Foorum
1
2
2020-03-14 21:15

Neljandal lehel kadus järg, millest räägitakse ja vaatasin esimest lehte, et teemasse süveneda

Minu olemuses ollakse avameelne ja vabameelne kahe inimese omavahelises kokkuleppes.

Labane on koheselt kellegi käest midagi nõuda ilma ise midagi vastu andmata.

Näiteks: mees tahab suhu anda naisele, et too selle alla neelaks, aga naine tahab selle kõik pärast mehele suhu oksendada


Kompromiss, et kasuta kummi ja kõigil hea olla.
Moraal on see, et olge vabameelne siis kui te seda kindlasti soovite, mitte kõrvaltvaataja pilgu läbi, nagu mina!
˅ näita rohkem ˅
2020-03-14 22:38
Vabameelne tähendab ju seda, et mõtlemine, suhtumine, teod ei sõltu teiste arvamusest. Kui ikka ei meeldi, et mingi jobu suhu lõpetaks, siis ka ei lase sellel sündida. Vabameelne ei ole nõus kõike tegema, mida teine tahab. Vabameelne teeb ainult seda, mis endale meeldib.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-14 23:20
väljendasin labasust sinu kirjes (jobu suhu lõpetamist). Vabameelsus on isiklik tegu ja selle väljendusviis.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-15 17:05
Just nimelt isiklik tegu. Vabameelne ei piira ennast teiste arvamusega ja ühiskondlike moraalinormidega. Temal on isiklik, teistest sõltumatu moraalikoodeks.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-15 22:18
See sõltumatu moraalikoodeksiga on individualist ja asi lõppeb ikka konfliktselt sel juhul
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 00:18
Ükski vabameelne ei karda konflikte. Just see teedki nad vabaks, et julgevad jääda iseendaks ka siis kui see viib konfliktini teistega.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 00:21
Jääda kindlaks endale
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 07:08
Sina jott pead laimamist ja teemade sittumist vabameelsuseks?Koos oma kundedega sõimate siin pidevalt.
Konflikte sa ei karda???Kardad ju,sa ei julge seda silmast silma öelda mis teistele siin ptled halvustavalt.Pealegi on sul pedefetish,Pidevalt teemades kus juttu pededest,kas see on sellepärast et 90 datel sind perse trukiti?Pahasti trukiti et kibestunud oled.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 08:20
Ludri, peegel on see läikiv klaasist tahvel seinal, mitte see pilt, mille sa endast joonistasid. Noh ja sa pole just eriti hea joonistaja.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-16 13:46
Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-18 14:12
Iseendaks saab jääda erineval moel. Vabameelsuse puhul on konflikt positiivne, kui enda ruumi kaitsed, kuid väga nõme, kui teiste ruumi oma vabameelsusega ründad!
˅ näita rohkem ˅
2020-03-28 04:06
Miks te peate iga teema alla pasandama tulema? Kui teemas püsida ei suuda , siis tõmmake oma kombed postkastidesse ära !!
˅ näita rohkem ˅
2020-03-29 23:59
Pidi ju näitama kui labane on sest oma peldikus sittumine on otsekohesus
˅ näita rohkem ˅
2020-03-30 08:26
Vabameelne. Inimene, kes jääb eelkõige truuks iseenda väärtushinnangutele. Ideaalis ei lähe vastuollu ühiskonnas kehtestatud normidele ja reeglitele. See on peen kunst.
Labane. Viisakuse puudumine.
"Dirty talk" ei ole labane, kui see partnerile on okei.
Labane on partneri/kaaslase mitteaustamine.

