Foorum
1
2
2018-10-03 14:15
Kui paljud siinsetest naistest oleks nõus sellise kooseluga ja miks mitte armastusega mitte vaid kooseluga?
˅ näita rohkem ˅
2018-10-03 16:04
Ega seda ei oska keegi ette öelda ja planeerida. See võib vaid juhtuda, kui satuvad kokku sobivad inimesed
˅ näita rohkem ˅
2018-10-04 09:18
Miks mitte kui tunded kõigi vastu!
˅ näita rohkem ˅
2018-10-04 09:37
Tänapäeval on juba kõik normaalne seega, kui inimestel on soovi ja osalejaid leidub siis elagu rõõmus ja rahus, mind see küll ei häriks.
˅ näita rohkem ˅
2018-10-04 19:22
Ikka mnnn
˅ näita rohkem ˅
2018-10-04 21:17
Ohh kurja kes neid konflikte hallata jaksaks? Üks mees ja üks naine on juba piisavalt keeruline kooslus aga kaks naist...voodis on sellel mehel kahtlemata unistuste olukord aga kas see mees ka argipäevaga toime tuleks, selles ma veidi kahtlen
˅ näita rohkem ˅
2018-10-06 18:47
Pigem valiks MMN variandi
˅ näita rohkem ˅
2018-10-06 19:22
Ma arvan, et te, paarmetsast, pigem fantaseerite ja seda, et te pigem fantaseerite kooselust topeltkoguses seksiga kui kooselust topeltkoguse meestega. Õigus? Te tegelikult ei taha olla kooselus kahe mehega. Öelge, kui ma eksin ,paarmetsast, aga ma ei usu ja te ise ka ei usu, et te nii ekstreemseks eluks valmis oleksite.
˅ näita rohkem ˅
2018-10-06 21:19
Vastuseks teemasse küsimusele – kooslused mees-naine-naine ega ka naine-mees-mees pole minu jaoks. Aga ma loodan, et küberneetika näitab teed ja kunagi saavad need, kes praegu ei saa, ka küberruumis või küberseadmetega seda proovida.
Aga tegelikkuses– seda on raske praegu ette kujutada, mille see vallandaks, kui sellised kooslused oleksid, aga arvan, et üsna hüsteeriline seis tekiks, kui see nii oleks.
Nii kaua, kuni ma pole kohanud kooselunäiteid, mis kinnitaksid vastupidist arvamust, on mu arvamus, et reaalselt poleks see lahe ja parem elu. Arvan, et keegi samast soost paarilisest, kes on suhtes arvulises ülekaalus (kas naine-naine või mees-mees paarides), võib lõpetada oma sookaaslase poolt allasurutud seisus. Depressiooni ennustan mitmele sellises kooselus.
Kui MMN või NNM, siis proovimiseks ainult, mitte kooseluks. Ma arvan, et fantaasiat kooselu osaks tahtes/tehes on selle hind tulevikus see, et sellest ei muutuks mitte ainult seksuaalelu fantastiliseks, vaid see muudaks ka kooseludes olemise millekski, mida näiteks ainult küberseadmeid kasutades elada saab,sest kogu küberruumi välises elus neid ei ole. Internetist võetud fantaasiaga tuleb internetti kolida, mis muud.
˅ näita rohkem ˅
2018-10-13 16:37
Sellised kooselud lõppevad tavaliselt kahe surmaga.
˅ näita rohkem ˅
2018-10-15 13:05
Mis see MNN siis ära pole, kui powerliftingbarbie harrastab NMM
˅ näita rohkem ˅
2018-10-27 22:39
Pole väga pädevad vastused. Ma terve elu nii elanud ja suurepärane.
˅ näita rohkem ˅
2018-10-27 23:06
Kui terve elu, siis järelikult ema ja vanaema
˅ näita rohkem ˅
2018-10-27 23:15
Siin ikka tõsise isiksuse lõhestumisega tegemist: abielu kohta kostab, et jah elavad koos, suhtest õppimise kohta, et suhet pole olnud ja kohtumisi pole samuti olnud aga kolmekat elab ikkagi, elav fantaasia on muidugi eduvõti tihtipeale
˅ näita rohkem ˅
2018-10-31 21:17
ma elaks üksi
˅ näita rohkem ˅
2018-10-31 21:59
segomees- pädevama inimesena saad sa siis vastata, kuidas sa enda jaoks MNN suhte toimima said?
