Foorum
2009-10-14 13:06
Mina küll ei väärtustaks liialt sellist sõppra,kes häbeneb minu sõber olla
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 13:40
Mina väärtustan aga sellist sõpra, kelle heaolu nimel olin valmis oma nägu eemaldama. Sõber on hetkel olulisem, kui minu nägu.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 14:10
Tähendab,et häbened ise enda siinviibimist
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 14:27
Mina ei häbene midagi. Olen ikka arvamusel, et inimesed on ka siin samad, kes reaalis. (üldiselt on see pikk jutt ja ei hakaks seda siin lahkama pole selle küsimuse teema), Lisan vaid seda, et siinne keskkond on vägagi huvitav koos kõigi siinviibijatega.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-14 14:34
to jfjm Kui mu nägu on siin nii vajalik atribuut, siis luban pühalikult, et see tuleb siia mingil hetkel tagasi. Seniks aga kannatust ja pikka meelt
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 00:04
Sellepärast mul sõpru ei olegi. Sest sõpru ei "nussita"!! (seda sõna otseses mõttes)
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 23:56
Mul ei olnud küll sellise suhtega mingit probleemi - kõik sujus probleemideta. Sõbrad oleme praegugi, seksi ei tee. Ainuke viga selliste seks-sõprus suhetega on see, et varem või hiljem hakkab üks tahtma midagi rohkemat kui lihtsalt sõprus, tavaliselt on selleks naine.

Aga muidu mõttetute kohustuste puudumine, usaldus - mis tuleb omakorda sellest, et kumbki kummale nagunii ei valeta/varja midagi, sest tegu on sõprusega, mitte mingi imeliku asjaga, mille nimi on suhe või armastus vms kus üks kamandab ja teine nuhib kolmanda järgi...

Ja kuna kõik on vaba ja mõnus, siis see teeb seksi ka heaks

Ühesõnaga - mina annan sõbrale heameelega kärtsu keppi. Ainult meestega sõbrannade kohta see ei kehti, olen ikkagi dsentelmen, tahtku palju tahab, vähemalt mu käest ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-08-09 15:19
mul omal oli alles selline sõprus suhe ühe noormehega ja ennem sai juba üksteisele mainitud et ei taha kumbki osapool suhet...kõik oli hästi kuni üks päev ta kirjutas msnis et selline asi tuleks lõpetada,,,kuid ma ei saa nagu siiani aru miks ta nii otsustas...kõik klappis temaga voodis hästi...kuigi tema otsus oli sellele lõpp teha suhtleme endiselt

