Foorum
2011-05-30 15:14
jotimees on vist mingi tarkade lausete raamatu ostnud, arukaid vastuseid tuleb temalt üliharva.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 16:24
Kiremorvar, aga mida sa enda kirjutistest arvad?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 17:03
see on see mis ma arvan asjast ja oma arvamust nagu põhjendasin.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 19:59
Aga minu mõttest sa ikkagi aru ei saanud. Inimene on see rahulolematu loom, kes proovib loodusekorraldatut ümberkorraldada. Seks kui selline peaks ka ju toimuma naistel vaid korra aastas, aga naised on õppinud seda aastaringselt nautima. Praegu on veel natukene sellest muistsest valikute tegemisest säilinud, aga küllap varsti suudavad ka kõik naised iga mehe peale erutuda ja elu ongi üks lõputu orgia
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 21:02
aaaaa....vahest meid loodigi selleks siia ilma algselt et me ainult teeks orgiaid aga inimene astus keelust üle ja visati orgiate paradiisist välja...polnud Aadam ja eva vaid Aadamad ja Evad kes kõik aina seksutasid sest tööd ei pidanud tegema kuna onu valges hõlstis võlus aina sööki lauale...karistuseks aga visati välja selt kohast ja Aadama ja Eva lugu on tegelikult fiktsioon kuna....aaa ma ei tea
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 17:37
Samas ahvid teevad samuti seksi ainult seksi pärast. Ja hiljuti leiti, et pingviinid suisa maksavad seksi eest. Pingviinidel oli tasuks siis pesaehitus kivid. Pole see inimloom nii erinev midagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 23:48
Loomulikult seksivad inimesed ka ainult seksi pärast...oleneb pazrtnerist..
Paar kuud tagasi oli mul isiklik kogemus klubis....mind asus piirama noormees,kes nägi välja nagu oleks just asja saabunud CK pesureklaamist...igati über...tüüpiline playboy....me suhtlesime..sain tead,et ta on 24...well..liiga noor..
Tekkis kiusatus...tegelikult ka...aga kaine mõistus siiski võitis...
Mul oli palju rohkem kaotada ....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 11:21
Push,,lase nüÅ«d mõnes teemas kleidi'sabast' lahti ka.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 12:10
PushUp ja romaa-te nagu vanad sõbrad?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 08:19
õige ta oleks?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 15:35
Tehke nüüd kalli-kalli teineteisele!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 16:01
Mina jälle ei saa aru, miks ei võiks inimesed, kes sugusuhet peavad, sõbrad olla.
Olen siinse foorumi konservatiivsuse üle ennegi hambaid teritanud ja nüüdki jääb mulje, et on olemas kaks võimalust: kott pähe ja lossi, või palav armastus.
Lossiisand leiab kord vingema kaunitari ja armastus saab kiiresti otsa.
Sõber pole lõppude lõpuks see, kelle seinale facebookis kirjutada "meeldib". Sõber on tubli tükk lugupidamist ja arvestamist. Seks pole sugugi nii pähh ja sobib sõpruse juurde või sõprus seksi juurde suurepäraselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 17:16
jah, lugupidamine ja teisega arvestamine on tähtsad omadused. see aga tähendab seda, et sellises suhtes on ka palju rohkem arvel kui tavalises seksisuhtes, kus saadakse vahel kokku ja erilist suhtlemist ja huvi tundmist muul ajal nagu polegi.
palju oleneb prioriteetidest - sellest, kas sulle on olulisem kogu suhe tervikuna ja teine isik ning temaga seonduv või ainult see seks seal sees. kui need pooled suhtes teineteist segama ei hakka, siis polegi vast oluline.
ainuke segav „asi“ ongi tunded, mis võivad tekkida. ja eks veidi oleneb asjaolust, kuidas on kokku saadud - kas oldi juba enne tuttavad või koguni palju enamat (sõbrad nt) ja siis arenes suhe seksini või kohtutigi omavahel ainult selleks, et seksida ja sealt edasi arenes see sõpruseks.

olgu mis on, aga minu arvamus on, teineteisega arvestamine on sellises suhtes kohustuslik. see peab olema. eriti veel siis, kui asi on sõpruses. muidu ei kujutaks ette, kuidas see saaks kesta.
sellest, kes sinuga ka muudes asjades arvestab, võib saada endale korraliku sõbra ja tean, et võib ka vastupidi olla - sõbrast võib saada partner.
tegelikult võivad igasugused suhted edukalt toimida, kui osapooltel on asjadest samad arusaamad ja suhe võrdne.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 12:21
Utha, aga kuidas sinul tunnetega on?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 12:25
nägid seda? tee sellest omad järeldused
˅ näita rohkem ˅
2011-06-12 17:07
Utha, tubli oled. teed vaikselt edusamme.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-10 19:36
Seks mõne vaenlasega ehk lesbiga on parem kui seks sõbra ehk heteroga
˅ näita rohkem ˅
2021-10-11 01:14
Guy: Yo bro, my sister is pregnant!
Friend: Damn dude, you’re gonna be an unc-
Guy: Im gonna be a dad!
Friend: …? oh
˅ näita rohkem ˅
2021-10-17 13:30
Abrukapiider - kirjelda seda kuidas võrdlesid ja mis oli parem või halvem ?
˅ näita rohkem ˅