˅ näita rohkem ˅
2018-11-06 15:25
Elus ja meestes pettunud "Anakhouri" on taas omas sõiduvees.
Kõik mehed on sead ja meeste tõttu ei õnnestu.
˅ näita rohkem ˅
2018-11-26 21:29
Minu eelmisest vastusest on päris kaua aega möödas ja nüüd sattusin uuesti siia.
Anakhouri, otsi netist polüamooria või polyamory, ma pole ainuke, kes valiks kooseluks MMN Ma lihtsalt arvan, et ma oleks teise naise peale armukade, kui oleks NNM. Ega koos elavad inimesed ei viitsi iga päev seksida, seda hirmu kindlasti pole
˅ näita rohkem ˅
2018-11-26 22:15
Lugedes siinseid ankeete, siis pooled soovivad seksida kaks korda päevas ja lisaks sellele veel ka vähemalt korra päevas masturbeerida
˅ näita rohkem ˅
2018-11-26 22:23
Loomulikult
˅ näita rohkem ˅
2018-12-09 22:07
Ok, ma saan aru enamvähem kahe võrdse suhte omamisest kahe mehega, aga kooselu? Suhtes võib olla ka kõigi osapooltega koos elamata. Just seda kooselupoolt ma imestangi. Ja mis siis saab, kui ühel kahest meespaarilisest, kes siiani kahekesi ühte naist jagasid, tuleb isu teie mitmiksuhte väliselt veel teisegi naisega suhelda. Kuidas sellele siis vaadata. Kui te paarmetsast teate, et oleksite teise naise peale armukade, siis kuidas te teate, et selline polüamoorne suhe teile sobib?
˅ näita rohkem ˅
2018-12-17 22:09
Enne ei teagi, kui pole proovinud. See kooselu võiks kesta kasvõi ühe nädala või ühe kuu...ega ma ei arvagi, et see kooselu elu lõpuni püsib. Ma ju tean, et siin iha meestel on oma naine/abikaasa, sõbranna, armuke jne Kokku 3-4 partnerit ühe kuu jooksul, nad (mehed) võivad ju arvata, et see ongi polüamooria.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-21 18:37
selle asja nimi on tripper ja ülejäänud suguhaigused igasse kodusse
˅ näita rohkem ˅
2018-12-22 04:06
Antud olukord töötaks muidugi meeste poolt just väga hea läbisaamise korral. Mehed ei tohiks tunda, et tegu on köieveoga antud juhul. Samuti, et oma mees suudaks usaldada teist meest ning oma naist piisavalt, et mitte tunda end hirmus, et kaotab oma naise teisele mehele. Palju usaldust ning läbisaamist meeste vahel...See nõuab omajagu otsimist ning elimineerimist. ^_^
˅ näita rohkem ˅
2018-12-22 09:57
Aga mina olen veendunud, et selline asi võib juhuslikult juhtuda, aga otsida seda ei tasu, sest suures otsimistuhinas võid ka selle kaotada, mis sul juba olemas.
Elus ja eriti inimsuhetes, on nii, et ole rahul sellega, mis sul on ning ära aja taga mingit kujuteldavat täiuslikust, sest seda lihtsalt pole olemas. Asjad mis algul võivad küll tunduda ideaalsetena, taanduvad lõpuks ikka keskpärasuseks ja sa kas oled rahul sellega või loobud ja oled täitsa ilma.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-28 12:03
Loobumisoskus on osa arenguprotsessist ning ilmaolek võib tuua ka teistsuguse rahunemise ja rahulolu.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-30 19:47
Kahetsetakse neid asju, mis tegemata jäänud, mitte neid, mis tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-30 20:56
Kahetsetakse tavaliselt võimaluse kasutamata jätmist, aga võimaluse puudumist kahetsevad vaid need, kes on selle leidmise muutnud endale eesmärgiks. Ja tee siis kindlaks, kas nutetakse taga leidmata võimalust või otsimisele kulutatud aega.