ei ole alati naised need kes tahaksid mingi hetk midagi enamat...tean paljusi mehi kes on sellised
˅ näita rohkem ˅
2010-08-09 15:36
Ju siis ikka ei klappinud, see seks niiväga. Leidis teise mängukanni.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-09 22:09
Ju siis leidub ka selliseid mehi,kellele naine on tähtsam,kui sõbrad
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 09:37
Võiks öelda, et mul siis selliseid sõpru kes vastavad teemaalgataja kirjeldusel ikka on. Selliseid suhteid kus pigem domineerib sõprus ja vahel juhtub ka mindagi muud. Ütleks, et üks selline nn sõprus kestab aastast 99.
Samas ma tean, et on ka neid juhuseid kus väga meeldiv sõprus puruneb ööga kildudeks. Kaovad need vanad mõnusad vestlused jne. Näed ära, et inimene ei suhtle enam nii vabalt. Nagu miskine nähtamatu sein tekib sõpruse vahele.
Ise arvan, et kõik sõltub inimesest. Minul pole mingit probleemi olla hea sõber neile, kellega olen sexinud. Alles hiljuti juhtus mu ühe sellise tuttavaga tõsine õnnetus. Hetkel olen just mina see, kes teda toetab, aitab jne. Lihtsalt keegi pea olema, kes raskel hetkel selga ei keera. Tore, et inimene oma murest mulle rääkis ja tore on, et saan toeks olla.
Ehk siis, kõik on võimalik. Sexispartnerist sõbraks ja sõbrast sexpartner.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 09:44
Sõbrad on sõbrad ja sekspartnerid on sekspartnerid. Kokku neid lasta ei tohi. Siis läheb asi tuksi. See on see nähtamatu sein NSM.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 11:35
Tõeline sõprus peab ka seksile vastu.Tihti ongi sõpruse põhjuseks seksuaalne tõmme.Kui palju on tegelikult meie hulgas peidetud homosid,kes ei oska ise sellest aru saada või siis ei julge seda endale tunnistada?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 14:35
parma, kõik on suhtumise küsimus. Mina suhtun kõigisse eelkõige kui inimestesse. See kuidas tema suhtub, oleneb jällegi inimesest. Mul on tuttav naisterahvas kelle jaoks nn armuke ongi vaid lihakeha ja suhtumine temasse on ka vastav.
Kui nüüd hiljutised sündmused võtta, siis ma ei kujuta ette kuidas ma oleks inimesele, kes tõelises agoonias mulle helistab, et oma valu kurta oleksin vastanud: sa oled mu sexpartner. Ei viitsi su muret kuulata.
Mina nii ei oska ja ei taha ka. Sex on üks suhtlemisvorme ja kindlasti ei välista see sõprust. Minu jaoks pigem vastupidi. Parim sõber on just nii tekkinud mu ellu.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 16:53
meeldivad sexpartnerid on kõik mulle ka head sõbrad kui inimene on sexis hea ja lahe siis temaga ka meeldivad sõprussuhteid hoida.sõber kes on sexpartner on alati mõistev
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 17:16
Eksid Risto,sõber võib küll olla mõistev sekspartner,aga vastupidiselt ei pruugi see toimida.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 22:09
Just Risto. Nii ongi Samas ma ei kujuta ette, et mingit pikemat sexsuhet tekiks inimesega, kes pole olemuselt tore ja meeldiv. Üheks korraks jah. Aga mina eelistan siiski inimesi, keda ei pea iga päev välja vahetama. Positiivse ja toreda inimesega tekib kergesti hea klapp ka suhtlemise tasandil ja kaugel see sõprus siis on. Pealegi, kui inimene teab sinu n.ö saladust. See juba lõhnab sõpruse järgi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-10 22:32
minul igal juhul on sõpradega vedanud mingist juhuslikust sexist on leida tõeline sõber loomulikult vähe tõene?kuid juhuseid võib ka ette tulla.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 09:28
Sõbraga seksimine ei ole eriti hea mõte minumeelest. Suudlemine, kallistamine, sellised asjad on lubatud. Need ei vii nii sügavale kui seks viiks.

Naistel paratamatult tihti raskem, sest seks seob. Isegi kui enne mingeid erilisi tundeid polnud siis peale seksi need tekivad. Ja siis ongi nagu müür vahel, enam ei oska nagu samamoodi edasi suhelda, kui asi on sõprusest nii kaugele läinud.
Kui on võimalik pärast samamoodi tihti edasi suhelda nagu enne siis ei oleks tõesti probleem. Aga sellist asja ei oska ette ka ennustada kas too inimene seda teeks kõige hullem on see kui pärast suhtlemine üldse ära vajub. Siis tekibki täpselt selline ärakasutatud tunne.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 09:46
MaryBloo: Täitsa õige jutt. Isegi imestan.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 13:19
Parma, imestad mida täpsemalt?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 13:30
Mina oma sõpru ei kepi....kui siis ainult ajusid
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 15:43
Tegelikult oleneb kõik sellest kuidas inimesed seksi suhtuvad.Kui seksi võetakse kui lihtsat koos mõnulemist ja enda tavaliste ihuvajaduste rahuldamist(meestel õnnestub see paremini) siis pole vahet kellega koos sa seda teed.Kui aga juurde lisandub ka hingeline pool,siis sellisele sõbrale ei või sa enam nii kindel olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 16:16
Läbielatud Sai suheldud aastaid kuniks... nii ta läks. Praeguseni head sõbrad edasi, mõlemil omad elud, elukaaslased, käime läbi. Minul see perjood mälust kustutatud ning kokkusaades ei meenu ka et kunagi vahepeal midagi oli
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 17:05
Oli siis nii ebameldiv, et oli vaja kohe mälu kustutada?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 20:15
NSM-i arusaamad minuga sama masti.
Kui ikka ise ei ehita seinu eraldama ja sõbrad sinuga võrdsed, siis saab seks ja sõprus eksisteerida koos kenasti. Hingeline pool on sõpruses nagunii olemas? Kes aga ei suuda seksi ilma omanditundeta võtta, peab eraldused tegema.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 20:31
Tänan. Sa suutsid sõnastada selle mida ma siin pikalt mõtisklen. Just. See omanditunne, see on igasuguse suhte surm.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 14:24
NSM: Ei olnud kuid ka mittemidagist nii erilist et oleks vaja olnud jätkata, pealegi tekkis mul suhtlus hilisema elukaaslasega ning jäin talle kindlaks. Tolle sõbraga aga lävime siiani ning ka tema naine on teadlik et kunagi miskit meie vahel oli kuid mina tegin teise valiku.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 19:31
Mõtlen et pikem eesmärk on meestel ja naistel ühine - leida see oma puuduv pool ja temaga jääda. Aga kuniks sa leidnud ei ole, tahad ju ikkagi ka seksi? Täiega katus sõidab ju kui ei saa? Iseenesest oleks hea kui oleks tore inimene kellega sul on selles suhtes sarnane olukord- olete mõlemad teel oma õigeni aga vahepeal tuleb boksipeatusi teha ja miks mitte teha need koos?

