kui naine isegi ei kaalu varianti, et seks on kahepoolne nauding ja tahab midagi materiaalset alati vastu saada ... No comments!

Mis puutub reisidesse, siis mul ei ole sellega kunagi küsimusi olnud. See on kahe poole kokkulepe ja tavaliselt peab arvestama tööaegasid jms. Ma ei kujuta ette seda noormehe "igaüks ise" ettepanekut ega ka seda, et naispool ise midagi panustada ei soovi (v.a. siis, kui naisel üldse raha ei ole).

See ei ole suhe, millest Sa kirjutad, willow. See on äritehing, kus naine on end juba ette prostituudina positsioneerinud.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 14:56
Huvitav, kuidas siis nimetada neid mehepoegi, kellel ei ole päriselus mitte mingeid muid võimalusi naist saada, kui siin kerjamas käia? Ja kui naine tasuta kätte ei anna, siis on lits? Vana teema ja siin mitmeid kordi läbi nämmutatud. Mind ei morjenda sinusugused kerjused, Brillo.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 15:14
Sa kirjutasid kooselust, kulla tütarlaps! Mitte iha.ee juhututvusest, kus mees naisele raha pakub! Usu või ei, aga enamus naisi ei ela mehega ainult seetõttu, et mees nende elu kinni maksaks. Ja armastuse tõttu kooselu ei nimetata "raisatud eluks" mitte kusagil mujal kui teatud elukutse esindajate juures.

Kus ja mida ma kerjanud olen?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 19:03
ei, kusjuures õige teemapüstitus willow poolt. tõesõna, kust algab ja kus lõpeb "tasuta seks"?

samamoodi ka näiteks, perekond. mees liisib naisele auto. perekond laguneb, mees liisingut ikka edasi maksab. järelmaksuga seks?
ka partneri kommunaalide eest maksmine on kauselt seksi eest maksmine.
miski siin ilmas ei ole tasuta, kaudselt plekid sa kõik kinni. mida kaudsemalt, seda suurema intressiga.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 19:08
Ja ma pean tunnistama, et mulle Tuti postitused meeldivad No palju seal tõtt--pole tähtis..Minu suu võtab ikka muigama...Nagu praegu
Vaba! Miks peaks mees liisima naisele auto?? Aru ma ei saa--kus sellised mehed on?? Ma pole oma pka eluea jooksul mitte ühtegi sellist näinud Nutetakse ju tassi kohv pärastki--mis ostetud on!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 19:15
Mina olen naise autoliisingut maksnud. Nii et vaata mind.

Paarisute puhul on normaalne, et perekulusid jagatakse. Mina seda küll kui mingit seksi eest tasumist ei võtnud. Ja kindlasti ei ole kumbki mu elukaaslane mingit minupoolset arvetemaksmist kui teenuseostmist võtnud. Ja ma olen mitme naisega restorani või kohvikusse sattunud, kes on nõudnud ise kogu arve maksmist.
Ma ei kujuta hästi ette erekonda, kus mehel on külmkapis oma riiul oma toidu jaoks ja naisel oma. Või et veini nautides vaadatakse, et üks pool rohkem ei saaks, kui pudel kahe peale ostetud.
Raha on teisejärguline asi.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 19:33
brilla--ma olen ausalt kunagi nii teinud, et panin oma söögid teise riiulisse..Tegin vaid omale kohvi ja süüa..Aga mul oli selleks ka põhjus. Kui mees armukesele räägib et meil pole enam midagi ühist, et lihtsalt niisama veel elame koos..No ma siis võtan ka asja nii..Pole ühist--pole ka söögid ühised Oh jah--eks ma olen suht kange ka
˅ näita rohkem ˅
2014-03-06 23:18
Sellele teemaküsimusele saab ju vastata ainult ühte moodi, et EI OLE!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-07 01:22
Sirruke, ajal mil sa oma leivapätsi teise riiulisse tõstsid ei olnud see suhe sul ju enam ka peresuhe.
˅ näita rohkem ˅