˅ näita rohkem ˅
2018-12-31 20:10
Ehk olekski siis hea katsetus teha see esialgu nädalaajalise laagrina justkui, et testida mõne lubavama kandidaadiga, milline see tavapärasem argipäev nii välja näeks. Kui vabaks end keegi laseks kolmeses seltskonnas sellise veidi pikema ajaperioodil puhul. Demo week. 😉 Kui ei töötaks nädala lõppedes asi, siis olete maksimaalselt nädala 'kaotanud'. Kuigi eks see 'kaotus' oleks just hariv kogemus, mida uue kandidaadi puhul paremini jälgida ning kuidas ise majandada uue inimese rutiini toomiseks. Võib olla see kõik on ka piinlikult loogiline, mida ma seletan, misjuhul vabandan vatramise eest. 😉
˅ näita rohkem ˅
2019-01-02 01:27
Ma väga pikka juttu ei taha siia kirjutada...
...aga meil ongi juba selline tore sõber, kellega me seda kooselu MMN võiksime proovida, meil on isegi oma naljad selle kohta...
Nii et ma ei kihuta uisa-päisa ringi kinnisideega, et ma pean endale veel ühe mehe leidma, vaid see kõik on aja jooksul iseenesest niimoodi läinud. Tõenäoliselt ei hakka me kunagi kolmekesi koos elama, aga selle mõttega on tore mängida...
Unistamine on tasuta
Sama, nagu teemaalgataja unistab elust kahe naisega
˅ näita rohkem ˅
2019-01-03 14:57
Täiesti arusaadav. Eks ma isegi unistasin (lõin pikalt ja laialt peas stsenaariumi) kooselust 7 naisega, siis kui ma alles veel 13-14 olin.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-15 00:13
Naistele sobib, sest 100% heteroseksuaalseid naisi pole ja seega meestel võiks küll olla hea kahe naisega. Homoabielu tahetakse seadustada, aga olulisem oleks võimaldada meestel abielluda kahe naisega. Meestel on ka õigus õnnele
˅ näita rohkem ˅
2023-06-15 00:40
Sa tahad kooselu seaduse asemele kärgelu seadust? Maailmas on olemas selliseid riike. Äkki oleks selline seadus koheselt sobiv,sest see oleks tasuv koikidele, pole tarvilik lahutada ja seda aktsepteeriks ka Jumalad. Ja nii ei saaks ka riigiametnikke enam Kroonikas trykkida , kylmkapis olekul jms. Miks ei voiks olla Kärgelu seadus- see lubaks SOS kylade asemel juba oleva kärgperekonna siduv osana täisväärtuslik pärija, see oleks oluline. Täna ju pole neil pärimisosa- on ainult mitte oma vanemate abi ja koos riigi abiga. Samas oleks tagatud vanemlikkus.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-10 23:11
See lugu võib mehe jaoks väga õnnetult lõppeda kui ta nüüd juhtumisi satub kahe võimuka naise otsa.
No alguses armumise faasis on otse loomulikult kõik hästi, mees saab iga kell seksi, naised hoiavad end tagasi, punutakse pesake ja tehakse ämmade äiadega tutvust. Siis kui nüüd mees on kenasti konksu otsa püütud, algab mehe allutamise faas.
Mees eraldatakse sõpradest, viinast, suitsust, mootorattasõidust, laupäevasest saunaõhtust ja lõpuks ka palgarahast. Seda kõike looritatakse naiste poolt kodurahu ja naiste soovidele vastutulemise pettekujutelmadega, et peale igat mehe poolset vastutulekut saabubki kauaoodatud paradiis. Ka selles faasis saab seksi veel kenasti aga tõenäoliselt juba tekivad tõrked ja mingid keerukamad vigurid võib ära unustada.