Teoorias tundub väga hea mõte olevat. Praktikas- kel olnud, eks see teab paremini.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 20:11
Ega see sõber nüüd nii sitt inimene ole, et temaga seksida ei kõlba.Aga tuleb teise inimese soove austada.Kui tema mind ei taha,siis ei hakka mina ka talle oma tahtmisega pealekäima.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 21:02
ma korjasin siit praegu huvitava lause: „Ega see sõber nüüd nii sitt inimene ole, et temaga seksida ei kõlba.“ vabanda, jfjm, et sinu eest selle võtsin, aga ma ei saanud seda tähelepanuta jätta. ma proovisin tõlkida selle endale arusaadavaks, aga ma tahaksin, et sina seda enne teeksid. ma ei hakka veel järeldusi tegema sellest, kuigi tahaks. sinu sõnastuses esitatuna hakkas see minus erinevaid seoseid looma.
mida sina sellega öelda tegelikult tahtsid?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 21:45
Sõbraga kõlbab kõike teha.Sõbraga jagatakse nii muret, kui rõõmu. Sõbraga võibkoos viina juua, sõbraga võib seksida. Sõbraga võib isegi abialluda ja ka abialu lahutada. õige sõprus peab kõigele vastu. Aga, kui hakatakse sõbrale ette kirjutama,mida ta tohib ja mida mitte, siis tähendab see, et sõprus on läbi. Seega sõprus ei ole takistuseks seksile, aga seks võib olla takistuseks sõprusele küll.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 11:37
milliseid ettekirjutusi sa silmas pead, jfjm? mis see on, mida teine oma sõbrale öelda ei tohiks ja mis teeb temast kohe mittesõbra?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 11:56
Utha, neiks ettekirjutusteks võibki olla see sama seks, et kui seksid teistega, siis pole sa enam mu sõber.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 15:08
mis ettekirjutus see on? kas selliste lubaduste andmine teineteisele ei kuulunud mitte sinna lasteaia aega? "kui sa tema oma mängu lubad, siis mina enam sinuga ei mängi!" jne
nii et sõbraga võib seksida, aga sõbrale ei tohi öelda, kellega tema seksima peab? selline nõue on jabur ju.
sa äkki pidasid silms seda olukorda, kus on oldud sõbrad ja on seksitud ka ning teisel osapoolel on tekkinud tunded ja soovitakse, et see nn sõber enam teistega ei suhtleks/seksiks?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 16:19
Utha, aga sellest ma ju rääkisingi.Sõpra usaldatakse ja lastakse tal endal oma valikud teha, aga suur kirg võib kõik peapeale keerata ja hakkavadki ka täiskasvanud inimesed käituma hullemini, kui lasteaia lapsed.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 16:41
milliseid valikuid? et seksigu minuga või kellegi teisega ja minusse see ei puutu? tehku mida tahab ja mina ennast sinna ei sega jne? muidugi segan, kui ma olen selle inimesega mingil moel seotud. kuidas saab seda keegi minult soovida?
ma ei pea ju sõbraga ise seksima selleks, et ma saaksin talle öelda, mida ma arvan. ei tohiks olla mingit vahet, mida me omavahel teeme - ta on mu sõber ja sõbrale sa saadki seda öelda, sest ta saab aru, miks sa seda teed. kas see pole mitte peamine?
kui see muudab omavahelisi suhteid, siis polnud tegu sõbraga.
ega ma ei pea temaga samal arvamusel olema.
ta peaks usaldama mind nii palju, et kuulab seda, mida ma temast või tema tegudest arvan ja seda ka siis, kui see ei peaks talle endale meeldima. sõber ongi see, kes tahab hoida sind selle eest, et sa nt rumalaid valikuid ei teeks ja hoiatab.
see, kui ma otseselt segan mingite suhete vahele ja hakkan ise tegema tema eest otsuseid, siis see on teine teema.
nii et tuleb endale selgeks teha, et kui ollakse sõbrad, siis ollakse seda mis tahes olukorras. muidu olete vaid inimesed, kes omavahel seksivad.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 17:01
Sa oled võimatu Utha, mina räägin aiast aga sina pead ikka mõne augu ülesotsima. Loomulikult võib sõbrale nõu anda, teda hoiatada ja õpetada, aga oma otsused teeb ta ikka ise.Sinu arvamus pole talle kohustuseks.Muidugi on teatud erandid, kui sa teadvustad teda enda huvidest, mida tema tegevus võib kahjustada. Aga jällegi valib ta ise ja arvatavasti ka põhjendab enda valikut.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-21 15:25
Aga kui sõbrale kõlbab oma südame saladusi puistata, kui talle kõlbab kell kolm öösel helistada et midagi küsida. kui tal on sinu võti, kui jääte nii mõnigi kord koos teleka ette sohvale magama, kui ta tuleb tähtpäevadel esimese kolme hulgas meelde...aga, kui sul pole suhet ja sa oled kuival ja tunned et nüüd aitab... siis kõlbab mistahes kena välimusega klubipõkk, aga sõber (kes oletame et on ise ka kuival) on lihtsalt "liiga hea" et temaga seda head asja teha? Suvaline Bieber jah!, aga sõber- lolliks läksid või?