Vabameelne jätab endale vabaduse olla see, kes ta on, ilma teisi alandamata.
˅ näita rohkem ˅
2020-03-31 22:03
Uks pilet on vana lipu,palju mehest üle käinud
˅ näita rohkem ˅
2020-04-05 16:19
Otsekohesuse ja sitasti ütlemise vahel on õhuke sein. Küllap teame kõik inimesi, kes endale rõõmsalt rinnale löövad: "Ma olen nii otsekohene!"
Näiteks halvustavad või õpetavad kommentaarid sinu enda või kellegi teise kodu kohta. Inetuse näiteks on kommentaarid sinu oskuste kohta, pere kohta. Välimuse kommenteerimise juures aga jõuamegi labasuse juurde.
Mis liigub inimese peas, kes saadab napakaid emotikone, ei tea - teise inimese pähe ei näe. Rumaluse alamliiki läheb see kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-05 19:36
Kõigepealt tuleks selgeks teha, mis on otsekohesus.
Otsekohesus on enda tõekspidamiste, arvamuste ja ootuste selge ja ilustamata väljaütlemine. Labane on otsekohasus siis, kui seda tehakse vales kohas valel viisil või vale eesmärgiga.
Labasus on palju laiem mõiste. See tähendab igasugust ebaviisakat käitumist.
Kui ma kirjutan siin naisterahvale, et ma tahan sinuga nikkuda, siis ma olen labaselt otsekohene ja seda ei nuuda ka kui ma kasutaksin mingit muud sõna. Mõte mille väljaütlen jääb ikka samaks. Arvestades lehe suunitlust, on see niigi teada ja milleks on vaja seda labasust veel väljaöelda?
Siin lehel aga pakutakse otsekohasuse pähe pahatahtliku halvustavat silmakirjaliku kriitikat, mida tehakse teise traumeerimiseks. Silmakirjalikuks teeb asja see, et tihti on kriitikale eelnenud kriitikale taevani kiitmine. Või siis loetakse konkurendile ette puudusi, mis endalgi võõrad pole. Otsekohesusega pole sel mingit pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-05 19:55
Leedileal on väga õigus. Paljud kasutavad seda kilbina, et isegi natuke läbi huumori teistele oma sita kaela valada.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-11 23:03
Winston Churchill on mulle suurmehena alati sümpaatne olnud, kuid ta oli ka tuntud üpriski terava ütlemisega, ja mõningaid tema tsitaate võib tänapäeval võtta kas siis humoorikate või labastena, kuid see sõltub muidugi lugeja enese huumorimeelest ja mõistmisest.

Seega mida arvab auväärne foorum ühest tema kuulsast vastusest ühele prouale (kelle nimi mulle hetkel küll ei meenu). Teksti lisan originaalkeeles.

“Sir, you are drunk.” “And you, madam, are ugly. But in the morning, I shall be sober.”


On see piisavalt aus, irooniline, solvav või labane tolle proua suhtes, kellele nõnda vastati?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-12 05:00
Erakordselt inetu.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-12 11:14
Tavakontekstis tõesti labaselt öeldud
˅ näita rohkem ˅
2020-04-12 12:00
Seda tsitaati on kasutatud paljudes anektootides. Kõik sõltub sellest, mis moel ja põhjusel see daam nii ütles.
Kui vastati solvangule solvanguga, siis on asi vaieldav.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-12 13:09
Joodikule öelda, et ta on purjus. See ei ole solvav. Selleks, et joodik sellise ütlemise osaks saab, peab ta tegema midagi, mis on ebameeldiv.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-12 16:13
Nagu ütlesin, et see tsitaat in paljusid anektoote inspireerinud.
Tuli meelde lugu bussipeatusest, kus joodik istus rahulikult pingil, kui tuli peen proua ja jäi bussi ootama. Prouale ei meeldinud, et joodik teda vaatas ja käratas
"Mis vahid, sa oled täis?"
"Aga sul on kõverad jalad"
"No ja mis siis?"
"Aga mina olen homme kaine"
˅ näita rohkem ˅
2020-04-12 23:15
Kena anekdoot.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-15 23:45
Churchilli vastus oli väga solvav, eriti veel selle tõttu, et see oli siiski teravmeelne vastus. Oleks ta midagi labaselt vastanud, siis see ei oleksi ehk nii solvav olnud. Labast inimest ei võta ju võrdsena, labase inimse suhtes ikkagi on üleolekutunne, kuna "ise ju selline ei olda"


Aga siin lehel tooks näiteks labasus vs otsekohesus,
kui postkasti tuleb kiri : Kas sa suhu võtad?, siis see on oksendamiseni labane.

Kui tuleb kiri, kus kirjeldatakse viisakalt , millist seksi eelistatakse ja uuritakse, kas ma olen nõus seda pakkuma, siis see on ka häiriv aga selle ma liigitaks otsekohesuse alla. Ikkagi ju seksikate inimeste kohtumispaik, küsida ju võib, kuigi konto ülteb selgelt, et tutvumishuvi pole aga kes tänapäevase kiire eluga seda ikka lugeda jõuab ...
˅ näita rohkem ˅
2020-04-15 23:47
Ma päriselt lugesin alguses, et küsimusele kas suhu võtad, tuleb vastata "oksendamiseni". On vist aeg puhkuseks
˅ näita rohkem ˅
2020-04-16 01:15
Mis puudutab Churchilli vastust, siis tänapäeval võtavad tuimad, arutud ja huumorisooneta lumehelbekestest olevused kõike liialt isiklikult ning hakkavad siinkohal oma pseudoprobleeme lahkama.
˅ näita rohkem ˅
1
2