Ja algabki lõppfaas, kus nüüd vaene mees on kodus naistele lükata ja tõmmata ning on süüdi kõigis maailma hädades. Vaba aeg, mil enne sõideti mootorrattaga ringi, kulub nüüd ämma äia aiamaal rügades või majapidamist remontides. Seksi saab harva ja ka siis peab mees tänulik olema kui teda ka kampa võetakse.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-10 23:29
See pole elu, vaid põrgu viimane aste.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 20:42
nuss on siis mõnus kui sind ei nikuta
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 22:16
Kehtna nussib ikka kõige paremini.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 15:56
Kehtna pidi kukk olema?
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 22:19
Tema on peakukk.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 22:51
Sir Dragu, sul jätab ka klaver vist tähti vahele.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 23:33
Härra J, kas Te peate silmas seda, et tema asemel peaks olema temake või ehk midagi muud, mis mulle pole silma hakanud?
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 23:46
Pea asemel ikka peata
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 23:55
Noh, eks iga kukk kaotab kunagi pea, see on ainult aja küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-01 20:38
Kukest saab head suppi
˅ näita rohkem ˅
2023-08-09 12:09
Hakkasin sellele armukooslusele uuesti mõtlema aga nüüd pigem sellise praktilise poole pealt. Võiks ju mõelda kül, et oi kui vahva, põrutad kaht naist ja puha aga enne on vaja ikka argisemad asjad paika saada.
Näiteks mul magamistoas on voodi piisavalt suur kahe inimese jaoks aga kolmele jääks seal kitsaks. Nii, et öösel läheb suuremaks trügimiseks, kes kui suure pinna saab. Ja kui juhtumisi on kuumad suvepäevad ja naised otsustavad, et ma magan keskel, siis katsu nüüd kahe kuuma keha vahel magada. Paratamatult hakkab kannatama unekvaliteet ja see omakorda hakkab ka tööd ja muiduolemist häirima.
Kui nüüd osta suurem voodi, siis jällegi ei taha riidekapp enam hästi magamistuppa mahtuda. Pealegi tolle peab niikuinii suurema ostma, mina oma ühe sokipaari ja lipsuga mahuks veel ära aga kus siis naised. Tüliõunaks võib saada ka mul magamistoas olev televiisaor, kust ma mõnusasti õhtuseid uudiseid vaatan. Vaevalt seegi mõlemale naisele võiks sobida. Tekib ju neil õigustatud küsimus, mis sa sellest televiisorist vahid kui meie siin voodis oleme. Katsu siis sellele loogikale vastu vaielda.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-09 18:29
Sa võid ju alati diivanil magada
˅ näita rohkem ˅
2023-08-09 18:44
No mis peremees ma olen kui pean diivanil magama.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-09 20:17
Heh Puhmas, peremeest võid sa ju üritada ühe perenaise kõrval mängida, aga kahe perenaise kõrval jääb su mänguruum väga kitsaks.
Nõuka ajal olid naljanumbriks kommunalkad, pursuidelt ära võetud suured korterid, millesse oli elama pandud mitu töölisperekonda. Naised läksid pidevalt tülli seoses ühiskasutuses olevate ruumide(köök, koridor, wc)kasutamisega. Kujuta nüüd ette, kui sellele lisandub veel voodi ja mees
˅ näita rohkem ˅
2023-08-09 21:41
Ei jää midagi kitsaks, las päeval kisuvad omavahel kui tahavad. Minu nägemuses, tulen õhtul töölt. Üks naistest on maitsva roa valmistanud, teine õdusa tule kaminasse teinud. Siis paneb üks naistest vannivee jooksma, sellal kui teine aitab mul end tööroobadest lahti riietuda. Kümbleme, sööme, joome. Viskan kamina ette tugitoolile lösakile, üks naine masseerib selga, teine loeb lehest ette kuidas Kiik ja Kõlvart omavahel kisklevad. Siis seks ja magama. Ei saa mina kül aru kuidas selline idüll peaks kedagi tülli ajama.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-09 22:02
Aga maised on päev otsa kakelnud, et kumb need sinu roosad prillid endale saab
˅ näita rohkem ˅
1
2