Taolisest loogikast ei saa jälle mina aru
˅ näita rohkem ˅
2011-04-22 18:13
jfjm – jah, see ma olen. otsin kohti, kus on sees lüngad ja siis osutan neile. vahel annan sinna ka tugevama hoobi, kui vaja. sattusin vist natuke hoogu.
ma tean, et me ei saavuta sel teemal erilist konsensust ja mulle see tegelikult ka sobib. ma olen valmis olema eriarvamusel.
sinul on oma elukogemus ja teadmised, minul omad. see mis sobib sinule, ei pea sobima teistele või mulle.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-22 18:30
mis puudutab neid isikuid, kellega peale teleka vaatamise ja muidu koos olemise ka vahel seksida saab, siis ma saan aru - ka neid on vaja ja no eks saab ka nii ju olukordi lahendada, aga ma pean seda siiski mugavussuhteks ja ajutiseks lahenduseks, millest loobutakse kohe, kui tuleb ette midagi sobivamat – keegi, kellega tahetakse luua kindel suhe.
mis siis nendest n-ö sõpradest saab? või sobib ka oma suhte ajal vahel veel nende poole seksima minna? noh nii.. koos oldud kordade meelde tuletuseks (sest oli ju hea olla)? ma loodan, et et sõbrast kui sellisest vist ei loobuta. loobutaksju ainult seksist temaga. või kuidas?
või kas ongi siis tegu sõbraga, ehk on koos olles temast saanud midagi enamat kui sõber, aga pole ise veel osatud endale tunnistada seda?

ehk ongi inimesi, kes otsivad endale inimesi n-ö igaks elujuhtumiks? ja siis peavad seda sõpruseks vms. sõbrad igas asjas.
ma saan siinsetest selgitustest praegu aru nii, et kui mul pole endal suhet (kas pole ise otsinud või ei tahagi otsida või on midagi muud, mis segab mul oma elu teistmoodi elamast), aga on olemas sõber, kellel ka nagu pole kedagi, siis seksin aga temaga ja asi ongi korras? sõber saab aru. kui enam ei peaks tahtma seksida, ka siis saab aru jne. peab ju saama, sest ta on mu sõber.
nii?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 16:13
Hästi hästi - et sõprussuhe õnnestuks on sõbrale sinu keha tabu ja tema keha sinule ka. Juhusikud iludused on teretulnud ja sõber olgu siis kuulvaks kõrvaks, kellele kurta, kui mõni neist iludustest asjaga hakkama ei saanud, või mingi muu tükiga hakkama sai aga ise hoidku heaga eemale. Edu sellisele sõbrale ja suhtele!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 16:46
hallhunt, et siis sõber on see keegi, kes hoiab/hoiatab sind selle eest, et sa teistega (nn suvalistega) suhtlema ei hakkaks? kui on valida sõbra ja üheöösuhte otsime vahel, siis sina valiksid seksimise sõbraga? sain ma sinust aru?

tegelikult, mis vahet sellel on, kellega sa oma seksimise asju ajad. kui sinu huviks on seks ja see, et oleks veel keegi, kes sama asja tahab, siis ei peaks ju olema enam oluline, kas ta on sinu sõber või mitte. või on? mis on temaga teistmoodi? seksib teistmoodi? või on asi mugavuses?
teeme nii, et me seda, mis sõbrad omavahel veel on (et on palju koos, suhtlevad ja hoolivad teineteisest jnt), praegu ei puuduta. teemaks on seks ja selle saamine kelleltki. kui seda poolt arvestada, siis ma tahan teada - miks sõber?
kas poleks parem otsida endale siis selline suhe, kus sul on seks jne olemas?
vaevalt sa igalt naiselt seda otsima tahad hakata. saab ju ka nii, et sul on olemas nii naine kui ka sõber.
või tee siis nii, et sul on naine, kes on sulle ka n-ö sõbra eest. aga seksimine sõbraga, kuna sul pole teist varianti?
no ma ei tea... ma ei saa sellest aru.

kas sulle ei tundu, et tegu on teise enda huvides kasutamisega? ajutiselt. ja osalt sama teeb sinuga ka see nn sõber.
kui poleks sind, ehk oleks su sõbral ka suhe olemas ja vahest ta isegi tahab seda, et tal oleks, aga sina hoiad teda tagasi ja seksid temaga ning ta nt loodab, et teie suhtest saab midagi enamat kui ainult vahel seksimine. kuidas see sulle tundub?
tegu on muidugi puhtalt oletusliku olukorraga.

ja muidugi tahaks sult otse küsida: kas sul on selline inimene olemas, kas on samal ajal sõber ja kellega sa seksid?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:39
Ahah nüüd saan natuke paremini aru: Sinu arvates ei ole seks sõbraga vastastikune kokkulepe, vaid see tekitaks kindla peale sõbras ootusi enamaks. Ehk, siis kui juba seksima hakkate, siis hakkad sõbralt ka romantilist suhet ootama. Samuti sinust saaks sõbrale takistus kuna seisad oma seksiga tal ees sellise suhte loomisel, mille alus oleks algusest peale romantiline aga mitte enne sõpruslik.

Kui see kõik oleks nii nagu sa ütled, siis takistaksite sõbraga üksteist normaalset mehe-naise suhet loomast ja kokkuvõttes raiskaksite üksteise aega. Selline suhte loomise asemel koos vananemine ja üksteise "hõivatud" hoidmine ei ole tõesti üksteise parimates huvides.

Minu eelnevad väited tuginesid eeldusel et otsimine väljaspoolt jätkub ja ei olda üksteisele takistuseks. Kui on kogemusi, et päris elus see enamasti ei tööta, ning sõprussuhtest saaks otsimise takistus või aseaine, siis tuleks seksist sõbraga kas loobuda, seda üldse mitte alustada, või alustatu päris suhteni lõpuni viia.

Siit huvitav küsimus- kas naiste jaoks muudab korduv sekssuhe eelneva sõprussuhte, tuttavastaatuse vms automaatselt romantiliseks suhteks, mis tuleks kas lõpuni viia või katkestada aga mitte ilma lahenduseta edasi vinnutada?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 22:03
Ei näe mingit vastuolu!!! Juhul kui sõbrad erinevast soost, siis tuld!!!! (Vaadake teemat "mehe ja naise vaheline sõprus" )---muul juhul tegu perversssssssssssssusega!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 17:05
Sõprus ja seks ei käi kokku. Ok kui käibki siis seda ei saa nimetada sõpruseks, sest sõpradega ei seksita! Ja kui tahad seksida oma sõbraga(mu puhul siis ikkagi mehega eksole ), siis on see sõprus boonusega.

Olen kogenud sellist nö sõprust ja kui aus olla, asi läks jamaks kui mina ära armusin ja teda päriseks tahtsin. Vot kui tunded olid mängus, siis sain haiget. Enda viga tegelikult, sest ta suhet minuga ei tahtnudki.
Nüüd me enam kahjuks ei suhtle,sest ta leidis endale püsiva naise,kellega suhe.
Mina aga jään teda igatsema, sest see oli parim seks ever!!! Ja kunagi ei ole ma sellist keemiat tunda saanud nagu temaga...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-24 11:57
Paljud abielud lähevadki lõhki just seepärast, et abikaasa pole enam sõber. Abikaasast on saanud tüütu omand.
Nii minnaksegi otsima armukesi ja seksuhteid, sest need tõotavad põnevust, kirge ja elevnemist halli argipäeva.
Oh häda, kui aga leitakse sõber - hingesugulane, kes ka ihalust tekitab. Kas siin peaks nüüd tegema valiku, et võta või jäta? Aga miks? Miks peab liigitama oma tundeid ja emotsioone? Miks ühed tunded on kuidagi siivsavamad ja sobilikumad sõprusesse ja teised siis justkui enam sõpruse raamidesse ei mahu? Kes pagan selle võltsmoraaliga küll inimeste sisemusse on suutnud nii pookiva jälje jätta?
Mina arvan, et sõber on väga avara kirjeldusega sõna ja minu hinges tähendab sõber just seda inimest, kellega on vastastikuse tahtmise korral võimalik kõike jagada. Ilma liigitamata, ilma piire seadmata, ilma nõmedate uskumusteta...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-24 22:01
minuarust see pole väga inimese teha, meid juhib siiski keemiline kokteil ja seaduspärasus. inimene on loodud sigima (loodus pole arvestanud rasestumisvastaste vahenditega) ja loodus sellist ühelkohal tammumist väga ei hinda. kas loodus on nüüd muidugi õige sõna siin, mina nimetaks seda rohkem inimkäitumise seaduspärasuseks.

kõik suhted kuluvad, kõik muutub tüütuks ja igavaks. isegi piltilus elukaaslanetuhmub ajajooksul rutiiniks. samamoodi võiks küsida miks paljud käivad reisimas, käiaksegi ju uut kaemas, aga osad ei käi kunagi. ärksamad peavad armukesi, otsivad juhukaid, teised lepivad oma elukaaslasega isegi kui nad omavahel pole ammu enam sõbrad ega seksi rohkem kui aastas on jõulud.

sõbrad ka muutuvad ja homme nad pole järsku enam sõbrad, ei peagi põhjuseks mingi seks olema.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-24 22:28
Looduse kõige suurem apsakas on inimene, kes pole kunagi millegagi rahul.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 14:11
jfjm, aga millega sina rahulolematu? kas pole saanud sõbraga saanud seda mida soovinud,mida vajanud?
˅ näita rohkem ˅